Didžiausios šifravimo konferencijos

Kadangi 2018 m. Baigėsi, daugelis šifravimo entuziastų, nespėjusių užsisakyti paskutinių šių metų renginių, jau ieško, ką 2019 m. Ar tai bus kriptografijos ir „blockchain“ proveržio metai? Čia yra keletas svarbiausių 2019 m. Kripto konferencijų, kurių laukiame.

1. Pasaulinis „Blockchain“ aukščiausiojo lygio susitikimas Indijoje

Renginio data: 2019-01-30

Vieta: Indija

Indija ne kartą parodė susidomėjimą technologijomis ir naujovėmis, ir tai taip pat apima „blockchain“ diegimą.

Indijoje vyksiantis pasaulinis „Blockchain Summit“ susitikimas atvers duris priimti daugiau nei 1000 dalyvių. Diskusijose bus kalbama apie „blockchain“ diegimo šalyje poveikį šalims ir pasauliniams sektoriams, tokiems kaip žemės ūkis, finansai ir energetika. „Blockchain“ vis dar yra kažkas naujo Indijai, tačiau tai rodo ženklus, kaip išsivystyti į klestinčią technologijų sceną.

Renginyje dalyvaus tokie pranešėjai kaip Miko Matsumura, „Evercoin“ įkūrėjas, arba Wesam Lootah, „Smart Dubai Government Establishment“ generalinis direktorius..

Pasaulinis „Blockchain“ aukščiausiojo lygio susitikimas Indijoje

Šaltinis: india.worldblockchainsummit.com

2. Kripto finansų konferencija

Renginio data: 2019-01-16 – 2019-01-18

Vieta: Sankt Moritzas, Šveicarija

„Crypto Finance Conference“ yra 3 dienų konferencija, į kurią kviečia tik išskirtiniai svečiai ir investuotojai kalbėti apie investicijų į kriptovaliutų ir blokų grandinę sektorių. Tiek privatūs, tiek instituciniai investuotojai dalyvauja temose, kuriose daugiausia dėmesio skiriama švietimui, finansams ir tinklų kūrimo galimybėms.

3. Šiaurės Amerikos Bitcoin konferencija

Renginio data: 2019-01-16 – 2019-01-18

Vieta: Majamis, FL JAV

„Keynote“, pasaulinis profesionalų tinklas, skirtas organizuoti pasaulinio lygio renginius, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama „blockchain“ temoms, surengs šių metų laukiamiausią konferenciją „The Šiaurės Amerikos Bitcoin konferencija.

Jų praėjusių metų konferencijos buvo labai sėkmingos, jie buvo atsakingi už pirmaujančių pramonės pavadinimų ir kūrėjų pritraukimą, taip pat padėjo pradėti kurti kai kuriuos populiarius startuolius.

Renginyje laukia 4500 svečių ir pranešėjai: Davidas Chaumas, „Digital Cash“ sumanytojas ir dr. Patrickas Byrne’as, „Overstock.com“ ir „t0“ įkūrėjas..

4. „EmTech Asia“

Renginio data: 2019-01-22 – 2019-01-23

Vieta: Singapūras

6-asis leidimas  „EmTech“ kartu organizuos visame pasaulyje žinomas technologijų leidinys „MIT Technology Review“. Konferencija vyks Singapūre ir bus sutelkta į naujausias technologijas, kurios formuoja mūsų pasaulį. „EmTech Asia“ priims įtakingiausius technologijų vadovus, mokslininkus ir kūrėjus.

Pagrindiniai renginio pranešėjai bus Poppy Crum-Chief – „Dolby Laboratories“ mokslininkas, Chrisas Urmsonas – „Aurora Innovation“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, Noberto Andrade – „Facebook“ privatumo ir viešosios politikos vadovas, Junya Yamamoto – „Infinity Blockchain Labs“ generalinis direktorius. daugelis kitų.emtechazija

Šaltinis: eventnook.com

5. „AraCon“

Renginio data: 2019-01-29 – 2019-01-30

Vieta: Vokietija

Aragono konferencija yra renginys, skirtas Aragono bendruomenės nariams ir tiems, kurie remia decentralizuoto tinklo plėtrą ir plėtrą. Pagrindinės „Web 3.0“ sudedamosios dalys, tokios kaip decentralizuotas valdymas ir DAO, bus pagrindinės temos, kruopščiai ištirtos, kad būtų galima įžvalgiau.

Renginyje kalbės: Luis Cuende – „ARAGON ONE“ generalinis direktorius ir Griffas Greenas – „GIVETH“ steigėjas. & ARAGONAS DAC.

6. Pažengusi Bitcoin konferencija

Renginio data: 2019 02 02 – 2019 02 02

Vieta: Londonas

„Bitcoin“ pažanga yra naujai įsteigtas renginys, kuriame dalyvaus kriptografinės erdvės lyderiai, taip pat visų lygių kūrėjai, kurie mokysis ir tyrinės naujausias pirmosios pasaulyje kriptovaliutos technologijos naujoves..

Kai kurie žinomi pranešėjai yra Jamesonas Loopas ir Jeremy Welchas.

7. „CoinAdvice“ konferencija

Renginio data: 2019 04 03 – 2019 06 03

Vieta: Pataja, Tailandas

„CoinAdvice“ yra viena didžiausių konferencijų ir renginių organizatorių pramonėje, rengianti tik profesionalias verslo konferencijas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama tokioms temoms kaip „blockchain“ ir su kriptovaliuta susiję dalykai. Planuojama, kad konferencija truks tris dienas, ir tuo metu jie sutelks dėmesį į naujus prekės ženklus ir produktus, kuriuose naudojama ši trikdanti technologija. Kadangi renginyje dalyvaus tik influenceriai, generaliniai direktoriai, išradėjai ir įkūrėjai, konferencija taip pat taps aukšto lygio tinklų platforma..

Tikimasi, kad renginyje dalyvaus 10 000 asmenų, norinčių skatinti ir prisidėti prie sąmoningumo judėjimo, taip pat padidinti savo žinias apie „blockchain“..

Renginyje galite susitikti su tokiais kalbėtojais kaip Alexi Lane – „Everex“ generaliniu direktoriumi ir Steve’u Goodu – kriptovaliutų ekspertu ir daugeliu kitų..

8. Paryžiaus „Blockchain“ savaitė

Renginio data: 04/2019 15 15 – 2019 04 19

Vieta: Paryžius

Tikimasi sulaukti daugiau nei 3000 dalyvių, Paryžiaus „Blockchain“ savaitė bus vienas žymiausių įvykių, susijusių su kriptovaliuta, orientuotas į vykimą Europos žemyne. Kai kurie iš galingiausių „blockchain“ pagrindu veikiančių verslų per vieną savaitę surengs įvairius renginius vienoje iš prabangiausių Europos sostinių.

Mieste vyks viskas, pradedant susitikimais, pagrindiniais pranešimais ir dirbtuvėmis, pradedant hakatonais ir vakarienėmis. Bus išsamiai išnagrinėti aktualiausi klausimai iš blokų grandinės ir šifravimo erdvės, o dalyviai galės užmegzti verslo ryšius ir ilgalaikius ryšius..

Renginio pranešėjai bus „Blockchain.info“ generalinis direktorius Nicolas Cary ir įkūrėjas Arthuras Breitmanas & „Tezos“ CTO.

LetKnow.News

Šaltinis: letknow.news

9. Maljorkos „Blockchain“ dienos

Renginio data: 2019 03 22 – 2019 03 24

Vieta: Maljorka, Ispanija

Maljorkos „Blockchain“ dienos tris dienas gilinsis į įvairius kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijų aspektus; ją sudarys įvairūs tam skirti renginiai ir vakarėliai.

Jų paroda vyks vienoje gražiausių salų pasaulyje, kurioje dalyvaus garsūs pranešėjai ir startuoliai iš viso pasaulio ir įvairių pramonės nišų..

Delegatai taip pat turės galimybę papietauti su visais pranešėjais arba prisijungti prie jų išgerti po vakarėlio.

Renginio pranešėjai: Travisas Skweresas – „Cryptonaut Pte“ generalinis direktorius. Ltd., Gideonas Gallaschas – iš „Blockchain Hotel“, Andrii Zamovsky – „Ambisafe“ įkūrėjas, Jonathanas Chesteris – iš „Bitwage“, Raoul Milhado – „Elitium“ generalinis direktorius, Aaronas Koenigas – iš „Bitfilm“, Steve’as Muelleris – iš „Bitcore“, Valentinas Preobrazhenskiy – LATOKEN biržos generalinis direktorius arba Erikas Benzas – iš „Cryptopay“.

10. B10 konferencija

Renginio data: 2019 04 16 – 2019 04 17

Vieta: Paryžius, Prancūzija

Iš visų renginių, kurie vyks Paryžiaus „Blockchain“ savaitės metu, B10 yra jos ryškiausias. Renginyje bus laukiama daugiau nei 3000 delegatų. Šešiasdešimt pranešėjų pasidalins savo įžvalgomis klausimais, susijusiais su reglamentais ir politika Europos Sąjungoje, stabiliais pinigais, saugumo žetonais, decentralizuotais mainais, valdymu, sąveika ir kt..

Konferencijoje kalbės: Pascal Gauthier – knygos vadovas, Arthuras Breitmanas – vienas iš įkūrėjų & „Tezos“ CTO.

11. Sinchronizuokite 2019 m

Renginio data: 2019 04 17

Vieta: Niujorkas, NY, JAV

Sinchronizuoti 2019 m suteiks galimybę delegatams išmokti patobulinti vertinimo ir įgyvendinimo metodus, susijusius su paskirstytų knygų technologijų naudojimu jų versle ir kaip padidinti jų verslo suderinamumą su esama rinka..

Taip pat bus diskutuojama, kokie reikalavimai reikalingi, kad technologija klestėtų versle, kokios praeities kliūtys, vaidmenys ir valdymas, mastelio ir privatumo klausimai, sąveikumas, diegimas, taip pat jų taikymas kitose technologijų tendencijose, pavyzdžiui, debesyse ir mašininis mokymasis.

Svarbūs pranešėjai, dalyvausiantys renginyje, yra šie: Blythe Masters – „Digital Asset“ generalinis direktorius, Davidas Treat – „Accenture“ generalinis direktorius, Lucien Foster – „BNY Mellon“ skaitmeninės partnerystės vadovas, Ron Resnick – „Enterprise Ethereum Alliance“ vykdomasis direktorius, Ganeshas Ganesanas – „Peernova“ generalinis direktorius Justinas Chapmanas – „North Trust“ pasaulinis vadovas.sinchronizuoti 2019 m

Šaltinis: coindelite.com

Paskutiniai žodžiai

Tai buvo mūsų sąrašas, kuriame pateikiamos kelios įdomiausios šifravimo konferencijos, kurių nepraleisite kitais metais. Kaip jau pastebėjote, 2019 m. Bus tokios pat užimtos konferencijomis, kaip ir 2018 m.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me