Mēnesis pārskatā – 2019. gada decembris

Lai gan decembris sagādāja dažādus notikumus saistībā ar digitālajiem vērtspapīriem, viens, kas izceļas, ir nesen sagatavots SEC priekšlikums. Regulatīvā iestāde ir atzinusi nepieciešamību no jauna definēt / modernizēt akreditēta ieguldītāja definīciju un ir apņēmusies to darīt. Papildus šīm potenciālajām izmaiņām mēs redzējām, ka nozarē arvien vairāk iesaistās aktivitātes, iesaistot Japānas uzņēmumus.

Šajā “The Digital” izdevumā aplūkota katra no šīm norisēm, kā arī izcelti daži galvenie raksti, ko pēdējā mēneša laikā nodrošināja vērtspapīri..

Pārsūtīšanas aģenti

Viens no dažādiem apzīmējumiem, kas nepieciešami digitālo vērtspapīru sektora darbībai, ir Transfer Agent. Neatkarīgi no tā, vai viņi darbojas kā starpnieks, izsniedz sertifikātus vai rīkojas ar pazaudētiem sertifikātiem, viņu loma ir svarīga. Decembrī vairāki uzņēmumi centās sasniegt šo nosaukumu.

TokenSoft meitasuzņēmums, DTAC LLC, plāno ‘Pievienoties partijai’ kā pārsūtīšanas aģents

Vertalo saņem SEC efektivitātes vēstuli

Kapitāla palielināšana

Turpinot gājienu uz priekšu, Ripple decembra laikā paziņoja, ka ir sasnieguši 10 miljardu USD vērtējumu. Tas bija iespējams, pateicoties veiksmīgai 200 miljonu ASV dolāru sērijai C, kuru vadīja Tetragon, SBI Holdings un Route 66 Ventures.

Šis paziņojums nāca laikā, kad Ripple joprojām aktīvi nodarbojās ar likumīgām cīņām saistībā ar it kā nelikumīgu vērtspapīru pārdošanu. Skaidrs, ka šis notikums nav ietekmējis citu cilvēku pārliecību par uzņēmumu, kā tas bija redzams ar viņu iepriekšminēto vērtējumu.

Pēc 200 miljonu ASV dolāru sērijas C Ripple sasniedz 10 miljardu dolāru vērtējumu

Japānas paplašināšanās 

Novembrī Japānā palielinājās aktivitāte, un decembrī šī tendence turpinājās. Īpaši mūsu uzmanību piesaistīja gan galvenie ieguldījumi, gan iegādes, kuru pamatā ir Japāna.

Huobi Japan nodrošina 4,6 miljonus ASV dolāru no Tokai Tokijas

Securitize palielina saites ar Japānu, izmantojot pirmo iegādi

Ziņās

Globāla perspektīva

Ar decembra beigām, kas iezīmē ne tikai gada beigas, bet arī desmitgadi, mēs uzskatījām, ka tas ir ideāls laiks, lai novērtētu nozares noskaņojumu. Šie raksti atspoguļo īsu sēriju, kurā mēs sniedzām anketu visu pasaules uzņēmumu vadītājiem.

Izmantojot šīs atziņas, ir skaidrs, ka, lai arī ir darāms darbs, pozitīvi vērtējami gan 2, gan 5 gadu perspektīvā – neatkarīgi no atrašanās vietas.

Džulians Kvans, InvestaX izpilddirektors un viens no šīs sērijas dalībniekiem, apkopoja savas cerības uz nozari nākamajos gados.

“Pēc 2 gadiem daudzas iestādes būs izsniegušas savu pirmo digitālo drošību, pēc 5 gadiem vairs nebūs neviena jauna uzņēmuma, kas izveidots papīra formā, un katrs drošības piedāvājums būs digitāls, jo gudras valdības pārceļ uzņēmuma izveidi un vadību uz izplatītām grāmatām, noņemot nepieciešamība pēc jebkura papīra. ”

Āzija – InvestaX

Āfrika – MERJ

Eiropa – Fintelum

Ziemeļamerika – Vertalo

Apvienotā Karaliste – Smartlands

Intervijas

Dereks Šloss, Drošības žetonu akadēmijas stratēģijas direktors

Pēc nesenā Dereka ieguldījuma mūsu domu līderu sērijā mēs uzskatījām par saprātīgu uzzināt vairāk gan par sevi, gan par drošības žetonu akadēmiju. Šī diskusija tieši to arī dara, pieskaroties dažādu kopfinansēšanas veidu smalkumiem. Lasīt vairāk

Olivers Siah, Fraxtor Capital izpilddirektors

Šajā ekskluzīvajā intervijā mēs uzzinām ne tikai par Fraxtor un nekustamo īpašumu, bet arī par pašu Oliveru. Sākot ar darbību kā pieredzējis Singapūras gaisa spēku virsnieks, līdz ieguldījumiem nekustamajā īpašumā, Oliveram bija unikāls un daudzveidīgs fons, kas noteikti palīdzēs Fraxtor panākumos. Lasīt vairāk

Kristians Platzers, Black Manta Capital vadošais partneris

Sākot no Black Manta vārda racionalitātes līdz viņu attiecībām ar dažādām Eiropas vienībām, šī intervija to visu izgaismo. Pārbaudiet to, lai uzzinātu mazliet vairāk par šo jauno uzņēmumu. Lasīt vairāk

Izglītība

Pārbaudes laikā: kā iziet pārbaudi kā blokķēdes projektu

Mūsu jaunākajā ierakstā mūsu domu vadītāju sērijā atkārtots līdzautors Džēns Dejevs stāsta par to, kas ir saistīts ar pienācīgu rūpību. No juridiskiem, tehniskiem un biznesa apsvērumiem process var būt padziļināts, nekā daudzi to saprot. Lasiet šeit

Tīmeklī

SEC ierosina atjaunināt akreditēto ieguldītāju definīciju, lai palielinātu piekļuvi ieguldījumiem – Vērtspapīru un biržu komisija

Turpinot nākamās paaudzes tehnoloģiju attīstību, daudzi ir aicinājuši atjaunināt novecojušas nozares definīcijas; atjauninājums, kas labāk atspoguļo pašreizējos tirgus un to dalībniekus.

Šis aicinājums tika uzklausīts, jo SEC paziņoja par izvirzītu priekšlikumu, kas ievērojami mainītu to, kuru mēs uzskatām par akreditētu investoru. To darot, digitālie vērtspapīri drīz var redzēt, ka jaunie ieguldītāji iegūst piekļuvi nozarei.  Lasīt vairāk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me