Vertalo saņem SEC efektivitātes vēstuli

Šomēnes tokenizācijas sektors tikai kļuva nedaudz konkurētspējīgāks, jo Vertalo paziņoja, ka uzņēmums ir saņēmis savu SEC efektivitātes vēstuli attiecībā uz tā TA (pārsūtīšanas aģenta) licenci. Svarīgais sasniegums iekļauj Vertalo ekskluzīvā reģistrēto platformu klasē, kas pašlaik darbojas. Tagad platforma ir gatava paplašināt savu funkcionalitāti un paplašināt sasniedzamību tokenizācijas sektorā.

Vertalo

Vertalo marķēšana platforma darbojas kā visaptveroša drošības marķiera ekosistēma. Platforma savieno emitentus un investorus tieši ar sekundārajiem tirdzniecības tirgiem. Šī stratēģija nodrošina ļoti nepieciešamo likviditāti tirgū. Unikāli, Vertalo ir vienīgā digitālo aktīvu platforma, kas savus pakalpojumus piedāvā tieši analogajiem klientiem. Līdz ar to platforma varētu turpināt drošības ieviešanu.

Vertalo vienkāršotais dizains ir paredzēts UX uzlabošanai. Firmas izdevīgā stratēģija novērš daudzus no visbiežākajiem adopcijas šķēršļiem. Piemēram, lietotājiem nav nepieciešama iepriekšēja kripto pieredze platformas izmantošanai. Izmantojot uzlaboto automatizāciju, lietotāji var izlaist maka iestatījumus. Faktiski jums nav nepieciešama nekāda izpratne par kriptovalūtām, lai veiksmīgi izmantotu šo platformu.

Tokenize to visu

Vertalo ļauj ikvienam izmantot priekšrocības, ko nodrošina blockchain tehnoloģija. Uzņēmumi var apzīmēt savas esošās akcijas reāllaikā un bez jebkādas tehniskas zināšanas. Interesanti, ka platforma šo uzdevumu veikšanai izmanto divus populārākos blokķēdes pasaulē.

Vertalo izpilddirektors Deivs Hendrikss

Vertalo izpilddirektors Deivs Hendrikss

Ethereum vai Tezos

Vēl viena unikāla Vertalo ekosistēmas iezīme ir fakts, ka emitenti var izvēlēties, ar kādu blokķēdi apzīmēt. Platforma šiem uzdevumiem izmanto gan Ethereum, gan Tezos. Patiesībā jūs pat varat viegli pārveidot savu STO starp ķēdēm.

Vertalo – pieredze ir svarīga

Runājot par atbilstības jautājumiem, jums būtu grūti atrast līdzdibinātāju ar lielāku pieredzi nekā bijušajam SEC advokātam, Gautams Gudžals. Iepriekš Gujral bija SEC galīgā darba autors, kas tika izdots šā gada sākumā. Līdz ar to Vertalo ir pilnībā atbilstošs, tostarp SEC un FINRA jaunākais kopīgais paziņojums, ko izlaida 2019. gada 8. jūlijā

Augsti standarti – Vertalo

Runājot par sava uzņēmuma nozīmīgumu saņemt tā TA licenci, līdzdibinātājs Deivs Hendrikss paziņoja: “Pārveduma aģentam ir izšķiroša loma vērtspapīru dzīves cikla pārvaldībā. Lai gan regulatori turpina samierināties ar digitālo aktīvu pieaugumu, tie nav pazeminājuši savus standartus un sagaida, ka digitālo aktīvu platformas un viņu partneri cieši ievēros sen iedibinātās normas. ”

Pilnīga atbilstība – Vertalo

Hendricks paskaidroja: „Vertalo ļauj saviem klientiem un partneriem saglabāt pilnīgu atbilstību spēkā esošajiem vērtspapīru noteikumiem pat tad, ja tiek izmantoti jaunāki instrumenti, piemēram, drošības žetoni. Kad Vertalo platformā ir vairāk analogo un mantoto līdzekļu, mūsu pārsūtīšanas aģentu iespējas spēs izpildīt visas atbilstības un vērtspapīru apstrādes prasības, kādas tām varētu būt. ”

Vertalo datu pārvaldības platforma – TREATS

Vēl viens ievērības cienīgs uzņēmuma projekta projekts ir saistīts ar privāto REIT (nekustamā īpašuma ieguldījumu tresti) simbolizēšanu. Tokenizētie REITS nodrošina lielāku tirgus likviditāti. Turklāt šie finanšu instrumenti tagad ir izmantojami kā nodrošinājums. Salīdzinoši tradicionālās biznesa sistēmas, kas tiek izmantotas REIT tirgos, ir papīra piedāvājumi.

Lai šo monumentālo uzdevumu padarītu par realitāti, Vertalo sadarbojās ar Prime Trust, lai izveidotu platformu TREATs. Stratēģiskās partnerības mērķis ir apvienot Vertalo atbilstošo digitālo aktīvu pārvaldības platformu ar Prime Trust tirgū vadošajiem brīvības atņemšanas pakalpojumiem.

Tādā veidā TREAT varētu būt galvenā loma tirgus virzībā uz priekšu. Šobrīd firmas pārvaldībā ir miljardi dolāru nekustamā īpašuma. Svarīgi ir tas, ka uzņēmums paziņoja, ka šobrīd jau strādā ar desmitiem REIT.

Labāka Tokenization pieredze

Vertalo platformas izstrādātājiem ir pieredze un tīkls, lai viņu stratēģija darbotos. Jums vajadzētu sagaidīt, ka nākamajos mēnešos no šīs nometnes notiks nozīmīgākie pasākumi, kad uzņēmuma stratēģija attīstīsies. Pagaidām tokenizācijas sektors tikko ieguva jaunu spēlētāju, kuru vērts skatīties.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me