Celsija tīkls palielina 20 miljonus ASV dolāru kapitāla kolektīvās finansēšanas platformā BnkToTheFuture

Divas no populārākajām tendencēm, kas piesaistījušas investoru uzmanību 2020. gadā, ir Decentralized Finance (DeFi) un kapitāla kolektīvais finansējums. Šķiet, ka katra no tiem popularitāte nav palēninājusies, par ko liecina nesenās ziņas par Celsius Network, kura kapitāla palielināšana pārsniedz USD 20,2 miljonus USD.

Šis konkrētais pieaugums ir interesants, jo tajā ir iesaistīti uzņēmumi, kas klasificēti kā DeFi (Celsija tīkls) un kapitāla kolektīvais finansējums (BnkToTheFuture)..

Sīkāka informācija par paaugstinājumu

Šajā finansējuma kārtā Celsius Network pārdeva 12,41% kapitālu. Apmaiņā pret kapitāla palielināšanu ir piesaistījis vairāk nekā 1000 ieguldītāju, kuru ieguldījums pārsniedza USD 20,2 miljonus USD.

Šis palielinājums ir nepārprotams panākums, jo kopējais radīto līdzekļu apjoms ir aptuveni 120% no uzņēmuma mērķa. Lai gan ir daudz faktoru, kas noveda pie šī paaugstinājuma panākumiem, platformas pašreizējai popularitātei, bez šaubām, bija liela nozīme. Celsius tīkls norāda, ka viņi tagad ir piešķīruši aizdevumus vairāk nekā 6,2 miljardu ASV dolāru apmērā, papildus kontrolējot aktīvus vairāk nekā 630 miljonu ASV dolāru apmērā – parādot skaidru pieprasījumu pēc tā pakalpojumiem.

Neatkarīga domāšana

Aptuveni 50% no Celsius Network piesaistītās naudas nāk no viena ieguldītāja – Tether. Šis Tether ieguldījums sākotnēji izraisīja platformas lietotāju bažas, jo bija bažas, ka Celsija tīkls tagad būs pakļauts ārējai ietekmei. Viens no atšķirīgajiem faktoriem starp Celsius Network un tā konkurentiem ir tā mērķis sadalīt 80% no savas peļņas starp klientiem. Tā kā lielie investori, iespējams, ir pakļauti lēmumiem par uzņēmuma lēmumiem, tādus peļņas sadales mērķus kā šis, iespējams, varētu pārtraukt. Bailes no šīs iespējas ir rosinājušas Celsius Network izpilddirektoru Aleksu Mašinski komentēt šo problēmu agrāk.

“… mēs esam apņēmušies dot noguldītājiem 80%, un es joprojām esmu lielākais Celsija akciju īpašnieks, taču tagad tam ir daudz vairāk naudas, lai ātrāk augtu un izveidotu labākus produktus.”

Tagad, kad tā kapitāla palielināšana ir nonākusi pie secinājuma, šīs bailes bija acīmredzami pārspīlētas, jo tās neko nedarīja, lai investori palēninātu iespēju.

DeFi konkurenti

Kaut arī nosaukumu DeFi var izmantot kā jumta terminu, lai aprakstītu jebkuru skaitu uz blokķēdes balstītu finanšu lietojumu, viens no populārākajiem piemēriem ir kriptogrāfijas kreditēšanas platformas.

Raugoties ārpus Celsija tīkla, šādi uzņēmumi šobrīd darbojas kā tuvi konkurenti, kas piedāvā līdzīgus / konkurējošus pakalpojumus.

Tā kā kriptogrāfijas kopienā dzīvo liels skaits ilgtermiņa īpašnieku, nav brīnums, ka šo uzņēmumu piedāvātie pakalpojumi ir ļoti pieprasīti. Investoram, kurš neplāno īstermiņā tirgot savus aktīvus, tas ir vienkāršs veids, kā nopelnīt pasīvos ienākumus.

Kapitāla kolektīvā finansēšana

Pašlaik DeFi ir karsts sektors, bet kā ir ar tiem uzņēmumiem, kas ļauj palielināt šo kapitālu?

Šajā gadījumā Celsija tīkls pievērsās populārai platformai BnkToTheFuture. Šādas platformas nodrošina investoriem piekļuvi iespējām, kuras iepriekš varēja izmantot tikai turīgi riska kapitālisti.

Līdzīgi kā Celsija tīkls, arī BnkToTheFuture savā jomā nav viens. Dažādi konkurenti ir iemetuši cepures ringā, jo viņi vēlas nostiprināt kopfinansējuma līderu reputāciju. Tālāk ir minēti daži šādu uzņēmumu piemēri.

  • Smartlands
  • WeFunder
  • SeedInvest
  • StartEngine

Šī popularitāte nesen tika uzsvērta, jo StartEngine piesaistīja augsta līmeņa uzņēmēja Kevina O’Līrija, jeb Mr Wonderful, uzmanību. Tajā laikā O’Līrijs pieskārās pūļa finansēšanas potenciālam, paziņojot,

“Tā kā koronavīrusu pandēmija izraisa ekonomisko nenoteiktību, jaunajiem uzņēmumiem un mazajiem uzņēmumiem ir ārkārtīgi grūti piekļūt kapitālam, tāpēc jūs redzēsiet, ka būtiski palielināsies interese par tādu pūļa finansēšanas uzņēmumiem kā StartEngine, kuri risina šo problēmu … Mēs atskatieties uz šo periodu kā uz pašu kapitāla kopfinansējuma pieauguma sākumu, un es domāju, ka tā ir nozare, kurā StartEngine uzvarēs. ”

Celsija tīkls

2017. gadā dibinātais Celsius Network uztur darbību Londonā, Anglijā. Galvenokārt Celsius Network komanda cenšas izstrādāt mūsdienīgus finanšu risinājumus, izmantojot tādas tehnoloģijas kā blockchain. Uzņēmums ir visplašāk pazīstams ar savu ienākumu kriptokredītos un procentus nesošos kriptogrāfijas kontos.

Izpilddirektors Alekss Mašinskis šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Celsija tīkla korporatīvais videoCelsija tīkla korporatīvais video

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Citu ziņu sadaļā

Tiem, kurus interesē uzzināt vairāk par to, kas ir pamatkapitāla kolektīvais finansējums un kā tas var mainīt veidu, kādā mēs ieguldām, noteikti iepazīstieties ar mūsu dziļo praksi ŠEIT.

Ja kapitāla kolektīvās finansēšanas ideja ir izpelnījusies jūsu interesi pēc tam, kad esat uzzinājis par tās ins-and-out, nākamais raksts ŠEIT izgaismos dažus no nozares līderiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me