Izredžu izaicināšana ar MERJ, StartEngine un LiquidPiston

Izaicinājumu izredzes

Kaut arī pasaule cīnās par pielāgošanos un neatlaidību, notiekošās COVID-19 pandēmijas dēļ ir daži daži uzņēmumi, kuriem ir izdevies turpināt ceļu uz panākumiem.

Tā vietā, lai koncentrētos uz izmēģinājumiem un ciešanām, ko izjūt COVID-19, mēs īsumā aplūkosim dažus no šiem uzņēmumiem, kuri grūtā laikā ir plaukstoši.

MERJ

Vispirms ir MERJ Exchange. Šī Seišelu salu birža ir kļuvusi par līderi strauji augošā digitālo vērtspapīru sektorā. Viņi savā platformā atbalsta ne tikai dažādus digitālos vērtspapīrus, bet arī regulēti.

Viņu potenciāls tiek uzsvērts, tikai ātri ieskatoties viņu nesenajā izaugsmē. Kompānija piezīmes lai gan pēdējā gada laikā lielākajā daļā pasaules biržu kapitalizācija samazinājās par 7%, tās spēja sasniegt 325% pieaugumu.

MERJ izpilddirektors Edmonds Tuohijs nesen veltīja laiku, lai komentētu viņu nesen novēroto izaugsmi, norādot: “Šī milzīgā izaugsme, ko mēs redzam, atspoguļo straujo tempu, kādā finanšu tirgi virzās uz efektīvākām struktūrām… MERJ izjauc tradicionālo biržas modeli, nojaucot pārrobežu šķēršļus un racionalizējot procesus, galu galā samazinot gan ieguldītāju, gan biržas sarakstā iekļauto uzņēmumu izmaksas ”

Kā regulēta birža, kurā atrodas gan tradicionālie, gan digitālie vērtspapīri, šķiet, ka MERJ ir labā pozīcijā, lai gūtu panākumus gan tagad, gan nākotnē.

Kas ir MERJ Exchange?Kas ir MERJ Exchange?

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

LiquidPiston

Šis Blukfīldas, Konektikutas uzņēmums, ir nesen pabeidzis, kas tiek reklamēts kā viens no ātrākajiem reģ. CF paaugstina līdz šim.

Piedāvātā tehnoloģija, ko piedāvā LiquidPiston, ir balstīta uz ideju, ka rotācijas dzinējiem ir neizmantots potenciāls ICE tirgū. Ja pagātnes piemēri, piemēram, parasti izmantotais Wankel dizains, neizdevās, LiquidPiston izskatās veiksmīgs. Viņu centieni ir izraisījuši dzinēju lielīšanos,

  • Mērogojamas jaudas joslas
  • Kompakti modeļi
  • Hibrīda transportlīdzekļu integrācija
  • 30% efektivitātes pieaugums salīdzinājumā ar gāzi & dīzeļdegviela

Hosted caur StartEngine, LiquidPiston kopfinansējumu kampaņu spēja piesaistīt vairāk nekā 3000 investorus piedalīties tikai 9 stundās. Rezultāts?

  • 51,6 miljonu ASV dolāru vērtējums
  • Iegūtie USD 1,07 miljoni

Ar daudzsološām lietojumprogrammām gan militārajā, gan kosmosa nozarē nākamās paaudzes rotācijas dzinējiem, ko izstrādājis LiquidPiston, ir gaiša nākotne. Uzņēmums atzīmē, ka viņi plāno maksimāli palielināt savas tehnoloģijas potenciālu, iekļaujot licencēšanas līgumus.

Laikā, kad VC ir izžuvis, kā to atzīmēja daudzi, LiquidPiston spēja ne tikai sasniegt savu mērķi, bet arī rekordīsā laikā ir iespaidīgs varoņdarbs.

StartEngine

Vēlāk kopfinansēšanas platformas patiešām ir virzījušas stāstījumu, ka viņi ir vārtu sargi finansēšanai šādos laikos. Izmantojot iepriekšminēto LiquidPiston pacelšanu, šķiet, ka viņi kaut kam ir pievienojušies.

StartEngine izpilddirektors Hovards Marks norāda,

“Esmu saviļņots, ka Liquid Piston palielinājums bija veiksmīgs. Patiesībā Liquid Piston paaugstinājums ir visu laiku ātrākā Reg CF kampaņa mūsu platformā … StartEngine misija ir palīdzēt uzņēmējiem sasniegt viņu sapņus, un es ceru, ka Liquid Piston spēj izmantot savus piesaistītos USD 1,07 miljonus un viņu tūkstošiem jauno investoru lai sasniegtu savējo. ”

Vēl vairāk nostiprinot šo stāstījumu, ir nesenais paziņojums, ka Kevins O’Līrijs, jeb Mr Wonderful, ir kļuvis par pūļa finansēšanas pārveidotāju; Tik daudz, ka tagad viņš ir kļuvis ne tikai par StartEngine ieguldītāju, bet arī par aktīvu komandas biedru.

Brīnišķīgais kungs pieliek pūles kapitāla kolektīvās finansēšanas platformai ‘StartEngine’

Mr Wonderful pievienojas StartEngineMr Wonderful pievienojas StartEngine

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Alternatīvie piedāvājumi

Kaut arī šodien šeit uzskaitītie uzņēmumi ļoti atšķiras no to piedāvājuma, starp tiem ir kopīga iezīme – alternatīva normai un perspektīva.

MERJ ir nolēmis, ka digitālajiem vērtspapīriem būs ievērojama vieta ieguldījumu nākotnē. Viņi ir ieņēmuši šo nostāju un izveidojuši daudzsološu platformu, lai atbalstītu viņus.

StartEngine ir nolēmis, ka – īpaši nemierīgos laikos – MVU var gūt vislielāko labumu no kolektīvās finansēšanas radītā kapitāla; Nevis tradicionālāks “VC” maršruts.

LiquidPiston ir nolēmis, ka patiešām ir vieta iekšdedzes dzinējiem, kas virzās uz priekšu. Galvenais, lai tas darbotos? Pilnveidot to, kas kādreiz tika pasludināts par radikālu un daudzsološu dizainu (rotējošie dzinēji).

Atbrīvojoties no pelējuma, šiem uzņēmumiem ir izdevies gan ieinteresēt, gan piesaistīt investorus pavērt ceļu uz nepārtrauktiem panākumiem.

Citu ziņu sadaļā

Kaut arī šeit apspriestie uzņēmumi var būt plaukstoši, joprojām ir ļoti daudz problēmu, kas radušās pandēmijas laikā. Šajā rakstā aplūkoti daži jautājumi, kas šajā laikā ir pievērsuši mūsu uzmanību.

COVID-19 efekts

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me