Telegramma uzvar tiesas cīņā, bet pamet TON Blockchain

Ļoti populārā ziņojumapmaiņa lietotne, Telegram šonedēļ bija īslaicīga uzvara tiesā pret Vērtspapīru un biržu komisiju (SEC). Federālais tiesnesis noraidīja SEC lūgumu Telegram nodot visus bankas izrakstus līdz 8. janvārim attiecībā uz tā TON blockchain projektu. Diemžēl pieaugošās juridiskās sekas kopā ar agresīvāku nostāju, ko SEC paņēma pēc izmēģinājuma sākuma, ir licis uzņēmuma vadītājiem pārskatīt savu TON stratēģiju.

Telegramma ir aizrāvusies lietā ar SEC par tās TON blokķēdes un Gram kriptovalūtas attīstību mēnešiem ilgi. Oktobrī SEC iesūdzēts tiesā Telegramma. Saskaņā ar SEC dokumentāciju firma apgalvo, ka Telegram tās laikā ir pārkāpusi daudzus federālos vērtspapīru likumus rekordliels Sākotnējais marķieru piedāvājums (ICO) 2017. gadā.

TON Blockchain aizstāvēšana

Savukārt Telegram uzrakstīja dūšīgu aizsardzība. Uzņēmums apgalvoja, ka grami ir lietderības žetoni. Tāpēc viņi neietilpst SEC jurisdikcijā. Savukārt SEC šīs darbības uztvēra kā sitienu pa seju. Līdz ar to grupa nolēma paplašināt izmeklēšanu. Tagad SEC nevēlas tikai apturēt Gram žetonu pārdošanu, grupa cenšas apšaubīt uzņēmuma 2017. gada ICO derīgumu.

SEC apgalvo, ka Telegram savas līdzekļu vākšanas kampaņas laikā iesaistījās krāpnieciskās darbībās. Šis virziens uz agresīvāku firmas kriminālvajāšanu notiek pēc tam, kad SEC amatpersonas apsūdz Telegram par kavēšanos un attaisnojumu attiecībā uz grupas pieprasījumu pēc ieguldītājiem. Ironiski, bet tieši tas ir lūgums, kas Telegram ir licis mazliet purvā.

Mazs TON Blockchain laimests

Federālais tiesnesis Kevins Kastels no Ņujorkas dienvidu apgabala ir ierēdnis, kurš pārspriež lietu. Pēc tam, kad tika atlikts SEC pieprasījums pēc ieguldītāju informācijas, viņš šonedēļ pasniedza Telegram nelielu uzvaru tiesā. Telegram noliedza iespēju sniegt šo informāciju līdz pieprasītajam 8. janvāra termiņam, jo ​​tas būtu pretrunā ar ES patērētāju tiesību aizsardzības likumiem. Būtībā ES privātuma prasības uzliek par pienākumu uzņēmumam izņemt visu personisko informāciju no ES pilsoņu datnēm, pirms tās nodod ārvalstu valdībai.

Tiesnesis Kastels tomēr darīja Telegram amatpersonām zināmu, ka atteikums patiesībā drīzāk bija tikai atlikšana. Viņš paziņoja, ka “ne pārāk tālā nākotnē” uzņēmumam būs jāiesniedz pieprasītie bankas pārskati SEC. Pievienotais laika grafiks dod Telegram iespēju izveidot šādus ierakstus, nepārkāpjot nevienu ārvalstu likumu par datu konfidencialitāti.

Pārdomājot TON Blockchain koncepciju

Pēc paaugstinātā SEC spiediena Telegram amatpersonas nolēma, ka vislabāk ir atteikties no dažām vissvarīgākajām tās TON bloku ķēdes stratēģijas daļām. Nesenā emuārs pastu, firma izgaismoja monumentālās izmaiņas, par kurām lēmuši vadītāji. Pirmkārt, Telegram vairs neintegrēs savu Gram kriptovalūtas maku Telegram Messenger. Būtībā seifs būs pieejams tikai patstāvīgi.

TON Blockchain Post, izmantojot telegrammu Twitter

TON Blockchain Post, izmantojot telegrammu Twitter

Amats bija vienlīdz aizraujošs TON blockchain projektam. Uzņēmuma amatpersonas paziņoja, ka viņiem nav plānu uzturēt vai attīstīt turpmākās TON bloku ķēdes lietojumprogrammas. Faktiski uzņēmums paziņoja, ka cer, ka trešo pušu izstrādātāji spēs uzturēt blokķēdes darbību, izmantojot kādu nesen dibinātu fondu.

Masveida trieciens TON Blockchain investoriem

Lēmums neintegrēt TON ekosistēma Telegram Messenger ir milzīgs trieciens investoriem. Telegram ir vairāk nekā 200 miljoni aktīvo lietotāju mēnesī. TON tieša integrācija platformā būtu nodrošinājusi sistēmai milzīgas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci. Koncepcijas sākšana ar milzīgu ieslodzījuma tirgu un lietotāju tūlītējas un netraucētas piekļuves piešķiršana Gram žetoniem bija galvenais virzītājspēks, kas vairumam investoru lēmuma kļūt par daļu no TON blokķēdes.

Lai dzītu pastu mājās, Telegram nāca klajā ar publisku paziņojumu, kas drīzāk ir juridiska atruna. Atrunā uzņēmums norādīja dažus pārsteidzošus faktus. Piemēram, Telegram apgalvo, ka tā nekadir devis jebkādus solījumus vai apņemšanos izstrādāt TON Blockchain lietojumprogrammas vai funkcijas. ”  Šis ieraksts ļāva TON investoriem domāt, kas notiks ar viņu kapitālu tagad, kad projekta galvenās izlozes vairs nav realitāte.

Telegramma – TON nozvejotas krusta matos

Ņemot vērā Telegram 2017. gada ICO milzīgo lielumu, nav milzīgs pārsteigums redzēt, ka SEC nolēma izdarīt zināmu spiedienu uz firmu. Diemžēl SEC tagad ir atstājusi TON investorus, kuri tur maisiņu, jo firma ir pilnībā pametusi savus kriptogrāfijas sapņus.

Vai tas ir mānīšana?

Ir daži analītiķi, kuri uzskata, ka jaunā Telegram parādītā taktika patiesībā ir daļa no lielākas stratēģijas. Viņi uzskata, ka manevri ir veids, kā atvieglot platformas pastāvēšanu. Izgatavojot TON blokķēdi un maku kā atsevišķu vienību, telegramma var izvairīties no daudzām bailēm un nicināt regulatorus un likumdevējus, kas līdz šim ir parādījuši.

Lielu daļu šīs negatīvās preses var attiecināt uz Facebook Libra projekta izplatīšanos. Valdības amatpersonas nav ieinteresētas milzīgās sociālo mediju platformās, kas ienāk kriptogrāfijas nozarē. Jau tagad likumdevēji no abām ejas pusēm ir izstrādājuši slāpējošus normatīvos rēķinus, lai palēninātu kriptovalūtu pieņemšanu šajos tehniskajos behemotos. Tagad paliek jautājums, vai šie noteikumi būs pietiekami, lai apturētu šos projektus? TON blokķēdes gadījumā šķiet, ka viņi bija.

TON – zaudēts sapnis

Ir skumji redzēt koncepciju, kas ir tikpat izdevīga kā lēnām demontēta TON blokķēde. Telegram tīkla milzīgais lielums būtu ievērojami veicinājis kriptonauda ieviešanu visā pasaulē. Analītiķi norādīja uz masveida sociālo mediju tīkliem kā vienu no ātrākajiem veidiem, kā efektīvi integrēt kriptovalūtu izmantošanu. Diemžēl tā ir tieši šāda plaša mēroga pieņemšana, kuras priekšā ir likumdevēji un regulatori.

Jums nav gramu

Neskatoties uz spēcīgo investoru atbalstu un rekordlielu ICO, tagad izskatās, ka viss TON blockchain projekts ir ticis apšaubīts. Cerams, ka Telegram un SEC atrod savstarpēju sapratni. Ja tā, tas varētu ļaut turpināt šīs unikālās un spēli mainošās blokķēdes attīstību. Pagaidām kriptokopiena gaida gan SEC, gan Telegram galīgo atbildi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me