Ieguldījumi Square, Inc akcijās (NYSE: SQ)

Square, Inc (NASDAQ:SQ) ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā. Izmantojot aparatūras un programmatūras risinājumus, Square nodrošina uzņēmumiem un privātpersonām dažādus rīkus, lai apmierinātu viņu ikdienas finanšu vajadzības. Gadu gaitā uzņēmums ir pieaudzis no viena nišas produkta piedāvāšanas līdz visas finanšu pakalpojumu ekosistēmas attīstīšanai. Uzņēmums turpināja paplašināt savu redzesloku un ir pierādījis sevi kā likumīgu alternatīvu tradicionālajam banku sektoram.

Kas ir Square, Inc (SQ)?

Laukumu 2009. gadā dibināja Twitter izpilddirektors Džeks Dorsija un uzņēmējs Džims Makkeilijs. Uzņēmumā strādā 3800 cilvēku un tas darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Austrālijā, Japānā un Lielbritānijā. Kvadrāts sākās, izstrādājot ražotājiem Square Reader produktu, kas tika pievienots ierīces austiņu ligzdai un ļāva apstrādāt kredītkaršu darījumus. Kopš tā laika uzņēmums ir paplašinājis savu produktu piedāvājumu, izveidojot pakalpojumu kopumu, kas ļauj uzņēmumiem apvienot vairākas funkcijas, tostarp tirgotāju pakalpojumus un mobilos maksājumus, viena loga pakalpojumā. Agrīnie Square tehnoloģijas piekritēji bija Starbucks un Whole Foods, kuri sāka piedāvāt norēķinu iespējas ar Square produktiem attiecīgi 2012. un 2014. gadā. Pēc agrīnu panākumu perioda uzņēmums IPOed 2015. gadā. Kopš tā laika uzņēmums ir turpinājis jauninājumus, piedāvājot risinājumus, lai apmierinātu plašas lietotāju vajadzības.

Kāpēc Square, Inc (SQ) Matērija?

Kvadrāta darbība pastāv divās atšķirīgās ekosistēmās. Pirmā ir viņu Pārdevēju ekosistēma, kas sniedz pakalpojumus, lai apmierinātu uzņēmumu un tirgotāju vajadzības. Kvadrāts ir vislabāk pazīstams ar laukumu Reader, kas piestiprināts mobilo ierīču austiņu ligzdai un ļauj tirgotājiem pieņemt karšu maksājumus. Vēl viens plaši pazīstams produkts Pārdevēju ekosistēmā ir Square Stand, kas ir tirdzniecības vietas risinājums, kas ļauj restorāniem, mazumtirdzniecības vietām un citiem ķieģeļu un javas veikaliem pieņemt dažādas maksāšanas iespējas. Kvadrāts gūst ieņēmumus, izmantojot gan vienotu likmi, gan procentus par darījumu, izmantojot šīs ierīces. Uzņēmums arī klusi ir izstrādājis vairākus back-end risinājumus uzņēmumiem, tostarp algas programmatūru, klientu piesaistes rīkus, rēķinu sagatavošanas programmatūru, tikšanās plānošanas risinājumus un biznesa finansēšanu. Lai arī patērētājiem tie var nebūt vispazīstamākie Square produkti, šīs lietojumprogrammas ir kritiskas, nodrošinot gala līdz galam pieredzi visā maksājumu ciklā. Ar šiem piedāvājumiem uzņēmums ir sevi nostiprinājis kā papildpakalpojumu uzņēmuma ikdienas vajadzībām.

Otrs laukuma operāciju pīlārs ir Cash App. Sākotnēji pazīstams kā Square Cash, šis mobilo maksājumu pakalpojums ļauj personām pārskaitīt naudu, izmantojot mobilo lietotni. Izmantojot Cash App, klientiem ir iespēja saņemt naudu debeta kontos, kas saistīti ar viņu Square Cash karti, kā arī savus bankas kontus. Cash App bija aptuveni 32 miljoni lietotāju 2020. gada beigās. Lai arī Square galvenā uzmanība ar Cash App tiek pievērsta konkurencei ar tradicionālajām bankām, citi digitālie risinājumi, piemēram, PayPal Venmo, arī ir spēcīgi konkurenti šajā telpā. Kaut arī Venmo ir lielāka lietotāju bāze, Cash App piedāvā vairākas papildu funkcijas, kas izrādījušās ārkārtīgi populāras. Viens piemērs ir spēja pirkt un pārdot akcijas un Bitcoin, izmantojot lietojumprogrammu. Cash App investīciju sadaļā lietotāji var izmantot konta atlikumu, lai veiktu Bitcoins vai akciju iegādi akciju tirgū. Cash App bija viena no pirmajām maksājumu platformām, kas piedāvāja atbalstu Bitcoin, un darījumu rezultātā iegūtā nauda kopš tā laika ir bijusi ievērojama viņu ieņēmumu modeļa daļa. Uzņēmuma ticība kriptogrāfijai tika vēl vairāk parādīta 2020. gada oktobrī, kad tika paziņots, ka viņi ir ieguldījuši 50 miljoni USD pret 4 709 Bitcoins iegādi. Šie piedāvājumi kopā ir ļāvuši Cash App ekosistēmai gadu gaitā masveidīgi augt un pārveidot to par platformu, kas lietotājiem ļauj tērēt, ietaupīt un tirgoties vienā vietā..

Square, Inc (SQ) Perspektīvas

Arvien digitalizētākā pasaulē Square ir izveidojusi ekosistēmu, kas ļauj gan uzņēmumiem, gan privātpersonām viegli pārvaldīt savu naudu. Ar tik lielu produktu piedāvājumu Square ieņēmumu pieaugums nav atkarīgs no kāda atsevišķa produkta, bet gan no vairumtirdzniecības pārejas no tradicionālajām finanšu institūcijām uz tiešsaistes, mobilajiem un digitālajiem risinājumiem. Kaut arī komisijas maksa, kas iekasēta par darījumu, izmantojot kvadrātveida tirdzniecības vietu aparatūru, kopš tās darbības sākuma ir bijusi galvenā uzņēmuma izaugsmes sastāvdaļa, citas ieņēmumu plūsmas kļūst arvien nozīmīgākas. Visu gadu paplašināšanās jomas, kuras ir vērts pieminēt, ir Kvadrāta iebrukums pārtikas piegādēs, vietņu veidošanā, mākslīgā intelekta izstrādē, padziļinātās mācībās un nodokļu reģistrēšanas programmatūras nozarēs. Papildus jaunu ieņēmumu plūsmu pievienošanai esošās ieņēmumu plūsmas ir arī piemērotas eksponenciālai izaugsmei. Tā kā Square pašlaik darbojas tikai piecās valstīs, esošo produktu un pakalpojumu paplašināšana jaunos tirgos būs daudzsološa izaugsmes iespēja.

Square ir pievērsis ievērojamu uzmanību savu finanšu pakalpojumu piedāvājuma paplašināšanai, īpaši kapitāla kreditēšanas programmām mazajiem uzņēmumiem. Izmantojot Square Financial Services, uzņēmumam ir saņēma apstiprinājumu atvērt banku Jūtā Lai gan mazie uzņēmumi parasti vēršas pie tradicionālajām bankām, lai saņemtu kreditēšanu, uzņēmējdarbības kontu izveidi un citus ikdienas pakalpojumus, Square iejaukšanās šajā telpā varētu būt nopietns drauds finanšu iestādēm. Kaut arī vietējās kopienas bankas ir bijušas pretestības, Square apgalvoja, ka tās apmierina mazo uzņēmumu vajadzības, kurām tradicionālās iestādes pietrūkst, atsaucoties uz skaitļiem, kas saka divas trešdaļas Square klientu nespēja iegūt finansējumu nekur citur.

Kur nopirkt Square, Inc (SQ)

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi Square, Inc akcijās (NYSE: SQ) Ieguldījumi Square, Inc akcijās (NYSE: SQ) Ieguldījumi Square, Inc akcijās (NYSE: SQ)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

No vienkārša karšu lasītāja līdz vairāku miljardu dolāru kompānijai, kas izjauc visu finanšu pakalpojumu nozari, Square izaugsme ir bijusi pārsteidzošs veiksmes stāsts. Spēja izvērsties par vienu produktu un izveidot veselu ekosistēmu, uz kuru paļaujas miljoniem uzņēmumu un personu, nav tas, ko redz katru dienu. Lai gan uzņēmums jau ir piedzīvojis milzīgus panākumus, tie neliecina par palēnināšanos. Ieguldot ieguldījumus Bitcoin un citās graujošās tehnoloģijās, izpilddirektors Dorsija ir skaidri pateicis savu redzējumu. Square ir potenciāls visu nozari pārnest uz jaunu, digitālu laikmetu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me