5 geriausi perspektyviausi „Binance“ išmaniosios grandinės projektai

Yra įvairių projektų, kurie pradeda plėstis „Binance Smart Chain“ (BSC). Šis „blockchain“ tinklas buvo sukurtas siekiant pasiūlyti vartotojams ir kūrėjams efektyvesnes, greitesnes ir patikimesnes paslaugas nei tradiciniai „blockchain“. 

Štai kodėl nusprendėme sukurti šį 5 geriausių perspektyviausių „Binance Smart“ grandinės projektų vadovą. Decentralizuoto finansavimo (DeFi) rinka augo visą 2020 m., Ir tai matyti iš daugybės išleistų naujų projektų. 

Blynų mainai

Blynų mainai yra decentralizuota birža (DEX), vykdanti ant BSC. Tačiau ši platforma veikia ne tik kaip DEX, bet ir kaip decentralizuotų finansų (DeFi) paslaugų teikėja. 

Kai kurios funkcijos, kurias šiuo metu siūlo „PancakeSwap“, yra prekyba, palūkanų uždirbimas skirtinguose derlingumo ūkiuose ir dalyvavimas „PancakeSwap“ loterijoje. 

Prekybos platforma veikia kaip automatizuotas rinkos formuotojas (AMM), leidžiantis vartotojams keistis savo valiuta naudojant BSC. Tai panašu į tai, kaip DEX veikia „Ethereum“ (ETH) tinklo viršuje. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „Binance“ grandinė yra daug efektyvesnė, kalbant apie mokesčius ir sandorių trukmę. 

„Earn“ sprendimas padės vartotojams užsidirbti kriptovaliutą CAKE. Tai galima pasiekti dalyvaujant derliaus ūkiuose, stake ir Sirupo telkiniuose. „Sirup Pools“ leidžia projektams paskirstyti dalį jų žetonams CAKE žetonų turėtojams. 

Galiausiai „PancakeSwap“ loterija leidžia vartotojams suderinti 4 numerius ant įsigytų bilietų ir laimėti 50% viso loterijos fondo. Tačiau vartotojai, atitinkantys 2 ar daugiau skaičių teisingoje pozicijoje, taip pat garantuoja laimėjimą. 

Praėjusią savaitę „PancakeSwap“ turėjo registruotas 34,44 tūkst. Vartotojų, kurie tvarkė 106 mln. USD. Be to, naudojant „PancakeSwap“ buvo apdorota 64 910 operacijų. Šiais laikais tai yra didžiausias projektas, vykdomas „Binance Smart Chain“ tinklo viršuje. 

„Pancacke Swap“

BSCex

BSCex yra nauja decentralizuota kriptovaliutos keitykla, norinti, kad „Binance“ būtų teikiamos ne tinklo grandinės paslaugos. Be to, „BSCex“ komanda taip pat siekia reklamuoti daugelį „DeFi“ rinkos funkcijų, kad vartotojams būtų teikiama ekonominė nauda. 

„BSCex“ veikia taikydama „Cross Liquidity Layer 2“ vadinamą technologiją. Tokiu būdu galima naudoti skirtingų AMM likvidumą BSC, kad vartotojams būtų galima pasiūlyti dar geresnes likvidumo ir derlingumo paslaugas prekybininkams.. 

Kai kurios „BSCex“ siūlomos paslaugos yra „SwapX“, „Launchpad“, „LaunchpoolX“ ir „DexX“. „SwapX“ yra pagrindinis „BSCex“ ekosistemos siūlomas produktas. Tai veikia kaip „Binance“ skysčių apsikeitimo priemonė, tačiau vartotojams siūlo kur kas pažangesnius sprendimus ir galimybes. Be to, „SwapX“ palaiko kitus stabilius daiktus ir skaitmeninius išteklius, todėl jie yra labiau prieinami visiems. 

Kaip rodo pavadinimai, „LaunchpadX“ ir „LaunchpoolX“ atstovauja „Binance“ mainų sprendimus, bet blokų grandinėje. Naudodami „LaunchpadX“ vartotojai gali lengvai surinkti lėšų naudodamiesi „Inital Dex Offerings“ (IDO). „LaunchpoolX“ leidžia investuotojams naudoti žetonus nemokamai užauginti naujus žetonus. Tai apdovanotų vartotojus naujai nukaldintomis monetomis, kuriomis vėliau būtų galima prekiauti. 

„DexX“ yra decentralizuota šifravimo birža, kuri naudoja naujausias technologijas, kad gautų geriausią likvidumą prekybininkams. Tai leistų vartotojams atlikti centralizuoto mainų funkcijas ir platų rinkos užsakymų spektrą. 

Oficiali „BSCex“ svetainė

Venera

Veneros protokolas yra antras iš 5 geriausių perspektyviausių „Binance Smart Chain“ projektų. „Venera“ veikia kaip algoritminė pinigų rinkos sistema, kurios tikslas – „Binance Smart Chain“ tinkle pritraukti decentralizuotą skolinimo ir kredito sistemą.. 

„Venus“ protokolo komanda dirbo siekdama pasiūlyti vartotojams galimybę pasiskolinti turtą, kurio vertė yra 75% arba mažesnė nei turtas, pateiktas kaip užstatas. Be to, asmenys gali uždirbti palūkanas, pateikdami likvidumą protokole. 

Be to, vartotojai gali nukaldinti VAI skaitmeninį turtą. VAI yra stabilus moneta, susietas santykiu 1: 1 su JAV doleriu. Be to, vartotojai gaus prieigą prie XVS prieigos rakto, kuris veikia kaip BEP-20 valdymo žetonas. Vartotojai galės juo naudotis balsuodami ir dalyvaudami tinklo sprendimuose. 

Venera taip pat yra viena iš didžiausias protokolai, einantys „Binance Smart Chain“ viršuje. Per pastarąsias 7 dienas platformoje buvo 1,21 tūkst. Vartotojų, kurie iš viso tvarkė 96,44 mln. Dolerių ir apdorojo 14 760 operacijų.. 

„Venera Binance“

„BakerySwap“

„BakerySwap“ taip pat yra vienas iš didžiausių ir populiariausių protokolų, veikiančių „Binance Smart Chain“ viršuje. Šis projektas veikia kaip decentralizuotas ir automatizuotas rinkos formavimo protokolas, kuris vartotojams taip pat siūlo NFT prekybos sprendimus. 

Be to, „BakerySwap“ taip pat stengiasi tapti „Uniswap“, vieno didžiausių „DeFi“ protokolų kriptovaliutų rinkoje, evoliucija. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „BakerySwap“ gali pasiūlyti geresnes paslaugas pigesne kaina ir daug efektyvesniu būdu. 

„BakerySwap“ veikia su „BAKE“ žetonu, kurį galima naudoti balsavimui už valdymą ir dividendams už sandorio mokestį gauti. Be to, vartotojai gali naudoti prieigos raktą, norėdami sukurti atsitiktinius kombinuotus patiekalus, sukurdami unikalų NFT, kuris bus naudojamas kaip renkamas daiktas ir kaip „BAKE“ ūkininkavimo priemonė.. 

Verta atsižvelgti į tai, kad „BAKE“ platformos siūloma nauda likvidumo telkiniams apima BUSD, ETH, BTC, DOT, LINK ir BAKE, palyginti su BNB.. 

Platforma tvarkomi 715 vartotojai per pastarąsias 7 dienas ir sugebėjo atlikti daugiau nei 5670 operacijų. Bendra prekybos apimtis buvo lygi 2,32 mln. 

„BakerySwap“

Spartos protokolas

Spartos protokolas yra skatinamojo likvidumo ir sintetinio turto, kuris veikia virš „Binance Smart Chain“ tinklo, protokolas. Skatinant investuotojus, galima suformuoti ir sukurti platų likvidumo fondų asortimentą, kurie gali būti naudojami sintetinių žetonų generavimui, skolinimui, išvestinėms finansinėms priemonėms ir kt.. 

Suteikiant skatinamus likvidumo fondus, galima skatinti kapitalo formavimą rinkoje ir užtikrinti likvidumą. Naudodama rinkinį, susijusį su likvidumui jautriais mokesčiais, sistema gali bet kuriuo metu ištaisyti simbolinę perkamąją galią ir leisti augti masteliu. 

Vartotojai gali sukurti platų o sintetinį turtą, kuriame naudojami kainų pagrindai, kuriuos teikia likvidumo telkiniai. Šis turtas taip pat bus užtikrintas likvidumo grupės akcijomis. 

Spartietis

5 populiariausių projektų, susijusių su „Binance Smart Chain“ galutiniais žodžiais

„Binance Smart Chain“ tinklo viršuje veikia daugybė kitų protokolų ir platformų. „Binance“ taip pat plečia savo sprendimus ir paslaugas daugeliui naujų vartotojų ir prekybininkų. Šiame 5 populiariausiuose „Binance“ išmaniosios grandinės projektuose matėme, kaip „DeFi“ toliau dominuoja decentralizuotoje rinkoje. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me