Ir labi atšķirties – kriptogrāfija Indijā

Pēdējie divi gadi ir bijuši tumšākie Indijas kriptovalūtu tirgum, kopš Indijas Rezervju bankas (RBI) aizlieguma pēkšņi bija jāpārtrauc visas attiecīgās nozares nozares attīstības. 4. martā pēc tam, kad Augstākā tiesa atcēla RBI rīkojumu, Indijas kriptovalūtu tirgus atkal izraisīja vēl vienas krasas pārmaiņas.

Izskatās, ka kriptonauda ticība izskatās gaišāka, un mēs esam priecīgi, ka trīs vietējie ietekmētāji var dalīties ar mums vairāk par kriptogrāfiju Indijā!

Vispirms uzklausīsim Kashif, dibinātāju Kripto Kanoon

Kāda ir kripto kultūra Indijā?

Indija veido 17% pasaules iedzīvotāju, taču tai ir tikai 1% no kopējā kriptogrāfijas apjoma visā pasaulē. Cilvēki Indijā iegulda kriptogrāfijā ar domāšanas veidu “chal risk le ke dekhte hain”. (Tulkojums: Riskēsim.)

Cilvēki neapzinās stingros pamatus aiz kriptogrāfijas. Indijā maksimālā interese ir vērojama vecuma grupā no 18 līdz 24 gadiem, bet tas arī nozīmē, ka darījuma vidējais biļetes lielums ir zemāks.

Vai varat kopīgot dažas no veiksmīgajām kriptogrāfijas lietojumprogrammām Indijā?

Tāpat kā datumā, šķiet, ka nav lietojumprogrammas, kas atrisinātu kādu reālu mērķi un kuru pieņemtu masas. Ir maz Indijas biržu, kas apgalvo, ka, izmantojot savu lietojumprogrammu, jūs varat tieši uzlādēt mobilo tālruni un DTH, ir daudz spēlētāju, kuri izmēģina savus spēkus kreditēšanas telpā. Domāju, ka nākotnē kreditēšanas telpā redzēsim daudz spēlētāju.

Ko parasti cilvēki dara ar kriptogrāfiju Indijā? (Regulāri turiet vai tirgojiet)?

Indija tic tirdzniecībai, un to liecina dati. Nesenais skaita pieaugums liek domāt, ka indieši mīl tirdzniecību.

Cik populāra ir kriptogrāfija Indijā?

Indijā joprojām ir ļoti agri kriptogrāfijas laiki, pēc augstākās tiesas sprieduma ir satraukums. COVID19 arī ir pamudinājis cilvēkus domāt par alternatīvām un meklēt kriptogrāfiju Indijā. Mēs ceram uz labvēlīgu kripto regulēšanu Indijā.

Nākamais mums ir Indijas kripto kungs lai risinātu dažus no jautājumiem:

Vai jūsu valstī ir Bitcoin bankomāti?

Nav bankomātu. Viens tika palaists pagājušajā gadā, bet tas nekavējoties tika slēgts.

Svarā no 1 līdz 10 (10 ir visvieglāk), kā jūs vērtējat ērtības un pieejamību cilvēkiem iegādāties Bitcoin ar fiat?

3 līdz 4, tas nav tik vienkārši, jo KYC prasības ir augstas un arī prēmija ir augsta.

Vai varat nosaukt dažas populāras kriptogrāfijas apmaiņas / projektus jūsu valstī?

Bitbns, WazirX, Matic tīkls, Coindcx

Un mums ir Šrikars no Blockmanity, paldies, ka dalījāties savās domās!

Cik populārs jūsu valstī ir kriptogrāfija?

Kripto ir bijis un ir bijis populārs Indijā ne tik pamatotu iemeslu dēļ, bet nesen tabulas ir vērsušās ar Indijas Augstāko tiesu, atceļot RBI aicinājumu noteikt vispārēju aizliegumu kriptogrāfijas tirdzniecībai.

Tradicionālajai banku sistēmai pakāpeniski sabrūkot, pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku vēršas pie kriptogrāfijas, lai iegūtu labākas ieguldījumu iespējas. Tā kā Indija ir viena no ļoti apdzīvotajām valstīm pasaulē, pat neliela daļa indiāņu, kas tic kriptogrāfijai, būtu lielāka nekā lielākā daļa valstu pašu iedzīvotāju. Apkopojot to, kripto ir diezgan populārs Indijā, taču tas joprojām ir topošajā fāzē.

Kāds ir jūsu valsts viedoklis par kriptogrāfijas regulēšanu?

RBI ir bijis pretīgs kripto noteikumiem. Indijas Augstākā tiesa tomēr ir atbrīvojusi gaisu, atceļot vispārēju aizliegumu kriptogrāfijas tirdzniecībai.

Tomēr Indija plāno regulēt kriptovalūtas un gaida tās galīgo Augstākās tiesas spriedumu, pirms tiek pieņemts galīgais lēmums. Valdība sver, vai virtuālās valūtas var regulēt Indijas Rezervju banka, uzskata cilvēki, kas zina par attīstību. Par regulējuma regulējumu tiks lemts pēc apspriedēm ar centrālo banku.

Jautājiet savam draugam vai ģimenei, vai viņi jūsu piedāvājuma brīdī izvēlēsies pieņemt 50 USD vai 1 BTC, kāda būs viņu atbilde?

Noteikti BTC. Es to pieķertu tajā brīdī, kad kāds man to piedāvā.

Valstij, kurai ir tik augošs tirgus un kuras aizraušanās ir finanšu attīstība ar valdību, kuras domas pakāpeniski pieaug, ikvienam ir grūti prognozēt Indijas kriptogrāfijas nozari un to, cik pārticīga tā var būt nākotnē..

Sekojiet OKEx akadēmijai Twitter, ja jums ir kādi jautājumi mums:

Reģistrējieties un iemaksājiet vai tirgojiet vismaz 10 USDT, lai nopelnītu 3 USDT jaunā lietotāja atlīdzību!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me