Džastins Suns – Trona radītājs

Viens no ievērojamākajiem, ja ne nedaudz pretrunīgajiem skaitļiem kriptovalūtas telpā ir Džastins Suns – TRON dibinātājs un izpilddirektors – uz blokķēdes balstīta decentralizēta platforma digitālajam saturam un izklaidei.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par tā izpilddirektoru, turpiniet lasīt mūsu nākamo Crypto Influencer sēriju.

Kas ir Džastins Suns?

Džastins Suns ir ķīniešu tehnoloģiju uzņēmējs, kurš 2017. gadā nodibināja kriptonauda platformu TRON. Viņš pasludina sevi par Džeka Ma – Alibaba konglomerāta izpilddirektora – protēžu..

Vēstures bakalauru viņš ieguvis Pekinas universitātē un Austrumāzijas mākslas maģistra grādu Pensilvānijas universitātē. Kāpēc viņš sevi sauc par Džeka Ma protežu? Tas ir tāpēc, ka viņš bija ar rokām izvēlēts pēdējais studēt Džeka Ma Hupana uzņēmēju universitātē. Viņš bija vienīgais tūkstošgade pirmajā universitātes absolventu partijā.

Pirms viņš nodibināja savu kriptovalūtas platformu, viņam jau bija iepriekšēja pieredze ar tehnoloģiju uzņēmumu. Viņš jau bija nodibinājis balss straumēšanas ķīniešu lietojumprogrammu ar nosaukumu Peiwo. Viņš bija galvenais pārstāvis un padomnieks Ripple Labs.

2017. gadā viņš parādījās Forbes 30 līdz 30 gadu vecam Āzijas patērētāju tehnoloģiju sarakstam. 2018. gada sākumā viņš radīja viļņus gan blokķēdē, gan plašākā tehnoloģiju telpā, kad viņš ieguva BitTorrent Inc. darījumā 140 miljonu dolāru vērtībā.

TRON un BitTorrent komandas tagad kopīgi strādā pie projekta Atlas – iniciatīvas, kuras mērķis ir savienot abas ekosistēmas. Viens potenciāls pielietojums šo sistēmu integrācijai ir tas, ka lietotājus varētu stimulēt sēklas straumēm. Viņi varētu saņemt TRX vai citus uz blockchain balstītus žetonus apmaiņā pret sēšanas pakalpojumiem.

TRON

TRON (TRX), kas pazīstams arī kā Tronix, ir daļa no decentralizētas izklaides ekosistēmas. To 2017. gada septembrī nodibināja TRON fonds, kuru vada Džastins Suns. Varētu teikt, ka viņa diplomdarbs ar nosaukumu “Decentralizēta interneta dzimšana” ietekmēja šo projektu.

Viņš izveidoja komandu, kurā bija tehnoloģiju pārvaldnieki un blokķēdes entuziasti, kurus iepriekš bija nodarbinājuši tādi tehnoloģiju giganti kā Google, Microsoft, Alibaba, Tencent un Baidu. Pašlaik 400 dalībnieku komanda ir izvietota Pekinā, Seulā, Tokijā un Sanfrancisko.

Lai gan sākotnējais nolūks bija kļūt par blokķēdes izklaides tīklu, sāncensība ar Vitaliku Buterinu viņu mērķos ir iekļāvusi Ethereum tirgus ierobežojuma apsteigšanu. TRX spēcīgā pozīcija kriptovalūtas telpā ir nostiprinājusies, pateicoties tās aktīvajai mārketinga stratēģijai un lidmašīnu programmām. Faktiski TRX marķieris sākotnēji tika izplatīts caur airdrops ETH turētājiem.

Uzņēmums un tā marķieris pirmo reizi tika iekļauts CoinMarketCap sarakstā 2017. gada 13. septembrī ar vērtību 0,002 USD. Lielākā daļa TRON darbības, ja tā atrodas Āzijā. Vislielāko darījumu apjomu var redzēt Upbit, Bithumb, Binance un OKEx biržās.

The Trona fonds ir Singapūrā bāzēta bezpeļņas organizācija, kas “galvenokārt darbojas ar TRON tīkla darbību, ievērojot atklātības, taisnīguma un pārredzamības principus”. Citi tīkla galvenie skaitļi ir Lusjēns Čens (CTO), Keelsons Jangs (tehniskais direktors) un Sjs Sjaodongs (izstrādātājs)..

Saknes un neatkarība

TRON sāka savu dzīvi Ethereum blokķēde. Tomēr Tron galvenais tīkls tika palaists šī gada 31. maijā, un Tron žetonu migrācija no ERC20 uz Main Net TRX notika laikā no 21. līdz 25. jūnijam..

TRON tīkls solīja ātru darījumu ātrumu. Papildus apgalvotajam jaunās bāzes ātrumam TRON saka, ka jaunā platforma izstrādātājiem ievērojami atvieglos decentralizētu lietotņu izveidi, jo tā ir veidota, izmantojot Java. No otras puses, Ethereum izmanto vairāk nišas Solidity programmēšanas valodu.

Džastins redz arī jaunu, līdzvērtīgāku kriptovalūtu pasauli, kas ienāk ar TRON migrāciju. Viņš saka, ka ar citām valūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum, “kalnračiem, dibinātājiem un izstrādātāju komandām ir liela vara”. TRON atšķir sevi no šīm platformām, jo ​​plāno piešķirt žetonu īpašniekiem pārvaldības tiesības.

“Revolūcija sāksies ar Tronu, kad mēs kļūstam par jaunu decentralizētu protokolu ar demokrātisku, pašpārvaldes kopienu, brīvām vēlēšanām un visaptverošu leģitimitāti,” viņš teica.

Strīdi

Nav noslēpums, ka vairāki strīdi ir pārņēmuši Džastinu Saunu kopš tā laika, kad viņš tika virzīts uzmanības centrā.

Plaģiāts

Visizcilākā no tām ir apsūdzības par plaģiātu. Kad TRON tika palaists, vairākas kriptonauda kopienas balsis bija pie rokas. Tas ir tāpēc, ka šķietami ir kriptonauda platformas baltā grāmata plaģiēja divus citus projektus – FileCoin un IFPS.

Kā ziņots, teksta sadaļas tika kopētas burtiski. Huans Benets, kurš bija oriģināldarbu līdzautors, nosūtīja čivināt, pārbaudot plaģiātu. Tas neapstājās pie teksta sadaļām. Kā ziņots, tika nozagts arī kods.

Džastins Suns vēlāk izsūtīja a čivināt paskaidrojot, ka oriģināldarbs ir rakstīts ķīniešu valodā. Viņš pieļāva vainu brīvprātīgajos tulkotājos, kuri aizmirsa iekļaut svarīgas detaļas un atsauces.

Sadursme ar Ethereum

Džastinam Sunam un Vitālikam Buterinam ir liellopu gaļa. Tas ir fakts. Cilvēki ir zaudējuši skaitu reižu, kad viņi čivināt ir tirgojuši džakus vai metuši viens pret otru. Viņiem vienkārši ir ilga feudinga vēsture.

Jaunākā informācija parādās pēc tam, kad Informācijas un rūpniecības attīstības centrs (CCID) izlaiž kriptogrāfijas valūtu klasifikāciju, parādot, ka TRON ir apsteigusi Ethereum 2. vietā.

Vitalika Buterina pusē viņš saka, ka viņš pieņemtu citu kriptovalūtu, kas apsteigtu Ethereum. Tomēr, ja minētā kriptovalūta ir TRON, viņš nebūtu tik graciozs, sakot, ka saka savu cerība uz cilvēci mazināsies.

Viss sākās ar to, ka Džastins izsūtīja čivināt, norādot, kā TRON ir labākas īpašības nekā Ethereum. Protams, Vitāliks izdarīja apvainojumu, atlaižoties un iepriekšējās apsūdzības par plaģiātu izmantoja kā lodes.

Bija pat brīdis, kad Džastins Suns pieminēja Ethereum platformas sabrukumu un to, kā TRON “izveidos fondu ETH un EOS izstrādātāju glābšanai”. Acīmredzot tas neizdevās labi.

Ir skaidrs, ka viņi abi cenšas masveidīgi ieviest kriptonauda, ​​tomēr viņu pieeja varētu būt pretējos spektra galos, tāpēc viņi tik daudz saduras. Varbūt viņi vienkārši troļļo viens otru. Mēs to nekad nezināsim. Tomēr, ja vēlaties redzēt to vēsturi tirdzniecības barbas čivināt, esi mūsu viesis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me