7 veidi, kā identificēt krāpšanās ar kredītu labošanu

Diemžēl ir cilvēki, kas vienmēr cenšas izmantot ikvienu, ko viņi var. Neatkarīgi no tā, vai tas ir surogātpasta zvans, pikšķerēšanas e-pasts vai pat puisis uz ielas, kurš mēģina paņemt jūsu naudu, šie krāpnieki ir visur. Krāpšanās ar kredītu remontu ir paredzētas jau izmisušo cilvēku priekšrocību izmantošanai. Cilvēki, kuriem nepieciešams fiksēts kredīts, lai saņemtu automašīnu vai mājas aizdevumu, bieži meklēs ikvienu, kurš varētu palīdzēt. Lai gan ir daudz likumīgu vietu, kas var palīdzēt, ir arī uzlaušanas, kas paņems jūsu grūti nopelnīto naudu un nedarīs neko tādu, kas jums palīdzētu. Mēs vēlamies palīdzēt jums izvairīties no šīm krāpšanām, tāpēc šeit ir 7 veidi, kā identificēt un izvairīties no kredīta labošanas krāpšanas.

1. Apskatiet dokumentus, kas jums tiek izsniegti

Ja jūs noslēdzat līgumu ar kredītu remonta uzņēmumu un viņi nedod jums dokumentu ar nosaukumu “Patēriņa kredīta lietas tiesības saskaņā ar valsts un federālajiem likumiem”, viņi pārkāpj likumu. Iespējams, viņi tevi neapkrāpj, taču apzināti slēpj informāciju, ka jums ir likumīgas tiesības pašam veikt jebkuras darbības, lai labotu jūsu kredītu, ko viņi arī darīs. Tas ir sarkans karogs.

2. Izlasiet līgumu

Pārbaudiet, vai līgumā ir kas tāds, kas izceļas kā neparasts, un nekautrējieties viņiem to jautāt, meklēt internetā utt. Turklāt pārliecinieties, cik daudz jūs maksājat un kādas darbības viņi veiks jūsu vārdā, ir ļoti detalizēti izklāstīts līgumā. Jūs vēlaties būt pārliecināts, ka jums ir juridiski saistošs dokuments, kas nodrošina, ka jūs faktiski saņemat to, par ko jūs maksājat. Turklāt pārliecinieties, ka līgums ir ļoti specifisks un tajā ir norādīts jūsu vārds un uzņēmuma nosaukums, ar kuru strādājat. Visbeidzot, pajautājiet, vai ir kāda klauzula, kas ļauj vismaz 3 dienas izlemt atcelt.

3. Iepriekš pieprasiet neparakstītu kopiju

Jums nevajadzētu parakstīt līgumu, lai to vispirms pārskatītu, tāpēc, pirms pat nolemjat to parakstīt, pārliecinieties, ka jums ir kopija, kuru varat izlasīt un paturēt. Pēc tam pārbaudiet informāciju, kuru esam uzskaitījuši iepriekš.

4. Pievērsiet uzmanību maksām

Kredītu remonta aģentūrām nav atļauts no jums iekasēt nekādas avansa maksas saskaņā ar likumu. Daži uzņēmumi to dara tāpēc, ka nezina par šo likumu, taču tas joprojām ir sarkanais karogs, kuram jums vajadzētu pievērst uzmanību. Tas kopā ar līguma nesaņemšanu var būt ļoti spēcīga zīme, ka jūs gatavojaties krāpties. Parasti krāpnieki mēģinās paņemt jūsu naudu un palaist pēc iespējas mazāk pierādījumu, tāpēc avansa maksa var liecināt, ka kaut kas nav kārtībā.

5. Uzņēmums sola pārāk daudz

Mēs visi vēlamies, lai kredītu labošanas stratēģijas darbotos, taču ir tikai dažas lietas, kuras kredītu remonta aģentūras to rakstura dēļ vienkārši nevar novērst. Viens no tiem ir likumīgs parāds, kur aizdevējam ir daudz pierādījumu par parāda derīgumu. Ja uzņēmums sola atbrīvoties no likumīgiem parādiem, viņi vai nu krāpj, ka jūs darāt kaut ko ēnu un nelikumīgu, lai iegūtu jums rezultātus. Jebkurā gadījumā, ja uzņēmums sola, ka jūs redzēsiet jebkāda veida rezultātus vai rezultātu izmaiņas, tad ir ieteicams no tiem izvairīties, jo varat būt gandrīz pārliecināts, ka viņi vienā vai otrā veidā pārkāpj likumu.

6. Viņi lūdz izveidot jaunu identitāti

Kā minēts pēdējā punktā, daži uzņēmumi cenšas darīt nelikumīgas darbības, lai iegūtu jums vēlamo rezultātu. Viens no tiem mēģina pieprasīt identitātes zādzību un likt jums reģistrēties jaunam SSN vai EIN. Lai gan šie uzņēmumi, iespējams, nav krāpšanās, viņu iegūtie rezultāti būs atkarīgi no lieliem noziedzīgiem nodarījumiem, un no tiem noteikti jāizvairās, piemēram, no mēra. Nedodiet šiem uzņēmumiem savu biznesu un noteikti ziņojiet par tiem.

7. Viņi lūdz jūs atteikties no savām tiesībām

Ja jums tiek izsniegts dokuments par atteikšanos no kādām no jūsu tiesībām, tas ir galvenais sarkanais karogs. Kredīta labošana neprasa atteikties no kādām no jūsu tiesībām. Par laimi no lielākās daļas no tām, piemēram, no jūsu tiesībām saskaņā ar CORA, faktiski nevar atteikties, neatkarīgi no tā, ko jūs parakstāt. Parasti uzņēmumi, kas izmanto šo praksi, mēģinās paņemt jūsu naudu un pēc tam izdarīt spiedienu un pateikt, ka jums nav iespējas atgūt naudu un viņi nekad nesniegs nekādus pakalpojumus.

Vai jūs varat uzticēties kredītu remonta uzņēmumiem?

Pilnīgi! Kaut arī šajā pasaulē ir cilvēki, kas vienmēr cenšas jūs izmantot, ir arī likumīgi uzņēmumi, kas rūpējas par jums kā par personu un kā klientu. Šie uzņēmumi visā procesā būs pārredzami attiecībā uz saviem pakalpojumiem, maksām un jūsu tiesībām un nemēģinās jūs nospiest ar agresīvu pārdošanas taktiku. Labākās kredītu labošanas aģentūras neiesaistīsies nevienā no sarkanajiem karodziņiem, uz kuriem attiecas šis raksts, tādēļ, ja aģentūrā, par kuru slēdzat līgumu, šajā sarakstā neko neredzat, jūs, iespējams, varat mierīgi atpūsties.

Ja jūs interesē likumīgu kredītu labošanas pakalpojumu meklēšana, iesakām labākās kredītu remonta kompānijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me