Bitcoin infliacijos lygis 2020 m. Sumažės iki 2%; Kodėl tai svarbu?

„Bitcoin“ infliacijos lygis per metus bus 1,8%. 2020 m. „Bitcoin“ (BTC) dienos emisija sumažės 50% ir sumažins naują į rinką išleistą „Bitcoin“. Tai gali vaidinti labai svarbų vaidmenį būsimoje Bitcoin kainoje.

Bitcoin infliacijos rodikliai per metus sumažės mažiau nei 2%

Pagal BitcoinBlockHalf.com, Bitcoin dar kartą sumažės perpus. Tai jau trečias kartas istorijoje, kai skaitmeninis turtas iš naujo sumažės. Šiuo metu kiekvieną dieną yra sukuriama 1800 naujų monetų. Kalnakasiai apdoroja operacijas ir gauna 12,5 BTC už kiekvieną rastą bloką.

Per 455 dienas Bitcoin blokų kasybos atlygis sumažės iki 6,25. Tai lygi 900 BTC per dieną. Taigi populiariausio skaitmeninio turto infliacijos lygis mažės nuo 3,81% iki 1,8%.

Tai turės labai svarbų poveikį rinkai ir visai kriptografijos bendruomenei. Pirmą kartą Bitcoin infliacijos lygis bus mažesnis nei išsivysčiusių šalių centrinių bankų nustatytas tikslas. Svarbiausių pasaulio ekonominių centrinių bankų infliacijos lygis yra beveik 2%. Geriausia būtų, jei infliacijos lygis būtų kuo artimesnis 2% per metus, bet ne didesnis.

Kai kuriais atvejais šalys viršija infliacijos tikslą, o centriniai bankai linkę didinti referencines palūkanų normas. Jei infliacija išlieka mažesnė už tikslą ir neatrodo to pasiekusi, referencinės palūkanų normos krinta.

Besivystančiose šalyse infliacijos politika paprastai būna lankstesnė. Kai kuriose šalyse nustatoma 4% arba 5% infliacija per metus. Taigi jie yra lankstesni, kai reikia valdyti infliaciją. Taip pat yra keletas kitų tautų, tokių kaip Venesuela ar Zimbabvė, kuriose vyriausybės neturi tikslo dėl savo infliacijos lygio.

Bitcoin veikia kitaip. Niekas nesprendžia, kuris bus infliacijos tikslas ateinančiais metais. Iš anksto nustatyta, kad infliacijos lygis mažės kas ketverius metus. Tai suteikia nuspėjamumą ir daro Bitcoin negausią skaitmeninę valiutą. Bitcoin turi fiksuotą tiekimą. Jei turto paklausa didėja, pasiūla išlieka ta pati.

Bus išleista 21 milijonas BTC. Dabar apyvartoje yra 17 555 263 BTC, 83,6% visų išgautų Bitcoins. Taigi per ketverius metus po perpus bus išduota dar 1 312 500 BTC, pasiekiančių 90% viso išgaunamo Bitcoin kiekio..

Asmenys galės pradėti galvoti apie „Bitcoin“ kaip apie vertės sumažėjimą nuo infliacijos. Jo emisija laikui bėgant mažės, o tai akivaizdžiai paveiks jo kainą. Esant stabiliai ar padidėjusiai paklausai, populiariausios virtualios valiutos kaina turėtų vėl pradėti augti. Yra keletas ekspertų, aiškinančių, kaip tai gali paveikti Bitcoin kainą.

Bitcoin, auksas ir bankai

Bankai įprastu būdu normaliam žmogui laikyti savo grynuosius pinigus. Žmonėms, turintiems didžiulį turtą, portfelis paprastai paskirstomas tarp 5-10 ar daugiau turto, kuris laiku praranda vertę. Tiesą sakant, dauguma milijonierių ieško turto, kuris laikui bėgant galėtų brangti – net siekdamas pelno ar vos padengdamas infliacijos nuostolius. Ir dauguma milijonierių ieško bankų alternatyvų, nes bankai nėra saugiausia vieta jūsų turtui saugoti.

Dauguma jų tam naudoja auksą kaip ribotą turtą, kurio negalima atkurti cheminiu procesu. Ją galima išgauti tik po kelių ar šimtų metų – nebebūtų aukso. Tai yra vienas iš „Gold“ ir „Bitcoin“ panašumų – abu yra išgaunami, riboti ir jų negalima atkurti. Bet kodėl žmonės ateityje rinktųsi ne Bitcoin, o „Bitcoin“? Ypač tai, kad matome, kad Bitcoin mažėja.

Gana paprasta, jei patikrintume aukso grafiką – pamatytume, kad auksas turi laikotarpius, kai jo vertė labai sumažėjo. 1982, 1985 ir net 2015. Ir daugelį kitų kartų. Bet jei imtume idealų atvejį, kai yra investuotojas, kuris jį kas mėnesį įsigytų už tam tikrą grynųjų pinigų sumą – jis ilgainiui uždirbs pelną.

Bitcoinas čia panašus. Jei įsigijote 2017 m. Po liepos, tikriausiai būtų daug laiko, kol pasieksite lūžį. Bet tas, kuris jau daugelį metų jį įsigijo, jis ir dabar gauna pelną. Yra daug trumpalaikių galimybių – „Bitcoin“ nėra viena iš jų. „Bitcoin“ yra ilgalaikė investicija, į kurią reikia investuoti atsargiai, o ne į „all-in“ kainą, kuri, jūsų nuomone, yra puiki, nes tai gali dar labiau sumažėti.

Kita svarbi priežastis – saugumas. Galite saugoti savo Bitcoin saugumą gana lengvai – laikykite jį popierinėje piniginėje ir niekam nepasakokite savo asmeninių raktų. Savo asmeninius raktus galite laikyti knygoje arba vietoje, kurią laikote saugia. Naudojant auksą, daug sunkiau, nes jį reikia laikyti įstaigoje ar seife jūsų namuose, kuris greičiausiai užimtų daug vietos.

Pusiau

Blokinis „Bitcoin“ atlygio sumažinimas perpus taip pat turės įtakos kainai. Kalnakasiai valdo verslą. Jie kasa naudodami prietaisus, į kuriuos investavo, ir energijos, kad uždirbtų bitkoinus. Jie turi parduoti tuos, kad išlaikytų verslo eigą. Šiuo metu kasdien kasama apie 1800 BTC ir dauguma jų parduodami siekiant padengti išlaidas.

Kai bus perpus – bus mažesnis pardavimo spaudimas BTC, ir tai greičiausiai turėtų šiek tiek padidinti kainą. Pažiūrėkime, kas nutiks, kai įvyko paskutinis perpus. Paskutinis perpus sumažėjo 2016 m. Liepos 9 d., Tačiau „Bitcoin“ pradėjo didėti 2016 m. Lapkričio mėn. Kainos padidėjimas mažiausiai 50% 2016 m. – ir mes visi žinome, kas nutiko 2017 ir 2018 m..

Sumažinus blokinį atlygį, parduodama būtų mažiau Bitcoins. Darant prielaidą, kad kalnakasiai visada parduos 70% bitino, kurį jie išgauna, kad padengtų išlaidas, tai palieka apie 630 bitininkų parduodamų kalnakasių per dieną. Taip pat būtų daugybė verslų, kasdien perkančių ir parduodančių bitkoinus. Perpus sumažėjus tikriausiai gali padidėti Bitcoin kaina, nes paklausa išliks tokia pati arba augs, tačiau pasiūla sumažės;

Yra daugybė kitų veiksnių, į kuriuos turėtume atsižvelgti, kalbant apie Bitcoin kainų raidą prieš ir po to, kai atlygis perpus sumažėjo. Bet, jei atsižvelgsime į paskutinius blokinius atlygio sumažinimus, panašu, kad kaina po pusės sumažėjo. Niekas, žinoma, nėra garantuotas, bet kitas perpus tikrai bus svarbiausias & įdomu žiūrėti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me