Kā nopelnīt kriptogrāfiju, izmantojot OKEx Jumpstart Mining

Ceļvedis, kā nopelnīt DeFi žetonus, izmantojot OKB un OKEx Jumpstart Mining

Decentralizētās finanses jeb DeFi ir kriptogrāfiskās kopienas gada stavoklis, un galvenie nišas uzplaukuma virzītājspēki ir likviditātes ieguves un ienesīguma lauksaimniecības jēdzieni..

Likviditātes ieguve vispirms ieguva vilci pēc Compound pieauguma un ļauj lietotājiem, kuri nodrošina decentralizēta protokola likviditāti, pretī nopelnīt tā žetonus. Salīdzinājumā ar tradicionālajām pasīvo kriptogrāfisko ienākumu gūšanas metodēm, piemēram, ietaupījumiem un ieguldījumiem, atdeve no likviditātes ieguves var būt ievērojami augsta, ņemot vērā pašreizējo, topošo DeFi tirgu stāvokli.

Lai vēl vairāk nostiprinātu DeFi ekosistēmu un sniegtu lietotājiem inovatīvākus piedāvājumus, OKEx ir ieviesis likviditātes ieguvi kā jaunu savas simboliskās pārdošanas platformas OKEx Jumpstart funkciju..

Kas ir OKEx Jumpstart?

Uzsākta 2019. gada martā, OKEx Jumpstart ir platforma, kas inkubē augstas kvalitātes kriptogrāfijas projekti. Līdz ar DeFi protokolu parādīšanos un spēcīgu lietotāju pieprasījumu, OKEx ir uzsācis Jumpstart Mining iniciatīvu, ļaujot tās lietotājiem audzēt DeFi žetonus, vienlaikus atbalstot viņu izvēlētos projektus, ievietojot OKB, OKEx ekosistēmas marķieri..

Šis raksts palīdzēs jums veikt darbības, lai sāktu pelnīt DeFi žetonus, izmantojot OKEx Jumpstart Mining, izmantojot gan darbvirsmas, gan mobilās ierīces. Jūs varat arī noskatīties mūsu mobilo versiju video apmācību vai izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

Nopelniet kriptogrāfiju, izmantojot OKEx Jumpstart Mining tīmekļa lietotājiem

1. darbība: dodieties uz sadaļu Jumpstart

No OKEx sākumlapas dodieties uz Finanses augšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Ātrais sākums lai atvērtu OKEx Jumpstart.

2. darbība: skatiet pieejamo marķieru pārdošanu

Lapa OKEx Jumpstart parāda pašreizējos pārdošanā pieejamos marķierus, kā arī iepriekšējo sesiju kopsavilkumus.

Šajā apmācībā mēs piedalīsimies ZYRO izpārdošanā, kas saskaņā ar zemāk redzamo ekrānuzņēmumu bija "Tiešraide" rakstīšanas laikā. Informācijas lodziņā tiek parādīta arī APY (gada ienesīgums) kopā ar citu noderīgu informāciju, piemēram, sākuma un beigu laiku un kopējo iesaistīto žetonu skaitu..

Pirms Jumpstart Mining izmantošanas lietotājiem jāizlasa šie sīki izstrādātie noteikumi. Pēc noteikumu izlasīšanas un izpratnes jūs varat noklikšķināt uz Sākt tagad lai turpinātu.

3. solis: skatiet informāciju par spēlēm

Pirms sākat likt OKB, lai nopelnītu ZYRO, varat apskatīt svarīgus datus, piemēram, cenu, APY, likmes noteikumus, projekta ieviešanu, marķieru piešķiršanu, bloķēšanas periodu utt..

4. solis: Iegūstiet OKB, lai nopelnītu kriptogrāfiju

Lai sāktu tos likt, jums iepriekš jāpārskaita OKB uz savu norēķinu kontu. Likmes sesijai nav nepieciešams KYC, un šajā likmes sesijā jūs varat likt ne vairāk kā 5000 OKB.

Piezīme. Noteikumi par maksimālo likmju kvotām un KYC prasībām var tikt mainīti.

Kad esat apstiprinājis likmes noteikumus, noklikšķiniet uz Likme lai turpinātu.

Uznirstošajā lodziņā ievadiet OKB daudzumu, kuru vēlaties ievietot, un noklikšķiniet uz labi lai turpinātu.

5. solis: (Neobligāti) Ievāciet savu kriptogrāfiju un atņemiet OKB

Veicot iepriekš minētās darbības, jums vajadzētu sākt nopelnīt ZYRO žetonus, kad esat iesaistījis OKB. Ja vēlaties savākt nopelnīto ZYRO, noklikšķiniet uz Raža lai turpinātu.

Nopelnītā ZYRO tagad tiks pārskaitīta uz jūsu finansēšanas kontu. Lai apskatītu darījumu, varat noklikšķināt uz Mani aktīvi no OKEx mājas lapas augšējā labajā stūrī un pēc tam atlasiet "Ziņojumu centrs" cilni un noklikšķiniet uz Skatīt un lejupielādēt saskaņā "Konta vēsture" cilni.

Darījums tiks parādīts kā "Airdrop&Atlīdzība" saskaņā "Finansēšanas konts" cilni.

Varat arī jebkurā laikā atsaukt iesaistīto OKB, noklikšķinot uz Atstāj ZYRO marķieru pārdošanas mājas lapā. Uz atcelšanu neattiecas bloķēšanas periods, un jūsu OKB tiks atgriezts jūsu finansēšanas kontā.

Nopelniet kriptogrāfiju, izmantojot OKEx Jumpstart Mining mobilajiem lietotājiem

1. darbība: dodieties uz sadaļu Jumpstart

Sāciet ar pieskaršanos Mājas mobilās lietotnes apakšdaļā, pēc tam pieskaroties Vairāk produktu joslā. Tagad pieskarieties Ātrais sākums saskaņā "Finanses" cilni, lai atvērtu galveno sadaļu.

2. darbība: skatiet pieejamo marķieru pārdošanu

Pašreizējo marķieru izpārdošanu un iepriekšējos marķieru pārdošanas kopsavilkumus varat skatīt sadaļā Jumpstart. Mēs nopelnīsim OKB, lai nopelnītu ZYRO šajā piemērā. Pirms pieskarieties, izlasiet īso ievadu un ZYRO marķiera pārdošanas grafiku Sākt tagad lai turpinātu.

3. solis: Ielieciet savu OKB

Pirms sākat likt OKB, lai nopelnītu ZYRO, apskatiet svarīgu informāciju, piemēram, cenu, APY, likmes noteikumus, projekta ieviešanu, marķieru piešķiršanu, bloķēšanas periodus utt..

Jūs varat pieskarties Likme, tad ievadiet OKB daudzumu, kuru vēlaties likt, un pieskarieties labi lai turpinātu.

4. solis: (Neobligāti) Ievāciet savu kriptogrāfiju un pārskatiet darījumu

Mūsu piemērā jūs sāksiet nopelnīt ZYRO, tiklīdz būsiet iesaistījis savu OKB. Ja vēlaties savākt nopelnīto ZYRO, pieskarieties Raža lai turpinātu.

Nopelnītais ZYRO tiks sadalīts uz jūsu finansēšanas kontu. Lai apskatītu darījumu, varat pieskarties Aktīvi apakšā, kam seko Finansējums un tad Vēsture pārskatīt darījumu. Darījums tiks parādīts kā "ZYRO saņemt no darbības" saskaņā "Vēsture" sadaļā.

Jauni Jumpstart Mining projekti

ZYRO ir pirmais DeFi protokols, kas iekļauts sarakstā OKEx Jumpstart Mining. OKEx Jumpstart Mining turpinās atbalstīt DeFi izaugsmi un tuvākajā nākotnē uzsāks vairāk augstas kvalitātes DeFi projektu.

Jums vajadzētu arī izlasīt mūsu uzlaboto marķieru pārdošanas kārtulu, lai izprastu galvenās izmaiņas un sagatavotos dalībai nākotnē.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me