Drošības žetoni pret tokenizētiem vērtspapīriem – domu līderi

Tā kā kriptogrāfija ir pieaugoša nozare, joprojām ir daudz vārdu un jēdzienu, kas ir neskaidri lielai auditorijai. Patiesībā daudzi lietotāji cīnās mulsinoša žargona klātbūtnes dēļ.

Lielākā daļa cilvēku joprojām nezina, kas ir blokķēde vai kāpēc to sauc par blokķēdi. Lai gan tas var būt mulsinošs termins, lai saprastu, nevar noliegt faktu, ka blokķēde ir liela.

Ja vēlaties kļūt par kriptogrāfu meistaru, ir svarīgi, lai jūs labi pārzinātu visus nozarē lietotos terminus. Šodien mēs runāsim par drošības žetoniem un tokenizētiem vērtspapīriem.

Ievads drošības marķieros un tokenizētos vērtspapīros

Lai cik mulsinoši tas izklausītos, abi termini attiecas uz diviem ļoti atšķirīgiem jēdzieniem. Esmu lasījis daudz rakstu un ziņu par drošības žetoniem. Pēc manas izpratnes šis termins attiecas uz dažādiem aktīviem, kuru pamatā ir blokķēde.

A konsultāciju dokuments publicēja Financial Conduct Authority Lielbritānijā, pārbaudīja šī termina nozīmi. Darbā galvenokārt tika apspriests kriptogrāfisko aktīvu regulējums un klasifikācija, kas definēja “drošības marķieri” kā atzītu ieguldījumu vai aktīvu jēdzienu.

Tagad, kad drošības marķiera nozīme ir skaidra, mums jāpāriet uz tokenizētiem vērtspapīriem. Daudzi cilvēki uzskata, ka šie termini ir savstarpēji aizstājami, lai gan patiesībā tie nav.

Viņi atsaucas uz diviem dažādiem jēdzieniem, un, lietojot vienu cita vietā, var rasties neskaidrības. Tie nozīmē atšķirīgus noteikumus, investorus un konstrukcijas. Tāpēc ir svarīgi apzināties atšķirību starp abiem, lai nepieļautu kļūdas, lietojot pareizo vārdu.

Drošības žetons un tokenizēta drošība – atšķirība

Atšķirība nav saistīta ar gramatiku. Tas var izskatīties kā pāreja no aktīvā uz pasīvo, taču šeit ir vairāk.

Drošības žetons: Šajā frāzē “drošība” ir īpašības vārds un “žetons” ir lietvārds. Tas attiecas uz jaunu tehnoloģiju, kurai ir dažas īpašības ar tradicionālajiem vērtspapīriem.

Šajā gadījumā galvenā uzmanība tiek pievērsta tehnoloģijai. Ne visi žetoni tiek saukti par vērtspapīriem. Faktiski regulatori, šķiet, ir neskaidri par dažu jaunu žetonu klasifikāciju to jauno koncepciju dēļ.

Ja tas maksā dividendes, tas tiek uzskatīts par vērtspapīru. Drošības marķierim ne vienmēr ir lietderība. Tas piedāvā taustāmus ieguvumus un pārstāv žetonā esošo uzņēmuma daļu. Tāpēc drošības žetonus sauc arī par pašu kapitāla marķieriem.

Turklāt drošības marķieri atšķiras no lietderības marķieriem. Tie ir vai nu iesniegti saskaņā ar atbrīvojumu, vai reģistrēti iestādē. Sakarā ar to drošības žetonus var izmantot ārpus blokķēdes projektiem.

Tokenizētā drošība: Šajā frāzē “token” ir īpašības vārds, savukārt “security” ir lietvārds. Tas attiecas uz tradicionālu vērtspapīru vai aktīvu, kas tiek iesaiņots jaunākajās tehnoloģijās.

Visi žetoni šajā gadījumā tiek uzskatīti par vērtspapīriem. Viņi strādā gluži kā ārpusblokķēdes aktīvi, taču darbam izmanto citu tehnoloģiju kopu.

Šeit galvenā uzmanība tiek pievērsta lietojuma gadījumam, nevis izmantotajai tehnoloģijai. Tāpēc šādus marķierus ir viegli regulēt.

Galu galā ir viegli saprast un kategorizēt tradicionālo vērtspapīru, kas tiek tirgots citādi.

Ņemot vērā milzīgo atšķirību starp abiem, nebūtu pareizi sajaukt nosaukumus.

Iesaistītās iestādes

Drošības un apmaiņas komisija (SEC) regulē drošības žetonus. Tomēr attiecības starp SEC un digitālajām monētām, šķiet, ir nedaudz mulsinošas.

Darījums tiks uzskatīts par nodrošinājumu, ja:

  • Nauda tiek ieguldīta.
  • Gaidāma peļņa.
  • Nepieciešamas pūles.
  • Ir iesaistīts kopīgs uzņēmums.

Situācija kļuva skaidrs 2016. gadā kad Ethereum liela uzlaušanas dēļ zaudēja apmēram pusi no vērtības. Tas izraisīja sēdi nozarē, liekot SEC domāt par digitālo žetonu nākotni.

Pagājušajā gadā SEC nosūtīja vēstuli Tedam Budam, runājot par digitālajiem aktīviem un to, kā ar tiem jārīkojas. Lai gan atbilde uz vēstuli noskaidroja dažas lietas, lielākā daļa ekspertu ir vienisprātis, ka digitālo vērtspapīru stāvoklis joprojām nav pilnībā skaidrs.

Arī daudzas organizācijas lēkā. Šveices birža nesen paziņoja par plāniem izveidot apmaiņu pret tokenizētiem vērtspapīriem. Saskaņā ar FINMA, apmaiņa tiks pienācīgi regulēta.

Lielākā daļa ekspertu uzskata, ka tik lielu vārdu iesaistīšana ir laba zīme nozarei, taču mēs vēl neesam pārliecināti, kā tas notiks.

Sper soli uz priekšu

Tokenizētie vērtspapīri ir paredzēti, lai paplašinātu tirgu, vienlaikus palielinot arī likviditāti. Tas ir tas pats, kas izmantot zināmu aktīvu un ap to ievietot digitālo iesaiņojumu.

Tas nav jauns produkts no regulatoru viedokļa. Tas ir tikai jauns izplatīšanas kanāls, kas atvieglo apstiprināšanu.

No otras puses, tā ir cita bumbas spēle, kad runa ir par drošības žetoniem. Tie rada jaunu izaicinājumu ieguldītājiem un regulatoriem, jo ​​ir grūti noskaidrot riskus un atzarojumus, kas saistīti ar to risināšanu.

Tokenizētie vērtspapīri ir ļoti novatoriski, un tiem ir sava vieta nozarē. Mēs varam redzēt, ka tuvākajā nākotnē tirgū parādīsies vairāk šādu vērtspapīru. Tas faktiski ir labs nozarei, jo milzīgais piedāvājums ļaus tirgotājiem saprast lietas un saprast, kā tas darbojas.

Drošības žetonu un tokenizēto vērtspapīru priekšrocības

Jūs sapratīsit, ka daudzi ieguvumi pēc būtības ir līdzīgi.

Drošības žetoni piedāvā lielāku likviditāti, nodrošinot daļēju īpašumtiesības un samazinot minimālos ieguldījumus. Zemāku prasību dēļ vairāk cilvēku varēs ieguldīt. Arī uzņēmumi izmanto priekšrocības. Labs piemērs būtu Mayfair galerija, kas savu mākslas kolekciju pārdeva blokķēdē.

Tāpat arī marķēti vērtspapīri ir efektīvāki un mērogojamāki. Drošības žetoni palīdz samazināt izmaksas, vienkāršot revīziju, samazināt dokumentus, samazināt izdošanas maksu utt.

Citas priekšrocības ietver pārredzamību un vieglumu.

Lietu juridiskais aspekts

Tā kā uz drošības žetoniem attiecas federālie noteikumi, tie ir saderīgi. Jums jāzina trīs noteikumi:

A noteikums+: Tas ļauj investoriem piedāvāt akreditētiem investoriem vērtspapīru, kas kvalificēts kā SEC (maksimums 50 000 000 USD). Reģistrācijas prasību dēļ šāda izsniegšana var aizņemt vairāk laika un arī maksāt vairāk nekā citas iespējas. Turklāt tam nepieciešama A-1 veidlapas kvalifikācija. Turklāt jūsu piesaistītā naudas summa tiek uzskatīta arī par ieņēmumiem un tādējādi tiek aplikta ar nodokļiem, ja vien tā nav uzņēmuma pašu kapitāls.

D noteikums: Tam nepieciešama elektroniska “D veidlapas” iesniegšana bez reģistrēšanās SEC. Pārdevējs var lūgt ieguldītājus piedāvājumiem, kas atbilst 506.c sadaļā noteiktajām prasībām. Šajā likuma daļā prasīts, lai piedāvātājs būtu patiess un akreditēts.

Noteikumi: Tas notiek tad, kad vērtspapīrs tiek izpildīts ārpus ASV un tāpēc uz to neattiecas 1993. gada likums. Tomēr emitentiem joprojām ir jāievēro tās valsts likumi, kurā tiek piedāvāts vērtspapīrs.

Ko tas īsti nozīmē

Jūs varat izdarīt dažas līdzības, ja runa ir par tokenizētiem vērtspapīriem. Padomājiet par drukātiem žurnāliem un to, kā tie tagad ir pieejami tiešsaistē. Formāts ir tāds pats, taču sasniedzamība ir palielinājusies, pateicoties lielākai piekļuvei.

Drošības žetoni darbojas līdzīgi. Tā ir koncepcija, kuru neviens neredzēja. Dienas beigās abi jēdzieni mainīs kapitāla tirgus un uzlabos piekļuvi. Tomēr tikai vienam būs ilgstoša ietekme un mainīsies kapitāla tirgu skatījums.

Secinājums

Drošības žetoniem ir nepieciešama vieta un atbalsts, lai tie būtu spēcīgi. Ir svarīgi precīzi saprast, ko šis termins nozīmē. Tomēr mēs nevarēsim izbaudīt šo jēdzienu priekšrocības, ja nespēsim atšķirt abus. Papildus valodu atšķirībām svarīgāk ir svarīgi aspekti, piemēram, likviditāte un institucionālāki Reg A + piedāvājumi, kas radīs lielāku pārliecību tirgū. 

Izglītība un ieguldītāju aizsardzība ir vitāli svarīgi ekosistēmas elementi, tāpēc ABOTMI mēs daudz strādājam, piedāvājot vairāk risinājumu, lai palielinātu pārredzamību digitālo aktīvu nozarē. Ieguldītāji, kuri riskē ar savu laiku un naudu, ir pelnījuši nevainojamu atklāšanas procesu, kas saistīts ar visuzticamākajiem un uzticamākajiem digitālo aktīvu konsultantiem visā pasaulē..  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me