Kā izmantot BTC vietnē Ethereum un vēl vairāk, izmantojot OKEx Cross-Chain Gateway

Soli pa solim Cross-Chain Gateway izmantošana OKEx

Kaut arī Bitcoin joprojām ir vadošā digitālā valūta daudzos aspektos, tas ir veicinājis jaunu ekosistēmu, piemēram, DeFi kosmosa, ko nodrošina dažādi protokoli, izaugsmi. Ar šo izaugsmes uzplaukumu lietotāji saprotami meklē lielāku elastību, kad tiek izmantoti viņu digitālie aktīvi – vai tie būtu Bitcoin, ETH vai citas monētas un žetoni. Lai atvieglotu lietotāju līdzdalību šajās plaukstošajās ekosistēmās, OKEx uzsāk savu Cross-Chain Gateway pakalpojumu.

Kas ir OKEx Cross-Chain Gateway?

OKEx Cross-Chain Gateway ir pakalpojums ar vienu klikšķi, kas lietotājiem ļauj pārveidot vietējo marķieri par vietējo atbalstītajām publiskajām blokķēdēm bez jebkādas transakcijas maksas. Šāds tiešās pārveidošanas mehānisms ļauj lietotājiem viegli piedalīties populāru publisku blokķēžu ekosistēmās. Piemēram, OKEx lietotāji var pārveidot savu BTC, izmantojot Cross-Chain Gateway, un saņemt saderīgu marķieri, kas ir lietojams visā Ethereum darbinātajā DeFi ekosistēmā..

OKEx šķērsķēdes vārteja pašlaik atbalsta BTC, DOT un FIL. Šos trīs digitālos līdzekļus var pārveidot par K marķieriem, proti, BTCK, DOTK un FILK, kurus pēc tam var izmantot tīklā Ethereum. Turpmāk OKEx padarīs vairāk žetonu pieejamus ķēdes starpkonversijām, un lietotāji varēs atsaukt savus K marķierus arī citos publiskos blokķēdēs, piemēram, OKExChain un TRON..

Kādas ir OKEx Cross-Chain Gateway izmantošanas priekšrocības?

OKEx lietotājiem ir vairākas priekšrocības, izmantojot Cross-Chain Gateway, lai pārveidotu savas monētas vai žetonus:

  • Stabila vērtības konvertēšana
  • Tūlītēja konvertēšana bez darījumu maksas
  • Etherscan ir pieejami caurspīdīgi ieraksti
  • Augsta likviditāte

Pirmkārt, lietotāji var pārvērst savus kriptogrāfijas aktīvus K marķieros proporcijā 1: 1. Piemēram, 1 BTC var pārveidot tieši par 1 BTCK. Šāda stabila vērtības konvertēšana novērš cenu svārstīgumu, kas novērojams tradicionālo aktīvu pārrēķinu laikā.

Turklāt OKEx Cross-Chain Gateway lietotājiem piedāvā nevainojamu pieredzi ar vienu klikšķi. Kad konvertēšana ir pabeigta, K marķieri tiek ieskaitīti lietotāja finansēšanas kontā, un procesā netiek iekasēta maksa par darījumu.

Cross-Chain Gateway viedais līgums ir atvērts, un to ir pārbaudījis slavens trešās puses valsts revidents SlowMist. Papildus informācija, kas attiecas uz BTCK, DOTK un FILK ir publiski pieejami vietnē Etherscan. 

Visbeidzot, OKEx ir pieņēmis stingrus standartus, lai atlasītu K-tokenus, kas pieejami Cross-Chain Gateway. Šie K marķieri tiek izvēlēti, pamatojoties uz tirgus kapitalizāciju, augstu ķēdes likviditāti un vispārējo popularitāti. BTC, DOT un FIL izpildīja iepriekš minētos kritērijus, un to konvertēšana var dot papildu likviditāti citām publiskām blokķēdēm, tostarp Ethereum.

Aktīvu konvertēšanai tiek izmantota OKEx Cross-Chain Gateway

Varat konvertēt savus aktīvus, veicot dažas darbības, izmantojot OKEx Cross-Chain Gateway.

1. solis: Atveriet Cross-Chain Gateway

Virzieties uz "Vairāk" OKEx vietnes augšējā navigācijas joslā un noklikšķiniet uz Cross-Chain Gateway lai turpinātu.

2. darbība: dodieties uz reklāmguvumu interfeisu

Cross-Chain Gateway lapā ir izklāstītas tās galvenās iezīmes un priekšrocības, un tā ļauj lietotājiem sākt pārveidot digitālos līdzekļus, noklikšķinot uz Šķērsķēde ar vienu klikšķi.

3. darbība: ievadiet informāciju par reklāmguvumu

Cross-Chain Gateway pakalpojums pašlaik atbalsta konvertēšanu starp BTC un BTCK, FIL un FILK, kā arī DOT un DOTK.

Pirms marķiera pārveidošanas lietotāji var izlasīt par K marķieriem un apskatīt statistiku, piemēram, apgrozībā esošo žetonu skaitu, piesaistīto žetonu, iznīcināto žetonu utt..

Reklāmguvuma lodziņā varat atlasīt atbalstīto īpašumu un tam atbilstošo pāri, pirms ievadāt detalizētu informāciju par reklāmguvuma pieprasījumu. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz Pārvērst lai turpinātu, pārskatiet informāciju un noklikšķiniet Apstiprināt lai pabeigtu.

4. darbība: skatiet darījumu

Lai skatītu darījumu, varat noklikšķināt uz Mani aktīvi no nolaižamā saraksta zem "Aktīvi" izvēlne augšējā labajā stūrī.

5. darbība: atsauciet savus K marķierus (pēc izvēles)

Lai izņemtu K marķierus, varat sākt, noklikšķinot uz Izņemt no nolaižamā saraksta zem "Aktīvi" izvēlne.

Tagad izvēlieties izņemšanas valūtu un izvēlieties Ķēdē vai Iekšējais kā izņemšanas metodi. Ķēdē nozīmē, ka žetonu atsaukšana tiek ierakstīta Ethereum blokķēdē.

Šajā piemērā mēs atsauksim BTCK. Lai turpinātu, ievadiet BTCK adresi, adreses piezīmi, pārskaitījuma summu un pakalpojumu maksu. Par izņemšanu ķēdē minimālā pakalpojuma maksa ir 0,0004 BTCK. Ja vēlaties paātrināt izņemšanu, varat ievadīt lielāku pakalpojuma maksu. Klikšķis Turpināt lai turpinātu.

Iekšējā pārsūtīšanas opcija attiecas uz K-marķieru pārsūtīšanu ārpus ķēdes uz citu OKEx kontu. Šādai pārsūtīšanai izvēlieties OKEx kā saņēmēja platformu un ar adreses piezīmi ievadiet saņēmēja konta ID.

Pēc tam ievadiet summu, kuru vēlaties pārskaitīt, un noklikšķiniet uz Turpināt lai turpinātu. Ņemiet vērā, ka atšķirībā no ķēdes pārskaitīšanas maksa par iekšējo izņemšanu netiks iekasēta.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me