Ieguldījumi Paypal Holdings, Inc (NASDAQ: PYPL)

Paypal Holdings, Inc. (NASDAQ:PYPL) ir pazīstams kā vadošais tiešsaistes maksājumu risinājumu nodrošinātājs. Piedāvājot alternatīvu tradicionālākiem maksājuma veidiem, PayPal 2000. gada sākumā kļuva ievērojams kā tiešsaistes izsoles vietnes eBay apmaksas veicinātājs. Darbojoties ārpus Kalifornijas štata ASV, uzņēmums joprojām ir viens no inovatīvākajiem uzņēmumiem finanšu tehnoloģiju (fintech) nozarē. par ko liecina viņu nesenā kriptovalūtas ieviešana viņu ekosistēmā.

Kas ir Paypal Holdings, Inc (PYPL)?

PayPal 1998. gadā izveidoja divas personas ar programmatūras inženierijas pieredzi un viens jurists pēc apmācības. Sākotnēji pazīstams kā Confinity, Max Levchin, Luke Nosek un Peter Thiel jaunais uzņēmums tika izveidots, lai izstrādātu drošības programmatūru rokas ierīcēm. Pēc nelieliem panākumiem šajā jomā viņi vērsa savu stratēģiju, tā vietā izvēloties veidot digitālo maku. Šis jaunais produkts tika izlaists gandrīz gadu vēlāk – 1999. gada beigās. Drīz pēc tam notika Confinity un Elon Muska izveidotās tiešsaistes bankas X.com apvienošanās. Lai gan sākotnēji jaunā firma saglabāja X.com vārdu, viņi izvēlējās pārzīmēt un precizēt savu produktu un pakalpojumu piedāvājumu. Uzņēmums 2001. gadā apmetās ar nosaukumu PayPal, un 2002. gadā uzņēmums ar IPO nonāca publiski.

Drīz pēc IPO eBay nopirka PayPal par 1,5 miljardiem ASV dolāru. Šajā laikā uzņēmuma izaugsme pārsteidza investorus. Vairāk nekā 70% no eBay izsolēm pieņēma maksājumus, izmantojot PayPal, un aptuveni 25% no slēgtajām izsolēm izmantoja šo novatorisko jauno maksājumu risinājumu. Tikai 8 gadu laikā PayPal pieauga līdz vairāk nekā 100 miljoniem lietotāju 190 teritorijās, piedāvājot pakalpojumus, izmantojot 25 dažādas valūtas iespējas. 2014. gada septembrī PayPal izvēlējās atteikties no eBay un koncentrēties uz citiem izaugsmes veidiem. Lai gan abi turpināja cieši sadarboties, 2018. gada sākumā tika paziņots, ka PayPal pārtrauks karšu maksājumu apstrādi tiešsaistes izsoles vietnē 2020. gadam. Šodien PayPal lielā mērā ir atsevišķa identitāte no tā bijušā īpašnieka.

Kāpēc Paypal Holdings, Inc (PYPL) Matērija?

Neskatoties uz pastāvēšanu pirms divām desmitgadēm, Paypal spēja sekot līdzi pārmaiņām ļāva tai palikt ļoti aktuālai mūsdienu laikmetā. Šī spēja ļāva uzņēmumam tagad apkalpot vairāk nekā 350 miljonus klientu un tirgotāju vairāk nekā 200 teritorijās. Ar mērķi padarīt finanšu pakalpojumus lētākus, ērtākus un drošākus, tie turpināja ieviest jauninājumus. 2019. gadā sadarbībā ar sociālo mediju gigantiem Instagram tika atvērta Checkout vietnē Instagram, ļaujot drošām norēķiniem, izmantojot lietojumprogrammas Paypal platformu..

Agrīna stratēģiska iegāde notika 2013. gadā, kad Paypal iegādājās starta uzņēmumu Braintree par 800 miljoniem dolāru. Braintree portfeļa ietvaros Paypal iegādājās mobilo pakalpojumu norēķinu lietotnes Venmo tehnoloģiju, kas tagad ir pieaugusi līdz vairāk nekā 40 miljoniem lietotāju. Pavisam nesen uzņēmums veica vēl vienu nozīmīgu soli, iegādājoties iepirkšanās atlīdzības platformu kompāniju Honey darījumā, kura vērtība pārsniedz USD 4 miljardus, kas ir līdz šim lielākais pārņemšanas darījums. Medus ir naudas taupīšanas rīks, kas ir populārs tūkstošgadu vidū, un tajā ir vairāk nekā 17 miljoni aktīvo lietotāju. Paypal paziņo, ka plāno tālāk integrējiet Honey Paypal un Venmo platformās, ļaujot uzņēmumam turpināt paplašināt savu tīklu un piesaistīt vairāk tirgotāju.

Paypal 2020. gadā izdarīja lielu slampu, paziņojot par atbalstu kriptovalūtām viņu platformā. Visi lietotāji tagad varēs pirkt, turēt un pārdot kriptovalūtas no sava Paypal konta. Tas pavēra iespēju veikt darījumus, izmantojot viņu platformu, izmantojot populāras kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin un Ethereum, ar kriptogrāfiju veiktos maksājumus konvertējot pārdevēja izvēlētajā nacionālajā valūtā. Šī pieņemšana ļaus izveidot jaunu un novatorisku veidu, kā veikt maksājumus jebkuram no uzņēmuma 26 miljoni tirgotāju visā pasaulē. Sākotnēji tas tika piedāvāts tikai Amerikas Savienotajās Valstīs, un 2021. gadā šis pakalpojums tiks paplašināts līdz Venmo platformai un starptautiskajiem tirgiem. Kaut arī tādi konkurenti kā Square’s Cash App jau kādu laiku ir atļāvuši kriptogrāfijas darījumus, šis solis rada iespēju vienam no lielākajiem pārdevējiem. tīkliem pasaulē, lai sāktu integrāciju kriptonauda ekosistēmā.

Paypal Holdings, Inc (PYPL) Perspektīvas

Neskatoties uz nesenajiem pozitīvajiem paziņojumiem un stratēģiskajiem soļiem, arvien vairāk konkurentu ienāk kosmosā un potenciāli var apdraudēt Paypals stāvokli šajā nozarē. Tādi tehnoloģiju uzņēmumi kā Google, Apple, Amazon un Facebook visi izstrādā savas maksājumu sistēmas. Gaidot pastiprinātu konkurenci, Paypal ir ieguldījis ievērojamas pūles, lai izveidotu sava biznesa galvenos aspektus, piemēram, Venmo. Rezultātā mobilā lietojumprogramma no vienkāršiem P2P naudas pārskaitīšanas rīkiem ir pārtapusi par mūsdienīgu, vispusīgu finanšu pakalpojumu lietojumprogrammu. Lai gan vienādranga pārsūtīšana lietotnē nerada ieņēmumus, jaunākas funkcijas, piemēram, Tūlītēji pārskaitījumi un Venmo kredītkarte ir iespējas, ar kurām ir gūta peļņa. Ar 2019. gada aptauju, kas to apstiprina 20% amerikāņu esat izmantojuši Venmo pēdējā gada laikā, ir skaidra un pašreizēja iespēja izmantot platformas monetizācijas iespējas.

Paypal ir domājis arī par ārvalstu tirgiem ar mērķi paplašināt savu lietotāju loku. 2019. gadā Paypal iegādājās GoPay – maksājumu platformu, kas darbojas Ķīnā. Šis solis padarīja Paypal pirmā ārvalstu maksājumu platforma darboties šajā valstī. Lai gan tirgū Ķīnā dominē vietējie milži, piemēram, Alipay, piekļuve vienam no lielākajiem tirgiem pasaulē bija solis pareizajā virzienā. Rūpīgi plānojot un izpildot, šī iegāde var atmaksāties milzīgā veidā.

Neskatoties uz šo potenciālo milzīgo tehnoloģiju firmu konkurenci, PayPal ir bijis virsotnē vairāk nekā 20 gadus. Viņu globālais tīkls ir milzīgs, un viņi joprojām ir ļoti labā stāvoklī, lai nākamajos gados atvairītu visas problēmas.

Kur nopirkt Paypal Holdings, Inc (PYPL)

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs pārņemt kontroli pār savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi Paypal Holdings, Inc (NASDAQ: PYPL) Ieguldījumi Paypal Holdings, Inc (NASDAQ: PYPL) Ieguldījumi Paypal Holdings, Inc (NASDAQ: PYPL)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

Tā kā pasaule turpina atteikties no tradicionālākiem maksāšanas veidiem, piemēram, skaidras naudas un kredītkartēm, par labu e-komercijai un digitālajiem maksājumiem, maz uzņēmumu ir tik labā situācijā kā Paypal kapitalizēt. Uzņēmums turpina ieviest jauninājumus, veidojot plašu un daudzveidīgu maksājumu ekosistēmu, kas piesaista gan patērētājus, gan tirgotājus. Viņu tīkls ir milzīgs un patiesi globāls, tāpēc jebkuram jaunam tirgus dalībniekam ir grūti ar viņiem konkurēt. Uzņēmums pastāvīgi meklē jaunus ceļus, kur izvērsties, par ko liecina nesenais mēģinājums kriptovalūtas telpā. Ar spēju pielāgoties un palikt aktuālam, Paypal nākotne paliek gaiša.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me