Marko Hafez, Blockstation – Interviju sērijas prezidents un izpilddirektors

Marko ir sērijveida uzņēmējs un novators, kurš savu pirmo uzņēmumu izveidoja 19 gadu vecumā un nekad neatskatījās. Viņa aizraušanās ar blokķēdes tehnoloģijām un finanšu instrumentu tokenizācijas pārveidojošais potenciāls lika viņam atrast kopīgu Blockstation.

Jūs jau laikus ticējāt digitālajiem vērtspapīriem, 2014. gadā izlaižot Blockstation. Kas bija tas, kas padarīja jūs ticīgu pirms visiem pārējiem?

Es pirmo reizi uzzināju par Blockchain iespējām 2010. gadā un līdz 2014. gadam uzraudzīju Bitcoin cenu. Es veicu plašu pētījumu, lai saprastu, kā ieraksti par Blockchain ir nemainīgi un kā tas ļauj mums visātrāk un visizdevīgāk pārsūtīt vērtību visā pasaulē. iespējams efektīvs veids. Šie fakti, kā arī tas, kā tikai 4 gadu laikā Bitcoin cena parādīja ievērojamu pieaugumu, man bija galvenie apstiprināšanas punkti.

Es sazinājos ar savu labo draugu Jai Waterman, programmatūras ekspertu un iespējamo līdzdibinātāju un Blockstation CTO, lai sāktu izpētīt Blockchain un ar to saistītās iespējas..

Tas, ko mēs atklājām, bija tas, ka lielākā daļa kriptogrāfijas tirgu bija (un joprojām ir) neregulētas un tām nav atbilstošu Riska pārvaldības protokolu (RMP), apdrošināšanas vai normatīvas uzraudzības, lai nodrošinātu ieguldītāju aizsardzību, veicinātu tirgus efektivitāti un integritāti – liela problēma vispārējai ieviešanai. Protams, kur ir problēma, tur ir iespēja! Caur šīm tirgus vietām bija tik daudz naudas, tik daudz apjoma, ka tradicionālajai finanšu ekosistēmai nebija iespējas piekļūt.

Mūsu prātos nebija šaubu, ka šīs jaunās digitālo aktīvu telpas regulēšana ir tikai laika jautājums. Regulētajām finanšu iestādēm bija jāpieņem tehnoloģija Blockchain, lai ļautu tirgoties ar digitālajiem aktīviem un iekļūt šajā aizraujošajā jaunajā tirgū.

Tajā pašā laikā neviens neveidoja risinājumu pēc atslēgas, kas apmierinātu visas ekosistēmas vajadzības. Jūs redzējāt cilvēkus, kas koncentrējas uz aizbildnību, koncentrējas uz tirdzniecību, bet neko nav holistiska. Mums bija skaidrs, ka Blockstation būs uzņēmums, kas pārvarēs plaisu starp blokķēdes tehnoloģiju un regulētajām finanšu iestādēm.

https://www.youtube.com/watch?v=gCehm557X8w&t = 14s

Vai varat dalīties ar mums, ko dara Blockstation?

Lai sāktu, mēs esam Kanādas FinTech uzņēmums, kas atrodas ārpus Toronto un ir izstrādājis atbilstošu, ar Blockchain virzītu gala platformu regulētām biržām un visiem to ekosistēmas partneriem – brokeriem, depozitārijiem, regulatoriem, tirgus veidotājiem un visiem – marķēt, uzskaitīt, tirgot, dzēst un norēķināties par digitālajiem aktīviem un vērtspapīriem, vienlaikus pildot to pašu un funkcijas, ko viņi veic tradicionālajiem aktīviem.

Īsāk sakot: mēs ļaujam tradicionālajai finanšu ekosistēmai piekļūt digitālajiem aktīviem, tostarp Bitcoin, Ether un Tokenizēti IPO (Drošības žetonu piedāvājumi jeb STO).

Mūsu platforma atspoguļo tradicionālo ekosistēmu, bet izmanto viedos digitālos procesus un blokķēdes skrūves, lai radītu efektivitāti, drošību un pārredzamību, izpildot Finanšu darbības darba grupas (FATF) prasības naudas atmazgāšanas novēršanai (AML) un terorisma apkarošanas finansēšanai (CTF). Tas efektīvi samazina darbības izmaksas, optimizējot darbplūsmu un procesus visām ieinteresētajām personām, kā arī ļaujot investoriem tirgoties drošā, uzticamā un 100% apdrošinātā vidē.

Marko Hafezs, prezidents & amp; Blockstation - Interviju sērijas vadītājs

2019. gada sākumā Blockstation sadarbojās gan ar Barbadosas fondu, gan ar Jamaikas fondu biržu, lai nākotnē atvieglotu Tokenized IPO / STO. Kā šīs attiecības sākotnēji attīstījās?

2017. gadā biznesa attīstības pārstāvis no Jamaikas fondu birža (JSE) dzirdēja par mūsu platformu un aicināja mūs apmeklēt JSE Kingstonā, Jamaikā, lai demonstrētu mūsu tehnoloģiju, kā arī sniegtu izglītību par blokķēdi un tās priekšrocībām vērtspapīru tirgū.

Mēs ar Jai to uzskatījām par lielisku iespēju, jo JSE ir spēcīgākā fondu birža Karību jūras reģionā un arī starptautiski atzīta. Bloomberg Businessweek 2015. gadā to tikko nosauca par pasaules labāko sniegto biržu. JSE turpināja būt spēcīgs izpildītājs starptautiskā mērogā un ideāls partneris Blockstation, atkal izpelnoties Bloomberg atzinību par to pašu sasniegumu 2018. gadā..

Pēc šīm dažām pirmajām tikšanām un demonstrācijām ar JSE vadības komandu un Jamaikas Finanšu pakalpojumu komisiju (FSC) mūsu vīzijas bija saskaņotas, un attiecības virzījās uz veiksmīga tirdzniecības izmēģinājuma uzsākšanu 2018. gadā un grafika sākumu 2020. gada sākumā..

Tajā pašā periodā Blockstation komandā pieauga talantīgi cilvēki, kuri nodibināja esošās attiecības ar tādām institūcijām kā Barbadosas birža (GSE) un citi. Tie nodrošināja vērtīgu iespēju paplašināties citiem tirgiem, un mēs 2020. gadā paziņosim par partnerībām ar citām biržām.

Kādi ir daži projekti, kas tiks uzsākti Jamaikas fondu biržā?

Kā jūs zināt, pirmie četri Tokenized IPO, kas iekļauti JSE Digital Asset Trading Platform (DATP) sarakstā, nesen tika paziņoti uz skatuves JSE Investīciju un kapitāla tirgus konferencē 2020.

Arī mūsu viedā saraksta paātrinātāja portāls (SLAP) nesen sāka darboties, tāpēc emitenti tagad var pieteikties un sākt veidot savu prospektu.

Pieci vadošie uzņēmumi ir:

Noslaukiet no Trinidādas (naudas pārskaitījums)

AUGSTA no Toronto, Kanādas (nekustamais īpašums)

Lotus Energy no Austrālijas (enerģētikas sektors)

VeleV Capital no Toronto, Kanādā (Hipotēku ieguldījumu korporācija)

Zinātāja kultūra (CBDMS) no Monreālas, Kanādas (Kaņepes)

Citas sagatavošanas nozares ir bioloģiskā veselība, videospēļu izdošana, mūzika, sports un kalnrūpniecība.

Ir pieejams mūsu pilns gaidāmo sarakstu saraksts šeit

Vai mums vēl ir datums, kad tiks uzsākts pirmais projekts Barbadosā un kādi ir šie projekti?

Mēs saņēmām interesi no vairākiem emitentiem ar vēlmi uzsākt viņu marķēto IPO GSE. Mums nav konkrēta laika šai palaišanai, taču viss virzās uz priekšu, un mēs ceram, ka šogad varētu sākt darboties.

Jūs atrodaties Toronto, Kanādā, kur atrodas Ethereum un daudzi citi aizraujoši blokķēdes projekti. Vai jūs uzskatāt, ka atrašanās ārpus Toronto ir izdevīga Blockstation?

Toronto dzīvo daudz cilvēku, kas ir talantīgi un zinoši par blokķēdi un kapitāla tirgiem, kā arī tas ir starptautiskās tirdzniecības centrs. Mēs esam izveidojuši daudz fantastisku savienojumu, vienkārši atrodoties tur, kur mēs atrodamies, no kuriem daži šobrīd ir Blockstation komandā.

2019. gada novembrī jūs paziņojāt par pievienošanos un vadošo lomu Kripto aktīvu darba grupā, ko organizēja Kanādas pašregulācijas iestāde IIROC. Kādi ir šīs organizācijas mērķi?

Bumba jau kādu laiku rit Kanādā, un to palīdzēja FATF ziņojuma izlaišana 2019. gada vidū, kurā tika ieteikts digitālo aktīvu globālais standarts, kurā iekļautas tādas pašas AML un CTF prasības digitālo aktīvu pakalpojumu sniedzējiem kā tradicionālajām finanšu iestādēm.

IIROC Kripto aktīvu darba grupa (CWG) tika izveidota 2019. gada beigās ar mērķi izstrādāt normatīvo regulējumu kriptogrāfijas aktīviem, vienlaikus pievēršoties tirgus integritātei un ieguldītāju aizsardzībai. Tas ir ļoti sadarbības spēks, pārstāvot finanšu iestādes un tehnoloģiju uzņēmumus no visiem nozares aspektiem, ieskaitot Blockstation komandas locekli Lindu Montgomeriju.

Mūsu dalība šajā darba grupā runā par Blockstation kā līdera statusu atbilstošu digitālo līdzekļu jomā regulētajā tirgū, it īpaši saistībā ar mūsu rīku ChainWatch AML / CTF. Mūsu pieeja pirmajam regulējumam ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mēs saņēmām Jamaikas Finanšu pakalpojumu komisijas vēstuli bez iebildumiem un varam turpināt darbu ar JSE.

Mēs priecājamies būt daļa no IIROC darba grupas un ceram sekmēt mūsu veiksmīgās partnerības ar citiem vērtspapīru regulatoriem, lai izstrādātu sistēmu, kas darbojas Kanādas tirgū.

Kādi ir citi projekti, pie kuriem strādā BlockStation?

Ir 2020. gads – pienācis laiks, kad regulētie digitālie aktīvi Kanādā un ASV kļuva par ikdienas, parasto realitāti. Lai gan abi tirgi ir veikuši mazuļu pasākumus, zināmā mērā licencējot pakalpojumu sniedzējus un dažas iestādes, piemēram, Fidelity vai Bakkt, publicē virsrakstus, mēs vēl tur neesam.

Blockstation mēs uzskatām, ka ir īstais laiks balstīties uz līdzšinējiem normatīvajiem centieniem un apvienot nozares dalībniekus, lai parādītu, kā darbībā varētu izskatīties pilnīga atbilstošas, no gala līdz galam digitālu aktīvu ekosistēmas sistēma..

Kanādā tas nozīmē tiešraides digitālo aktīvu tirdzniecības pilotu, lai papildinātu un informētu IIROC darba grupas centienus. Es varu apstiprināt, ka mums jau ir interese no vairākiem motivētiem ekosistēmas dalībniekiem, tostarp brokeriem, biržām un pat depozitārijiem, un mēs esam priecīgi par priekšu doties tālāk ar pilotu mūsu pašu pagalmā.

Amerikas Savienotajās Valstīs mēs strādājam pie tā, lai pilnībā atklātu jaunu pakalpojumu piedāvājumu: pilnīgs brokeru un emitentu atbalsts STO, pilnībā ievērojot vērtspapīru noteikumus.

Emitenti gūs labumu no tiem pašiem rīkiem informācijas atklāšanai, marķieru izsniegšanai un dzīves cikla pārvaldībai, vienlaikus spējot pārformatēt savus pieteikumus dažādiem regulatoriem dažādās jurisdikcijās. Brokeriem tas tomēr ir īsts spēļu mainītājs. Kad viņi būs uz klāja, viņiem būs centralizēta piekļuve pilnīgai emitentu datu bāzei, komplektā ar inteliģentu riska profila saskaņošanas motoru, kas savieno viņus ar iespējām, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām..

Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties dalīties par Blockstation?

Blockstation ir vairāk nekā FinTech uzņēmums. Mūsu komandai ir ilggadēja pieredze atbilstības, risku pārvaldības un kapitāla tirgos. Mēs vienmēr domājam gadiem uz priekšu, lai nodrošinātu, ka tradicionālo finanšu iestāžu tehnoloģija ir gatava un gaida, kad stāsies spēkā noteikumi.

Mēs to veiksmīgi darām, veicot plašas un produktīvas diskusijas ar centrālajām bankām, regulatoriem, biržām, depozitārijiem, brokeriem, emitentiem un investoriem no visas pasaules. Šie kolektīvie dati dod mums priekšrocības un skaidru redzējumu par to, kādā virzienā virzīties, izstrādājot pareizo tehnoloģiju īstajā laikā.

Mēs esam svētīti, ka mums ir lieliska komanda ar pareizu pieredzi, lai sasniegtu mūsu pašreizējos un nākotnes mērķus, un mēs ceram uz gaišu 2020. gadu Blockstation.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me