Stablecoins – vai tie ir triki vai moderni?

Stablecoins

Šie blokķēdes pamatā esošie aktīvi, kas pazīstami kā stablecoins, ir digitālie marķieri, kas ir piesaistīti citam aktīvam. Šī piesaistīšana digitālos aktīvus parasti saista ar FIAT valūtām, pamatojoties uz 1: 1, mēģinot atdarināt to stabilitāti.

Šo aktīvu mērķis ir nodrošināt ieguldītājiem ar blokķēdi balstītu maksājuma veidu, vienlaikus piedzīvojot atdevi no svārstībām, kas bieži saistīta ar kriptovalūtām..

Šīs īpašības ir padarījušas stablecoīnus perfektus lietošanai STO / DSO, kas līdz šim ir redzēti dažādos laikos.

Triks?

Lai gan lielākā daļa tirgū nonākušo stabilu preču ir piesaistītas FIAT valūtām, ir dažādas iespējas, kas mēģinājušas izmantot nestandarta tirgu stabilitāti. Diemžēl tiem, kas dodas pa šo ceļu, lielākā daļa tiek uzskatīti par trikiem vai tiešām krāpšanām. Tālāk ir divi stablecoīnu piemēri, kuru pamatā ir netradicionālas rezerves. Viens ar potenciālu, otrs krāpšanos – esiet centīgs, izmantojot šādus aktīvus.

Kaņepes

Ārpus kriptogrāfijas viena no karstākajām nozarēm ir Kaņepju tirgus. Tā kā legalizācija notiek visā Kanādas valstī, kā arī dažādos štatos, nozares atzinība nekad nav bijusi augstāka. Kaņepju gadījuma stiprināšana ir tā spēja ietekmēt gan atpūtas, gan ārstniecisko iespēju izmaiņas.

To atzīstot, miljardieris Alkiviades David nesen paziņoja par stablecoin lai to atbalstītu kaņepju zieds. Šis stablecoin ir uz BTC balstīts marķieris, kas ir pazīstams kā SWX monēta. Tās pieņemšanas nostiprināšana ir Swissx Global Hemp Exhange nolūks radīt sekundāros tirgus šīs monētas tirdzniecībai.

Bojāts zelts

Šis konkrētais piedāvājums notika kā ICO 2018. gadā, un to plaši uztvēra kā tiešu krāpšanos. Korejas firma “Shinil Group” investoriem pārdeva žetonus, kuriem vajadzēja darboties kā stabilu monētu, un to atbalstīja zelts, kas atrasts kuģa katastrofā.

Operācijas galu galā veica vietējo varas iestāžu uzbrukums, un atklājās, ka Shinil grupai nebija ne jausmas, vai šīs zelta rezerves vispār pastāv.

Moderns?

Pieaugoša tendence, kas novērota 2019. gadā, ir uz kriptogrāfijas bāzes veidotu krājkontu parādīšanās. Iepakojuma līderis starp dažādiem piedāvājumiem tirgū ir BlockFi. BlockFi piedāvāto pakalpojumu veicināšana ir Gemini. Winklevoss palaistais apģērbs nodrošina brīvības atņemšanas pakalpojumus aktīviem, kas ieguldīti, izmantojot BlockFi – palielinot ietekmi un reputāciju, pateicoties piederībai licencētai un cienījamai trešai pusei.

Atzīstot stablecoīnu nozīmi līdzās aktīviem, piemēram, Bitcoin, Ethereum un citiem, BlockFi dabiski atbalsta Gemini stablecoin, GUSD.

Nesen atjauninot savus pakalpojumu noteikumus, BlockFi paziņoja, ka investori, kuri viņiem uzticas GUSD, katru mēnesi saņems 8,25% peļņu. Tas apsteidz daudzus labi pārvaldītus kopfondus, padarot šo iespēju par ļoti pievilcīgu iespēju investoriem.

Šādi piedāvājumi parāda reālu ieguvumu investoriem, kas faktiski ir realizēts. Jo īpaši BlockFi ir izmaksājis desmitiem miljonu procentu pēdējos mēnešos, pārsniedzot solījumu fāzi un tendenci.

Tirgus dominance

Neskatoties uz bēdām, kas Tether ir nomocījušās iepriekšējā gadā, stablecoin tirgū joprojām dominē pretrunīgi vērtētais piedāvājums.

Lai gan pašreizējais Tether dominējošais dominējošais stāvoklis tirgū joprojām ir spēcīgs, alternatīvas acīmredzami ir izņēmušas daļu no viņu biznesa. Pēdējā gada laikā mēs esam redzējuši, ka Tether daļa no stablecoin tirgus samazinājās no >95% līdz aptuveni <75% – ievērojams kritums, parādot pieprasījumu pēc alternatīvām.

Piesaiste pret paku

Nesen mēs padziļināti apskatījām Tether uztveri un darbības jautājumus, kā arī dažādas iespējas tirgū to aizstāt. Noteikti izlasiet šo rakstu, lai uzzinātu vairāk par šīm alternatīvām un to, kā tās atšķiras no nozares vadošās Tether.

Stablecoins iekš Digital Securities

Kaut arī viens no iepriekšminētajā rakstā apskatītajiem stablecēniem kādu dienu var izrādīties uzvarošs, jo nozares mīļais, realitāte ir tāda, ka vislabākās iespējas to izdarīt vēl izlaistajiem Facebook žetoniem Svariem. Tas ir saistīts ar milzīgo ekspozīciju un ietekmi, kas Facebook pieder dažādiem tirgiem.

Vidusmēra cilvēks apbalvo ērtības pār visu pārējo. Lai gan ir daudzi, kas pauž savu neapmierinātību un bažas par Facebook produktu, līdz šim brīdim, kad žetoni galu galā tiks izlaisti, būs jau esošs klientu pulks, kuram būs piekļuve un kuriem vienkārši nebūs vienalga par iepriekšējiem privātuma un drošības zaudējumiem.

Neatkarīgi no tā, kurš stablecoin galu galā uzvar, no cienījamiem uzņēmumiem ir dažādas reālas iespējas. Šobrīd nozares dalībnieki tiek sabojāti ar konkurentu daudzumu, jo daudzi mēģina izcelt savu vietu kriptogrāfijā – daži triki, citi tendencēs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me