SeedInvest cīnās ar ekonomisko nevienlīdzību ar “BlackCapital”

Populārā pūļa finansēšanas platforma SeedInvest ir paziņojusi par jaunas iniciatīvas uzsākšanu ar nosaukumuBlackCapital’.

BlackCapital mērķis ir veicināt ekonomisko līdztiesību starp melnajām kopienām visā ASV. Tas tika uzsākts sadarbībā ar Kevinu Džonsonu – bijušo NBA Zvaigžņu zvaigzni un Sakramento mēru.

Detaļas

Ekonomiskās nevienlīdzības novēršana nav mazs sasniegums. Atzīstot to, SeedInvest ir izmantojusi strukturētu pieeju sava mērķa sasniegšanai.

Lai pozitīvi ietekmētu lielāko cilvēku skaitu, SeedInvest BlackCapital ir veidota kā divvirzienu sistēma; katrs no tiem dalībniekiem nodrošinās piekļuvi pilnībā pārbaudītiem, potenciāli jauniem uzņēmumiem. Investori var izvēlēties ieguldīt uzņēmumos, kurus vada melnie dibinātāji. Raksta tapšanas laikā SeedInvest ir trīs uzņēmumi ar melnajiem dibinātājiem, kuri vāc līdzekļus.

1. Piekļuve melnajam kapitālam

Ar investīciju minimumu 1000 ASV dolāru apmērā šī programma jebkura veida investoriem ļauj izveidot portfeli, kas sastāv no 25 dažādiem jaunizveidotiem uzņēmumiem, piesaistot kapitālu, izmantojot SeedInvest.

2. Melnā kapitāla fonds

Ar investīciju minimumu USD 50 000, šī programma ir īpaši paredzēta akreditētiem investoriem. Līdzīgi kā BlackCapital Access, šis fonds saviem dalībniekiem nodrošinās piekļuvi daudzām pārbaudītām ieguldījumu iespējām, kā arī piekļuvi virknei funkciju SeedInvest platformā.

SeedInvest atzīmē, ka līdz šim agrīnās stadijas riska kapitālismam bija pieejams tikai aptuveni 2% iedzīvotāju. Turklāt šī ieguldījumu forma no sirds pārspēj S&P 500 pēdējās divās desmitgadēs. Izveidojot un popularizējot BlackCapital Access / Fund, ar Kevina Džonsona palīdzību SeedInvest cer maksimāli palielināt šos 2%.

Būtu interesanti redzēt, kā SeedInvest turpina attīstīt BlackCapital un vai BlackCapital iniciatīva patiešām nāk par labu melnajai sabiedrībai.

Marginalizētās populācijas

Ņemot vērā to, ka šobrīd mēs esam pusceļā uz 2020. gadu, ir skumji teikt, ka daudzas marginalizētas kopienas visā pasaulē joprojām pastāv. Pašlaik Ziemeļamerikā melnādainās kopienas ir uzmanības centrā neskaitāmu jautājumu dēļ. SeedInvest ir ņēmis vērā, un tas sāk darbu, lai veicinātu progresu.

Pie Helm

Kaut arī SeedInvest, iespējams, atvieglo BlackCapital, projekta izveide bija iespējama sadarbībā ar Kevinu Džonsonu. Ja šis vārds izklausās pazīstams, viņa pagātnes sasniegumi var izskaidrot iemeslu.

  • 3x NBA Zvaigžņu komanda ar Sakramento Kings
  • Sakramento mērs no 2008. līdz 2016. gadam
  • Seven Ventures izpilddirektors

Kevins Džonsons savas karjeras laikā ir guvis lielus panākumus daudzos centienos. Piemēram, viņš ir kļuvis pazīstams ar tādu programmu izstrādi, kas palīdz atstumtajām kopienām piekļūt labākām izglītības un ekonomiskajām iespējām. Šajā gadījumā viņa dalība tādā iniciatīvā kā BlackCapital nav pārsteigums.

Lai gan BlackCapital ir ļoti jauns, mēs ceram redzēt nepārtrauktu izaugsmi melnādainās sabiedrības atbalstīšanā, dodot iespēju melnajiem dibinātājiem un melnādainajiem investoriem. Mēs arī ceram redzēt nepārtrauktu izaugsmi citu marginalizēto sabiedrības locekļu atbalstīšanā.

Kolektīvā finansēšana

Tā kāĀtrais sākums mūsu biznesa likumam‘Tika pieņemts 2012. gadā, kopfinansējuma popularitāte ir nepārtraukti pieaugusi. Šī popularitāte ir izraisījusi dažādu uzņēmumu, piemēram, SeedInvest, pieaugumu, jo viņi vēlas sevi nostiprināt kā tirgus līderus. Ieguldījumi, izmantojot šādus līdzekļus, var dot gudriem ieguldītājiem fantastiskas iespējas, jau agrīnā stadijā iegūstot piekļuvi uzņēmumiem.

Lai gan pastāv lielas peļņas iespējas, ir ļoti svarīgi atzīmēt, ka ieguldījumi agrīnā stadijā ir augsta riska centieni. SeedInvest piekrīt šādam noskaņojumam, norādot: “Tikai tiem, kuri ir gatavi ārkārtīgai svārstībai, likviditātes trūkumam un riskam zaudēt visu savu ieguldījumu, būtu jāiegulda sākuma posma starta ieguldījumos.”

SeedInvest

SeedInvest, kas dibināta 2011. gadā, ir pūļa finansēšanas platforma, kas atrodas Ņujorkā, Ņujorkā. Izmantojot savu platformu, SeedInvest nodrošina investoriem piekļuvi daudzsološu jaunizveidotu uzņēmumu iepriekš pārbaudītām iespējām.

Izpilddirektors Raiens Feits šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Kopš COVID-19 sāka izpostīt pasauli, kā mēs to zinām, dažādas pūļa finansēšanas platformas ir pamanījušas palielināt investoru aktivitāti – starp tām ir SeedInvest.

Attiecīgi mēs īsi apskatījām šos notikumus un to, kā tie noveda pie rekordu uzstādīšanas ceturkšņa, ko veica SeedInvest. Lai uzzinātu vairāk, noklikšķiniet ŠEIT.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me