Kā nopirkt frakcionētas akcijas

Daļējas akcijas šodien kļūst arvien populārākas tirgotāju vidū. Nozarē ir vērojams milzīgs pieaugums, un brokeru skaits piedāvā iespēju iegādāties daļējas akcijas.

Pastāv vairākas situācijas, kad šāda veida daļēju akciju pirkšana var šķist izdevīga neatkarīgi no tā, vai esat jauns vai pieredzējis tirgotājs.

Šeit mēs rūpīgāk izpētīsim, kas tieši gaidāms, un nodrošināsim pilnu ieskatu, kā iegādāties daļējas akcijas ar dažiem no galvenajiem brokeriem..

Kas ir frakcionētas akcijas?

Daļēja daļa ir ļoti vienkārša summa, kas ir mazāka par daļu no konkrētā uzņēmuma akcijas. Tradicionāli nebūtu bijis iespējams iegādāties šādu akciju daudzumu uzņēmumā, jo brokeri tikai veicināja akciju iegādi vienībās ar 1 vai vairāk. Vienīgais izņēmums būtu bijis apvienošanās un pārņemšanas gadījumi, kad uzņēmumi noslēdz darījumus, kas varētu ietvert akciju daļas.

Mūsdienās daļēja akciju tirdzniecība ir ērta un ātra. Tā vietā, lai veiktu akciju pirkšanu, pamatojoties uz akcijas vienības vērtību, tagad varat iegādāties tik daudz vai maz krājumu, cik vēlaties, pamatojoties uz dolāra summu, kas jums jāiztērē.

Kā nopirkt frakcionētas akcijas

Mūsdienās ir daudz tiešsaistes akciju tirdzniecības brokeru, kas piedāvā iespēju iegādāties daļējas akcijas. Tajos ietilpst daži galvenie dalībnieki, kuri daudz dara nozarē, lai ieviestu jauninājumus. Šeit mēs soli pa solim apskatīsim, kā jūs varat sākt tirgot daļējas akcijas ar diviem no populārākajiem pakalpojumiem nozarē, M1 Finanses, un Public.com.

Tirdzniecība ar M1 Finance

Kā nopirkt frakcionētas akcijas

M1 Finanses darbojas kopš 2015. gada un tagad ir viens no populārākajiem veidiem, kā sākt ieguldīt daļās. Tie ir ārkārtīgi labi regulēti un uzticami ar lietotājam draudzīgu, intuitīvu platformu tirdzniecībai un vairākām ļoti novatoriskām funkcijām, kas līdzinās hibrīdam robo-padomdevējam, vienlaikus ļaujot jums atbrīvot kapitālu no sava portfeļa, izmantojot viņu aizdevuma funkciju, un vēl daudz vairāk . Darba sākšana un tirdzniecība ir tikpat vienkārša kā šīs darbības:

  1. Sāciet trīspakāpju finansēšanas procesu, dodoties uz M1 Finance reģistrēšanās lapa reģistrēties pie brokera. Šeit jums būs nepieciešamas tikai dažas pamatinformācijas, piemēram, e-pasta adrese un tālruņa numurs, ko varat pārbaudīt.
  2. Jūs saņemsit īsziņu vai zvanu, lai pārbaudītu savu identitāti, izmantojot ievadīto tālruņa numuru, un jums būs jāievada vēl kāda personiska informācija. Kad tas būs pabeigts, jūs varēsiet finansēt savu kontu un veikt iemaksu, izmantojot viņu piedāvātās metodes.
  3. Jūs varat ieguldīt atsevišķās akcijās un ETF ar M1, bet pamatkoncepcija ir balstīta uz ieguldījumu “Pies”. Jūs varat uzzināt vairāk par tiem mūsu pilnā M1 finanšu pārskatā. Jūsu mērķis tomēr būs izvēlēties kādu no M1 Finance kurētajiem pīrāgiem vai izveidot pats. Varat izmantot ērto meklēšanas joslu M1 platformā, lai atrastu un izvēlētos iecienītākās akcijas un ETF, ko pievienot, ja izvēlaties pielāgot.
  4. Tālāk jums būs jāizvēlas katra pīrāga svars. Tas ir, cik daudz tiks piešķirts konkrētajam krājumam vai ETF, un kā noklusējums tiek iestatīts vienāds, lai gan jūs to varat viegli mainīt. Atcerieties, ka ar daļēju akciju tirdzniecību tas viss tiks piešķirts, pamatojoties uz ASV dolāra summu jūsu bilancē.

Kā nopirkt frakcionētas akcijas

Pēdējais pirkšanas solis ar M1 Finanses ir faktiski veikt darījumus, bet, tā kā sistēma to veic automātiski, jūs nevarat izlemt precīzu pirkumu izpildes laiku. Tā vietā tie tiek iedalīti tirdzniecības logā, kas notiek katru dienu no pulksten 10:00 līdz tirgus slēgšanai.

Tirdzniecība ar Public.com

Publisks ir salīdzinoši jauns piedāvājums attiecībā uz daļu akciju tirdzniecību, taču pēdējos 12 mēnešos patiešām ir pieaudzis pilnīgi uz lietotnēm balstīts pakalpojums. Tie piedāvā pilnīgi bez komisijas maksas un bezmaksas tirdzniecības pakalpojumus ar daudzām sociālajām un kopiju tirdzniecības funkcijām, kas iegultas lietotnē, lai nodrošinātu lietotāja pieredzi, kas galu galā ir ļoti vienmērīga un viegli sākama.

Kā nopirkt frakcionētas akcijas

  1. Jūsu pirmais solis programmā Public būs lietotnes lejupielāde. Tas ir pieejams gan iOS, gan Android, un jūs varat ievadīt savu tālruņa numuru vietnē Public.com mājas lapa lai uzreiz iegūtu lejupielādes saiti.
  2. Kad esat lejupielādējis lietotni, vienkārši pabeidziet soli pa solim reģistrēšanās procesu, kā norādīts ekrāna uzvednēs. To var izdarīt tik ātri, cik dažas minūtes, un jūs varat veikt iemaksu, lai gan tā apstrāde var aizņemt dažas dienas atkarībā no izvēlētās metodes. Lai iegūtu vairāk informācijas par publiskā depozīta metodēm un vēl vairāk, skatieties mūsu pilnu publisko pārskatu.
  3. Pēc finansējuma viss tiek kontrolēts jūsu publiskajā lietotnē. Tas nozīmē veikt darījumus, piekļūt ziņām, diagrammām un visai platformas sociālajai pusei, ieskaitot ziņojumapmaiņas pakalpojumu, lai sazinātos ar citiem tirgotājiem. Pēc tam jūs varat viegli pārlūkot lietotni, kur atradīsit atlasītu tēmu portfeļus, kurus varat pārlūkot un ieguldīt, vai atsevišķus krājumus un ETF, kurus varat iegādāties..
  4. Tad akcijas vai ETF iegāde, izmantojot lietotni, ir tikpat vienkārša kā noklikšķināšana uz pogas Pirkt, summas izvēle (Publiska atsaucas uz daļējām akcijām kā “šķēles”) un tirdzniecības veikšana. Iegādātā summa tiks pievienota jūsu Public.com portfelim, kas ir redzams arī caur lietotni.

Kā nopirkt frakcionētas akcijas

Ar Publisks, ja izvēlēsities veikt depozītu un nepiešķirsiet visus noguldītos līdzekļus akcijām vai ETF, nauda paliks jūsu naudas bilancē un uzkrās procentus 2,5% laikā, kad tā ir.

Pēdējās domas

Darba sākšana tiešsaistes akciju tirdzniecībā nekad nav bijusi tik vienkārša kā tagad, kad parādījās daļējas akcijas un tik viegli lietojami pakalpojumi, kas var nodrošināt visu, sākot no uzticamas tirdzniecības līdz automatizētai atkārtotai ieguldīšanai, kā arī nepārtraukta mācību infrastruktūra.

Atveriet savus tirdzniecības kontus šodien plkst M1 Finanses vai Public.com vai pārbaudiet vairāk no mūsu labākajiem akciju brokeriem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me