Labākie ETF brokeri

ETF vai biržā tirgotie fondi šodien ātri kļūst par vienu no populārākajiem aktīviem, ar kuriem tirgoties tirgū. Tie ir fondi, kas tiek tirgoti lielākajās biržās tāpat kā akcijas. Tomēr ir dažas galvenās atšķirības, kas padara ETF par pievilcīgu izvēli, ja meklējat līdzsvarotu, labi diversificētu portfeli.

ETF būtībā ir pašu izvēlēti fondi, kas sastāv no vairākiem dažādiem aktīviem no konkrētas teritorijas. Tie varētu būt akcijas, obligācijas, preces vai vairāk, un parasti tie ir saistīti ar noteiktu ekonomikas nozari, kaut arī ne vienmēr.

Šeit mēs esam ne tikai parādījuši dažus no labākajiem ETF brokeriem, no kuriem jūs varat izvēlēties, bet arī padziļināti apskatīsim dažus iemeslus, kāpēc tirdzniecība ar ETF varētu būt jums piemērota iespēja.

Kāpēc ETF ir populāra izvēle?

Ir daži svarīgi iemesli, kāpēc tirgotāji, veidojot savu portfeli, izvēlas biržā tirgotos fondus. Šie iemesli var būt arī kaut kas, kas attiecas uz jūsu tirdzniecības stilu un ceļojumu:

Dažādošana: ETF tā būtības dēļ vajadzētu būt labi dažādotam. Tā kā tie galvenokārt ir krājumi ar akcijām vai citiem aktīviem, kas veidoti no vairākām jomām, parasti vienā konkrētā nozarē, ETF piedāvā plašāku pakļaušanu nozarei. Piemēram, ASV Global Jets ETF piedāvā piekļuvi vairāk nekā 30 aviokompāniju krājumiem, kas ir līdzsvaroti visā nozarē.

Rentabilitāte: Tirdzniecība ar ETF ir līdzīga tirdzniecībai ar ieguldījumu fondiem, kaut arī bieži vien bez nodevām. Ar daudziem galvenajiem ETF brokeriem, kurus esam uzskaitījuši, ir atļauts tirgot bez komisijas maksas un bez komisijas maksas ETF, tas ir ideāls laiks, lai iesaistītos aktīvā.

Ekspertu izvēlēts: ETF tiek veidoti, ņemot vērā vairākus parametrus. Tos bieži var veidot arī, lai atdarinātu citu noteiktu indeksu. Tiek ņemti vērā tādi elementi kā riska līmenis, ieguldījumu atdeve, portfeļa atlikums un citi. Tas var padarīt šādu ieguldījumu par ideālu izvēli salīdzinājumā ar atsevišķām akcijām, it īpaši, ja jūs esat jauns tirgotājs vai vēlaties sasniegt noteiktu konsekvences līmeni.

Top 5 ETF brokeri

Firstrade

Firstrade Viņi darbojas jau kopš 1985. gada. Viņi ir izmantojuši šo pieredzi, ievērojot visus SEC un FINRA noteikumus, vienlaikus audzējot patiesi milzīgu ETF klāstu tirdzniecībai pilnīgi bez komisijas maksas..

Tirdzniecībai ar šo brokeri ir pieejami ne mazāk kā 2000 ETF. Šie tirdzniecība notiek visos lielākajos ASV tirgos, tostarp NYSE un NASDAQ, un tos nodrošina vairāk nekā 100 labākie pakalpojumu sniedzēji. Papildus tam, ka ETF tirdzniecība ar Firstrade starpniecību ir bez komisijas maksas, arī vispār nepiesaistīs tirdzniecības maksu.

Kopumā Firstrade ir viens no visaptverošākajiem piedāvājumiem, ja vēlaties sākt darbu un pievienot dažus ETF savam portfelim. Viņi arī padara šo procesu ārkārtīgi pieejamu, pateicoties tam, ka viņiem nav konta minimuma, kas nepieciešams, lai sāktu.

Plusi:

 • Visu pieejamo ETF tirdzniecība bez komisijas maksas
 • Lielisks izvēles diapazons ar pieejamajiem tūkstošiem
 • Ļoti pieredzējis brokeris nozarē

Mīnusi:

 • Jūs varat tirgot tikai 5 galvenās biržas ETF

Pārbaudiet mūsu pilnu Firstrade Pārskatiet vai dodieties tieši uz vietni Firstrade šodien atvērt kontu.

M1 Finanses

M1 Finanses ir unikāls ar to, ka darbojas kā robo-advisor hibrīda tips. Kaut arī jūs varat pielāgot savus ieguldījumus un izvēlēties gandrīz no jebkura ETF, kas ir iekļauts NYSE, NASDAQ vai BATS sarakstā, lielākā daļa tirgotāju ar šo brokeri izvēlas no gandrīz 100 profesionāli sagatavotiem ieguldījumu “pīrāgiem”..

Daudzos no šiem īpašajiem portfeļiem, kas efektīvi automātiski tirgo jums, kad esat ieguldījis, jūs atradīsit dažus, kas veltīti tikai ETF, un citus, kuru sastāvā ietilpst ETF. Papildus sākotnējai kurācijai, kas paredzēta ETF izveidošanai, M1 Finance eksperti turpina izmantot savu metodiku, izvēloties, kuras ETF investīcijas jāiekļauj savos portfeļos..

Šis dubultās pārbaudes process nodrošina, ka jums vajadzētu piekļūt visiem labākajiem ETF, lai tie atbilstu jūsu tirdzniecības vajadzībām, kā arī ar tirdzniecību bez komisijas maksas un ļoti mazām citām maksām, kā arī ar ārkārtīgi viegli lietojamu tirdzniecības platformu un nepārtraukti attīstītu papildu infrastruktūru un unikālas iezīmes.

Plusi:

 •         Daļēju ETF var tirgot ar vieglumu
 •         Jūs varat izvēlēties savus ETF vai izvēlēties kādu no iepriekš izvēlētiem portfeļiem
 •         Ļoti maz maksu, ieskaitot komisijas maksu par ETF

Mīnusi:

 •         Precīzu tirdzniecības izpildes laiku nevar kontrolēt

Apskatiet mūsu pilnu M1 finanšu pārskatu, lai iegūtu vairāk informācijas, vai dodieties tieši uz M1 Finanses vietne.

Public.com

Public.com ir vēl viens ļoti inovatīvs un ļoti populārs brokeris, kur jūs varat piekļūt gandrīz jebkuram ASV kotētam ETF tirgū līdzās tūkstošiem atsevišķu akciju, ko viņi piedāvā. Ja jūs meklējat ērtu lietošanu ETF tirdzniecībā, Public.com ir īstā vieta.

Viss šeit ir balstīts uz lietotnēm un ir pieejams, izmantojot viņu mobilo platformu Android vai iOS. Jūs varat viegli pārlūkot simtiem ETF un vēl tūkstošiem krājumu, jo tie ir sagrupēti pēc tēmas.

Atkal Public.com var pilnīgi brīvi izmantot un tirgoties. Tas nozīmē, ka jūs varat tirgoties ar jebkuru no viņu piedāvātajiem ETF vai akcijām, bez maksas un bez komisijas maksas. Papildus tam jums nav jāpērk veselas akcijas nevienā no viņu ETF. Tā vietā jūs varat izmantot daļēju akciju tirdzniecību, kas tiek piemērota arī ETF. Tas ļauj jums iegūt ETF “šķēli” par proporcionālām izmaksām visai daļai un var palīdzēt turpmāk dažādot.

Plusi:

 •         Ļoti pieejama ETF tirdzniecība, izmantojot viņu mobilo lietotni
 •         Piekļuve sociālās tirdzniecības funkcijām var sniegt ieskatu
 •         Pilnīgi bez komisijas maksas bez konta minimuma

Mīnusi:

 •         Ir pieejama tikai mobilā tirdzniecība

Lai uzzinātu vairāk, varat apmeklēt mūsu Public.com pārskatu vai doties tieši uz Public.com vietni, lai lejupielādētu lietotni un uzzinātu vairāk.

Interaktīvie brokeri

Interaktīvie brokeri ir vēl viena komandējoša brokera klātbūtne nozarē, kas pastāv jau daudzus gadus un ir izveidojusi vienu no visvairāk cienījamajām reputācijām, pateicoties to pārredzamībai, regulējumam un izcilajai vērtībai.

Tas attiecas arī uz viņu piedāvājumu ETF jomā. Jūs atradīsit plašu pieejamo izvēles iespēju klāstu, tostarp ne tikai ASV, bet arī 28 biržas 14 valstīs. Šādam skaitam var būt nepieciešama papildu izpēte, lai izvēlētos starp ETF, un jūs varat sākt ar unikālo kopfondu / ETF replikatoru, ja vēlaties atrast ideālu ETF savam portfelim.

Interaktīvie brokeri tagad piedāvā daudz bez darījumu maksas ETF un nodrošina lielisku visu cenu USD 0,005 par ASV akciju daudzos viņu populārākajos ETF darījumos..

Plusi:

 •         Piekļuve pasaules mēroga ETF izlasei
 •         Unikālas funkcijas, piemēram, ETF replikators, kas palīdzēs jums identificēt aktīvus

Mīnusi:

 •         Ne vienmēr pilnīgi bez maksas, tirgojot ETF

Paskaties uz Interaktīvie brokeri vietni, lai iegūtu vairāk informācijas un sāktu tirgot ETF jau tagad.

TD Ameritrade

TD Ameritrade protams, ir viens no visuzticamākajiem brokeru nosaukumiem šajā nozarē ASV tirgotājiem. Viņi piedāvā plašu un godalgotu infrastruktūru visu aktīvu tirdzniecībā, kā jūs varētu sagaidīt no tik ilga brokera.

Koncentrējoties uz ETF, tie šajā jomā sniedz ļoti labu sniegumu. Jums būs pieeja vairāk nekā 2000 biržā tirgotiem fondiem, no kuriem daudzi nāk no nozares galvenajiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, iShares un citiem. Izmantojot TD Ameritrade, daudzi no šiem ETF ir pieejami arī bez komisijas maksas, ievērojot pašreizējo tendenci.

Unikāla un vērtīga iezīme, kas jums šeit būs, ir lielisks pētījumu līmenis, kas iekļauts pakalpojumā Morning Star. Tas papildus izcilajai ETF skrīnera funkcijai var palīdzēt izvēlēties labākos ETF, kas atbilst gan jūsu tirdzniecības mērķiem, gan riska profilam.

Plusi:

 •         Ļoti uzticams un cienīts nozares nosaukums
 •         Pieejams plašs ETF klāsts līdzās citiem pētniecības rīkiem

Mīnusi:

 •         Augstas maksas par maržas tirdzniecību

Ja domājat, ka šī ir ETF brokera izvēle, dodieties uz TD Ameritrade vietni, lai sāktu darbu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me