Bitcoin Trading – vienkāršs ceļvedis vidusmēra cilvēkam

Kā informētam ieguldītājam jums ir jābūt stingrai izpratnei par dažādām Bitcoin tirdzniecības stratēģijām un terminoloģiju, kas tiek izmantota šodien. Katru dienu ekonomika sper vienu soli tuvāk digitalizācijai. Līdz ar to ikdienas Bitcoin kļūst par kritiskāku starptautiskās finanšu sistēmas sastāvdaļu.

Svarīgi, ka Bitcoin tirdzniecība var ietvert daudzas stratēģijas. Lai noteiktu, kurš tirgotāja veids vislabāk atbilst jūsu dzīvesveidam, jums jāņem vērā daži svarīgi faktori. Piemēram, kāds ir jūsu kopējais ieguldījumu mērķis? Vai vēlaties tirgoties, lai iegūtu vairāk fiat, vairāk kripto, vai abus?

Bitcoin tirdzniecība pret ieguldīšanu

Atcerieties, ka Bitcoin tirdzniecība atšķiras no ieguldījumiem daudzos veidos. Pirmkārt, Bitcoin tirgotāji ilgu laiku nenodrošina savu kriptogrāfiju, piemēram, ieguldītāji. Daudzos gadījumos ieguldītājs varētu vienkārši uzkrāt Bitcoin bez nolūka kādreiz pārdot savas akcijas. Šī stratēģija ir pazīstama kā HODL (turieties pie dārgās dzīves).

Bitcoin Trading - analīze, izmantojot CoinMarketCap

Bitcoin Trading – analīze, izmantojot CoinMarketCapBitcoin Trading – analīze, izmantojot CoinMarketCap

HODLers izmanto Bitcoin kā vērtības uzkrājumu, nevis “elektronisko naudas sistēmu”. Turklāt HODLers pieņem Bitcoin nepastāvību un tā vietā koncentrējas uz ilgtermiņa peļņu un maina šo revolucionāro valūtu, kas ienāk tirgū. Tas ir ierasts, ka kāds HODL noteiktu daudzumu Bitcoin un tirdzniecību ar citām savām saimniecībām.

Kā sākt Bitcoin tirdzniecību

Kā Bitcoin tirgotājam jūsu galvenais mērķis ir pirkt zemu cenu un pārdot augstu. Lai veiktu šo uzdevumu, jums būs jāattīsta savas tirgus analīzes prasmes. Neviens nevar noteikt turpmākās tirgus kustības. Tomēr ir vairāki rādītāji, kas var palīdzēt izglītoti uzminēt turpmākās tirgus kustības.

Ir divi galvenie tirgus analīzes veidi – tehniskā un fundamentālā. Atkarībā no investīciju pieejas, jūs varat atrast vienu, kas ir labāk piemērots jūsu stratēģijai nekā otrs. Tehniskajā analīzē jūs aplūkojat tikai Bitcoin cenu un apjomu. Šī informācija ir pietiekama, lai jūs varētu noteikt jebkādu tendenču rašanos.

Tehniskā analīze atšķiras no fundamentālās analīzes ar dažiem galvenajiem veidiem. Pirmkārt, fundamentālajā analīzē tiek ņemti vērā visi faktori, kas ietekmē aktīva vērtību. Fundamentālie analītiķi pēta plašu datu spektru, lai noteiktu Bitcoin patieso vērtību. Šī stratēģija varētu ietvert jaunāko ziņu, apjoma, pašreizējās cenas, kopienas attīstības, kā arī iespējamo tiesību aktu ņemšanu vērā, kas varētu ietekmēt tirgu.

Bitcoin tirdzniecības paņēmieni

Katrs Bitcoin tirdzniecības stils var būt piemērots jūsu vispārējiem ieguldījumu mērķiem. Galvenais, kas jāsaprot, ir tas, ka jūs neesat saistīts ar viena veida tirdzniecības stratēģiju. Patiesībā ir gudra ideja praktizēt visas šīs tirdzniecības metodes, lai noteiktu, kas jums vislabāk atbilst. Šeit ir visbiežāk izmantotās Bitcoin tirdzniecības stratēģijas, kas tiek izmantotas šodien:

Dienas tirdzniecība

Dienas tirgotāji ir starp aktīvākajām tirdzniecības klasēm tirgū. Šie investori dienā veic vairākus darījumus. Šie darījumi ir balstīti uz īstermiņa cenu prognozēm. Lielākā daļa dienas tirgotāju izmanto tradicionālās un fundamentālās tirgus analīzes kombināciju, lai samazinātu risku. Turklāt dienas tirgotāji dienas beigās parasti slēdz visus darījumus

Skalpings

Jūs varat iedomāties skalpingu kā dienas steroīdu tirdzniecību. Šie pilna laika tirgotāji veic daudzus darījumus, pamatojoties uz mikro cenu svārstībām visas dienas garumā. Pārsteidzoši. Scalper varētu veikt vairāk nekā 100 darījumus dienā. Visas šīs darbības mērķis ir palielināt peļņu, vienlaikus samazinot risku. Ja tas tiek izdarīts pareizi, skalpa var būt efektīvs veids, kā pamazām sakraut Satoshis.

Šūpoles tirdzniecība

Šūpoles tirgotāji tirgu izvēlas pacietīgāk. Šie tirgotāji uzraudzīs ilgtermiņa modeļus tirgū. Kad viņi ir identificējuši modeli, viņi mēģina iekļūt zemākajā punktā un pārdot visaugstāk. Svarīgi ir tas, ka šūpoles tirgotāji ir daudz mazāk aktīvi nekā dienas tirgotāji vai skalperi. Šūpoles tirgotājs parasti veic vienu darījumu ik pēc pāris nedēļām.

Bitcoin tirdzniecības terminoloģija

Kā izglītotam ieguldītājam jums vajadzētu būt stingrai izpratnei par pamata Bitcoin terminoloģiju, kas tiek izmantota šodien. Daudzi no šiem noteikumiem nav tikai kriptotirgus. Tādējādi jūs gūsiet vērtīgu ieskatu arī citu aktīvu klašu tirdzniecības terminoloģijā.

Skaļums

Bitcoin tirdzniecības apjoms ir kopējais tirgoto Bitcoins skaits noteiktā laika posmā. Lai noteiktu tendenču nozīmi, varat izmantot apjoma maiņas. Krasas apjoma izmaiņas atspoguļo tirgus impulsa izmaiņas. Svarīgi ir tas, ka lielāks tirdzniecības apjoms nenozīmē, ka Bitcoin cena pieaug, tas var nozīmēt arī tieši pretējo. Apjoms varētu būt rezultāts tirgotāju baram, kas pārdod savas akcijas.

Tirgus (vai tūlītējais) pasūtījums

Tirgus pasūtījumi ir pasūtījumi, kas tiek izpildīti uzreiz. Šie pasūtījumi tiek izpildīti par jebkuru iespējamo cenu. Būtībā, veicot tirgus pasūtījumu, jūsu birža aizpildīs pasūtījumu ar pārdevējiem, kuri visciešāk atbilst jūsu cenu pieprasījumam. Parasti jūsu pasūtījumu nepieņems viens pircējs vai pārdevējs, bet gan vairāki cilvēki par dažādām cenām.

Tirgus pasūtījuma izmantošana ir vienkārša. Jūs vienkārši iestatāt to Bitcoins skaitu, kurus vēlaties iegādāties vai pārdot, un pārējie ir jūsu iecienītās tirdzniecības platformas uzlabotie algoritmi. Tirdzniecība tirgū ir pabeigta, kad ir pietiekami daudz darījumu, lai aizpildītu pasūtījumu. Tirgus pasūtījumi ir lieliski piemēroti gadījumos, kad steidzami jāpārdod vai jāpērk Bitcoin. Tomēr jūs varat maksāt vairāk vai pārdot par mazāk, nekā plānojāt, izmantojot šo stratēģiju.

Limit Order 

Limita uzdevums ir specifiskāks nekā tirgus rīkojums. Limita pasūtījumi ļauj pirkt vai pārdot par noteiktu cenu un tikai par šo cenu. Tā kā šī stratēģija nav tik elastīga, iespējams, ka pasūtījumi var palikt neizpildīti. Kad tas notiek, tas nozīmē, ka šobrīd nebija pietiekami daudz pārdevēju, kas būtu gatavi maksāt jūsu pieprasīto cenu. Limita pasūtījumi ir lieliski piemēroti precīzu pirkumu veikšanai. Tās nav lieliska metode, lai samazinātu risku, jo tirgus nestabilitātes laikā jūs nevēlaties, lai jūs atstāj turot somu.

Stop-Loss rīkojums

Ja vēlaties būt veiksmīgs Bitcoin tirgotājs, jums jāiepazīstas ar stop-loss rīkojumiem. Stop-loss darbojas tieši tā, kā norāda nosaukums “stop loss”. Pārtraukt zaudējumus ļauj noteikt cenu, kurā vēlaties likvidēt savus aktīvus, izmantojot tirgus rīkojumu. Saprātīgi tirgotāji visā tirdzniecības laikā pielāgos savu zaudējumu skaitu, lai nodrošinātu, ka viņi slēpj savu peļņu.

Bitcoin tirdzniecības platformas / biržas

Bitcoin tirdzniecības platformas ir populārākas nekā jebkad agrāk. Šajās tiešsaistes vietnēs pircēji un pārdevēji var satikties un droši apmainīties ar Satoshis. Svarīgi ir tas, ka lielākā daļa tirdzniecības platformu izmanto protokolu, lai automātiski saskaņotu pircējus un pārdevējus. Bitcoin tirdzniecības platformām ir viegli pievienoties un orientēties. Kā tādi tie ir vispopulārākais veids, kā tirgoties ar Bitcoin.

Brokeris

Bitcoin brokeri strādā kā apmaiņa, bet personīgākā līmenī. Brokeri ļauj pircējiem un pārdevējiem tieši sazināties savā starpā. Atšķirībā no decentralizētajām biržām, brokeri pārdos jums Bitcoin tieši un ar vairāk privātuma pasākumiem. Tomēr visa šī pievienotā personalizācija un drošība ir saistīta ar augstāku darījumu maksu.

Pasūtījumu grāmata, izmantojot Coinbase PRO

Pasūtījumu grāmata, izmantojot Coinbase PRO

Pasūtījumu grāmata

Pasūtījumu grāmata ir pilns visu biržas pirkšanas un pārdošanas pasūtījumu saraksts. Šī reāllaika datu metrika ļauj labāk uzraudzīt tirgus aktivitāti. Pasūtījumu grāmatā pirkšanas pasūtījumus sauc par “solījumiem”, un pārdošanas pasūtījumus sauc par “pieprasījumiem”. Lielākā daļa biržu rīkojumu grāmatu glabā galvenajā tirdzniecības logā.

Valis

Bitcoin valis ir kāds, kuram ir liels daudzums Bitcoin. Šīs personas tirgū turas neticami. Tā ir gudra ideja uzraudzīt viņu kustības, izmantojot vaļu uzraudzība platformām. Piemēram, ja jums tiek paziņots, ka valis tikko pārvietoja 100 BTC no saldētavas uz biržu, var droši pieņemt, ka tuvākajās dienās viņi plāno likvidēt šīs saimniecības. Šī likvidācija izraisīs cenu svārstības.

Izmantojamā Bitcoin apmaiņa

Bitcoin tirdzniecība ir māksla, kuras apgūšanai nepieciešams laiks. Ir svarīgi atrast cienījamas biržas. Securities.io piedāvā sarakstu ar top 5 kriptovalūtu biržām. Jūs varat lasīt pārskatus par tiem, taču tie ir sarindoti šādā secībā:

  1. Binance (Nodošanas ID: EE59L0QP par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.)
  2. KuCoin
  3. Bittrex
  4. Poloniex (Nodošanas kods: P44N7LQZ par 10% naudas atmaksu no visām tirdzniecības maksām.)
  5. Bitfinex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me