Kā tirgoties ar OKEx DEX

Pēc 2020. gada decentralizētā finanšu uzplaukuma kriptogrāfijas sabiedrībā ir guvušas atsaucību decentralizētas apmaiņas. Šī gada jūlijā DEX komplekts rekordliels tirdzniecības apjoms – 4,3 miljardi ASV dolāru – par 174% vairāk nekā jūnijā.

Decentralizētās biržas kalpo kā aktīvu tirdzniecības platformas un tām ir izšķiroša loma likviditātes nodrošināšanā DeFi ekosistēmai. Turpinot OKEx centienus veicināt DeFi ekosistēmas izaugsmi, esam izlaiduši OKEx DEX testnet, lai lietotājiem piedāvātu vienmērīgu, decentralizētu tirdzniecības pieredzi..

Ja vēlaties uzzināt, kā tirgot kriptovalūtas decentralizētā biržā, šī rokasgrāmata palīdzēs jums sākt darbu ar OKEx DEX.

Kas ir OKEx DEX?

OKEx DEX ir decentralizēta apmaiņa, ko nodrošina mūsu pašu blokķēde, ko sauc par OKExChain. OKExChain ir atklātā pirmkoda publisko blokķēžu kopa, kuras mērķis ir popularizēt liela mēroga komerciālas lietojumprogrammas. Kā pirmā lietojumprogramma OKExChain OKEx DEX piedāvā decentralizētu tirdzniecības platformu bez robežām ar šādām funkcijām:

  • Drošība: Secp256k1 elipses līknes algoritms ir pieņemts, lai nodrošinātu ļoti drošu vidi OKEx DEX.
  • Ar brīvības atņemšanu nesaistīts: Lietotājiem ir pilnīga piekļuve un kontrole pār viņu aktīviem un seifiem.
  • Pasūtījumu saskaņošana: OKEx DEX pieņem a zvanu izsole mehānisms, nodrošinot, ka tirdzniecības pārim blokā ir tikai viena tirgotā cena.

Lietotāji, tirgojoties ar OKEx DEX, bauda vienmērīgāku tirdzniecības pieredzi un zemākas tirdzniecības maksas. Salīdzinot ar publiskiem blokķēdēm, piemēram, Ethereum, OKExChain koncentrējas uz labākas, īpašas infrastruktūras nodrošināšanu DApps un DEX tirdzniecībai. Tas tieši noved pie zemākām izmaksām izstrādātājiem, kas izvieto savus tirdzniecības DApps, un netieši rada zemākas tirdzniecības maksas lietotājiem.

Lai sāktu tirdzniecību ar OKEx DEX, veiciet tālāk norādītās darbības.

1. darbība: piesakieties savā OKEx kontā

Dodieties uz OKEx sākumlapu un noklikšķiniet Pieslēgties augšējā labajā stūrī, lai ievadītu sava konta datus.

2. darbība: atveriet OKEx DEX testnet

Virzieties uz Tirdzniecība OKEx sākumlapas augšējā izvēlnē un atlasiet DEX tirdzniecība zem "Vieta" lai atvērtu OKEx DEX testnet.

3. darbība: izveidojiet savu OKExChain maku

Pirms varat sākt tirdzniecību ar OKEx DEX, jums ir jāizveido vai jāimportē seifs. Ritiniet uz leju līdz "Ātrs sākums" sadaļā OKEx DEX un noklikšķiniet uz Izveidojiet maku zem "1. Izveidojiet OKExChain maku."

Pēc tam jums jāizveido parole ar vismaz 10 rakstzīmēm. Parolē jāiekļauj vismaz lielais burts, mazais burts un cipars. Kad esat atzinis, ka OKEx DEX nesaglabās nevienu no jūsu parolēm vai saistītajiem datiem, noklikšķiniet uz Nākamais lai turpinātu.

Nākamais solis ļaus jums ģenerēt un lejupielādēt / saglabāt mnemotisko frāzi. Klikšķis Es saprotu lai turpinātu. Kad esat izveidojis dublējuma frāzi drošā vietā, noklikšķiniet uz Es to esmu nokopējis. Apstiprināt tagad lai turpinātu.

Veiciet mnemonisko frāzes pārbaudi nākamajā darbībā un noklikšķiniet Apstiprināt.

Pēc verifikācijas jūs varat pārbaudīt un saglabāt savu privāto atslēgu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotāji ir pilnībā atbildīgi par savu privāto atslēgu aizsardzību.

4. darbība: pieprasiet DEX testa marķierus

Lietotāji var pieprasīt bezmaksas testēšanas marķierus, pirms viņi var izmēģināt OKEx DEX.

Varat vai nu apmeklēt prasības pieteikuma lapu no OKEx DEX lapas, noklikšķinot uz Saņemiet valūtu pārbaudi vai noklikšķinot uz šīs saites.

Tagad jums jāievada sava OKExChain maka adrese (kuru izveidojāt iepriekšējā darbībā) un noklikšķiniet uz Apstiprināt lai saņemtu testa marķierus.

5. darbība: pārskatiet aktīvu atlikumu

Tagad jūs varat atvērt DEX tirdzniecības paneli no galvenās lapas, noklikšķinot uz Sāciet tirdzniecību vai apmeklējot šo saiti.

Šajā ekrānā varat virzīt kursoru virs Maks augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet Aktīvu atlikums lai apskatītu testa marķierus.

Visi lietotāji saņem 1 testnet Bitcoin (TBTC), 1000 testnet OKB (TOKB), 1000 testnet OK marķieri (TOKT), 100 testnet USDK (TUSDK) – kā parādīts zemāk.

6. solis: iniciējiet darījumu

Lai sāktu tirdzniecību ar šiem testa marķieriem, dodieties uz OKEx DEX tirdzniecības paneli un augšējā joslā atlasiet tirdzniecības pāri, lai sāktu darījumu. Šai apmācībai mēs atlasījām "TOKB / TUSDK."

7. darbība. Ievadiet darījuma informāciju un turpiniet

Šajā gadījumā mēs izmantojam TUSDK, lai iegādātos TOKB. Tirdzniecības lapas apakšējā labajā stūrī varat ievadīt informāciju par darījumu un noklikšķināt Pērciet TOKB lai turpinātu.

Kā parādīts zemāk, mēs šajā piemērā iegādājamies 10 TOKB, nosakot limita pasūtījumu 4,177, kas nozīmē, ka 1 TOKB iegādes izmaksas ir 4,177 TUSDK. Mūsu pasūtījuma kopējās izmaksas ir 41,77 TUSDK.

Visbeidzot, lai apstiprinātu darījumu, jāievada sava maka parole (kuru izveidojāt agrāk).

8. darbība: pārskatiet darījumu

Iet uz Aktīvu atlikums no "Maks" nolaižamajā sarakstā augšējā izvēlnē un atlasiet Darījumu reģistrs pārskatīt pabeigtos darījumus.

Veidojiet pats savu DEX

Papildus tirdzniecībai ar OKEx DEX, jūs varat izveidot savu decentralizēto biržu, izmantojot OpenDEX. Powered by OKExChain, OpenDEX nodrošina pilnīgu ķēdes saskaņošanu un ķēdes pasūtījumu grāmatas pārvaldību, lai saskaņošanas informācija būtu pārredzamāka.

Lai iegūtu papildinformāciju par OpenDEX, skatiet Šis raksts.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me