Top 5 Kanādas akciju brokeri

Visā pasaulē akciju tirdzniecība arvien vairāk kļūst par populāru maršrutu daudziem tirgotājiem, kas iesaistās tirgū. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, ir daudz brokeru, no kuriem, visticamāk, būs jāizvēlas, katram no kuriem ir atšķirīgs funkciju un atribūtu kopums atkarībā no jūsu vajadzībām.

Akciju tirdzniecība Kanādā neatšķiras, lai gan jums var būt dažas atšķirīgas brokera izvēles iespējas tiem, kas tirgojas no ASV un citām vietām visā pasaulē. Paturot to prātā, tad mēs esam izveidojuši sarakstu, kurā parādīti labākie šobrīd pieejamie Kanādas akciju brokeri.

Par ko domāt, pirms sākat

Pirms sākat tirdzniecību, jāņem vērā daži ļoti svarīgi apsvērumi. Tie var attiekties kā uz Kanādas akciju tirgotāju vai jebkur pasaulē un ir galvenie punkti mūsu pieejai šim rangam:

Regula: Jūs vēlaties brokeri, kuru pārvalda augstākā līmeņa finanšu iestāde. Par laimi, tas attiecas uz visiem parādītajiem. Tos IIROC Kanādā labi regulē, kā tas tiek prasīts visiem brokeriem, kas piedāvā pakalpojumus.

Tirdzniecības izmaksas: Mūsdienu vidē, kur darbojas daudzi lēti tiešsaistes akciju brokeri, jūs vēlaties pārliecināties, ka izvēlētais brokeris piedāvā vislabāko vidi, kad runa ir par maksām un maksām, vienlaikus pārliecinoties, ka nav slēptu maksu.

Tirdzniecības stils: Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pats veikt visu tirdzniecību, kāda veida konts ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām, un aktīvu pieejamība, ar kuriem vēlaties tirgoties, ir svarīgi apsvērumi, kas jāņem vērā, izdarot izvēli..

Questrade

Questrade ir vēl viena labākā izvēle Kanādas iedzīvotājiem, kuri interesējas ne tikai par akciju tirdzniecību, bet arī ar forex un CFD tirdzniecību, kas ir pieejami arī šeit. IIROC viņus Kanādā ievēro un labi regulē, un viņiem ir plaša pieredze ar vairāk nekā 20 gadu darbību.

Līdz ar spēju tirgoties Kanādas tirgos, jums būs piekļuve akcijām NYSE, NASDAQ un citās ASV un starptautiskajās biržās ar ETF, obligācijām, kopfondiem un daudz ko citu, kas pieejams tirdzniecībai, izmantojot IQ Web un IQ Edge web- balstītas tirdzniecības platformas, kas darbojas labi un ir papildinātas ar plašu kartēšanas un analīzes rīku izvēli.

Kopā ar šīm pamatīpašībām šim tikai Kanādā pārstāvētajam brokerim ir pienācīgs izglītības piedāvājums un vairāki unikāli un ieskatīgi rīki, kad runa ir par pētniecību. Tie ietver piekļuvi trešās puses tirgus izlūkošanas rīkam, kas palīdz jums savākt pēc iespējas vairāk datu par jūsu potenciālajiem darījumiem.

Tirdzniecības izmaksas: Brokerim ir divas konkurētspējīgas cenu struktūras, un vairums tirgotāju atbilst viņu Questrade Democratic cenu plānam, kas ir 0,01 USD par akciju ar 4,95 USD minimumu un 9,95 USD maksimumu. Opciju darījumi ir 9,95 USD + 1 USD par līgumu, savukārt ETF ir bez komisijas maksas.

Apskatiet mūsu pilnu Questrade pārskatu vai dodieties tieši uz Questrade lai atvērtu kontu.

Bagātības vienkāršība

Sākot ar vienu no nozares stūrakmeņiem, Bagātības vienkāršība kopš 2014. gada piedāvā pakalpojumus Kanādā bāzētiem akciju tirgotājiem. Viņi nav jūsu tradicionālais tiešsaistes akciju brokeris, bet tā vietā piedāvā ļoti populāru robo-advisor pakalpojumu. Tagad tie ir lielākais šāds pakalpojums Kanādā ar pārvaldāmiem aktīviem vairāk nekā 5 miljardu ASV dolāru apmērā.

Tāpat kā lielākā daļa brokeru, arī viņi piedāvā plašu tirdzniecību bez maksas ar maksām, kas ir tik zemas, cik tās var padarīt. Tas nozīmē, ka jūs gūsiet arī labumu no tā, ka nav nepieciešami konta minimumi. Viena no Wealthsimple izcilajām iezīmēm ir tā, ka viņi piedāvā 5 īpašus ieguldījumu portfeļus, tostarp iespēju Sociāli atbildīgs ieguldījums, kā arī Halal iespēju, kas piemērota islāma tirgotājiem. Šie iepriekš iestatītie portfeļi izvēlas 6-10 ETF, kas tiek svērti, pamatojoties uz jūsu riska toleranci un vēlamo peļņu.

Turpmāk jūsu ieguldījumi tiek automātiski pārdoti, izmantojot intuitīvo Wealthsimple platformu, kas nozīmē, ka jums nav jākoncentrējas uz jebkuru tirdzniecības aspektu. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas ir jauni tirdzniecībā vai ar citām laika saistībām.

Tirdzniecības izmaksas: Tirgot ar Wealthsimple atradīsit ļoti ierobežotas maksas. Vienīgās lielākās izmaksas, kas jums būs, ir viss iekļauts maksa 0,5% apmērā no jūsu pārvaldītajiem aktīviem. Tas var samazināties līdz 0,4%, ja jūsu konts pārsniedz 100 000 USD.

Apskatiet mūsu pilnu Wealthsimple pārskatu vai dodieties tieši uz Bagātības vienkāršība lai atvērtu kontu.

Qtrade Investors

Piedāvājot vairāk bez komisijas maksas akciju, ETF un kopfondu tirdzniecību QTrade Investors ir populāra izvēle starp daudziem, kuri novērtē ātru reģistrēšanos un viegli orientējamu tirdzniecības platformu, ko piedāvā Kanādas tirgotājiem. Tie ir lielisks veids, kā jauniem investoriem sākt darbu ar ļoti pieejamu funkciju klāstu, tostarp bezmaksas demonstrācijas kontu.

Iekļūstot iekšpusē, jums būs pieejama plaša akciju izvēle, ko tirgo TSX, TSXV, CSE un Aequitas NEO biržās Kanādā, kā arī NYSE un NASDAQ biržas sarakstā iekļautie vērtspapīri ASV un vairāk ārpusbiržas tirgos.

Starp galvenajiem pievilcīgajiem punktiem bez konkurētspējīgām izmaksām, piemēram, maksa, ir fakts, ka jūs varat ļoti labi tirgoties, izmantojot QTrade mobilo lietotni, kā jūs varat ar viņu tīmekļa platformu. Tie visi padara tirdzniecību ļoti vienkāršu un viegli izpildāmu bez pārliekām sarežģītībām. Ir pieejama arī informatīva ziņu plūsmas funkcija, kā arī izglītojoši raksti, ceļveži un citas darbības, lai jūs varētu izmantot nākamās darbības..

Tirdzniecības izmaksas: Ir pieejami 100 bez komisijas naudas ETF un bez komisijas maksas kopfondi, lai gan vidējā akciju tirdzniecība komisijas maksās no USD 6,95 līdz USD 8,75. Opcijas ir vienādas, plus 1,25 USD par līgumu, un maržas tirdzniecība tiek iekasēta no 2,45% līdz 3,45%.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat apmeklēt vietni QTrade Investors vietni, lai uzzinātu vairāk un sāktu darbu.

Interaktīvie brokeri

Interaktīvie brokeri ir ārkārtīgi cienīts brokeris, kas piedāvā tirdzniecību arī Kanādā bāzētiem klientiem. Viņi ir sākuši daudz vairāk rūpēties par tirgotājiem, kuri vēlas samazināt nodevas un darbojas bez komisijas maksas, lai gan Kanādas tirgotājiem pašlaik tiek piedāvāts tikai IBKR Pro.

Tas nozīmē slavena un ļoti labi izveidota brokera atbalstu, padziļinātu tirdzniecības platformu ar plašu funkciju klāstu un īpašu atbalstu spēcīgai izglītības un klientu apkalpošanas infrastruktūrai, lai gan tas nedaudz palielina izmaksas salīdzinājumā ar ASV tirgotājiem, kuri var piekļūt IBKR Lite.

Tomēr piekļuve milzīgam tirgiem un kontu veidiem, kā arī ļoti profesionāla un izsmalcināta tirdzniecības platforma padara IB par ideālu izvēli, īpaši pieredzējušākiem Kanādas tirgotājiem.

Tirdzniecības izmaksas: Tiek piedāvātas divas cenu noteikšanas sistēmas. Daudzpakāpju cenas ir ideāli piemērotas aktīviem tirgotājiem ar zemāku komisiju, kas samazina vairāk tirdzniecības. Tas var būt pat 0,003 USD par akciju. Fiksētā cena ir pieejama arī par 0,01 USD par akciju ar minimālo maksu USD 1 vai 0,5% no tirdzniecības vērtības.

Paskaties uz Interaktīvie brokeri vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju un informāciju par to, ko viņi var piedāvāt.

TD Tiešie ieguldījumi

Vēl viens nozīmīgs starpnieks šajā nozarē Kanādas tirgotājiem ir TD tiešās investīcijas. Viņi saglabā daudz pozitīvas saiknes ar savu ASV kolēģi TD Ameritrade attiecībā uz ļoti detalizētu, tomēr viegli orientējamu tirdzniecības platformā, kopumā 4, ja ņemat vērā tīmekļa platformu, mobilo, darbvirsmu un opciju tirdzniecību. caur Thinkorswim.

Lai gan tie pastāv jau ļoti ilgu laiku, piedāvā lielisku tirdzniecības infrastruktūru, uz kuru varat paļauties kā uz drošu, un nodrošina plašu akciju, ETF, Opciju, Fondu un citu preču klāstu tirdzniecībai, tomēr tie nedaudz atpaliek aiz dažām citām, ja līdzsvarojat funkcijas ar tirdzniecības izmaksām.

Ņemot to vērā, jūs varat sagaidīt ļoti augstu apkalpošanas līmeni visdrošākajā tirdzniecības vidē, izvēloties šo brokeri.

Tirdzniecības izmaksas: Par katru izmantoto darījumu tiek noteikta standarta tirdzniecības maksa 9,99 USD. Aktīviem tirgotājiem tas tiek samazināts līdz 7 USD par katru darījumu. Tirdzniecības iespējas jūs varat tam pievienot papildu 1,25 USD par līgumu. Ir arī uzturēšanas maksa 25 USD ceturksnī, ja jūsu konta atlikums ir mazāks par 15 000 USD.

Jūtieties brīvi pārbaudīt TD tiešās investīcijas ja vēlaties sākt ar viņiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me