OKExChain & Bytom partnerības priekšlikums

Pārskats

Bytom Blockchain Protocol (aka: Bytom) ir daudzbaitu aktīvu mijiedarbības protokols. Dažādi aktīvi, kas darbojas Bytom blokķēdē dažādās formās. Heterogēnos baitu aktīvus (vietējā digitālā valūta, digitālie aktīvi) un Atomic aktīvus (garantijas, pašu kapitāls, dividendes, obligācijas, izlūkošanas informācija un prognožu informācija ar tradicionālās fiziskās pasaules kolēģiem) var reģistrēt, apmainīties un uz līguma pamata izveidot sarežģītāku interaktīvu darbības, izmantojot šo protokolu. Bytom blokķēde savieno atomu pasauli ar bitu pasauli, veicina mijiedarbību un aktīvu apriti starp abām pasaulēm, kā arī rada dažādus aktīvus un programmējamas ekonomikas, kuru pamatā ir blokķēdes tehnoloģija.

MOV ir decentralizēts starpslāņu 2. līmeņa vērtību apmaiņas protokols

balstīta uz Bytom galveno un sānu ķēžu arhitektūru.

Tas sastāv no 3 pamatmoduļiem:

  • Vērtības apmaiņas dzinēja magnētiskais līgums (Magnēts)
  • Decentralizēti starpķēžu vārti (OFMF)
  • 2. slāņa ātrgaitas blakusķēde (Tvaiks)

MOV ir veltīts neviendabīgas vērtības veidošanai

aktīvu apmaiņas un sadarbības ekosistēma.

Balstoties uz vienbalsīgo mērķi izveidot atvērto finansējumu, Bytom un OKExChain ir panākuši sadarbību. Bytom sadarbosies ar OKExChain infrastruktūras būvniecībā, lai izveidotu savstarpēji saistītu ekosistēmu un veidotu viens otra ekoloģiju.

Sadarbības plāns

1. Daudzu sānu ķēžu alianse, sānu ķēdes žetonu savstarpēja atzīšana, savstarpēja līdzdalība viens otra federālo mezglu pārvaldībā, kopīgi izstrādājot vienotu pārrobežu ķēžu docking sulution un savienojot Okcoin un Bytom sānu ķēdes ekosistēmas.

Bytom atbalstītajiem ķēdes pāriem aktīviem (īslaicīgi saukti par BBTC, BETH) jābūt pilnīgi ekvivalentiem starp ķēdes aktīviem (īslaicīgi saukti par OBTC, OETH) vietnē OKExChain, tas ir, ja lietotāja BBTC tiek noguldīts OKExChain, tas automātiski konvertēts OBTC, un lietotāji, kuri deponē OBTC MOV, automātiski konvertēsies uz BBTC.

Abas puses kopīgi izstrādā vienotu pārrobežu ķēdes risinājumu, kas pārveidos BTC OKExChain par OBTC, BTC MOV – BBTC, un apmaiņas līgums starp OBTC un BBTC var sadarboties un atvērt sānu ķēdes ekoloģiju.

Abas puses piedalās viena otras federālo mezglu pārvaldībā, lietotāju vairāku parakstu pārvaldībā starp ķēdes aktīviem un izmanto nobriedušus un drošus risinājumus, lai nodrošinātu vairāku parakstu atslēgu drošību..

2. Piedalieties vienprātības mezglu izveidē

Ieguves baseins OK izveidos Bytom sānu ķēdes tvaika mezglu un kļūs par sānu ķēdes vienprātīgu mezglu

Bytom izveidos OKExChain mezglu un kļūs par OKExChain validatora mezglu

Gan Bytom, gan OKExChain veiks nepieciešamo summu, lai tā būtu vienprātības mezgls vai validators

3. Strādājiet kopā, lai uzlabotu decentralizēto daudzzīmju tirgus veidošanas plānu un pievienotu atbalstu OKExChain

Decentralizēto tirdzniecību kontrolē lietotāja privātā atslēga, tirdzniecību, depozītu un izņemšanu nevar atdalīt. Tirgus veidotājs kapitāla sadales operācijām nevar izmantot pašreizējo centralizēto dažādu autorizācijas līmeņu API. Lai atrisinātu šo problēmu, Bytom nodrošina vairāku parakstu risinājumu, finansētājs, tirgus veidotājs un pakalpojumu sniedzējs izveido 3-2 vairāku parakstu seifu, nošķir tirdzniecību no depozīta un izņemšanas operācijām un, izmantojot balto sarakstu, atlasa izņemšanas adresi , kā parādīts nākamajā attēlā

Attiecībā uz dažādiem OKExChain tirdzniecības modeļiem abas puses sadarbosies, lai pārveidotu tirgus veidotāja pakalpojumus, lai atbalstītu decentralizētu aktīvu veidošanu tirgū OKExChain

4.Sliekšņa paraksts (TSS) ir Bytom izstrādāts risinājums atvērtās vārtejas fondu pārvaldībai. Izmantojot vairāku parakstu shēmu, (t-n) = 1-3 (tas ir, trijās pusēs ir nepieciešami vismaz t + 1 = 2 pušu paraksti) Lai pārvaldītu līdzekļu kopu

Bytom TSS (sliekšņa paraksts) OKExChain aktīviem pievienos paraksta sliekšņa atbalstu

5. Pilnīga atomu apmaiņa starp OKExChain aktīviem un MOV aktīviem

Abas puses kopīgi izstrādāja atomu apmaiņu, kuras pamatā ir hash laika bloķēšana HTLC, lai ātri apmainītos ar OKExChain un MOV aktīviem. Abas puses izmantoja Bytom un OKExChain līgumus, lai bloķētu apmaināmos aktīvus, un ierobežotā laikā ievadīja pareizo jaucējkrāsa ievadi. Jūs varat pabeigt darījumu. Šim risinājumam nav nepieciešama Federālās vārtejas iejaukšanās, tas ir ātrāks un decentralizētāks un piemērots dažiem mazu aktīvu apmaiņas scenārijiem..

6. Izveidojiet Onchain DeFi lietojumprogrammu kredītpunktu sistēmu, kuras pamatā ir iznīcinātie Coindays

Iznīcinātās piektdienas attiecas uz ķēdē esošo aktīvu vērtību un aktīvu turēšanas dienu skaitu. Kad aktīvs tiks atkārtoti tirgots, iznīcinātie Coindays tiks notīrīti. Šī funkcija atspoguļo blokķēdes tīkla darījumu autentiskuma rādītāju, un to var izmantot kā svaru kredīta novērtēšanai.

Bytom, pirmkārt, izmanto šo rādītāju MOV tirdzniecības sacensībās, izmantojot šo rādītāju, līdz minimumam tiek samazināta ātrās tirdzniecības svars starp diviem saviem kontiem, lai varētu uzskaitīt tikai reālo darījumu partneru tirdzniecību. Bytom vēlas izveidot šādu ķēdes kredītu sistēmu kopā ar OKExChain, kur Defi produktiem ir nepieciešams kredīts, piemēram, oracle pakalpojums utt..

Blockchain tehnoloģijai un finanšu pakalpojumiem, protams, ir augsts integrācijas pakāpe. DeFi kopš dzimšanas ir pievērsis pastāvīgu uzmanību un ir iedvesmojis bezgalīgu radošumu. Tomēr pašreizējais DeFi tīkls joprojām darbojas izolētās ekosistēmās, savstarpējie aktīvi veido vērtības salu, un daudzu aktīvu savietojamība kļūst sarežģīta. OKExChain un MOV starpķēžu protokols ir galvenie virzītājspēki DeFi iekļūšanai 2.0 laikmetā, nodrošinot brīvu digitālo aktīvu plūsmu. Mēs ceram novirzīt sadalīto atvērto finansējumu jaunā posmā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me