Laura Šīna – bez ķēdes un neapstiprināta

Mēs visu nedēļu esam iekļāvuši kriptovalūtu ietekmētājus. Jūs, iespējams, pamanījāt, ka lielākā daļa no tiem ir ar kriptogrāfiju saistītu uzņēmumu dibinātāji. Šodien būs nedaudz savādāk. Kopš kriptonauda pirmo reizi tika ieviesta pasaulē, sabiedrības uztvere un plašsaziņas līdzekļu atspoguļojums ir krasi mainījies. Kriptovalūtas un blokķēdes kopienā pārsvarā ir dominējuši vīrieši. Tomēr sievietes lēnām iegūst vilces spēku. Ir pat daži, kas to iekļuva Monētu telegrāfsSaraksts Populārākie cilvēki Blockchain. Viena no tām ir Laura Šīna.

Šajā rakstā mēs apskatīsim Lauru Šinu un to, kā viņa veido sarunu ap kriptogrāfiju un blokķēdi.

Ārštata darbinieks

Laura Šina ir Sanfrancisko, Kalifornijas žurnāliste, kuras specializācija ir kriptovalūtas, blokķēdes, finanšu tehnoloģiju, biznesa inovāciju un personīgo finanšu atspoguļošana. Viņa kādreiz bija Forbes vecākā redaktore, kā arī galvenā Forbes Fintech 50 saraksta reportiere.

Savā žurnālistes karjerā viņa bija pirmā reportiere, kuras uzdevums bija pilna laika atspoguļošana kriptogrāfijas aktīvos. Viņas darbs ir izplatīts daudzās cienījamās publikācijās, tostarp Newsweek, The New York Times, Wall Street Journal un The Los Angeles Times.

Tagad viņa ir brīvmāksliniece, kas joprojām raksta Forbes kriptovalūtas rakstus. Viņa mitina divas kriptogrāfijas un blokķēdes aplādes – Bez ķēdes un Neapstiprināts. Dodoties pa savu Muck Rack profilu, viņa strādā arī pie grāmatas par kriptogrāfiju.

Pirms ķeramies pie viņas darba pie kriptogrāfijas un kāpēc viņa tiek uzskatīta par ekspertu šajā jomā, kas īsti ir Laura Šina un kā viņa nokļuva kriptonauda un blokķēdes nišā?

Lauras Šinas bērnība

Laura Šīna uzauga vidē, kurā nav noteikumu. Helikopteru vecāki? Viņas, iespējams, bija vistālāk no viņām. Tedx sarunā viņa stāstīja par bērnību, kurā viņa varēja ēst visu, ko vēlējās, un skatīties tik daudz televizora, cik sirds vēlējās. Iedomājieties, kā jūs augat bez jebkādiem ierobežojumiem.

Tas vienmēr ietekmēja to, kā viņa uzauga, redzēja pasauli un dzīvoja savu dzīvi.

Viņas izglītība

Koledžas gadus Laura pavadīja Stenfordas universitātē, kur ieguva mākslas zinātņu un literatūras bakalaura grādu. Pat kā studentei viņas dāvana rakstīšanai bija acīmredzama. Viņa rakstīja kā personāls un vēlāk vecākais darbinieks universitātes neatkarīgajā dienas laikrakstā The Stanford Daily. Vecākajā gadā stāsts, ko viņa uzrakstīja, cīnoties ar grafiti Bay Area, ieguva balvu “Labākais intervijas raksts”.

Vienpadsmit gadus vēlāk, 2008. gadā, viņa pabeidza mākslas maģistrantūru Kolumbijas Universitātes Žurnālistikas augstskolā. Žurnālistikas vidū karjeras vidū viņa pievērsās zinātnei un ilgtspējai.

Viņas karjera

Pēc desmit gadu, kas pavadīta kā ārštata rakstniece, viņa nolēma pievienoties LearnVest Inc. – finanšu plānošanas uzņēmumam, kurš kopš tā laika ir slēgts. Uzņēmuma rakstura dēļ viņa rakstīja biznesa un finanšu ziņas.

Tajā pašā laikā viņa bija CBS Interactive funkciju redaktore. Daļa no viņas darba bija pārraudzīt 25 rakstnieku darbu par globālo biznesu. Viņa kļuva par Forbes līdzstrādnieku 2013. gadā. Pēc četriem gadiem viņa tika paaugstināta par vecāko redaktori. Šeit viņa galvenokārt rakstīja par kriptogrāfijas telpu, blokķēdi un digitālajiem aktīviem. Pat gadu pēc paaugstināšanas viņa aizgāja, lai atkal kļūtu par ārštata darbinieku.

Kopiena ir atzinusi viņas kā kriptogrāfijas žurnālistes darba unikalitāti un kvalitāti kopā ar ieskatiem, ko viņa nes pie galda. Ir acīmredzams, ka viņa ne tikai maina saturu un 2016. gadā viņai tika piešķirta Blockchain balva par visredzamāko žurnālistu.

Lielāko daļu savas profesionālās dzīves Laura Šina ir bijusi ārštata darbiniece, un viņa to attiecina uz savu audzināšanu. Viņa vienkārši nav pieradusi, ka kāds viņai saka, ko darīt. Viņas elastīgais darba grafiks ir labvēlīgāks nekā tikai būt vēl vienai “lielo korporāciju riteņa vadībai”.

Kā pašnodarbināta žurnāliste, viņa ir pati priekšniece un pati strādniece. Viņa maksā sev tieši ar saviem ieņēmumiem, neizmantojot lielu vienību, kurai daļa peļņas ir jānodod citām pusēm, piemēram, īpašniekiem un akcionāriem.

Šī ir tendence, kas gadu gaitā ir kļuvusi arvien izplatītāka, un tas norāda uz izmaiņām mūsu naudas nopelnīšanas veidā un par to, kā uzņēmumi veic savu uzņēmējdarbību.

Vai šī situācija izklausās neskaidri pazīstama? Tas mūs noved pie viņas atbalsta kriptogrāfijai un tam, kā viņa atrada savu nišu

Atbalsts kriptogrāfijai

“Ak, tāpēc viņa ir kripto eksperte. Viņa noteikti ir ieguldījusi tajā tonnu! ” Ja tas ir tas, ko jūs domājat, tad jūs kļūdāties. Viņa faktiski ir nocoiner – kāds, kuram nepieder bitcoin. Tomēr viņa atzīst kriptogrāfijas vērtību un to, kā tā var mainīt nākotni.

2018. gadā viņa pat a Tedx saruna par to, cik spēcīga ir kriptogrāfija, paverot iespēju cilvēkiem vadīt savu biznesu un kļūt par viņu priekšnieku. Viņa salīdzina savu pašnodarbināto pieredzi ar kriptovalūtu; jo īpaši tas, kā pašnodarbinātība varētu traucēt lielo korporāciju darbību, līdzīgi kā kriptonauda.

Laura Šina, iespējams, nav ar kriptogrāfiju saistīta uzņēmuma dibinātāja. Tomēr ziņošana blokķēdes tehnoloģijas frontē, iespēja sarunāties tieši ar galvenajiem kripto prātiem un novatoriem, ļāva viņai iegūt unikālu kripto telpas perspektīvu, jo attīstās vairāk. Viņas aplādes ar galvenajiem nozares dalībniekiem ir aktualizējušas dažus jautājumus. Viņiem ir bijusi loma cilvēku izglītošanā un kriptogrāfijas iekļaušanā plašāk.

Piemēram, nevar ignorēt viņas viedokli par nākotni, kur pastāv lietotāju vadīti bezpeļņu vienādranga tīkli. Viņa runāja ar cilvēkiem, kas vada kriptogrāfijas viļņa virzienu. Nevar izslēgt šī tīkla iespēju izspiest tehnikas gigantus un bankas.

Protams, tā kā šie uzņēmumi arī meklē, kā viņi var iekļūt blokķēdes tehnoloģijā, mēs nevaram būt droši, kā viss notiks. Ir arī jautājums par to, kā un kad stāsies spēkā regulējums, jo sabiedrībā tas rada arvien lielākas bažas.

Kā jūs varat sazināties ar viņu?

Ja vēlaties uzzināt vairāk no Laura, viņai ir twitter konts varat sekot jaunumiem un domām. Viņai ir arī ikmēneša informatīvais izdevums, kurā varat reģistrēties unchainedpodcast.com. Ja tā nav tējas tase, varat vienkārši noklausīties vienu no viņas iknedēļas aplādēm:

Viens no viņas iknedēļas apraidēm ar nosaukumu Bez ķēdes: jūsu bez Hype resurss visu lietu kriptogrāfijai piedāvā dažādu cilvēku idejas kriptogrāfijas telpā. Viņai ir saruna ar

izstrādātāji – daži jauni ārpus skolas un daži pametušie – par decentralizēto finanšu pasauli.

Viņas cits nedēļas podcast, Neapstiprināts: kripto galveno domu ieskats un analīze, ļauj viņai iepazīstināt ar dažādu Fintech jomas ekspertu aktuālo problēmu analīzi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me