Kā veikt P2P tirdzniecību Indijā, izmantojot OKEx

Kā viena no pasaules lielākajām kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu biržām, OKEx ir vieta, kur jūs varat ērti dažādot savu tirdzniecības portfeli ar virkni atvasinātu tirdzniecības instrumentu..

OKEx nodrošina vienādranga tirdzniecību ar viszemāko cenu, visdziļāko tirgus likviditāti un ātrāko KYC procesu mūsu lietotājiem. Indijas lietotājiem OKEx P2P ļauj iegādāties Bitcoin un Tether ar Indijas rūpiju (INR) ar lielākajām bankas pārskaitījumu vārtejām – piemēram, UPI, IMPS, Neft un RTGS.

OKEx ļauj gan galddatoriem, gan mobilajiem lietotājiem izmantot INR, lai tirgotos ar kriptogrāfiju un saņemtu tūlītēju piekļuvi visai OKEx ekosistēmai. Lai sāktu, noskatieties mācību videoklipus vai izpildiet tālāk sniegto soli pa solim sniegto instrukciju!

https://www.youtube.com/watch?v=VJ7tYc5kdxc&feature = youtu.be

Šī rokasgrāmata sākas ar darbvirsmas lietotājiem paredzētajām darbībām.

1. darbība: piesakieties savā kontā, izmantojot OKEx

Dodieties uz OKEx sākumlapu un noklikšķiniet Pieslēgties augšējā labajā stūrī, lai ievadītu pieteikšanās datus.

2. darbība: dodieties uz P2P Trading lapu

Vispirms dodieties uz Pirkt Pārdot no mājaslapas augšējās izvēlnes. Klikšķiniet uz P2P tirdzniecība apakšizvēlnē doties uz sadaļu P2P tirdzniecība.

3. darbība: izvēlieties INR kā valūtu un pievienojiet maksājuma veidu

Sadaļā P2P tirdzniecība noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes valūtas un atlasiet INR (BTC – INR) kā valūta.

Tagad virziet kursoru virs Vadība mājas lapas augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz Iestatījumi.

Iestatījumu lapā pārliecinieties, ka INR ir izvēlētā opcija "Maksājuma iestatīšana" un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienojiet maksājuma veidu.

4. solis: iniciējiet darījumu

Pēc maksājuma veida pievienošanas noklikšķiniet uz P2P tirdzniecība.

Jūs varat noklikšķināt uz Pārdod pārskatīt pieejamos pārdošanas piedāvājumus vai atlasīt Pasūtījumu grāmata pārskatīt visus pieejamos pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus.

Mūsu piemērā mēs nopirksim BTC no reklāmdevēja "Aniruds."

Atlasiet Bankas pārskaitījums iekš "Maksājuma veids" opciju un pēc tam noklikšķiniet uz Pērciet BTC lai uzsāktu darījumu.

5. darbība. Ievadiet darījuma informāciju

Ievadiet summu, kuru vēlaties saņemt BTC, un konvertēto summu redzēsit INR. Klikšķis Bankas pārskaitījums kā maksājuma veidu.

Pēc tam noklikšķiniet uz Pērciet BTC lai turpinātu.

6. darbība: apstipriniet darījuma informāciju un turpiniet

Lai apstiprinātu pasūtījumu iegādāties BTC, pārbaudiet "Cena," "Daudzums," "Kopējā summa" un "Maksājums" lauki. Klikšķis Turpināt lai apstiprinātu darījumu.

Jūs varat sazināties ar pārdevēju tērzēšanas lodziņā lapas labajā pusē. Pārbaudiet informāciju par "Apmaksas veids," "Maksājuma saņēmēja vārds," un "Bankas kartes numurs."

Klikšķis Esmu samaksājis, nākamais solis ja iepriekš minētā informācija ir pareiza. Apstipriniet "Maksājuma summa" un "Maksājuma saņēmēja vārds," pēc tam noklikšķiniet Apmaksāts.

7. darbība: pārskatiet darījumu

Pēc tam tērzēšanas lodziņā redzēsiet jaunu ziņojumu: “Jūs esat veiksmīgi samaksājis par savu pasūtījumu 200715170256205. Lūdzu, uzgaidiet, līdz pārdevējs atbrīvo aktīvu.”

Klikšķiniet uz Pasūtījumi mājas lapas augšpusē, lai pārskatītu pasūtījumu. Pēc tam noklikšķiniet uz pasūtījuma numura "200715170256205" lai pārbaudītu pasūtījuma statusu.

Kad pasūtījums ir pabeigts, atgriezieties pie Pasūtījums cilni.

Klikšķiniet uz Pabeigts pārskatīt visus pabeigtos darījumus. Pēc tam noklikšķiniet uz tā darījuma pasūtījuma numura, kuru vēlaties pārskatīt.

8. darbība: pārskatiet aktīvu atlikumu

Pēc tam jūs varat noklikšķināt uz Mani aktīvi lai pārbaudītu savu šifrēšanas portfeli.

Klikšķis Tirdzniecības konti, atlasiet P2P lai pārskatītu BTC bilanci.

Mobilajiem lietotājiem varat veikt tālāk norādītās darbības, lai OKEx tirgotu INR par kriptogrāfiju!

https://www.youtube.com/watch?v=ID45n81TIqM&feature = youtu.be

1. solis: dodieties uz cilni Pirkt kriptogrāfiju

Vispirms dodieties uz Pērciet kriptogrāfiju mobilās lietotnes apakšdaļā.

2. solis: atlasiet INR tirdzniecībai

Pieskarieties USD augšējā labajā stūrī un pēc tam atlasiet INR kā fiat valūta.

3. darbība: pārbaudiet maksājumu iestatījumus

Tagad varat atvērt P2P cilne P2P tirdzniecībai.

Pieskarieties izvēlnes pogai kreisajā pusē, lai to izvērstu un izvēlētos Maksājumu iestatījumi lai pārbaudītu, vai bankas maksājums ir iestatīts kā maksājuma veids. Atgriezieties P2P tirdzniecības lapā un pieskarieties + simbols mobilās lietotnes apakšējā labajā stūrī, lai pārbaudītu darījuma iestatījumus.

Izvēlieties Fiat uz žetonu priekš "Tips," INR priekš "Fiat" un Bankas pārskaitījums priekš "Apmaksas veids." Pēc tam pieskarieties Saglabāt.

4. solis: iniciējiet darījumu

Tagad varat izvēlēties pārdevēju, ar kuru tirgoties. Šajā piemērā mēs tirgosimies ar pārdevēju "Aniruds." Pieskarieties Pērciet lai uzsāktu darījumu.

Mēs izvēlamies Viss BTC vienības tirdzniecībai šajā piemērā. Tas parāda visu tirdzniecībai pieejamo BTC un līdzvērtīgas vienības INR. Krāns Pērciet lai turpinātu.

5. darbība: pārbaudiet darījuma personisko un tirdzniecības informāciju

Pārbaudiet darījuma personas datus, piemēram, "apmaksas veids," "Maksājuma saņēmēja vārds," "Konta numurs." un "Informācija."

Jūs varat pieskarties Sazinieties ar pārdevēju augšējā labajā stūrī, lai nosūtītu ziņojumu, kas paziņos pārdevējam.

Pēc tam pārbaudiet tirdzniecības datus, piemēram, "Vienības tirdzniecības cena," "Tirdzniecības summa," "Rīkojuma Nr." un "Pārdevēja vārds."

6. darbība: veiciet maksājumu

Ja viss ir pareizi, atlasiet Maksājums veikts.

Vēlreiz apstipriniet maksājuma veidu un summu, pēc tam pieskarieties Maksājums veikts.

7. darbība: darījums ir pabeigts

Pieskarieties darījuma ieraksta logotips labajā pusē, un gaidāmajā cilnē būs redzams darījums kopā ar aptuveno ierašanās laiku.

Kad darījums būs pabeigts, tiks parādīts šāds ziņojums: "Aktīvs ir pārskaitīts uz jūsu fiat kontu."

8. darbība: pārskatiet darījumu

Jūsu darījums tagad tiks parādīts sadaļā Pabeigts cilni.

Varat arī atgriezties P2P tirdzniecības sadaļā un atvērt iestatījumus, lai atlasītu Mani aktīvi un pārskatiet savu P2P konta atlikumu.

Tagad esat veiksmīgi veicis darījumu ar OKEx!

Ārpusbiržas galds Indijas tirgum

OKEx ir paredzēts uzsākt ārpusbiržas galdu Indijā, lai Indijas tirgotājiem nodrošinātu dziļākus likviditātes fondus un personalizētākus, efektīvākus līdzekļus lielu pasūtījumu darījumu veikšanai. Plašāka informācija tiks paziņota drīz.

Drošie maki ir mūsu prioritāte

Kriptovalūtas, kuras jūs iegādājaties OKEx P2P platformā, tiek tieši ieskaitītas jūsu OKEx makā tirdzniecībai visos OKEx tirgos un biržās. Jūsu monētu drošība OKEx seifā ir pēdējā lieta, par kuru jums vajadzētu uztraukties – un, izmantojot OKEx kontu, jūsu rīcībā ir institucionālas klases maks..

P2P tirdzniecība reklāmdevējiem

Kā reklāmdevējs jūs varat likt savus pirkšanas / pārdošanas piedāvājumus ievietot OKEx P2P platformā un bez maksas tos reklamēt mērķtiecīgiem lietotājiem. Bez tam darījuma darījums ir bezmaksas arī reklāmdevējiem un lietotājiem.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me