Nozares dalībnieku nosaukumi un apzīmējumi

Tie, kas seko notikumiem digitālo vērtspapīru nozarē, var būt saskārušies ar dažādiem nosaukumiem / nosaukumiem, kas piešķirti nozares dalībniekiem. Kaut arī daži atsevišķi uzņēmumi ir iecerējuši sasniegt pilnu apzīmējumu loku, lielākā daļa specializējas vienā vai otrā jomā. Tam nepieciešama augsta līmeņa sadarbība starp uzņēmumiem, jo, lai emitētu digitālos vērtspapīrus, ir jāizmanto dažādi pakalpojumi.

Tā kā Securitize nesen ieguva “pārsūtīšanas aģenta” titulu, tagad ir tikpat labs laiks kā jebkuram, lai īsi apskatītu, kādas pozīcijas, piemēram, šī, ir. Šeit ir daži apzīmējumi, kas parasti saistīti ar digitālajiem vērtspapīriem, un virspusējs ieskats to lomās.

Izvietošanas aģents

Uzņēmumi, kuru uzdevums ir veikt izvietošanas aģenta funkcijas, parasti darbojas kā kapitāla piesaistes kanāls. Izvietošanas aģentu parasti pieņem darbā uzņēmums, kurš vēlas piesaistīt kapitālu, izmantojot STO / DSO vai kādu citu līdzekļu piesaistes veidu. Visā šajā procesā izvietošanas aģents mēģinās savienot atbilstošas ​​un ieinteresētas puses (emitentus) & ieguldītāji). To darot, ieguldītāji iegūst piekļuvi iepriekš pārbaudītām iespējām savā “stūres mājā”, savukārt emitenti gūst labumu no piekļuves lielākam ieguldītāju lokam.

Papildus tam, ka vienkārši piešķir žetonu izsniedzējiem piekļuvi savai kontaktu grāmatai, izvietošanas aģenti spēj nodrošināt zināmu ietekmi salīdzinoši nezināmiem uzņēmumiem, vienkārši piederot. Turklāt viņiem bieži tiek uzdots palīdzēt izstrādāt mārketinga stratēģijas marķieru emitentiem, lai efektīvāk savienotu attiecīgās puses.

Šie uzņēmumi ir digitālo vērtspapīru nozares dalībnieku piemēri, kuriem ir izvietošanas aģenta nosaukums.

ASV galvaspilsēta Global

Entoro

BlockPass

Emisijas platforma

Viss digitālo vērtspapīru pārdošanas un izplatīšanas process ir atkarīgs no kompetentas emisijas platformas atrašanas. Digitālajiem vērtspapīriem ir nepieciešams to kodējumā iestrādāt īpašas iezīmes, jo tām ir jāatbilst vērtspapīru likumiem, ko noteikušas pārvaldes iestādes, piemēram, SEC. Tas tiek darīts, kad tie ir izveidoti, izmantojot emisijas protokolus, kuru pamatā ir blokķēdes tehnoloģijas, piemēram, labi pazīstamais Polymath ST-20.

Šie uzņēmumi ir digitālo vērtspapīru nozares dalībnieku piemēri, kas darbojas kā emisijas platformas.

Harbour

Fintelum

Bari

Brokeris-dīleris

Brokeris-dīleris attiecas uz licencētu uzņēmumu, kas pērk un pārdod vērtspapīrus. Brokeris-dīleris ir spējīgs rīkoties vai nu viņu pašu, vai klienta vārdā. Tas ir svārstīgs apzīmējums, kas tiek sadalīts šādi:

  • Ja vērtspapīrus tirgo klienta vārdā, uzņēmums uzņemas brokera lomu.
  • Kad vērtspapīri tiek tirgoti paša uzņēmuma vārdā, uzņēmums uzņemas tirgotāja lomu.

Šie uzņēmumi ir digitālo vērtspapīru nozares dalībnieku piemēri, kuriem ir brokera-dīlera nosaukums.

StartEngine

Dvīņi

Dinozauru finanšu grupa

Glabātājs

Pasaulē, kas kļūst arvien savienotāka, katru dienu rodas jaunas problēmas saistībā ar drošības pasākumiem. Tas piešķir lielāku nozīmi uzņēmumiem, kuri uzņemas glabātāju lomu.

Digitālo vērtspapīru nozares glabātāju uzdevums ir droši uzglabāt digitālos aktīvus. Lai gan viņu līdzekļi šī mērķa sasniegšanai var atšķirties, viņu klātbūtne nozarē ir ārkārtīgi svarīga.

Vai tas ir pamatoti vai nē, uz blockchain balstītie aktīvi bieži tiek skatīti kopā. Tas nozīmē, ka, ja tiek uzlauzta neregulēta apmaiņa ar sliktiem drošības pasākumiem, tā rada līdzīgu aktīvu drūmu priekšstatu. Lai turpinātu uz blokķēdes balstītu aktīvu (digitālo vērtspapīru) augšupejošo virzību, regulējamajiem glabātājiem ir galvenā nozīme. Veicot stingrus drošības pasākumus, viņi spēj nodrošināt drošu mājvietu vērtīgiem aktīviem, kā arī domāt par to īpašniekiem.

Šie uzņēmumi ir digitālo vērtspapīru nozares dalībnieku piemēri, kas sniedz glabāšanas pakalpojumus.

PrimeTrust

Varš

TokenSoft

Marketplace Provider

Lai iesaistītās puses varētu gūt labumu no bieži reklamētās likviditātes, kas saistīta ar digitālajiem vērtspapīriem, šiem aktīviem ir nepieciešama vieta, kur piezvanīt uz mājām. Tirgus nodrošinātāji to piedāvā, jo tie veicina digitālo vērtspapīru tirdzniecību otrreizējā tirgū. Veicinot digitālo vērtspapīru pirkšanu / pārdošanu, investori tagad var viegli ievadīt un iziet no savas pozīcijas.

Šie uzņēmumi ir digitālo vērtspapīru nozares dalībnieku piemēri, kas darbojas kā Marketplace Providers.

Archax

OpenFinance

Pārsūtīšanas aģents

Uzņēmumiem, kuri veic tokenizācijas procesu un izplata žetonus, pārsūtīšanas aģents ir vitāli svarīgs. Uzņēmumiem, kas uzņemas šo lomu, parasti tiek uzdots precīzi izsekot sadalīto aktīvu darbību un īpašumtiesības. Tas nozīmē, ka jāsniedz žetonu emitentiem precīzs priekšstats par to, kam ir viņu digitālie aktīvi, un dažos gadījumos tiek izmaksātas dividendes turētājiem.

SEC sadala aģentu lomas šādās 3 galvenajās kategorijās.

  • Izsniedziet un anulējiet sertifikātus, lai atspoguļotu īpašumtiesību izmaiņas.
  • Darbojieties kā uzņēmuma starpnieks.
  • Apstrādājiet nozaudētus, iznīcinātus vai nozagtus sertifikātus

Šie uzņēmumi ir digitālo vērtspapīru nozares dalībnieku piemēri, kuriem ir pārskaitījuma aģenta nosaukums.

Securitize

VStock pārsūtīšana

Horizon Globex

Džokošana uz pozīciju

Lai gan nozarē ir daudz lomu un apzīmējumu, šie ir daži no visredzamākajiem un svarīgākajiem digitālajos vērtspapīros. Tā kā digitālo vērtspapīru sektors joprojām ir topošā izaugsmes stadijā, ir vairāki uzņēmumi, kas žokejē par savu specialitāšu “go-to” vienību..

Laika gaitā mēs galu galā redzēsim, kā krēms paceļas uz augšu, jo daži uzņēmumi izceļas no iepakojuma ar viņu piedāvātajiem pakalpojumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me