Kā tirgot un likt kriptogrāfijas aktīvus, lai nopelnītu atlīdzību, izmantojot Swap and Farm vietnē OKExChain

Soli pa solim, kā lietot OKEx Swap un OKEx Farm OKExChain

DeFi telpā 2020. gadā bija ievērojams pieaugums, un kriptogrāfijas telpā popularitāti ieguva decentralizētas biržas un automatizēti tirgus veidotāji. Likviditātes ieguve ir bijusi arī svarīgs jauninājums šajā attīstībā, jo tas ļauj lietotājiem nopelnīt simboliskas atlīdzības, piegādājot likviditāti DeFi protokoliem, izmantojot procesu, ko sauc "miets" – t.i., žetonu ievietošana viedajā līgumā.

Kopš DeFi sprādzienbīstamās izaugsmes 2020. gadā tā dēvētie ražas lauksaimnieki savus digitālos aktīvus glabā dažādos decentralizētos piedāvājumos, cenšoties maksimizēt portfeļa atdevi, paši nepārdodot aktīvus.

Lai vēl vairāk nostiprinātu DeFi ekosistēmu un nodrošinātu lietotājiem inovatīvākus piedāvājumus, OKEx ir laidis klajā OKEx Swap un OKEx Farm – divas decentralizētas lietojumprogrammas, kas veidotas uz OKExChain.

Īsāk sakot, OKEx Swap ir decentralizēta automatizēta tirgus veidotāja lietojumprogramma, kas lietotājiem ļauj ātri un efektīvi apmainīties starp galvenajām kriptovalūtām; OKEx Farm ļauj ikvienam izveidot lauku saimniecības savam projektam, kurā ienesīgums lauksaimnieki var likt savus digitālos aktīvus, lai iegūtu pievilcīgu peļņu.

Lai padziļināti apskatītu OKExChain, tā arhitektūru un protokolus, skatiet tehnisko pārskatu šeit.

Zemāk ir sniegts soli pa solim norādījums par aktīvu mijmaiņu, izmantojot OKEx mijmaiņas līgumu un piedaloties likviditātes ieguvē OKEx Farm.

Tirdzniecība vietnē OKEx Swap

1. darbība: dodieties uz OKEx mijmaiņas lapu

No OKEx sākumlapas dodieties uz "Tirdzniecība" augšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Apmaini zem "DEX tirdzniecība" lai atvērtu OKEx Swap.

2. darbība: izveidojiet / importējiet savu OKExChain maku

Lai tirgotos ar OKEx Swap, ir nepieciešams digitālais seifs vietnē OKExChain. Jaunie lietotāji var pārvietoties uz Izveidojiet maku augšējā labajā stūrī, lai to izveidotu, savukārt lietotāji ar esošajiem OKExChain makiem var noklikšķināt uz Importēt maku lai turpinātu.

Lai izveidotu seifu, lietotājiem ir jāievēro ekrānā redzamās instrukcijas un jāsaglabā sava parole drošā vietā, jo platforma nesaglabā ne paroles, ne mnemoniskas frāzes, ne atslēgu krātuves failus, ne privātās atslēgas. Klikšķis Nākamais lai turpinātu.

Dublējiet mnemonisko frāzi un noklikšķiniet Turpināt lai turpinātu.

Pabeidziet mnemoniskās frāzes verifikāciju un noklikšķiniet Apstiprināt lai pabeigtu seifa iestatīšanu.

3. solis: ievadiet tirdzniecības datus

Kad jūsu maks ir pievienots, jūs varat tirgoties, izmantojot OKEx Swap likviditātes portfeļus. Šajā piemērā mēs nomainīsim 100 USDT pret ekvivalentu OKT.

Izmantojot interfeisu, atlasiet USDT kā sūtītāja valūta un Labi kā saņemošā valūta.

Ievadiet USDT summu, kuru vēlaties nomainīt, un lietojumprogramma to automātiski pārveidos par OKT vienībām, kuras pēc tam saņemsit savā makā. Ņemiet vērā, ka katram darījumam tiek piemērota 0,3% likviditātes nodrošinātāja maksa. Klikšķis Apstiprināt lai turpinātu.

Ievadiet paroli, kuru savam makam bijāt iestatījis agrāk, un noklikšķiniet uz labi lai pabeigtu darījumu.

4. darbība. Pārskatiet darījumu

Pēc mijmaiņas darījuma veikšanas varat pārskatīt darījumu, noklikšķinot uz Aktīvu atlikums saskaņā Maks cilni un atlasot Darījumu ieraksts.

Pievienojiet likviditāti OKEx mijmaiņas darījumu fondam

Papildus tirdzniecībai, izmantojot esošos likviditātes portfeļus, lietotāji var arī pievienot likviditāti esošajiem OKEx mijmaiņas darījumu portfeļiem.

1. solis: dodieties uz cilni Pool un pievienojiet likviditāti

Lai pievienotu likviditāti esošajam likviditātes portfelim, dodieties uz Baseins cilni un noklikšķiniet Pievienojiet likviditāti.

2. solis: ievadiet likviditātes kopas datus

Šajā piemērā mēs pievienosim likviditāti OKT / USDT likviditātes fondam.

Atlasiet Labi un USDT izmantojot interfeisu, un ievadiet OKT daudzumu, kuru vēlaties piegādāt baseinam. Pēc tam OKEx Swap automātiski aprēķinās atbilstošo summu USDT, kas jums jānorāda.

Ņemiet vērā, ka aplēstā portfeļa attiecība attiecas uz likviditāti šajā OKT / USDT portfelī salīdzinājumā ar visiem OKT / USDT portfeļiem OKEx mijmaiņas darījumos. Klikšķis Apstiprināt lai turpinātu.

Ievadiet seifa paroli un noklikšķiniet labi lai pabeigtu darījumu. Pievienojot likviditāti OKT / USDT likviditātes fondam, jūs saņemsiet likviditātes baseina žetonus, kurus var piesaistīt OKEx Farm likviditātes rezervēm (skatīt zemāk).

3. darbība: pārskatiet darījumu

Pēc likviditātes pievienošanas pūlam varat pārskatīt darījumu, noklikšķinot uz Aktīvu atlikums saskaņā Maks cilni.

Tirdzniecība likviditātes rezervju tirgū

Lai pārlūkotu visus tirdzniecībai pieejamos likviditātes portfeļus, lietotāji var doties uz Tirgi cilni. Lapā Tirgi tiek parādīti visi pieejamie likviditātes portfeļi ar atbilstošu statistiku.

Lietotāji var pievienot likviditāti esošajiem likviditātes portfeļiem tieši vai veikt tirdzniecību, noklikšķinot Pievienojiet likviditāti vai Tirdzniecība.

Likmes un nopelniet atlīdzības OKEx Farm

1. darbība: dodieties uz OKEx Farm lapu

No OKEx sākumlapas dodieties uz "Tirdzniecība" augšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Apmaini zem "DEX tirdzniecība" lai atvērtu OKEx Swap. Tad virziet kursoru virs "SWAP tirdzniecība" lapas augšdaļā un noklikšķiniet uz FARM baseins nolaižamajā izvēlnē lai atvērtu fermu OKEx.

2. solis: izvēlieties likviditātes rezervi, kurai vēlaties piederēt

Kad esat ieguvis LP marķierus OKT / USDT, kā aprakstīts iepriekš sniegtajā OKEx Swap apmācībā, dodieties uz OKT / USDT likviditātes pogu zem "1. baseins" cilne OKEx Farm lapā. Likviditātes fondi 1. cilnes cilnē ir OKEx Farm piedāvātie LP. Klikšķis STAKE lai turpinātu.

3. solis: ievadiet detalizētu informāciju

Ievadiet LP žetonu daudzumu, kas paredzēts likvīduma rezervē. Šajā piemērā mēs ievietojam 0,019 LP žetonus OKT / USDT pūlā. Klikšķis Likme lai turpinātu.

4. solis: pieprasiet atlīdzību

Jebkurā laikā varat pieprasīt nopelnītos likmes-atlīdzības žetonus, noklikšķinot uz Pretenzija uz "1. baseins" cilni. Pretenzijas par marķieriem tiks izplatītas uz jūsu maku.

5. solis (pēc izvēles): izņemiet LP žetonus no Farm Pool

Jebkurā laikā varat izņemt savus LP žetonus no kopas, noklikšķinot NOLIKT uz "1. baseins" cilni. Izvēlieties LP žetonu daudzumu, kuru vēlaties izņemt, un noklikšķiniet Atstāj lai turpinātu. Jūsu LP žetoni tiks izplatīti uz jūsu maku.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me