Kur es varu nopirkt “drošības žetonus”?

Drošības žetoni nodrošina investoriem drošākus līdzekļus dalībai kriptotirgū. Pašreizējā stāvoklī kriptogrāfijas telpai trūkst noteikumu. Lai gan daudzi kriptogrāfijas ieguldītāji uzskata, ka šis regulējuma trūkums ir atbrīvojošs, liela mēroga ieguldītājiem pirms ieguldījumu veikšanas ir nepieciešams drošāks pamats. Šīs prasības ir precīza niša, kuru aizpilda drošības monētas.

Drošības monētas atceļ nākotnes noteikumus, savā platformā iekļaujot šodienas finanšu sistēmas prasības. Šīs prasības ietver protokolus “Iepazīsti savu klientu” (KYC) un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas protokolus. Šī juridiskā stratēģija nodrošina ieguldītājiem lielāku pārliecību. Tas arī padara kriptotirgu par pievilcīgāku ieguldījumu lielām korporācijām. Atvēlēsim brīdi, lai atbildētu uz jautājumu – Kur es varu iegādāties drošības žetonus?

Atvērt finanses

Open Finance ienāca tirgū 2014. gadā, padarot to par platforma tokenizācijas nozares pionieris. Platforma izstrādāta pateicoties apmaiņas tehnologu, vērtspapīru juristu un pieredzējušu kriptogrāfijas tirgotāju saskaņotajiem centieniem. Platformas mērķis ir panākt lielāku pārredzamību un sadarbspēju kriptomarketā.

Open Finance sadarbojas ar Harbour, lai palielinātu abu uzņēmumu sasniedzamību šajā nozarē. Open Finance piedāvā racionalizēt atbilstības sistēmu. Turklāt uzņēmums sadarbojās ar vairākām finanšu iestādēm. Šīs stratēģiskās partnerības palīdz Open Finance nodrošināt tiešu integrāciju savā platformā.

Atvērtā finansēšana darbojas tiešsaistē, taču pašlaik tā pieņem tikai ASV investorus. Interesanti ir tas, ka Open Finance nodrošina:

0x

0x protokols nodrošina kriptogrāfijas lietotājus ar integrētu apmaiņas sistēmu, kas īpaši paredzēta marķieriem, kuru pamatā ir Ethereum. Ethereum vada kriptotirgu saistībā ar jaunu marķieru izveidi, izmantojot gan viņu protokolus ERC-20, gan ERC-721, kas arvien vairāk tiek pieņemti visā pasaulē. 0x protokols ļauj pārsūtīt drošības žetonus, vienlaikus saglabājot pilnīgu saderību.

0x neapšaubāmi ir vispopulārākais šodien izmantotais drošības marķiera protokols. Platforma izmanto funkciju kombināciju, tostarp integrētu API protokolu, kas lietotājiem ļauj apkopot likviditātes rezerves saviem digitālajiem aktīviem.

Nākotnē tiks uzsākta vairāk apmaiņu, izmantojot šo protokolu.

tZERO

tZERO ir viens no pirmajiem drošības marķieriem apmaiņas pieejama sabiedrībai. TZERO platformas koncepcija ir vienkārša. Izstrādātāji vēlējās investoriem nodrošināt alternatīvu uz blokķēdes bāzes pašreizējiem finanšu procesiem, kas atrodami Volstrītā un citās institucionālajās struktūrās.

tZero, izmantojot mājas lapu

tZero, izmantojot mājas lapu

tZERO ir iekļauta riska pārvaldības programmatūra 15c3-5, kas lietotājiem ļauj nodrošināt patentētu tehnoloģiju kombināciju, kuras mērķis ir uzlabot viņu tirdzniecības iespējas. Turklāt platformā ir iekļauta DLR programmatūra, lai nodrošinātu, ka visi dalībnieki ir atbilstoši SEC.

tZERO šobrīd ir vispopulārākā apmaiņa pret drošības žetonu tirdzniecību.

Lai gan iepriekš minētie uzņēmumi piedāvā apmaiņu, lai iegādātos drošības žetonus, ir vairāki tirgus līderi, kas koncentrējas uz palīdzību uzņēmumiem šo marķieru palaišanā. Šie uzņēmumi ir:

Polimāts

Polimāts platforma šīs problēmas risina, ieviešot atbilstošu protokolu to pilnveidošanā. Polymath izmanto ST-20 protokolu. ST-20 dzīvo uz Ethereum blokķēdes. Protokols ietver iebūvētas KYC / AML pārbaudes.

Polymath Investor priekšrocības, izmantojot vietni

Polymath Investor priekšrocības, izmantojot vietni

Polymath ieguva popularitāti kā gudra iespēja marķētiem īpašumiem, piemēram, nekustamajiem īpašumiem. Lai nodotu reālo īpašumu, izmantojot simbolisku pārdošanu, ir jāatbilst spēkā esošajiem tiesību aktiem, kas reglamentē pārdodamo preci. Lai pārsūtītu uz regulēto aktīvu pārsūtīšanu, jums ir nepieciešams regulēts marķieris.

Harbour

Sanfrancisko bāzes marķēšanas platforma, Harbour ir līdzīgs ar Polymath, jo to galvenokārt izmanto arī reālās pasaules aktīvu marķēšanai. Šie aktīvi var ietvert nekustamo īpašumu, privātos vērtspapīrus, ieguldījumu fondus, uzņēmuma kapitālu, tēlotājmākslu, un saraksts turpinās. Platforma prasa KYC un AML atbilstību visiem dalībniekiem visā pasaules ekonomikā.

Ostas platforma atšķiras no Polymath protokola līmenī. Harbour izmanto populāro ERC-20 protokolu. Šo uzdevumu izpildei Harbour izmanto R marķieri. R marķieri ir atvērta pirmkoda un atbilstoši normatīvajiem aktiem no izsniegšanas līdz sekundārajiem darījumiem.

Drošāks veids, kā veikt uzņēmējdarbību

Drošības žetoni turpina iegūt popularitāti, paplašinoties kriptotirgam. Ekonomikas digitalizācija piespieda šos marķierus izmantot vispārpieņemtā veidā. Tagad kriptogrāfijas lietotājiem ir alternatīva nozares neregulētajai būtībai. Jums vajadzētu sagaidīt pieaugošu attīstību šajā nozarē, jo stāsies spēkā vairāk atbilstības noteikumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me