Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības maksa OKEx paskaidroja

Nesenais Bitcoin buļļu skrējiens atkal ir pievērsis uzmanību kriptovalūtām un liek jauniem dalībniekiem iekļūt kosmosā. Lai atvieglotu jaunpienācējus, OKEx piedāvā ne tikai reģistrēšanās prēmijas, bet arī detalizētus resursus, piemēram, padziļinātu kriptovalūtu tirdzniecības ceļvedi, kā arī apmācību par kriptovalūtu tirdzniecību, izmantojot mūsu platformu..

Šajā rakstā mēs vienkāršosim un izskaidrosim visas OKEx kriptovalūtu tirdzniecības maksas, tostarp sadalīsim maksu veidus, to noteikumus un to atšķirības, pamatojoties uz lietotāju līmeņiem un aktīvu tipiem.

Kriptogrāfijas tirdzniecības maksas veidi: Makerēšanas un uzņemšanas maksas

Vienkāršāk sakot, veidotāji ir tirgotāji, kas palielina biržas pasūtījumu portfeļa likviditāti, veicot limita pasūtījumus, kas netiek aizpildīti uzreiz un ir pieejami citiem..

No otras puses, pircēji ir tirgotāji, kas izņem likviditāti no rīkojumu grāmatas, izpildot tirgus rīkojumus, kas patērē veidotāju iesniegtos limita rīkojumus..

Veidotāji parasti maksā zemākas maksas un tādējādi tiek mudināti palielināt likviditāti biržas pasūtījumu grāmatā. Tikmēr ņēmēji maksā augstākas maksas salīdzinājumā ar to, ka viņi uzreiz aizpilda savus pasūtījumus.

OKEx veidotāja / izņēmēja maksa

Lietotnē OKEx veidotāja un uzņemšanas maksas likme ir atkarīga no šādiem faktoriem:

  • Klientu līmeņi
  • Tirdzniecības tirgi
  • Aktīvu klase

Zemāk norādītās likmes tiek piemērotas katram darījumam.

Klientu līmeņi

"Normāli" un "VIP" ir divi galvenie OKEx lietotāju segmenti, kuriem katram ir savi līmeņi vai līmeņi.

Parastam OKEx lietotājam mēneša tirdzniecības apjoms ir mazāks par 5 miljoniem ASV dolāru. Šis segments ir tālāk sadalīts piecos līmeņos, pamatojoties uz OKB – platformas vietējo marķieru – turējumiem. Jo lielāks ir lietotāja turēto OKB skaits, jo augstāks ir viņu līmenis un zemākas maksas, ko viņi maksā.

Parastie lietotāji var kļūt par VIP lietotājiem, ja viņu minimālais tirdzniecības apjoms mēnesī ir 5 miljoni USD. VIP lietotājiem ir septiņi līmeņi, un ikmēneša tirdzniecības apjoma slieksnis svārstās no 5 miljoniem līdz 1 miljardam ASV dolāru, savukārt viņu ikdienas izņemšanas limits svārstās no 600 līdz 2000 BTC.

Sākot no VIP līmeņa, četri lietotāji var izmantot "negatīvs" veidotāja maksas dažādos tirgos, piemēram, mūžīgā mijmaiņas darījumu tirdzniecība. Piemēram, VIP līmeņa septiņi lietotāji saņem negatīvu maketu par visiem tirgiem, ieskaitot spot, nākotnes līgumus, mijmaiņas līgumus un opcijas, un tādējādi nopelna maksu par katru pasūtījumu.

Tirgi un aktīvu klases

Veidotāja un ņēmēja maksas procenti atšķiras arī spot, nākotnes, pastāvīgo mijmaiņas līgumu un opciju tirgos, un katram no šiem tirgiem ir dažādas aktīvu klases.

Aktīvi, kas tiek piedāvāti tūlītējā tirdzniecībā, tiek klasificēti kā A, B, C klases un reklāmas. Nākotnes līgumiem ir tikai A un B klases aktīvi, mijmaiņas darījumiem ir A, B un reklāmas klase, savukārt opcijām nav īpašu aktīvu klašu, jo BTC, ETH un EOS ir vienīgās tirdzniecībai pieejamās kriptovalūtas.

A klases aktīvi pārstāv galvenās kriptovalūtas, piemēram, BTC, ETH, LTC un OKB, savukārt citas aktīvu klases ir detalizēti aprakstītas OKEx tirdzniecības maksas lappuse.

Tirdzniecības maksas aprēķināšana

Piemērojamās tirdzniecības maksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz lietotāju visaugstāko līmeni visos tirdzniecības produktos, kā sīkāk aprakstīts zemāk norādītajās maksas diagrammās par A klases aktīviem..

A klases aktīvu maksas likmes parastajiem lietotājiem

A klases aktīvu maksas likmes VIP lietotājiem

Piemēram, ja lietotājam ikmēneša spot tirdzniecības apjoms ir USD 10 miljoni (VIP2), nākotnes līgumu apjoms mēnesī ir USD 200 miljoni (VIP3) un opciju apjoms mēnesī ir USD 5 miljoni (VIP1), lietotāja tirdzniecības maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz augstāko līmeni – VIP3 – un tas pats tiek attiecināts arī uz citām lietotāja tirdzniecības darbībām OKEx.

Lai iegūtu pilnīgu informāciju par maksu struktūru dažādās aktīvu klasēs, lūdzu, skatiet šo paziņojumu.

Tirdzniecības maksu nokārtošana

Tirdzniecības maksa tiek noteikta valūtas vienībā, kuru lietotājs iegādājas.

Piemēram, BTC / USDT pārim, kad lietotājs pērk BTC, izmantojot USDT, ņēmēja maksa tiek ieturēta BTC, savukārt, kad lietotājs pārdod BTC par USDT, ņēmēja maksa tiek ieturēta USDT.

Tirdzniecības maksas, kas raksturīgas nākotnes līgumiem

Lietotājiem būtu jāzina ne tikai par ražotāja un uzņemšanas maksu, bet arī par nākotnes norēķinu un piespiedu likvidācijas maksām.

Norēķinoties par nākotnes līgumu, tiek iekasēta maksa par norēķiniem. Maksa par visām monētām un žetoniem ir 0,03%, un tā tiek piemērota gan parastajiem, gan VIP lietotājiem.

Piespiedu likvidācija notiek šādos gadījumos:

  1. Fiksētās starpības režīmā, ja lietotāju uzturēšanas starpības koeficients ir mazāks par 10% no viņu rezerves 10 reizes lielākai svirai.
  2. Daļējas likvidācijas gadījumā, ja lietotāju uzturēšanas starpības koeficients ir mazāks par minimālās rezerves normu.

Lietotāji maksā maksu ikreiz, kad notiek piespiedu likvidācija. Šī maksa ir vienāda ar lietotāja pašreizējā līmeņa ņēmēja maksu. Piespiedu likvidācijas maksa attiecas arī uz pastāvīgo mijmaiņas darījumu tirdzniecību.

Tirdzniecības maksas, kas raksturīgas opciju līgumiem

Opciju tirgotājiem būtu jāzina opciju izmantošanas maksas, kā arī likvidācijas un daļējas likvidācijas maksas.

Opciju izmantošanas maksa tiek iekasēta, kad lietotāji izmanto savas iespējas. Šī maksas likme ir 0,02% un ir piemērojama gan parastajiem, gan VIP lietotājiem. Vienas un divu dienu opcijas ir atbrīvotas no šīs izmantošanas maksas, un parasti vienas opcijas līguma maksas likme nepārsniegs 12,5% no līguma prēmijas.

Likvidācijas maksa ir balstīta uz normas un VIP lietotāju 1. līmeņa ņēmēja maksu, savukārt daļējā likvidācijas maksa mainās atkarībā no lietotāja līmeņa un atbilstošajām veidotāja un ņēmēja maksām. Daļējas likvidācijas laikā atsevišķa soda maksa tiek piemērota tikai par īsajām pozīcijām, fiksēta 0,2% apmērā, un tā ir piemērojama gan parastajiem, gan VIP lietotājiem. Šī soda maksa pēc iekasēšanas tiek ieskaitīta OKEx apdrošināšanas fondā norēķinu laikā. Gan daļēja likvidācijas maksa, gan likvidācijas maksa arī nevar pārsniegt 12,5% no opcijas līguma prēmijas.

Lai gan šajā rokasgrāmatā ir iepazīstināti ar dažādiem maksu veidiem un to piemērošanu lietotāju līmeņiem, varat sazināties ar mūsu atbalsta centru, lai saņemtu citus jautājumus. Ja jums vēl nav konta OKEx, varat reģistrēties šeit, lai sāktu tirdzniecību un saņemtu 10 ASV dolāru prēmiju.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me