Top 5 drošības žetoni, kuros ieguldīt – atzinums

Zemāk ir norādīti pieci galvenie drošības žetoni, kuriem, manuprāt, ir vislielākā iespēja likviditātei un izaugsmei nākotnē. Kā atruna esmu nozīmīgs visu turpmāk uzskaitīto ieguldījumu īpašnieks. Par šo rakstu netika piešķirta finansiāla kompensācija. Tas ir balstīts tikai uz manu personīgo viedokli.

# 5 – Lottery.com

Šis bija viens no agrākajiem STO šajā kosmosā. Vīzija ir piesaistīt miljardiem dolāru, lai palīdzētu risināt aktuālākās humānās palīdzības vajadzības visā pasaulē, izmantojot globālas labdarības izlozes. Viņi piedāvā žetonu īpašniekiem 7% ieņēmumu daļu no visas biļešu pārdošanas.

Daži no šī projekta ievērojamākajiem investoriem ir:

 • Pantera Capital – Džoijs Krugs (Investīciju daļas vadītājs).
 • Paraag Marathe (EVP galvenais stratēģijas vadītājs, SF 49rs).
 • Brūss Gibnijs (dibinātāju fonds, PayPal sākuma ieguldītājs).

Šajā projektā iespaidīgais ir viņu pašreizējais progress, kas ietver:

 • Pasaulē lielākais ASV un Ziemeļamerikas loterijas spēļu, tostarp Google un Amazon Alexa, loterijas rezultātu un digitālo mediju nozares informācijas sniedzējs.
 • Loterijas rezultātu nodrošinātājs vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē.
 • ASV Lottery.com ir vadošais mobilo izložu spēļu pakalpojums ar vairākiem štatu apstiprinājumiem.

Šo marķieri var iegādāties vietnē OpenFinance platforma.

# 4 – tZERO

tZERO strādā pie regulētas biržas izveides drošības žetonu un digitālo vērtspapīru tirdzniecībai. Viņi velta laiku šīs platformas izstrādei, jo vēlas nodrošināt pilnīgu juridisko atbilstību. Padomājiet par tZERO kā par Binance regulētu drošības žetonu.

Ja viņiem izdosies izpildīt noteikto misiju, viņi kļūs par tirgus līderi digitālajā vērtspapīru telpā. Pilnībā regulēti institucionālie investori un bankas varēs izmantot šo platformu visām savām apmaiņas vajadzībām.

Mēs bieži ziņojām par tZERO, ieskaitot sāpīgo padziļinātās pārbaudes procesu, kas palēnina platformas palaišanu. Pilnīga juridiska atbilstība ir pozitīva lieta, un mēs dodam priekšroku tam, ka viņi rīkojas lēni, lai nodrošinātu pilnīgu atbilstību un likumību.

Šo marķieri var iegādāties tieši vietnē tZERO platforma.

# 3 – 22x fonds

22X fonds ieguldīja 30 iepriekš pārbaudītos jaunizveidotos uzņēmumos, kas bija daļa no 500 Startups agrīnās stadijas riska fonda un sēklu paātrinātāja programmas 22. partijas. 500 jaunie uzņēmumi ir ieguldījuši vairāk nekā 1200 uzņēmumos, daži no šiem ievērojamajiem ieguldījumiem ir Udemy, Visual.ly, Canva, Twilio, talkdesk, & ipsy.

Visi 22X fonda uzņēmumi ir daļa no 22. sērijas no 500 starta uzņēmumiem, kas notika Sanfrancisko 2017. gada vasarā / rudenī. 500 Startups Accelerator pieņemšanas līmenis ir ~ 2%. Lielākā daļa ir piesaistījusi iepriekšējo finansējumu un gūst ienākumus.

Batch22 koncentrējas uz FinTech (9 uzņēmumi), Data (7 uzņēmumi) un Digital Health (4 uzņēmumi). Saraksts ir atrodams šeit.

Investori saņem žetonus 22X, kam piederēs no 2,5% līdz 10% no katra 22X portfeļa uzņēmuma pašu kapitāla.

Šo marķieri var iegādāties vietnē OpenFinance platforma.

# 2 – Blockchain Capital

Tas bija sākotnējais drošības marķieris, kas aizsāka revolūciju. BCAP žetoni ir žetoni riska fondā, kuru pārvalda Blockchain Capital.

Blockchain Capital patiešām nav nepieciešams ievads, kad runa ir par blockchain. Tie tika dibināti 2013. gadā, un tiem ir tādi ievērojami ieguldījumi kā ABRA, Augur, Bancor, BitFuty, BitGo, Block.one, BlockStream, Coinbase, Ethereum, Harbour, Krakena, Ripple, Securitize, & Templum.

BCAP marķieris tika palaists 2017. gada aprīlī un sešās stundās piesaistīja 10 miljonus ASV dolāru.

2019. gada jūnijā Coinbase Custody paziņoja par atbalstu BCAP marķierim. Šo ziņu nozīmi nevar novērtēt par zemu, jo tas ir pirmais drošības marķieris, kuru atbalsta Coinbase.

Šo marķieri var iegādāties vietnē OpenFinance platforma.

# 1 – SpiceVC

Mans personīgais favorīts ir SpiceVC, un šo marķieri pārvalda pieredzējusi komanda, kas ir cieši iesaistīta digitālo vērtspapīru telpā. Viņi iegulda drošības žetonu un digitālo vērtspapīru nākotnē. Viņu ievērojamākais ieguldījums ir Securitize. Securitize ir marķieru izsniedzējs, kurš ir parādījis vislielāko saķeri, runājot par drošības marķieru marķēšanu. Viņi ir tieši marķējuši vai piedāvājuši marķēšanas pakalpojumus lielākajai daļai uzņēmumu šajā sarakstā.

Citi nozīmīgi SpiceVC ieguldījumi ir:

 • SAGA – gaidāma stabila valūta
 • Šķēle – nekustamā īpašuma marķēšana
 • ROX – komerciāla nekustamā īpašuma marķēšana.
 • Archax – tiks atvērta digitālā vērtspapīru birža Londonā, Lielbritānijā.
 • Lottery.com – tiešsaistes loterijas drošības marķieris.
 • Bakkt – digitālo aktīvu drošības biržas uzņēmums, ko izveidojusi Ņujorkas fondu biržas īpašnieki ICE. Bakkt ir viena no gaidītākajām apmaiņām kriptovalūtas telpā, un tai ir potenciāls ieguldīt institucionālas klases ieguldījumus Bitcoin un kriptonauda.

Šo marķieri var iegādāties vietnē OpenFinance platforma.

Atruna:

Securities.io is nav licencēta vai reģistrēta ASV Vērtspapīru un biržu komisijā, FINRA vai kādā citā finanšu pakalpojumu regulatorā. Konkrēti, Securities.io nav FINRA reģistrēts brokeru dīleris un nepiedāvā, nepārdod vērtspapīrus un neveic nekādas citas brokeru dīleru darbības. Nekas šajā vietnē nav neviena vērtspapīra piedāvājums, izplatīšana, pieprasīšana vai mārketings.

Turklāt Securities.io nav birža, alternatīva tirdzniecības sistēma, darījuma aģents vai pārskaitījuma aģents. Securities.io nesniedz juridiskas, grāmatvedības, nodokļu vai normatīvas konsultācijas, kā arī nenodrošina skaidras naudas, virtuālās valūtas, drošības marķiera vai cita digitāla aktīva glabāšanu trešās puses vārdā vai tās vārdā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me