tZERO atjauninājums: Kapitāla palielināšanas panākumi un sagatavošanās

Tā kā digitālo vērtspapīru nozare turpina nobriest, paketi vada daži uzņēmumi – viens no tiem ir tZERO.

Nesen izdotajā kopsavilkums uzņēmuma dažādajiem centieniem un tā dažādajiem centieniem tika atklāta jauna gaisma par to, kādi varētu būt tZERO nākamie soļi.

Vairāk finansējuma?

Virzoties uz priekšu, tZERO tuvākajā nākotnē vēlas iegūt papildu ārējo kapitālu un jau ir sācis gatavoties šādam pasākumam.

tZERO vēsturē ir bijusi satricinoša kapitāla palielināšanas vēsture. Lai gan iepriekšējā STO izdevās piesaistīt 134 miljonus ASV dolāru, ne visi mēģinājumi ir guvuši panākumus.

2018. gadā tZERO satricināja viļņus, oficiāli paziņojot par GSR Capital paredzamo 400 miljonu ASV dolāru ieguldījumu uzņēmumā. Izstrādātā procesa laikā gada laikā faktiskais ieguldījums (USD 5 miljoni) bija daļa no sākotnēji gaidītā.

Neskatoties uz mazāk kapitāla piesaistīšanu, nekā sākotnēji plānots, tZERO ir izdevies virzīties uz priekšu un nostiprināties kā līderim digitālo vērtspapīru jomā. Neapšaubāmi, mācoties no dažādajiem kapitāla ģenerēšanas veidiem, tZERO sper aktīvus pasākumus, lai atkal nomedītu kapitālu.

Izciršanas izmaksas

Gatavojoties nākamajām finansējuma kārtām, tZERO ir veicis dažādus preventīvus pasākumus, lai kļūtu par ideālu investīciju kandidātu.

Šīs darbības galvenokārt attiecas uz izmaksu samazināšanu. Nesenajā kopsavilkumā tika atzīmēti šādi apgabali, kas veicina naudas sadedzināšanu, kas ir par 45% zemāka nekā gadu iepriekš.

 • Personāla samazināšana
 • Algu samazinājumi
 • Juridiskās izmaksas
 • Platformas izstrādes pabeigšana vairākumā

Komentārs

Saum Noursalehi izpilddirektora tZERO šī gada sasnieguma kopsavilkumā, dalīts viņa uzskatus par uzņēmuma pašreizējo stāvokli.

“Kopumā līdz šim tas ir bijis produktīvs gads. Mani uzmundrina mūsu nesenais progress, un es uzskatu, ka mēs tuvojamies biznesa līmenim. Tā kā izstrādes fāzes lielākā daļa ir aiz muguras un normatīvie apstiprinājumi drīz būs aiz muguras, mēs koncentrējamies uz biznesa komercializāciju. Mums vēl ir daudz darba priekšā, tomēr es esmu pārliecinātāka nekā jebkad agrāk, ka mums ir izdevība gūt panākumus, un es ar nepacietību gaidu, lai jūs varētu sekot līdzi mūsu ceļojumam. ”

Ceļvedis

Nākotnē tZERO ir izstrādājis skaidru plānu, kurā sīki aprakstīti viņu turpmākie soļi. Šis ir izvilkums no viņu progresa atjaunināšanas, parādot, kādas ir šīs darbības.

Aktīvi
 1. Tirgot St. Regis žetonu.
 2. Integrēt trešo personu izsniegšanas / pārsūtīšanas aģentu platformas
 3. Tirgot jaunos emitentus (esošos aktīvus, jaunus piedāvājumus) ATS.
 Likviditāte
 1. Palaidiet tZERO Markets mūsu vietnē (gaidot normatīvo apstiprinājumu)
 2. Izstrādājiet vairāku klīringa risinājumu.
 3. Integrēt vairāk brokeru-dīleru.
 4. Piedāvājiet 24/7 pasūtījuma ierakstu.
Pieredze
 1. Racionalizējiet tZERO Markets iekļaušanu (gaidot normatīvo apstiprinājumu)
 2. Nodrošiniet lietotāja pieredzi visu digitālo aktīvu tirdzniecībai.

Lai gan tas var šķist vērienīgi, tZERO uzskata, ka katru no šiem soļiem var šķērsot pirms 2020. gada beigām.

Vistiešākais solis, kas tiks svītrots no šī saraksta, būs tirdzniecība ar St. Regis Aspen žetonu. Tikai pirms dažām dienām mēs ziņojām par tikko parakstītu līgumu, kurā šī marķieris tiks tirgots tZERO ATS nākamajā rudenī.

Tomēr St. Regis Aspen žetona tirdzniecība var būt tikai sākums. Kaut arī tZERO turpinās strādāt ar uzņēmumiem, kas vēlas emitēt digitālos vērtspapīrus, tas ir atzīmējis, ka lielāka uzmanība tiek pievērsta iepriekš esošo tokenizēto aktīvu uzskaitīšanai.

“… mēs esam koncentrējušies uz divām kategorijām. Pirmais ir esošie digitālie vērtspapīri. Līdz šim ir marķēti vairāk nekā 200 uzņēmumi un / vai aktīvi. Daudzi no šiem aktīviem neatbilst ne mūsu izmēra, ne kvalitātes, ne abiem mūsu platformas kritērijiem. Tomēr ir daži, kas tZERO ATS varētu būt ieinteresēti tirdzniecībā, un biznesa attīstības komandai ir bijusi pozitīva sadarbība ar šiem emitentiem. ”

tZERO

TZERO, kas dibināts 2014. gadā, ir Medici Ventures meitasuzņēmums. Sākot ar galveno mītni Ņujorkā, Ņujorkā, tZERO strādā, lai izstrādātu pakalpojumu komplektu, kas pielāgots kapitāla tirgiem.

Izpilddirektors Saums Noursalehi pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Lai uzzinātu vairāk par Saum Noursalehi un tZERO ambīcijām, noteikti iepazīstieties ar mūsu iepriekšējo interviju, detalizēti aprakstot katru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me