Prime Trust, lai izmantotu dažādus Vertalo sniegtos pakalpojumus

Ķēdes vāciņu galds

Pamatojoties uz attiecībām, kas pirmo reizi tika nodibinātas 2018. gadā, Prime Trust un Vertalo ir paziņoja jaunu izaugsmi šajā partnerībā.

Šī attīstība ļaus Prime Trust izmantot un gūt labumu no Vertalo sniegtajiem pakalpojumiem, tostarp ierobežotu tabulu pārvaldības.

Lai uzņēmums būtu veiksmīgs, ir ļoti svarīgi rūpīgi pārzināt tā kapitāla sadalījumu – ieskaitot vērtības, atšķaidīšanu, īpašumtiesības utt. Šis garlaicīgais process ir vienkāršs, izmantojot tādus uzņēmumus kā Vertalo..

Dalīta atbildība

Savā paziņojumā šī uzņēmumu apvienošana atzīmē dažādas jomas, kurās viņi atradīs sadarbību. Viņu paziņojumā presei tika sniegti šādi punkti, aprakstot, kā viņi strādās kopā.

  • Tīkla ķēdes tabulu izveide un atbalsts tūkstošiem Prime Trust kolektīvās finansēšanas emitentu, izmantojot Vertalo reģistru – pakalpojumu, kas ir tieši saistīts ar Prime Trust aizbildnības, KYC / AML, darījuma un apkalpošanas pakalpojumiem.
  • Priekšroka cenām Prime Trust klientiem, kuri izvēlas izmantot Vertalo B2B SaaS vāciņu tabulas platformu, un vienkārša atteikšanās tiem, kuri vēlas izmantot izklājlapu vai citu platformu, lai pārvaldītu ieguldītāja failu
  • Iespēju iesaistītajiem emitentiem (Prime Trust klientiem) jebkurā laikā nākotnē marķēt savas vāciņu tabulas no zīmola Vertalo saskarnes, izmantojot jebkuru emisijas platformu vai viedo līgumu, kuru atbalsta apmaiņa un kas ir partneris ar Vertalo

Komentārs

Katra uzņēmuma pārstāvji veltīja laiku, lai izstrādātu šo partnerību un to, ko tas nozīmē virzīties uz priekšu. Katram bija jāsaka par šo jautājumu.

Kevin Lehtiniitty, Prime Trust CPO, paziņo,

“Vertalo ir sapratis, ka aktīvu tokenizācijas masveida pieņemšanai ir nepieciešams, lai blokķēdes īpašie jēdzieni, piemēram, maki un adreses, būtu melnā kastē no tipiskā mazumtirdzniecības lietotāja. Mēs, Prime Trust, dalāmies ar Vertalo komandu pārliecībā, ka plaisas šķērsošana prasa abstrakciju un vienkāršību, kas mūs priecē paziņot par šo partnerību. Izmantojot Vertalo ļoti intuitīvos rīkus, visi mūsu kopfinansēšanas biznesa emitenti varēs pārvaldīt un marķēt savus vērtspapīrus, kā arī nodrošināt saviem investoriem piekļuvi lietotāja saskarnei, lai apskatītu viņu ieguldījumus. Mēs esam ļoti priecīgi turpināt darbu ar Vertalo komandu, lai paplašinātu mūsu partnerību un piedāvātu šo marķēšanas potenciālu visiem mūsu emitentiem. Vertalo piedāvā vēl daudz ko citu, ko mēs dalīsim ar pasauli, kad būs īstais laiks. ”

Dave Hendricks, Vertalo izpilddirektors, norāda,

„Vertalo partnerība ar Prime Trust nodrošinās viņu tūkstošiem klientu ar Vertalo ķēdes ierobežojumu tabulu, emitentu un investoru saskarnēm, ļaujot Prime Trust klientiem tieši sazināties ar saviem investoriem, lai uzlabotu ieguldītāju attiecības un īpašumtiesību pieredzi. Prime Trust klientiem, kuri pārvēršas par Vertalo, tiks nodrošināta arī viņu zemāko cenu ‘izvēles marķēšana’ gadījumā, ja viņi vēlas konvertēt savas papīra akcijas digitālajos aktīvos tirdzniecībai Vertalo partneros, piemēram, OpenFinance. Šī dziļā Prime Trust un Vertalo integrācija balstās uz vairāk nekā gadu ilgiem kopīgas attīstības centieniem, kuru mērķis ir vienkāršot digitālo aktīvu iegādi, pārvaldību un pārdošanu gan emitentiem, gan investoriem. Mēs lepojamies, ka sadarbojamies ar Prime Trust komandu un ceram uz drīzu kopīgu paziņojumu par noderīgākiem jauninājumiem. ”

Prime Trust

Prime Trust, kas darbojas ārpus Lasvegasas, tika dibināts 2016. gadā. Prime Trust komanda ir izstrādājusi dažādus piedāvājumus, kas kalpo digitālo vērtspapīru sektoram. Tas ietver aizbildnību, depozītu, atbilstību un daudz ko citu.

Izpilddirektors Scott Purcell pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Vertalo

Darbojoties ārpus Teksasas, Vertalo pirmo reizi sāka darboties 2017. gadā. Uzņēmums piedāvā dažādus pakalpojumus, kas pielāgoti bloku ķēdes nozarei – sākot no vāciņu tabulas pārvaldības, līdz emisijas platformai un daudz ko citu. Līdz šim tie joprojām ir vieni no aktīvākajiem uzņēmumiem digitālo vērtspapīru nozarē.

Mūsu notiekošajā interviju sērijā mums bija prieks intervēt izpilddirektoru Deivu Hendriksu. Apmeklējiet šo interviju zemāk, lai uzzinātu vairāk par Vertalo un viņu nākotnes plāniem.

Interviju sērija – Deivs Hendrikss, Vertalo izpilddirektors

Citu ziņu sadaļā

Katrs no šodien šeit apspriestajiem uzņēmumiem pēdējā gada laikā ir vairākkārt piesaistījis mūsu uzmanību. Turpmākajos rakstos ir sīkāk aprakstīti daži no tiem notikumiem, kas šajā laikā veikti.

Prime Trust palielina drošības pasākumus ar Fireblocks palīdzību

Vertalo izlaiž V-Token programmatūru lietošanai tokenizācijas laikā

Vertalo un tZERO Skatiet talantu pieplūdumu, jo tiek ražoti vairāki darbinieki

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me