OKEx vienotais konts: ievads, priekšrocības un apmācība

Ceļvedis jaunās vienotā konta funkcijas izmantošanai vienmērīgai tirdzniecībai ar OKEx

Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi cenšamies sasniegt izcilību un augstu vērtējam lietotāju atsauksmes, uzlabojot esošos pakalpojumus un ieviešot jaunus piedāvājumus un funkcijas. Dažas no jomām, kuras mēs identificējām uzlabošanai, ir šādas:

  • Līdzekļi tiek nošķirti dažādos kontos, un to pārvaldīšana var kļūt sarežģīta.
  • Lietotāji nevar koplietot savus maržas līdzekļus dažādos atvasināto kontu kontos, kas rada neērtības un zemu kapitāla izmantošanu.
  • Lēna atvasinājumu atlīdzināšana nozīmē, ka lietotāji nevar uzreiz realizēt savu peļņu.

Cenšoties visiem lietotājiem nodrošināt vienmērīgāku un efektīvāku tirdzniecības pieredzi ar OKEx, mēs esam paziņojuši par mūsu platformas vienotā konta funkciju. Mēs šobrīd izlaižam šo jauno funkciju ar šādiem trim veidiem, lai atvieglotu tirgotājus:

  • Vienkāršs konta režīms
  • Vienas valūtas maržas režīms
  • Vairāku valūtu rezerves režīms

Lietotāji var izvēlēties dažādos režīmus, kas pieejami vienotā konta funkcijā, un viņiem būs jāiziet īsa viktorīna, lai aktivizētu vairāku valūtu maržas režīmu.

Izmantojot vienkāršu kontu, lietotāji var tirgoties tikai tūlītējā tirgū un pirkt opciju līgumus. Lietotājiem, kuri vēlas tirgot uz vietas piesaistītos, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un nākotnes līgumus vai pārdot opciju līgumus, būs jāņem vērā pārējie divi vienotā konta veidi.

Saskaņā ar vienas valūtas maržas kontu lietotāji var tirgot visus produktus, tostarp spot, spot piesaistītos, pastāvīgos mijmaiņas līgumus, nākotnes līgumus un iespējas, un viņi var izvēlēties izmantot cross-margin vai isol-margin ar atvērtām pozīcijām. Starpnozaru režīmā visi instrumenti, kas norēķiniem izmanto vienu un to pašu valūtu, var sadalīt starpību. Tas nozīmē, ka riska aprēķināšanas laikā peļņu un zaudējumus var savstarpēji kompensēt.

Atverot pozīcijas vienas valūtas maržas kontā, lietotājiem būs jānodrošina, lai viņiem būtu pietiekams attiecīgās valūtas atlikums. Pēc pozīcijas atvēršanas lietotāji var manuāli pārskaitīt uz rezervi un no tās, taču var pārskaitīt tikai summu, kas pārsniedz sākotnējās starpības prasību (vai IMR). Ja attiecīgajā valūtā nav pietiekama nodrošinājuma, tas var izraisīt pozīciju samazinājumu, likvidāciju vai iespējamu visu aktīvu zaudēšanu šajā valūtā. Izmantojot izolētās rezerves režīmu, lietotāji var nošķirt dažādu pozīciju risku.

Saskaņā ar vairāku valūtu maržas kontu lietotājiem ir piekļuve visu produktu tirdzniecībai, un viņu aktīvi dažādās valūtās tiks izmantoti kā nodrošinājums pēc konvertēšanas USD vērtībā. Tas nozīmē, ka pat tad, ja lietotājam ir nepietiekams atlikums vai pašu kapitāls vienā valūtā, viņš var tirgoties, ja viņam ir pietiekams kopējais nodrošinājums USD izteiksmē. Šis konta veids atbalsta arī starpcenu un izolēto rezervju pozīcijas, un, izmantojot vairāku valūtu rezervi, tiek atbalstīta gan peļņas, gan zaudējumu un riska kompensācija.

Sakarā ar lielajām katras valūtas tirgus likviditātes atšķirībām platforma aprēķina katras valūtas faktisko USD vērtību ar atlaidi, pamatojoties uz likviditātes līmeni. Šāda veida kontos, ja kopējie aktīvi USD izteiksmē ir nepietiekami, salīdzinot ar visu pozīciju uzturēšanas rezerves prasību, tiks aktivizēts pozīcijas samazinājums vai likvidācija.

Kā tirgoties ar OKEx, izmantojot vienotā konta režīmus

OKEx lietotāji var izvēlēties starp trim vienotā konta režīmiem – vienkāršu, vienas valūtas rezervi vai vairāku valūtu rezervi – un izpildīt tālāk norādītās darbības, lai sāktu tirdzniecību ar katru.

Vienkāršs režīms

Vienkāršā tirdzniecības režīmā lietotāji var veikt tūlītējas tirdzniecības un pirkšanas iespēju līgumus.

1. darbība: izvēlieties vienkāršo režīmu tirdzniecībai

Piesakieties savā kontā, izmantojot OKEx mājas lapu, un pēc tam dodieties uz "Aktīvi" augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz Sāciet demonstrācijas tirdzniecību.

Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz rīkjoslas ikonas blakus "Informācija" izvēlēties tirdzniecības režīmu. Noklusējuma izvēle ir "Vienkārši."

2. solis: izvēlieties tirdzniecības pāri

Jūs varat izvēlēties tirdzniecības pāri, noklikšķinot uz BTC / USDT (noklusējuma izvēle) tirdzniecības lapas augšējā kreisajā stūrī, lai atvērtu nolaižamo izvēlni.

3. darbība. Ievadiet darījuma informāciju

Kad esat izvēlējies tirdzniecības pāri, ievadiet darījuma informāciju. Šajā piemērā mēs izmantosim ierobežojuma pasūtījumu, lai iegādātos 20 BTC. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz Pērciet BTC lai turpinātu.

4. darbība: pārskatiet pasūtījumu

Kad esat iesniedzis pasūtījumu, varat to pārskatīt sadaļā "Atklātie pasūtījumi" cilni.

Vienas valūtas maržas režīms

Vienas valūtas marža ir tirdzniecības veids, kas paredzēts neprofesionāliem tirgotājiem. Šie lietotāji var tirgoties ar spot, nākotnes līgumiem, opcijām, pastāvīgiem līgumiem un svirām, un kā starpības režīmu viņi var izvēlēties starp izolētu vai vienas valūtas krustojumu..

1. darbība: aktivizējiet vienas valūtas maržas režīmu

Lai izvēlētos citu režīmu, vēlreiz noklikšķiniet uz rīkjoslas ikonas blakus "Informācija" uz tirdzniecības ekrāna. Izvēloties konta režīmu, jūs redzēsiet lodziņu ar trim režīmiem, kā arī opciju "Aktivizēt" pārējie divi.

2. solis: izlasiet atrunu, lai aktivizētu vienas valūtas rezerves režīmu

Kad esat noklikšķinājis uz Aktivizēt, izlasiet atklājumu, kā arī tirdzniecības lietotāju līgumus par nākotnes līgumiem, pastāvīgu mijmaiņas darījumu un opciju tirdzniecību, lai aktivizētu tirdzniecību ar atvasinātajiem finanšu instrumentiem. Kad esat izlasījis līgumus, pārslēdziet apstiprinājuma izvēles rūtiņu un noklikšķiniet uz Aktivizēt tirdzniecību lai turpinātu.

Pēc tam jūs redzēsiet "Vienas valūtas marža" kā aktīvo konta režīmu.

3. solis: izvēlieties tirdzniecības pāra un maržas režīmu

Šajā piemērā mēs tirgosim BTC nākotnes līgumus, kamēr Demo Trading būs aktīvs. Virziet kursoru virs "Tirdzniecība" no augšējās izvēlnes joslas un noklikšķiniet uz Nākotnes zem "Atvasinājumi."

Tagad izvēlieties tirdzniecības pāri, noklikšķinot uz nolaižamās izvēlnes blakus valūtai tirdzniecības lapas augšējā kreisajā stūrī. Šajā piemērā mēs ilgosim nākotnes līgumu ar nosaukumu "BTCUSD1218," kas nozīmē, ka nākotnes līgums tiks noslēgts 18. decembrī. Pēc tirdzniecības pāra izvēles jūs tagad varat izvēlēties starp Krusts vai Izolēts kā piemales režīmu. Mēs izvēlēsimies Izolēts šajā piemērā.

4. solis: ievadiet darījuma informāciju

Izvēlieties darījuma pasūtījuma veidu: Ierobežot, Tirgus vai Apstājies. Šajā piemērā mēs izvēlēsimies ierobežojuma pasūtījumu un ievadīsim vēlamo darījuma informāciju.

Ienākot garā pozīcijā nākotnes tirgū, mēs varam pielāgot aizņemto līdzekļu apjomu, noklikšķinot Garš zem "Daudzums."

Ievadiet aizņemto līdzekļu apjomu un noklikšķiniet Apstiprināt. Pēc tam noklikšķiniet Atvērts ilgi (Demo Trading) lai turpinātu.

5. darbība: pārskatiet darījumu

Pēc tam, kad jūsu darījums ir izpildīts, jūs varat pārskatīt savas pozīcijas statusu, noklikšķinot uz Pasūtījumu vēsture cilne tirdzniecības sākumlapas apakšdaļā.

Šajā sadaļā ir sniegta noderīga informācija, piemēram, "Vid. Cena," "Maksa," "Statuss" un tā tālāk.

Vairāku valūtu rezerves režīms

Vairāku valūtu rezerves režīms nodrošina profesionālus tirgotājus un API lietotājus. Šis tirdzniecības režīms ļauj lietotājiem tirgot spot, opcijas, nākotnes līgumus, pastāvīgos līgumus un sviras, kā arī izvēlēties starp izolētās rezerves un krusta režīmu, kas ļauj visas valūtas izmantot kā starpību.

1. darbība: aktivizējiet vairāku valūtu maržas režīmu

Vēlreiz noklikšķiniet uz rīkjoslas ikonas blakus "Informācija," mainīt režīma veidu un Aktivizēt vairāku valūtu maržas režīms.

2. solis: atbildiet uz viktorīnu un izlasiet atrunu

Lai sāktu tirdzniecību vairāku valūtu maržas režīmā, lietotājiem ir jāiziet īsa viktorīna un jāizlasa tirdzniecības lietotāju līgumi par nākotnes līgumiem, pastāvīgiem mijmaiņas līgumiem un iespēju tirdzniecību..

Pēc viktorīnas pabeigšanas un tirdzniecības lietotāju līgumu nolasīšanas noklikšķiniet uz Aktivizēt tirdzniecību lai turpinātu.

3. solis: izvēlieties tirdzniecības pāra un maržas režīmu

Šajā piemērā mēs ierosināsim ilgtermiņa pozīciju ar BTCUSD pastāvīgā mijmaiņas līgumu. Vēlreiz dodieties uz "Tirdzniecība" no augšējās izvēlnes un noklikšķiniet uz Mūžīgs zem "Atvasinājumi."

Tirdzniecības pāra izvēlnē varat izvēlēties starp Krusts vai Izolēts kā piemales režīmu. Mēs izvēlēsimies Krusts šajā piemērā.

4. solis: ievadiet darījuma informāciju

Izvēlieties darījuma pasūtījuma veidu: Ierobežot, Tirgus vai Apstājies. Pēc tam ievadiet darījuma informāciju.

Ienākot garā pozīcijā nākotnes tirgū, mēs varam pielāgot aizņemto līdzekļu apjomu, noklikšķinot Kredītplecs zem "Daudzums."

Ievadiet aizņemto līdzekļu apjomu un noklikšķiniet Apstiprināt. Šajā piemērā mēs esam iestatījuši sviru kā 15x. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz Atvērts ilgi (Demo Trading) lai turpinātu.

5. darbība: pārskatiet darījumu

Tirgotāji var pārraudzīt savas maržas pozīcijas cilnē "Informācija par risku." Šajā cilnē tiek parādīts pieejamās rezerves, sākotnējās rezerves, uzturēšanas rezerves un savstarpējās starpības attiecība.

Pēc tam, kad jūsu darījums ir izpildīts, jūs varat pārskatīt savas pozīcijas statusu, noklikšķinot uz Pasūtījumu vēsture cilne tirdzniecības sākumlapas apakšdaļā.

Šajā sadaļā ir sniegta noderīga informācija, piemēram, "Vid. aizpildīt cenu," "Maksa," "Statuss" un tā tālāk.

Izmēģiniet vienotos kontus un nopelniet atlīdzības

Mēs aicinām visus tirgotājus izmēģināt jauno vienotā konta sistēmu, lai iegūtu iespēju laimēt USDT.

Apgūstiet savas tirdzniecības iemaņas OKEx vienotā konta elites konkursā un dalieties ar kopējo balvu fondu 260 000 USDT! OKEx vienotā konta elites sacensības sāksies ar tirdzniecības sacensībām un atsauksmju sacensībām, kuru balvu fondi ir attiecīgi 150 000 USDT un 110 000 USDT.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par atbilstību un atlīdzību, lūdzu, skatiet oficiālo paziņojumu.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me