7 labākās kredītu atjaunošanas stratēģijas un pakalpojumi

Labs kredītreitings ir ļoti svarīgs. Tas var ietekmēt jūsu iespējas iegūt darbu, dzīvokli, ieslēgt komunālos pakalpojumus uz jūsu vārda, saņemt kredītkarti, nopirkt automašīnu vai māju un daudzas citas lietas, ko cilvēki dara katru dienu. Bet sliktam kredītreitingam nav jābūt pastāvīgam. Tātad, ja iepriekš esat darījis lietas, kuru dēļ jums ir slikts kredītreitings, tagad varat veikt vairākas darbības, lai uzlabotu un atjaunotu savu kredītu.

Labs kredīts ir svarīgāks nekā jebkad agrāk

Lielisks kredītreitings ir svarīgāks nekā jebkad agrāk. Jūs, iespējams, pat nezināt, kuri cilvēki un organizācijas balstās uz lēmumiem, vai veikt darījumus ar jums, pamatojoties uz jūsu kredītreitingu un kredītreitingu. Tāpēc, ja jūsu kredītreitings ir slikts, ir svarīgi darīt visu iespējamo, lai to uzlabotu. Kredītu labošana un atjaunošana prasa nedaudz laika, tāpēc, jo ātrāk jūs sākat procesu, jo ātrāk un vieglāk būs sākt baudīt rezultātus. Šeit ir dažas ļoti noderīgas un svarīgas kredītu atjaunošanas stratēģijas un pakalpojumi, kas jums ir pieejami.

1. Vai kļūdas ir noņemtas no kredīta pārskatiem

Vieglākais un ātrākais veids, kā uzlabot savu kredītreitingu, ir saņemt kredītreitinga ziņojumu kopijas no kredītreitingu kompānijām, Experian, Equifax un TransUnion, uzmanīgi izejiet tos un noņemiet visas atrastās kļūdas. ASV Patiesā kredītreitinga likumā noteikts, ka personas kredītatskaitei jāsatur tikai savlaicīga un precīza informācija. Jums ir tiesības likt kredītreģistrācijas uzņēmumiem noņemt visu neprecīzo informāciju no jūsu kredītdokumenta. Jūs varat pieprasīt, lai katra kredīta aģentūra novērš kļūdas tiešsaistē, izmantojot veidlapas, kas pieejamas viņu vietnēs.

Katru gadu jūs varat saņemt bezmaksas kredītatskaites kopijas. Pārskatiet tos. Ja ir kādi pierādījumi par krāpnieciskām darbībām vai veca informācija, kas būtu bijis jānoņem, varat sazināties ar kredītreitingu aģentūrām un pieprasīt informācijas noņemšanu. Viņiem ir nepieciešamas apmēram 30 dienas, lai izmeklētu un novērstu jūsu apstrīdētās kļūdas. Jums netiek piemērots sods par negatīvu vēsturi, kas saistīta ar kļūdām. To noņemšana uzlabo jūsu kredītreitingu.

2. Veiciet savus maksājumus laikā

Vēl viens veids, kā jūs varat atjaunot un uzlabot savu kredītreitingu, ir laikus samaksāt visus rēķinus un parādus. Maksājumu vēsture ir vissvarīgākais faktors, kas ietekmē jūsu kredītreitingu. Atkārtota rēķinu apmaksa novēloti vai nokavēti parāda maksājumi ir ātrākais un visizplatītākais veids, kā varat sabojāt savu kredītreitingu un uzskatīt par sliktu kredītrisku. Maksājot rēķinus to izpildes datumā vai pirms tā, kredītreitings pakāpeniski palielinās.

Jūsu kredītreitings VantageScores un FICO Scores kredītreitinga modeļos var svārstīties no 300 līdz 850. Jo augstāks rezultāts, jo labāk.

Ja nopietni domājat par sava kredītreitinga uzlabošanu, vienmēr ir svarīgi veikt maksājumus laikā. Dariet to, pēc dažiem mēnešiem jūsu kredītreitings sāks nepārtraukti uzlaboties.

3. Samaziniet kredītu izmantošanu

Mēģinot uzlabot savu kredītreitingu, tas palīdz samazināt kredīta izmantošanas koeficientu. Tas ir, cik daudz jūs varat aizņemties, salīdzinot ar to, cik esat parādā. Aprēķinot kredītreitingu, tā ir otrā vietā pēc maksājumu vēstures. Lai uzlabotu kredītreitingu, saglabājiet pēc iespējas zemāku kredīta izmantošanas koeficientu. Nepieņemiet un neizmantojiet katru piedāvāto kredītkarti vai veikala kredītlīniju, ja vēlaties uzlabot savu kredītreitingu.

Kredītkartes parāda neuzņemšana palīdz palielināt jūsu kredītreitingu. Ja to nevarat izdarīt, saglabājiet atlikumu mazāk nekā 30% no kopējā kredītlimita.

4. Atmaksājiet lielu atlikumu

Lai uzlabotu savu kredītreitingu, nomaksājiet savu parādu, lai samazinātu visus augstos atlikumus. Mērķis ir saglabāt 70% vai vairāk no jebkuras jūsu atvērtās kredītlīnijas. Ir vairākas radošas metodes, kā pazemināt maksimālās kredītlīnijas, kredītkaršu kontus un kredīta izmantošanas koeficientu, ja jums nav daudz skaidras naudas. Tie ietver jauna kredīta iegūšanu un vienmēr visa atlikuma atmaksu un prasību kredītkaršu kompānijām paaugstināt jūsu kredītlimitus. Tas var uzreiz uzlabot kredīta izmantošanas koeficientu.

5. Kļūsti par autorizētu lietotāju

Pārliecinot dāsnu, uzticamu ģimenes locekli vai draugu ar lielu kredītu, lai jūs kļūtu par pilnvarotu lietotāju vienā no viņu labi pārvaldītajiem kredītkontiem, kurus viņi bieži lieto un kam nav pārnestu parādu un perfekta maksājumu vēsture, varat uzreiz uzlabot jūsu kredītreitingu. Pat ja jūs nekad neizmantojat jauno kredītkarti, kas izsniegta no konta, tā ir norādīta jūsu un sākotnējā konta īpašnieka kredītatskaitē. Viens negatīvais ir tas, ja primārais kartes īpašnieks pārsniedz savu kredītlimitu vai sāk izlaist maksājumus. Tas kaitēs jūsu kredītreitingam.

Būt pilnvarotam kredītkonta lietotājam ar lielisku maksājumu uzskaiti dod jums

vairāk izdevumu un uzlabo jūsu kredītreitingu. Tomēr jūs varēsiet tikai

jums ir ierobežota kredītkonta izmantošana, kurai piekrīt galvenais kartes īpašnieks.

6. Pierakstieties, lai iegūtu Experian Boost

Augstākā kredītreitingu aģentūra Experian ļauj reģistrēties jaunā programmā, kur varat

pievienojiet kredītatskaitei mobilā tālruņa un komunālo pakalpojumu rēķinu maksājumus. Šī jaunā programma tiek saukta Experian Boost. Reģistrējieties un visi maksājumi, kas veikti par jūsu regulārajiem izdevumiem, tiek iekļauti, kad tiek aprēķināts jūsu FICO rādītājs. Aptuveni 75% patērētāju, kuru kredītreitings ir mazāks par 680, tas uzlabojās, kad viņi izmantoja Experian Boost. Reģistrēšanās programmā Experian Boost ir bezmaksas. Tomēr lietotājiem ir jāpārbauda, ​​vai viņiem ir pozitīva rēķinu apmaksas vēsture ar saistītu bankas kontu.

Vidējais cilvēks, kurš izmanto programmu Experian Boost, ir redzējis, ka viņu FICO rādītāji ir pieauguši

14 punkti. Tas var būt tikai stimuls, kas nepieciešams, lai jūsu kredītreitings būtu labāks

kategorijā.

7. Izmantojiet tikai kredītu atjaunošanas uzņēmumus ar augstu reitingu

Ja jūsu kredīta pārskatā ir kļūdas un jūs nejūtaties ērti tos apstrīdēt kredītreģistrācijas uzņēmumiem, saņemiet profesionālu palīdzību. Sazinieties ar kredītu remonta uzņēmumu, kuram ir uzticama un efektīva reputācija un kurā strādā augsti kvalificēti, labi apmācīti, pieredzējuši darbinieki. Viņi veiks nepieciešamo darbu, lai apstrīdētu nepareizu informāciju, kas ir jūsu kredītatskaitē. Viss, kas jums būs jādara, ir noteikt, kura informācija jūsu kredīta pārskatā ir kļūdaina. Augsti novērtēti uzņēmumi, piemēram, Kredīts Sv un Leksingtonas likums specializējamies patēriņa kredītu jautājumu risināšanā.

Visaugstāk novērtētās kredītu remonta kompānijas

Kredīta plusi ir pirmajā vietā un tam uzticas vairāk nekā 100 000 klientu. Viņi piedāvā kredītlāpju remontu ar mākslīgā intelekta palīdzību un BBB ir A + vērtējums. Tie piedāvā viegli lasāmus kredīta pārskatus un personalizētus ieskatus par rezultātiem, kā arī rīkus & padomi, kas palīdzēs jums saprast savu rezultātu un spert nākamo soli. Labākais no visiem kredītu monitorings ir iekļauts vietnē Nav papildu maksas kas var palīdzēt atklāt iespējamo identitātes zādzību.

Kredīts Sv ir ierindots otrajā vietā, lai apstrīdētu neprecīzus kredītdatus. Viņi detalizēti izskatīs jūsu kredītatskaiti, identificēs konkrētus priekšmetus, kuriem jūs nepiekrītat un kuri kaitē jūsu kredītreitingam, noņems tos un parādīs vairākas efektīvas metodes, lai uzlabotu jūsu kredītatskaiti un rezultātu.

Leksingtonas likums ir sniedzis vairāk rezultātu nekā jebkurš cits kredītu remonta advokātu birojs. Kopš 2004. gada viņi ir palīdzējuši vairāk nekā 500 000 klientiem labot kredītu. Tikai 2020. gadā viņi no cilvēku kredīta pārskatiem noņēma vairāk nekā 9 miljonus negatīvu vienumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me