Smartlands sāk pielāgošanos acīm ar Lihtenšteinas blokķēdes likumu

Daudzveidīgs ietvars

Tāpat kā jebkura uz priekšu domājoša kompānija, arī tokenizācijas platforma Smartlands ir pastāvīgā izaugsmes stāvoklī. Tas nozīmē, ka jāvirzās uz digitālo vērtspapīru sektorā novēroto attīstību, cenšoties turpināt nodrošināt savu klientu loku ar labāko iespējamo pieredzi.

Paturot to prātā, Smartlands komanda nesen paziņoja, ka viņi vēlētos izmantot Lihtenšteinas izvirzīto draudzīgo regulējumu virzībā uz tokenizāciju..

Uzņēmums paziņo, ka viņi vēlas “pārskatīt un paplašināt tiesisko regulējumu”. Turklāt viņi turpmākos projektus balstīs uz Lihtenšteinas likumiem.

Ilija Obrazcova, Smartlands izpilddirektors, izstrādā,

“Mēs joprojām esam ticīgi kopfinansējumam …, bet par mūsu pagātnes panākumiem nav domāts Smartlands grāmatā. Mēs esam satraukti par iespējām, kuras Lihtenšteinas blokķēdes likums piedāvā ieguldītājiem un emitentiem attiecībā uz jebkura aktīva tiešu marķēšanu, izmantojot blokķēdes žetonus kā konteinerus visiem aktīviem. Bruņojoties ar vismodernākajiem tiesību aktiem par ieguldījumu fondiem, Lihtenšteinas jurisdikcija ir ideāli piemērota, lai strukturētu būtībā jebkuru finanšu produktu blokķēdē. Lihtenšteinas SICAV (vai atvērtie fondi) ir nozares standarti un viens no populārākajiem fondu veidiem ES. SICAV var izmantot kā jumta fondus vairākiem apakšfondiem. Šāda struktūra nodrošina efektīvu un ātru veidu, kā ieviest jaunas ieguldījumu idejas un iespējas blokķēdē vienā no prestižākajām fondu jurisdikcijām. Jebkurus aktīvus ir iespējams marķēt ar īpašu apakšfondu. ”

Platformas izlīdzināšana

Ziņas par platformas “pārkārtošanu” ap Smartlands pirmo reizi atklāja 2020. gada sākumā. Lai gan 2019. gads digitālo vērtspapīru nozarē bija liels izaugsmes gads, diemžēl tas neatbilda daudzu cerībām.

Lai realizētu šo izaugsmi, 2020. gadā Smartlands paziņoja par savu darbību pielāgošanu, lai labāk kalpotu privātpersonām, uzņēmumiem utt., Salīdzinot ar privāto ieguldītāju. Tas tomēr nenozīmē, ka uzņēmums arī pilnībā novēršas no mazumtirdzniecības kolektīvās finansēšanas.

Jaroslava Tkaliča, Smartlands KTO, norāda,

“Kolektīvā finansēšana ir ļoti aizraujoša līdzekļu vākšanas joma, īpaši Lielbritānijā, kur valda blīvi valsts finanšu tirgi un stingri noteikumi. Šie priekšnoteikumi ļauj mums iesaistīt visu veidu privātos ieguldītājus kampaņās par marķētām akcijām praktiski jebkurā aktīvu klasē. ”

Lielas cerības

The “Žetonu un TT pakalpojumu sniedzēju likums; TVTG ”vai“ Lihtenšteinas Blockchain Act ”, kuras rezultātā Smartlands pārdomāja savas stratēģijas, Lihtenšteinas valdība sākotnēji paziņoja 2018. gada vidū. Tomēr sistēma, kas izveidota, to ieviešot, tikai nesen stājās spēkā 2020. gada janvārī.

Aktu īpaši strukturēja Lihtenšteinas valdība, lai ļautu gaidāmajai izaugsmei blokķēdes pasaulē. Tas nozīmēja rakstīt aktu, kas, lai arī ir plašs, tomēr ļautu ieviest atbilstošu aizsardzību.

Paziņošanas laikā Lihtenšteinas valdība paziņoja,

“Tā kā blokķēdes tehnoloģija un tās pielietojuma jomas ir strauji attīstījušās, ir ļoti svarīgi sagatavot likumu pietiekami abstrakti, lai nodrošinātu, ka tas joprojām ir piemērojams nākamajām tehnoloģiju paaudzēm. Tāpēc šajā likumā blokķēdes sistēmām tiek izmantots termins “darījumu sistēmas, kuru pamatā ir uzticamas tehnoloģijas (TT sistēmas)”. Sakarā ar blokķēdes kā pamattehnoloģijas milzīgo potenciālu valdība ir nolēmusi izveidot juridisko pamatu marķieru ekonomikas piemērošanas jomām un ne tikai regulēt pašreizējās lietojumprogrammas, jo īpaši kriptovalūtas vai sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO). . Mērķis ir nodrošināt, lai katram piemērošanas gadījumam nebūtu jāizveido jauns likums, bet arī jārada tiesiskā noteiktība daudzajām lietām, kuras praksē tikai sāk parādīties un, iespējams, attīstīsies tuvākajā nākotnē. Tomēr valdība atstāj atvērtu iespēju nākamajā solī regulēt pieteikumus, kas ir tuvu finanšu tirgum. ”

Paredzams, ka elastīgums, kas tiek piešķirts ar šo likumu, visa nākamā gada laikā piesaistīs daudzus uzņēmumus, līdzīgus Smartlands, jo tie vēlas apzīmēt būtībā visu un visu. Smartlands ir vienkārši viens no pirmajiem, kas publiski paziņo par savu nodomu.

Smartlands

Smartlands, kas dibināts 2017. gadā, uztur darbību Londonā, Anglijā. Galvenokārt Smartlands darbojas kā marķēšanas platforma, kas darbojas Finanšu rīcības iestādes (FCA) uzraudzībā..

Izpilddirektore Ilija Obrazcova pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Papildus tirgus pieejas pieaugumam Smartlands ir smagi strādājis ne tikai ar dzīvotspējīgiem patēriņa produktiem, bet arī ar nekustamo īpašumu projektiem. Šie raksti ir katra no šiem piemēri.

Smartee vēlas mainīt veidu, kā investori uzglabā, lieto un piekļūst digitālajiem aktīviem

Tokenizing Londonas penthouses un Grieķijas salas villas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me