Kā aizņemties un aizdot kriptovalūtu ar C2C aizdevumiem OKEx

Ceļvedis uz kriptogrāfijas bāzes C2C aizdevumu aizņemšanos un aizdošanu OKEx

Papildus ienesīguma lauksaimniecībai, ko popularizē decentralizētie finanšu protokoli, OKEx turpina piedāvāt lietotājiem daudzas pasīvas ienākumu iespējas sadaļā OKEx Earn. Viens no šiem produktiem ir atvērts tirgus C2C aizdevumiem (jeb peer-to-peer aizdevumiem), kur OKEx lietotāji var aizņemties un aizdot kripto aktīvus savā starpā ar elastīgiem noteikumiem.

Salīdzinot ar termiņnoguldījumu, C2C aizdevums dod lietotājiem vairāk iespēju attiecībā uz ieguldījumu summām, izpirkšanas datumiem, aizdevuma ilgumu utt. Šajā rokasgrāmatā mēs jums palīdzēsim veikt darbības, lai aizņemtos un aizdotu kriptogrāfijas aktīvus, izmantojot OKEx C2C aizdevuma produktu galddatoriem un mobilajām ierīcēm.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka C2C aizdevuma funkcija pagaidām atbalsta tikai USDT, bet tuvākajā laikā tiks ieviests atbalsts citiem digitālajiem aktīviem.

Aizņemieties USDT ar C2C aizdevumu darbvirsmā

1. darbība: dodieties uz sadaļu Aizdevums

Dodieties uz OKEx sākumlapu un dodieties uz "Finanses" augšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Aizdevums lai piekļūtu OKEx aizdevuma sadaļai.

2. solis: norādiet aizņemamās USDT summu

Lapā OKEx aizdevums norādiet USDT summu, kuru vēlaties aizņemties zem "Aizņemties" cilni.

3. solis: sāciet aizņemšanās procesu

Lai apskatītu pieejamos aizņemšanās periodus un aprēķināto gada procentu likmju diapazonu, noklikšķiniet uz Aizņemties.

4. solis: ievadiet un apstipriniet detalizētu informāciju par C2C aizdevumu

Tagad varat ievadīt summu, kuru vēlaties aizņemties, un izvēlēties sākotnējo aizdevuma un vērtības attiecību (10% –65%), kas nosaka nodrošinājuma summu, kas jums būs jāiemaksā. Nodrošinājumu var noguldīt jebkurā no piecām atbalstītajām kriptovalūtām: BTC, ETH, OKB, LTC, BCH, EOS un BSV.

Kredīta termiņam varat izvēlēties trīs dienas, septiņas dienas, 15 dienas, 30 dienas, 60 dienas un 90 dienas. Tikmēr minimālajai ieguldījumu summai USDT ir pieejamas 20, 40, 100 un 200. Minimālā investīciju summa ir būtiska aizdevējiem, kuri varētu vēlēties izpildīt jūsu aizdevuma pieprasījumu. Dienas procentu likmei varat izvēlēties starp 0,01%, 0,02% un 0,03%.

Kad tas izdarīts, izlasiet aizdevuma līgumu un pirms noklikšķināšanas atzīmējiet izvēles rūtiņu apakšdaļā Apstiprināt lai turpinātu.

Jums vajadzēs noklikšķināt Apstiprināt vēl vienu reizi, lai aizdevuma pieprasījumu ievietotu tirgū.

5. darbība: pārskatiet pasūtījumu

Kad būsiet apstiprinājis aizdevuma datus, jūs redzēsiet ziņojumu "pieprasījums ir ievietots," un jūs varat noklikšķināt Mani aizdevumi pārskatīt aizdevuma pieprasījumu.

Kad tiks uzsākts aizdevuma darījums, statuss tiks pārslēgts uz "Aizņemšanās."

Ja vēlaties pielāgot nodrošinājuma summu vai atmaksāt aizdevumu, varat noklikšķināt uz nolaižamās izvēlnes zem "Darbības" lai turpinātu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par aizdevumu, varat noklikšķināt Sīkāka informācija no nolaižamās izvēlnes sadaļā "Darbības." Šajā sadaļā tiek parādīta noderīga informācija, piemēram, maksājumu grafiks.

Aizņemieties USDT ar C2C aizdevumu mobilajā ierīcē

1. darbība: dodieties uz OKEx aizdevumu

Ritiniet uz leju un pieskarieties Aizdevums no mobilās lietotnes OKEx produkta izvēlnes.

2. solis: dodieties uz sadaļu Kredītu aizņemšanās

Tādas pamatfunkcijas kā "Konts," "Pārskaitījums," "Mani aizdevumi" un "Investīcijas" tiek parādīti aizdevuma sadaļas augšējā joslā. Aizdevumu sadaļā pēc noklusējuma tiek parādīti arī pieejamie aizdevumi kreditēšanas tirgū. Lai aizņemtos USDT, pieskarieties Aizdevums pogu ekrāna apakšējā labajā stūrī, lai turpinātu.

3. solis: izvēlieties nodrošinājuma vienību un aizdevuma noteikumus

Izvēlieties nodrošinājuma vienību no piecām atbalstītajām kriptovalūtām – BTC, ETH, OKB, LTC, BCH, EOS un BSV – un pēc tam izvēlieties aizdevuma termiņu no pieejamajām iespējām. Klikšķis Nākamais lai turpinātu.

4. solis: ievadiet un apstipriniet informāciju par aizdevumu

Ievadiet informāciju par aizdevumu, piemēram, aizdevuma summu, sākotnējo LTV un aizdevēju minimālo ieguldījumu summu.

Izlasiet aizdevuma līgumu un atzīmējiet izvēles rūtiņu apakšā. Tagad noklikšķiniet Apstiprināt lai turpinātu.

5. darbība: pārskatiet darījumu

Kad esat ierosinājis aizņemšanās darījumu, varat to pārskatīt, pieskaroties Mani aizdevumi zem aizdevuma sadaļas augšējās joslas.

Aizdot USDT ar C2C aizdevumu uz darbvirsmas

1. darbība: parakstieties uz C2C aizdevumu vietnē OKEx Earn

Aizdevums USDT, izmantojot C2C aizdevuma funkciju, ir pieejams sadaļā OKEx Nopelnīt. Virziet kursoru virs "Finanses" augšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz Nopelniet lai piekļūtu tai.

Izvēlieties USDT kā kriptonauda "Nopelniet" sadaļu un dodieties uz "C2C aizdevumi" noklikšķināt Pilns saraksts un apskatīt visus pieejamos periodus ar to atbilstošo atdeves likmi. Klikšķis Abonēt lai turpinātu.

2. solis: izvēlieties aizdevuma piedāvājumu, kurā ieguldīt

Jūs varat apskatīt visus pieejamos aizdevuma piedāvājumus ar atšķirīgu atdeves likmi, aizdevuma periodiem, minimālajiem un maksimālajiem ieguldījumiem utt. Mūsu piemērā mēs izvēlēsimies aizdevuma piedāvājumu par 50 USDT ar atdeves likmi 8,03% APY uz laiku 90 dienas. Klikšķis Ieguldīt lai turpinātu.

3. darbība: ievadiet abonēšanas summu

Mūsu piemērā paredzētajam USDT C2C aizdevumam minimālā parakstīšanās summa ir 50 USDT un maksimālā summa ir 500 USDT. Saskaņā "Abonēšanas summa" cilnē varat ievadīt abonēšanas summu 50 reizinājumā (piemēram, 100 USDT, 150 USDT utt.).

4. solis: Izlasiet riska kontroles sadaļu

Pirms turpināt, ieteicams izlasīt sīkāku informāciju sadaļā Riska kontrole cilni. Šajā sadaļā ir trīs svarīga informācija, proti, ieķīlātie aktīvi, aizdevuma un vērtības attiecība un kavētās procentu likmes.

"Ieķīlātie aktīvi" attiecas uz nodrošinājumu, kas aizdevējam ir pretī aizdevuma līdzekļiem. "Nodrošinājuma vērtība" attiecas uz aizdevuma nodrošināšanai uzkrāto aktīvu vērtību. Kad nodrošinājuma vērtība nokrītas zem trauksmes līmeņa, aizņēmējs saņems atgādinājumu par nodrošinājuma summas palielināšanu. Ja nodrošinājuma vērtība nokritīsies zem likvidācijas līmeņa un aizņēmējs nespēs atjaunot nodrošinājuma summu, aizdevuma pozīcija tiks slēgta, lai ieguldītājam atmaksātu pamatsummu, procentus un kavētos soda procentus. Investori kā tāds varēs saņemt pat likvidācijas gadījumā.

"Aizdevuma vērtība" ir aizdevuma attiecība pret nopirkto aktīvu vērtību – augsta LTV attiecība nozīmē, ka aizdevums ir riskantāks. Ja LTV sasniegs likvidācijas līmeni, aizdevuma pozīcija tiks slēgta.

"Novēlota procentu likme" attiecas uz soda likmi par nokavētiem procentu maksājumiem.

Kad esat apzinājies riskus, kas saistīti ar C2C aizdevumiem, noklikšķiniet uz Turpināt lai turpinātu.

Vēlreiz apstipriniet informāciju par C2C aizdevumu un noklikšķiniet Abonēt.

5. solis: pārskatiet aizdevuma atlikumu

Lai pārskatītu aizdevuma atlikumu, dodieties uz Mani aktīvi izmantojot nolaižamo izvēlni "Aktīvi" izvēlni no augšējās navigācijas joslas. Tagad atlasiet Aktīvi cilni un dodieties uz Aizdevumi pārskatīt aizdevuma atlikumu USDT.

Jūs varat redzēt, ka USDT aizdevuma summa ir parādīta "Investīcijas" kolonna.

Aizdot USDT ar C2C aizdevumu mobilajās ierīcēs

1. darbība: dodieties uz OKEx aizdevumu

Ritiniet uz leju un pieskarieties Aizdevums mobilās lietotnes OKEx produkta izvēlnē.

2. solis: izvēlieties aizdevumu, kurā ieguldīt

Aizdevuma sadaļā tiek parādīti visi aktīvie aizdevuma pieprasījumi. Vieglāks veids, kā ieguldīt aizdevumos, ir pieskarties Filtrēt labajā pusē un izvēlieties vēlamo aizdevuma termiņu.

Pēc tam pieskarieties Ieguldīt par aizdevumu, kurā vēlaties ieguldīt. Šajā piemērā mēs izvēlēsimies 90 dienu aizdevumu ar gada ienesīgumu 4,01%.

3. solis: izlasiet informāciju par aizdevumu

Izlasiet aizdevuma ieguldījumu profilu, ieskaitot piesaistīto līdzekļu procentuālo daļu, minimālo ieguldījumu summu, aizdevuma grafiku, gada peļņu un daudz ko citu.

Pirms pieskarieties, izlasiet aizdevuma līgumu un atzīmējiet izvēles rūtiņu apakšdaļā Investīciju apstiprinājums lai turpinātu.

4. solis: apstipriniet aizdevuma ieguldījumu

Ievadiet aizdevuma ieguldījumu summu, apstipriniet informāciju un pieskarieties Apstiprināt lai turpinātu.

5. darbība: pārskatiet darījumu

Kad esat iniciējis aizdevuma ieguldījumu, varat to pārskatīt, pieskaroties Mani aizdevumi zem aizdevuma sadaļas augšējās joslas.

Sīkāka informācija par OKEx C2C aizdevumiem

Lai iegūtu sīkāku informāciju par procentu likmju aprēķiniem un C2C aizdevuma ieguldījumu limitiem, skatiet mūsu FAQ par C2C aizdevumu.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību.

Sekojiet OKEx vietnē:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me