Geriausi ETF brokeriai

ETF arba biržoje prekiaujami fondai greitai tampa vienu populiariausių turtu, kuriuo prekiaujama rinkoje. Tai yra fondai, kuriais prekiaujama pagrindinėse biržose taip pat, kaip ir akcijomis. Tačiau yra keletas pagrindinių skirtumų, dėl kurių ETF yra patrauklus pasirinkimas, jei ieškote subalansuoto, gerai diversifikuoto portfelio.

ETF iš esmės yra rankiniu būdu parinkti fondai, kuriuos sudaro keli skirtingi tam tikros srities turtai. Tai gali būti akcijos, obligacijos, žaliavos ar dar daugiau ir paprastai yra susijusios su konkrečiu ekonomikos sektoriumi, nors ir ne visada.

Čia mes ne tik pristatėme keletą geriausių ETF brokerių, kuriuos galite pasirinkti, bet ir išsamiai išnagrinėsime keletą priežasčių, kodėl prekyba ETF gali būti tinkamas pasirinkimas jums.

Kodėl ETF yra populiarus pasirinkimas?

Yra kelios svarbios priežastys, kodėl prekybininkai, kurdami savo portfelį, renkasi biržoje prekybinius fondus. Šios priežastys taip pat gali būti susijusios su jūsų prekybos stiliumi ir kelione:

Įvairinimas: ETF dėl savo pobūdžio turėtų būti gerai diversifikuotas. Kadangi ETF iš esmės yra akcijų ar kito turto krepšeliai, sudaryti iš daugelio sričių, paprastai esančių tam tikrame sektoriuje, ETF siūlo platesnę pramonės šakų poziciją. Pavyzdžiui, JAV „Global Jets ETF“ siūlo prieigą prie daugiau nei 30 oro linijų atsargų, subalansuotų visoje pramonėje.

Kainos efektyvumas: Prekyba ETF yra panaši į prekybą investiciniais fondais, nors dažnai be mokesčių. Su daugeliu geriausių ETF brokerių, kuriuos mes įtraukėme į sąrašą, leidžiančiais nemokamai ir be komisinių prekiauti ETF, tai yra idealus laikas įsitraukti į turtą.

Ekspertų pasirinkta: ETF yra kuriami su daugeliu svarstomų parametrų. Jie taip pat dažnai gali būti sukurti tam, kad imituotų kitą konkretų indeksą. Atsižvelgiama į tokius elementus kaip rizikos lygis, investicijų grąža, portfelio likutis ir dar daugiau. Tai gali padaryti tokią investiciją idealiu pasirinkimu, palyginti su atskiromis akcijų rinkomis, ypač jei esate naujas prekybininkas arba norite siekti tam tikro nuoseklumo lygio.

5 geriausi ETF brokeriai

Firstrade

Firstrade Jie pasinaudojo šia patirtimi, laikydamiesi visų SEC ir FINRA nuostatų, taip pat augindami tikrai platų ETF asortimentą, kad galėtų prekiauti visiškai be komisinių..

Su šiuo brokeriu galima prekiauti ne mažiau kaip 2 000 ETF. Ši prekyba vyksta visose didžiausiose JAV rinkose, įskaitant NYSE ir NASDAQ, ir prekiauja daugiau nei 100 geriausių tiekėjų. Be to, kad prekyba ETF per „Firstrade“ nebus nemokama, taip pat visiškai netaikys prekybos mokesčių.

Apskritai „Firstrade“ siūlo vieną iš išsamiausių pasiūlymų, jei norite pradėti ir įtraukti keletą ETF į savo portfelį. Jie taip pat daro šį procesą labai prieinamą dėl to, kad neturi minimalios sąskaitos, reikalingos norint pradėti.

Argumentai už:

 • Prekyba be komisinių visais turimais ETF
 • Puikus pasirinkimas su tūkstančiais
 • Labai patyręs brokeris šioje srityje

Minusai:

 • Prekiauti ETF galite tik iš 5 pagrindinių biržų

Patikrinkite mūsų pilną Firstrade Peržiūrėkite arba eikite tiesiai į Firstrade atidaryti savo sąskaitą šiandien.

M1 Finansai

M1 Finansai yra unikalus tuo, kad jie veikia kaip robo-patarėjų hibrido tipas. Nors galite pritaikyti savo investicijas ir pasirinkti beveik bet kurį NYF, NASDAQ ar BATS sąrašą įtrauktą ETF, dauguma šio brokerio prekybininkų renkasi iš beveik 100 profesionaliai kuruotų investicinių „pyragų“..

Daugelyje šių specialių portfelių, kurie efektyviai automatiškai prekiauja jums, kai tik investuosite, rasite keletą, kurie skirti tik ETF, ir kitus, kurių sudėtyje yra ETF. Be pradinio kuravimo, kuris eina kuriant ETF, M1 finansų ekspertai toliau taiko savo metodiką, pasirinkdami, kurias ETF investicijas įtraukti į savo portfelius..

Šis dvigubo patikrinimo procesas užtikrina, kad turėtumėte prieigą prie visų geriausių ETF, kad atitiktų jūsų prekybos poreikius, be komisinių prekybos ir labai nedaugelio kitų mokesčių, kuriuos reikia apsvarstyti, taip pat labai lengva naudoti prekybos platformą ir nuolat besikeičiančią papildomą infrastruktūrą bei unikalių savybių.

Argumentai už:

 •         Dalimis ETF galima lengvai prekiauti
 •         Galite pasirinkti savo ETF arba pasirinkti iš anksto pasirinktų portfelių
 •         Labai nedaug mokesčių, įskaitant nemokėjimą už ETF

Minusai:

 •         Tikslus prekybos įvykdymo laikas nepriklauso nuo jūsų

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą mūsų „M1 Finance“ apžvalgą arba eikite tiesiai į M1 Finansai Interneto svetainė.

Public.com

Public.com yra dar vienas nepaprastai naujoviškas ir labai populiarus brokeris, kur galite prieiti prie beveik visų JAV įtrauktų ETF rinkų kartu su tūkstančiais jų siūlomų akcijų. Jei ieškote paprasto naudojimo prekiaudami ETF, tuomet „Public.com“ yra tinkama vieta.

Viskas čia yra pagrįsta programomis ir pasiekiama per jų mobiliąją platformą „Android“ ar „iOS“. Galite lengvai naršyti šimtus ETF fondų ir dar tūkstančius akcijų, nes jie sugrupuoti pagal temas.

Vėlgi, Public.com yra visiškai nemokama naudoti ir prekiauti. Tai reiškia, kad galite nemokamai prekiauti bet kuriuo iš jų siūlomų ETF akcijų ar akcijų. Be to, jums nereikia pirkti visų jų ETF akcijų. Vietoj to galite pasinaudoti daline prekyba akcijomis, kuri taip pat taikoma ETF. Tai leidžia jums gauti „dalelę“ ETF už proporcingą kainą visai akcijai ir gali padėti toliau įvairinti.

Argumentai už:

 •         Itin prieinama ETF prekyba per jų mobiliąją programėlę
 •         Prieiga prie socialinės prekybos funkcijų gali suteikti įžvalgų
 •         Visiškai be komisinių be jokių sąskaitų minimumų

Minusai:

 •         Galima tik mobili prekyba

Norėdami sužinoti daugiau, galite apsilankyti mūsų Public.com apžvalgoje arba tiesiogiai apsilankyti Public.com svetainėje atsisiųsti programą ir sužinoti daugiau.

Interaktyvūs brokeriai

Interaktyvūs brokeriai yra dar vienas vadovaujantis brokerio dalyvavimas pramonėje, kuris egzistuoja daugelį metų ir dėl savo skaidrumo, reguliavimo ir puikios vertės sukūrė vieną iš labiausiai gerbiamų reputacijų..

Tai taikoma ir jų siūlymui ETF srityje. Rasite platų pasirinkimų asortimentą, įskaitant ne tik iš JAV, bet ir iš viso 28 mainus 14 šalių. Tokiam skaičiui gali prireikti tolesnių tyrimų, kad pasirinktumėte tarp ETF, ir jūs galite pradėti nuo to naudodamiesi unikaliu investicinių fondų / ETF replikatoriumi, jei norite rasti savo portfeliui idealų ETF..

„Interactive Brokers“ dabar siūlo daugybę ETF be jokio sandorio mokesčio ir siūlo daugybę populiariausių ETF sandorių, kurių visa kaina yra 0,005 USD už JAV akcijas..

Argumentai už:

 •         Prieiga prie viso pasaulio pasirinktų ETF
 •         Unikalios funkcijos, pvz., ETF replikatorius, padėsiančios identifikuoti turtą

Minusai:

 •         Ne visada visiškai nemokamai prekiaujant ETF

Pažiūrėk į Interaktyvūs brokeriai svetainėje, norėdami gauti daugiau informacijos ir pradėti prekiauti ETF dabar.

TD Ameritrade

TD Ameritrade žinoma, yra vienas iš patikimiausių tarpininkų pavadinimų pramonėje JAV prekybininkams. Jie siūlo platų ir apdovanojimus pelniusį infrastruktūrą prekiaudami visu turtu, kaip jūs galite tikėtis iš tokio ilgalaikio brokerio.

Daugiausia dėmesio skiriant ETF fondams jie teikia šioje srityje. Jūs turėsite prieigą prie daugiau nei 2000 fondų, kuriais prekiaujama biržoje, iš kurių daugumą teikia geriausi pramonės teikėjai, tokie kaip „iShares“ ir kiti. Naudojant „TD Ameritrade“, daugelis šių ETF taip pat yra prieinami be komisinių, atsižvelgiant į dabartinę tendenciją.

Unikali ir vertinga savybė, kurią turėsite čia, yra didelis „Morning Star“ paslaugos tyrimas. Tai, be puikios ETF tikrintuvo funkcijos, gali padėti išsirinkti geriausius ETF, atitinkančius jūsų prekybos tikslus ir rizikos profilį.

Argumentai už:

 •         Labai patikimas ir gerbiamas pramonės pavadinimas
 •         Platus ETF asortimentas prieinamas kartu su kitomis tyrimų priemonėmis

Minusai:

 •         Dideli mokesčiai už maržos prekybą

Jei manote, kad tai yra ETF brokerio pasirinkimas, eikite į TD Ameritrade svetainę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me