Sāciet kriptovalūtas tirdzniecību vietnē OKEx

Soli pa solim jauniem lietotājiem, lai sāktu tirdzniecību ar OKEx

Kriptovalūtas šodien veido simtiem miljardu dolāru lielu tirgus kapitalizāciju un ir līdzīgas proporcijas ikdienas tirdzniecības apjomi. Kaut arī Bitcoin vada tirgu kā sākotnējā digitālā valūta, altkīni, piemēram, ETH, XRP, LTC un ADA, arī ir diezgan likvīdi un plaši tirgoti augstākajās kriptogrāfijas biržās, piemēram, OKEx. Ja kriptovalūtu tirdzniecība jums ir jauna, šī apmācība palīdzēs jums veikt darbības un palīdzēs jums veikt pirmo kriptogrāfijas tirdzniecību vietnē OKEx.

1. darbība: reģistrēšanās kriptovalūtas tirdzniecības kontam vietnē OKEx

Lai sāktu kriptovalūtas tirdzniecību vietnē OKEx, vispirms jāreģistrējas kontam. To var izdarīt, apmeklējot sākumlapu un noklikšķinot uz Pierakstīties poga augšējā labajā stūrī.

Piezīme. Lūdzu, pirms reģistrējaties, pārbaudiet, vai OKEx atbalsta jūsu valsti.

Ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet sava konta paroli, izmantojot laukus Reģistrēšanās lapā, vai arī izmantojiet savu tālruņa numuru.

Kriptovalūtu tirdzniecība iesācējiem - reģistrēšanās kontā

Pēc detalizētas informācijas ievadīšanas noklikšķiniet uz Pierakstīties un jums tiks lūgts verificēt savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru, izmantojot OKEx nosūtīto kodu. Šis kods ir derīgs 30 minūtes, un tā derīguma termiņš beigsies pēc tam, un process būs jāatkārto.

Kad esat ievadījis kodu un pārbaudījis savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru, jūs tiksiet pieteicies savā jaunajā OKEx kontā un tiksit sveicināts ar sveiciena ekrānu.

Kriptovalūtu tirdzniecības ceļvedis - laipni gaidīti

Jūsu OKEx konts tagad ir izveidots, un jūs varat turpināt iegādāties kriptogrāfiju vai deponēt esošos aktīvus, izmantojot izvēles iespējas apsveikuma ekrānā. Tomēr šīs sadaļas mēs apskatīsim vēlāk šajā apmācībā.

Pamata konta iestatījumu pārskatīšana

Ir daudz kontu iestatījumu, ar kuriem jums jāiepazīstas, pirms sākat tirdzniecību ar OKEx. Iestatījumiem var piekļūt, pārvietojot peles kursoru virs profila ikonas (blakus izvēlnei “Aktīvi”) un noklikšķinot uz Pārskats.

Sadaļā Kopsavilkums tiek parādīta jūsu profila informācija, kā arī citi konta iestatījumi, piemēram, Drošība, Pārbaude, Preferences, Maksa līmenis, Izņemšanas ierobežojumi utt..

OKEx konta drošība

Visi OKEx lietotāji tiek aicināti izmantot dažādos drošības pasākumus un iespējas, ko nodrošina apmaiņa. Jūs varat sākt pārskatīt šīs opcijas, noklikšķinot uz Drošības iestatījumi augšējā izvēlnes joslā vai drošības ieteikumi uzvedne sadaļā Pārskats.

Varat izmantot opcijas “Parole”, “Mobilā verifikācija” un “Google autentifikators”, lai aizsargātu savu kontu, ieslēdzot opciju “Obligāts 2FA” un pieprasot, lai visos e-pasta ziņojumos, kurus saņemat no OKEx, tiktu iekļauts “Pretpikšķerēšanas kods”. Šīs opcijas kopā piedāvā stingrus, nozares vadošos drošības pasākumus jūsu kontam.

OKEx konta verifikācija vai KYC

Kaut arī OKEx nepieprasa lietotājiem pārbaudīt savus kontus, lai noguldītu un tirgotu kriptogrāfiju, izņemšanas ierobežojumi paliek spēkā līdz KYC procesa beigām. Lai sāktu procesu, varat noklikšķināt uz Pārbaude no iestatījumu ekrāna apakšizvēlnes vai nolaižamā saraksta pēc navigācijas uz profila ikonu.

Atkarībā no konta veida jūs varat turpināt darboties kā privātpersona vai korporācija, un jums būs jāiesniedz atbilstoša informācija un jāveic visas darbības. Verificējot savu kontu kā fizisku personu, jums parasti ir jāpievieno valdības izdots identifikācijas dokuments (parasti pase).

Kā minēts iepriekš, pārbaude nav nepieciešama, lai sāktu tirgot kriptogrāfiju, un procesu varat pabeigt vēlāk, pirms izņemat savus aktīvus.

Valodas un vietējās valūtas iestatīšana

Atverot, varat ātri mainīt valodas un vietējās valūtas iestatījumus Preferences, vai nu no profila ikonas nolaižamā saraksta, vai arī izvēloties opciju iestatījumu apakšizvēlnē.

Ekrāns Preferences sniedz arī iespēju mainīt OKEx redzamo tirdzniecības cenu kotējumu krāsu shēmu.

2. solis: Kriptogrāfijas iegāde vai deponēšana, lai finansētu OKEx kontu

Tagad, kad jūsu konts ir izveidots, lai sāktu tirdzniecību, ir nepieciešami kriptogrāfijas aktīvi. Ir divi veidi, kā rīkoties – vai nu jūs iegādājaties kriptogrāfiju, izmantojot pirkšanas / pārdošanas vārteju OKEx, vai arī iemaksājiet esošos aktīvus savā OKEx kontā.

Pirms turpināt, jums jāņem vērā, ka visi ienākošie kriptogrāfijas darījumi jūsu OKEx kontā tiek ieskaitīti jūsu finansēšanas kontā (apakškategorija jūsu OKEx kontā). Lai sāktu tirdzniecību vai lietotu jebkuru citu OKEx produktu, jums būs jāpārskaita savi līdzekļi no Finansēšanas konta, piemēram, uz Spot kontu..

Dažas no kontu etiķetēm, ar kurām jūs saskaraties, ietver Spot kontu, Futures kontu, Opciju kontu, Perpetual Swaps kontu, P2P kontu, Margin kontu, Krājkontu un tā tālāk..

Vēlāk šajā apmācībā mēs apskatīsim opciju “Pārsūtīt”.

Pērciet kriptogrāfiju, izmantojot OKEx

OKEx saviem lietotājiem nodrošina intuitīvu kriptogrāfijas vārtejas pirkšanu / pārdošanu, ļaujot viņiem iegādāties deviņus dažādus kriptogrāfijas aktīvus – tostarp BTC, ETH un USDT -, izmantojot dažādas vietējās fiat valūtas. Vārteja darbojas sadarbībā ar dažādiem pārdevējiem un fiat procesoriem, un tā nodrošina tūlītēju kriptovalūtu pirkšanu, kas pēc tam tiek tieši noguldīta jūsu OKEx kontā..

Varat piekļūt vārtejai, noklikšķinot uz Pirkt Pārdot no OKEx galvenās izvēlnes. Kad sadaļa būs ielādēta, jūs redzēsiet iespējas atbalstītajām valūtām, ar kurām jūs varat maksāt un saņemt, izmantojot dažādus maksājuma veidus.

Pirkšanas / pārdošanas vārteja atbalsta arī P2P un bloķētu tirdzniecību, un jūs varat uzzināt vairāk par šiem pakalpojumiem mūsu īpašajā OKEx pirkšanas / pārdošanas apmācībā.

Kriptogrāfijas iemaksa OKEx kontā

Lietotāji, kuriem jau pieder digitālie aktīvi, var tos viegli noguldīt OKEx kontos, lai sāktu tirdzniecību.

Lai to izdarītu, virziet peles kursoru virs “Aktīvi” augšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Depozīts no nolaižamā saraksta.

Depozīta ekrāns ļauj jums izvēlēties jebkuru no atbalstītajiem žetoniem vai monētām, kuras vēlaties pārvietot uz savu OKEx kontu, un ģenerēt atbilstošu adresi. Šajā lapā ir pieejama arī visa jūsu depozīta vēsture.

Piemēram, ja izvēlaties ETH, OKEx ģenerēs jaunu ETH depozīta adresi, kurā nosūtīsit savu ETH. Jūs varēsiet redzēt arī brīdinājumus vai brīdinājumus, kas saistīti ar depozītu, kā arī minimālās summas.

Varat arī apmeklēt “Pārskatu centru”, apakšizvēlnē noklikšķinot uz opcijas. Šeit jūs varat Skatīt un lejupielādēt jūsu tirdzniecības un kontu vēsture.

Pēdējā šīs lapas apakšizvēlnes opcija ir “Maksa”, kas sniedz pārskatu par piemērojamām tirdzniecības maksām dažādos tirgos.

Kad darījums būs apstiprināts, jūs varēsit redzēt noguldīto atlikumu, noklikšķinot uz Aktīvi no apakšizvēlnes vai noklikšķinot uz Mani aktīvi no augšējās izvēlnes nolaižamā saraksta “Aktīvi”.

Ekrānā Aktīvi tiek parādīts konta “Finansējums”, “Tirdzniecība” un “Cits”, kā arī atsevišķu marķieru atlikumu bilance, kas apzīmēta ar BTC. Ekrāns arī ļauj ātri piekļūt opcijām “Depozīts”, “Izņemt” un “Pārskaitīt”, kā arī iespēju “Konvertēt mazos atlikumus uz OKB”.

Kad esat veiksmīgi noguldījis vēlamo kriptovalūtu OKEx kontā, varat turpināt tirdzniecību.

3. solis: kā tirgot kriptovalūtu vietnē OKEx

Būdama viena no vadošajām kriptogrāfijas biržām pasaulē, OKEx piedāvā pakalpojumus un produktus gan jauniem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Lai gan ir daudzas funkcijas un tirgi, kurus varat izpētīt, izmantojot savu OKEx kontu, šīs kriptovalūtas tirdzniecības apmācības nolūkos mēs atsaucamies uz Spot Trading produktu.

Kriptogrāfijas pārsūtīšana uz jūsu Spot kontu

Lai sāktu tirgot kriptogrāfiju Spot Trading tirgū, vispirms jums būs jāpārskaita kriptogrāfijas aktīvi no “Funding Account” uz “Spot Account”. To var izdarīt, izmantojot Pārskaitījums opcija, kas pieejama augšējā izvēlnes nolaižamajā sarakstā “Aktīvi”.

Ekrāns “Pārskaitījums” ļaus jums izvēlēties vēlamo monētu vai žetonu, apskatīt tā pieejamo atlikumu un pārskaitīt visu vai noteiktu summu starp dažādiem kontiem..

Šajā piemērā, kad esat pārvietojis vēlamo kriptogrāfisko kodu no “Finansēšanas konta” uz “Spot kontu”, varat pāriet uz “Spot Trading”.

Spot Trading tirgus apskate

Vietnes tirdzniecības tirgum var piekļūt, augšējā izvēlnē pārejot uz sadaļu “Tirdzniecība”, virzot kursoru virs “Vietnes tirdzniecība” un pēc tam izvēloties Pamata vai Papildu. Atšķirība starp abiem informācijas paneļiem ir tā, ka uzlabotā versija parāda vairāk vēsturisko datu un atbalsta uzlabotus diagrammu veidošanas rīkus.

Šajā apmācībā mēs atsaucamies uz režīmu Pamata.

Vietnes tirdzniecības ekrāns parāda dažādu noderīgu informāciju tirgotājiem un ļauj izvēlēties no daudzajiem tirgiem pieejamajiem tirgus pāriem. Piemēram, zemāk redzamajā attēlā parādīts BTC / USDT tirgus, kas pēc noklusējuma tiek atvērts, kad sākat Spot Trading.

Pāris BTC / USDT norāda, ka šajā tirgū jūs tirgosities starp BTC un USDT. Šeit parādītais lielais skaitlis (t.i., 11 240,9) parāda vienas BTC cenu USDT izteiksmē, un tā sarkanā krāsa norāda, ka šis skaitlis nesen samazinājās (šajā gadījumā par -0,18%)..

Labajā pusē var redzēt joslu ar citu USDT tirgus pāru sarakstu, piemēram, LTC / USDT, ETH / USDT, OKB / USDT un tā tālāk. Jūs varat noklikšķināt uz jebkura no tiem, lai pārslēgtu tirgus skatu un sāktu tirdzniecību starp izvēlētajām monētām.

Tomēr, tā kā šis ir USDT tirgus, visos pāros būs redzams USDT. Varat arī izvēlēties mainīt tirgus un, piemēram, tirdzniecību starp kriptogrāfijas pāriem.

Lai to izdarītu, virziet peles kursoru virs “Kripta” opciju augšējā apakšizvēlnē un no pieejamajām opcijām izvēlieties vēlamo kriptovalūtu.

Šajā piemērā mēs izvēlēsimies BTC, kas nozīmē, ka visi pāri tiks apzīmēti BTC izteiksmē, un jūs varat tieši tirgoties starp BTC un citu digitālo valūtu, piemēram, LTC, kā parādīts zemāk.

Kriptovalūtu tirdzniecības ceļvedis - LTC / BTC diagramma

Spot tirgus tirdzniecība

Kad esat izvēlējies vēlamo tirgu un tirdzniecības pāri, varat veikt darījumu. Šajā piemērā mēs esam izvēlējušies ETH / USDT pāri no USDT tirgus.

Zemāk redzamajā attēlā redzams, kā rakstīšanas laikā 1 ETH tirgoja 388,24 USDT. Lai veiktu pirkšanas darījumu, cenu informācijas un diagrammas labajā pusē esošajā laukā “Summa (ETH)” vienkārši jāievada ETH summa..

Kriptovalūtu tirdzniecības diagrammas

Pēc noklusējuma “Pasūtījuma veids” tiks iestatīts uz “Limit”, kas nozīmē, ka jūsu pasūtījums tiks izpildīts par jūsu izvēlēto cenu vai labāku. Progresīvi tirgotāji var mainīt “Pasūtījuma veidu” atbilstoši savām vajadzībām.

Lauks “Cena (USDT)” arī automātiski parāda pēdējo tirgoto cenu un ir maināms. Ja jūs iestatāt vēlamo cenu zemāku par tirgus likmi, jūsu pasūtījums pievienosies citiem Pasūtījumu grāmatā, līdz tā tiks aizpildīta.

Labajā malā varat redzēt “Pasūtījumu grāmatu”, kas atspoguļo tirgus likviditāti gan no pircēju, gan pārdevēju puses. Sarkanie skaitļi apzīmē cenas, kuras pārdevēji pieprasa atbilstošās summas ETH, savukārt zaļie skaitļi norāda cenas, kuras pircēji ir gatavi piedāvāt par summām, kuras viņi vēlas iegādāties.

Šie skaitļi ir konsolidēti pēc cenas un ne vienmēr atspoguļo vienu pircēju vai pārdevēju. Pašreizējā tirgus cena (388,24 attēlā zemāk) atspoguļo brīdi, kad pieprasījumi un cenas (pārdevēji un pircēji) saplūst pasūtījumu grāmatā.

Kad esat izlēmis par vēlamo cenu, ievadiet to laukā “Cena (USDT)”, kam seko “Summa (ETH)”, kuru vēlaties iegādāties. Pēc tam jums tiks parādīts skaitlis “Kopā (USDT)” un jūs varat noklikšķināt uz Pērciet ETH iesniegt pasūtījumu, ja jūsu Spot Trading kontā ir pietiekami daudz līdzekļu (USDT).

Iesniegtie pasūtījumi paliek atvērti, līdz jūs tos aizpildāt vai atceļat. Tos var apskatīt Atveriet pasūtījumus cilni tajā pašā lapā un pārskatiet vecākus, aizpildītus pasūtījumus Pasūtījumu vēsture cilni. Abās šajās cilnēs ir sniegta arī noderīga informācija, piemēram, “Aizpildītā attiecība” un vidējā aizpildītā cena.

Kad tirgus būs aizpildījis jūsu iesniegto pasūtījumu, jūs būsit veiksmīgi veicis kriptogrāfijas tirdzniecību OKEx.

Monētām vai žetoniem, kas iegūti, izmantojot šo darījumu, tagad jums jābūt pieejamiem atlikumā “Spot Account”, un tos var pārskaitīt uz citiem kontiem vai uz Funding kontu, pirms jūs varat tos izņemt, izmantojot Izņemt opcija nolaižamajā sarakstā “Aktīvi”.

Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības maksas

OKEx ir detalizēts tirdzniecības maksu grafiks, kas attiecas uz lietotājiem, pamatojoties uz viņu tirdzniecības apjomiem un OKB turējumiem.

Parasti tirgotāji tiek klasificēti kā veidotāji un izņēmēji. Ja iesniedzat darījumu, kas pievienojas Pasūtījumu grāmatai, jūs esat Izveidotājs, un, ja jūs ņemat kādu no piedāvājumiem vai pieprasījumiem no Pasūtījumu grāmatas, esat Taker.

Tā kā Makers palielina likviditāti, viņi maksā zemākas maksas nekā Takers, kas likvidē tirgus likviditāti.

Mēs ceram, ka šī apmācība jums palīdzēja saprast, kā darbojas kriptovalūtu tirdzniecība ar OKEx. Ja jums ir vēl kādi jautājumi, nekautrējieties sazināties ar mūsu atbalsta komandu šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me