Kas ir frakcionētās akcijas?

Daļēju akciju pirkšana kļūst arvien izplatītāka, jo arvien vairāk jaunu tirgotāju vēlas iesaistīties akciju tirdzniecībā. Kas tad īsti ir daļējas akcijas, kāpēc tās var jums noderēt un kā jūs varat iegādāties un iesaistīties daļu akciju tirdzniecībā?

Tieši to mēs aplūkosim šeit, lai palīdzētu jums saprast, ko tieši sagaidīt no tirdzniecības ar šāda veida aktīviem.

Daļu dalīšanas pamati

Kā norāda nosaukums, daļēja daļa ir summa, kas ir mazāka par vienu veselu uzņēmuma akciju, kurā vēlaties ieguldīt. Tas nozīmē, ka jūs varat iegādāties vienas akcijas procentuālo daudzumu, pamatojoties uz pieejamo naudas summu..

Šāda veida iespējas un tirdzniecība ar daļējām akcijām kļūst arvien populārāka, jo vairāk cilvēku iesaistās akciju tirdzniecībā, jo īpaši pirmo reizi. Iespēja iegādāties konkrēta uzņēmuma gabalu, kas var būt mazāks par veselu akciju, var dot vairākas priekšrocības atkarībā no jūsu tirdzniecības mērķiem.

Ja tradicionāli daļējas akcijas bija reti un tās radīja tikai tādās situācijās kā apvienošanās un pārņemšana, tās kļūst par arvien populārāku aktīvu veidu, ko piedāvā vairāki labākie tiešsaistes akciju brokeri, bieži vien bez komisijas maksas un citām priekšrocībām..

Frakcionētas akciju tirdzniecības priekšrocības

Šis tirdzniecības veids nes sevī vairākas priekšrocības, kas padara to par ideālu izvēli daudziem. Šie ir daži iemesli, kāpēc daudzi tirgotāji ir vairāk ieinteresēti tiešsaistes dalīto akciju tirdzniecībā un kāpēc šāda veida tirdzniecība var turpināt pieaugt pievilcības ziņā.

Padarīt akciju tirdzniecību pieejamāku

Dažiem no ieguldītājiem vispopulārākajiem uzņēmuma krājumiem, īpaši attiecībā uz lielajiem tehnoloģiju nosaukumiem, piemēram, Amazon, Google un citiem, vienas akcijas cenas var būt ļoti augstas. Šīs cenas, kas bieži vien var pārsniegt 3000 USD par vienu akciju, var padarīt akciju portfeļa veidošanu ļoti dārgu.

Spēja iegādāties daļējas akcijas var palīdzēt ievērojami samazināt šīs izmaksas jau no paša sākuma. Piemēram, visa raksta iegāde Amazon rakstīšanas laikā jums izmaksās 3256 USD. Daļējas akcijas nozīmē, ka jums joprojām varētu piederēt daļa no šīs akcijas, teiksim, 1/10, par daudz pieejamāku 325 USD.

Būtībā daļējas akcijas paver durvis uz to, ka jums pieder visi jūsu iecienītākie uzņēmuma krājumi, bet joprojām paliek jūsu budžeta diapazonā.

Palīdzība dažādot portfeļus

Daļējas akcijas ļauj ne tikai iesaistīties iecienīto akciju darbībā neatkarīgi no cenas, bet arī nozīmē, ka jūs varat izveidot daudzveidīgu portfeli atbilstoši saviem līdzekļiem.

Ja jums, iespējams, tradicionāli ir bijis jāpiešķir liela daļa no jūsu kopējā budžeta noteiktām akcijām, ja tām bija augstāka cena, ar daļējām daļām jūs varat saglabāt savu portfeļa bilanci, atbilstoši mērogojot ieguldījumus atbilstoši konkrēto akciju dolāra vērtībai.

Jums vairs nav jāveido savs portfelis ap pāris ļoti dārgiem atsevišķiem krājumiem, tā vietā varat piešķirt noteiktu summu katram uzņēmumam, kurā vēlaties ieguldīt, un ļaut daļējai tirdzniecībai rūpēties par faktiskajām krājumu summām, ko varat iegādāties šim nolūkam. budžetu.

Kapitāla izmantošanas maksimizēšana

Ar brokeriem, kuri nepiedāvā dalītu akciju tirdzniecību, var būt diezgan bieži atrast mazākus atlikušos līdzekļus, kurus nevar piešķirt noteiktai akcijai, jo var nebūt pietiekami, lai iegādātos pilnu vienu akciju.

Tam vairs nav jābūt daļēju daļu problēmai. Tā vietā, lai šie atlikušie līdzekļi netiktu ieguldīti, tos var piešķirt jūsu izvēlētajam krājumam, lai iegādātos lielāku daļu, vai citam jūsu izvēlētam krājumam.

Kas tirgo frakcionētas akcijas?

Ikviens var tirgoties ar daļējām akcijām, ja vien to piedāvā jūsu brokeris. Iepriekš minētās priekšrocības var vienādi attiekties uz jebkuru tirgotāju visos līmeņos neatkarīgi no jūsu budžeta, lai gan ir daži tirgotāju veidi, kuriem daļējas daļas ir ideāli piemērotas.

Ja jūs esat jauns darījums, šāda veida tirdzniecība ir lielisks veids, kā jūs varat iesaistīties iecienīto uzņēmumu tirdzniecībā, vienlaikus pārvaldot savu risku. Sākot ar mazāku kapitāla daudzumu, ieteicams, kad esat jauns tirgotājs, un tas dod jums lielisku iespēju uzzināt vairāk par tirdzniecību un akciju tirgu, vienlaikus saglabājot daļu no iecienītākajām akcijām..

Darbs ar mazāku budžetu kā gadījuma tirgotājs nozīmē, ka daļējas akcijas var arī būt ideāli piemērotas jums. Atkal modelis joprojām ļauj jums piederēt jūsu iecienītākajām uzņēmuma akcijām ar visām priekšrocībām, ko tas dod, un pat ir labi diversificēts portfelis. Tas viss paliek jūsu finansiālajās robežās.

Kur nopirkt frakcionētas akcijas

Kā jau minēts, daļējas akcijas šodien ātri kļūst par tendenci tirgū. Tas nozīmē, ka jūs varat atrast tos, ko piedāvā vairāki brokeri. Lai gan pirms brokera izvēles ir svarīgi vienmēr rūpīgi pārbaudīt maksu un tirdzniecības nosacījumus, ir pāris, kas izceļas no pūļa.

Public.com ir salīdzinoši jauns, bet ļoti labi regulēts un uzticams nozares spēlētājs. Viņi piedāvā simtiem labāko akciju un ETF, lai jūs varētu pilnībā tirgoties bez komisijas maksas, izmantojot savu patentēto mobilo lietotni, kurā ir iekļautas arī daudzas lieliskas sociālās tirdzniecības funkcijas.

M1 Finanses ir vēl viens lielisks pakalpojums, kuru varat izmantot, lai sāktu dalīto tirdzniecību, un daudz kas cits, ieskaitot digitālās bankas pakalpojumu un iespēju aizņemties pret savu daļu akciju portfeli par ļoti konkurētspējīgām likmēm.

Abiem brokeriem, tāpat kā daudziem šajā nozarē, attiecībā uz daļējām akcijām tiek piedāvāta tirdzniecība bez komisijas maksas un galvenokārt bez maksas. Tas pastiprina šāda veida tirdzniecības galvenās priekšrocības, jo tā ir pieejama, elastīga un ļoti pieņemama.

Lai iegūtu papildinformāciju par šiem brokeriem, daļu akciju tirdzniecību un to, kā veikt darījumus, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā iegādāties daļējas akcijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me