Sia – izplatīta mākoņu krātuve

Kas ir Sia?

Nebulas palaidis 2015. gadā, Sia mērķis ir izgudrot mākoņa krātuvi no jauna. To galvenā mītne atrodas Bostonā, un tos finansē tādi uzņēmumi kā Raptors Group, Fenbushi Capital, First Star Ventures un INBlockchain.

Sia pilnībā tic blokķēdei un izmanto kombinētu monētu struktūru, lai sasniegtu savu mērķi kļūt par “interneta mugurkaula slāni”.

Kāda ir problēma?

Cilvēki ir digitālie krājēji. Katru dienu mēs izveidojam vairāk nekā 2,5 kvintiljonus baitus datu – un šis skaitlis pieaug. Šī datu uzkrāšana rada lielu problēmu, kad tiek uzdots jautājums: “Kur mēs tos glabājam?”

Kaut arī jaunā tehnoloģija mums ir ļāvusi kabatās nēsāt terabaitus datu, daudzas personas un uzņēmumi pilnībā paļaujas uz mākoņkrātuvi. Diemžēl mākoņkrātuve ir dārgs darbs. Serveru saimniecības, kas nepieciešamas, lai šādi pakalpojumi darbotos, ir ļoti intensīvi un prasa pastāvīgu apkopi.

Sia - izplatīta mākoņu krātuve

Datu apkopošanas platforma DOMO detalizēti apraksta mūsu veidošanas paradumus.

Lai gan cilvēki var uzskatīt, ka mākoņkrātuve ir lēta, jo ir uzņēmumi, kas to piedāvā bez maksas, patērētāji joprojām maksā netieši. To var panākt ar paaugstinātu reklāmu, paaugstinātu maksu par citiem pakalpojumiem utt.

Bez tam neapšaubāmi vislielākās bažas par mūsu pašreizējiem krātuves risinājumiem ir cenzūra. Izmantojot mākoņa krātuvi, servera saimniekiem bieži ir iespēja filtrēt, novērtēt, ziņot vai cenzēt informāciju.

Laikmetā, kad privātuma pārkāpumi notiek regulāri, un cilvēki tiek pakļauti filtrētiem medijiem, ir jāpiedāvā risinājums.

Kā Sia to atrisinās?

Sia komandas mērķis ir atrisināt visas tikko risinātās problēmas. Viņi atzīst, ka tas nav vienas nakts labojums, un saprot, ka viņu galvenais mērķis kļūt par interneta krātuves mugurkaulu ir ilgtermiņa mērķis.

Lai to panāktu, Sia apvieno mākoņu glabāšanu ar blockchain tehnoloģiju. To darot, viņi spēj izveidot decentralizētu mākoņu krātuves tīklu. Tā vietā, lai paļautos uz centralizētu glabāšanas punktu, piemēram, serveru fermu, uzņēmums izmantos blokķēdi, lai paļautos uz dažādu ierīču neizmantoto cietā diska vietu. Tas nozīmē, ka 50 gigabaitus datu, kas atrodas neizmantoti jūsu mobilajā tālrunī, var izmantot kopā ar miljoniem citu ierīču, lai izveidotu mākoņa tīklu. Lai gan viss process tiks sasniegts, izmantojot viedos līgumus, SIA ir pievērsusies daudzzīmju struktūrai, lai piesaistītu dalībniekus viņu tīklā.

Žetoni

  • SiaCoins – pirmais no viņu žetoniem ir pazīstams kā SiaCoin. Šis ir lietderības marķieris, ko izmanto kā platformas iekšējo valūtu. To izmantos, lai apbalvotu tos, kas aizdod neizmantoto vietu cietajā diskā, un prasa no tiem, kas datus glabā tīklā.
  • SiaFunds – tie ir drošības marķieris. Tas nozīmē, ka katrs marķieris pārstāv vienu pašu kapitāla daļu uzņēmuma iekšienē. Katru reizi, kad lietotājs ar SiaCoins iegādājas krātuves vietu tīklā, tiek iekasēta maksa par darījumu. Šīs maksas tiek sadalītas starp žetonu īpašniekiem un veido 3,9% no līguma izdevumiem.

Pārejot uz šādu metodi, SIA komanda var izvairīties no dārgu serveru fermu būvniecības un uzturēšanas. Vēl svarīgāk ir tas, ka tiek risināts cenzūras jautājums. Tā kā tīkls ir decentralizēts pakalpojums, kurā neviena no pusēm nekontrolē informācijas plūsmu, lietotāji var būt droši, ka pret viņiem nekādā veidā netiek izspiegots vai ar viņiem manipulē..

Komanda?

Deivids Voriks – izpilddirektors, līdzdibinātājs un galvenais izstrādātājs

Luke Champine – līdzdibinātājs un galvenais izstrādātājs

Chris Shinerral – galvenais izstrādātājs

Zaks Herberts – operāciju viceprezidents

Stīvs Funk – atbalsta vadītājs

Ko tālāk?

SIA veiksmīgi rīkoja drošības marķiera piedāvājumu 2018. gada aprīlī. Tas notika kā modificēta Nīderlandes izsole. Izsoles laikā investoriem tika pārdoti 750 SiaFund žetoni.

Tagad, kad šī pārdošana ir notikusi, uzņēmums ir iegādājies finansējumu, lai turpinātu ceļu. Uzņēmums plāno turpināt attīstību, lai sasniegtu mērķi kļūt par interneta mugurkaula krātuves risinājumu.

Tāpat kā jebkurš drošības marķieris, liela izloze ir likviditāte, kas saistīta ar digitālajiem aktīviem. Meklējiet šos marķierus, lai nākotnē parādītos drošības tirdzniecības platformās.

Iknedēļas atjauninājumus var atrast vietnē SiaTV.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par projektu, lūdzu, skatiet mūsu Sia Token saraksta lapu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me