Komisārs Hesters Peirce, SEC – interviju sērija

Nesen man bija prieks apsēsties un parunāties SEC komisārs Hesters Peirce par digitālo aktīvu pašreizējo ainavu un to, kā SEC strādā, lai padarītu skaidrāku ceļu cilvēkiem kosmosā. Skatiet mūsu diskusiju zemāk, lai iegūtu vērtīgu informāciju un norādījumus ikvienam, kas ir iesaistīts vai interesējas par digitālajiem aktīviem, drošības žetoniem un digitālajiem vērtspapīriem.

Komisāre Peirce kripto kopienā ir mīļi pazīstama kā “Kripto mamma” par savu progresīvo skatījumu un piespiest saprātīgus risinājumus, kas joprojām ļauj izaugsmi sabiedrībā. Viņa nesen izlaida savu Token Safe Harbor priekšlikumu (ierosinātā vērtspapīru likuma 195. pants), kas ir ļoti pārdomāts priekšlikums, lai pārvarētu plaisu starp regulējumu un decentralizāciju..

Komisāres Peirces paustie viedokļi ir viņas pašas viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Vērtspapīru un biržu komisijas vai viņas kolēģu komisāru viedokļus.          

Šī skaidrība skaidrības labad ir rediģēta.

 

RS:  Kāds, jūsuprāt, ir trīs vissvarīgākie elementi, kas mēģina noteikt, vai uzņēmējdarbības modelis ir lietderība vai drošība?

HP:  Es domāju, ka tas, ko es ieteiktu, ir tas, ka jūs ieskatāties Hovija testā un nosakāt, kur jūs iederaties, vai jūs pārdodat marķieri cilvēkiem, kas iesaiņoti ar solījumu, ka jūs kā virzītājs gatavojas kaut ko darīt šo simbolisko vērtības pieaugumu. Ja jūs to reklamējat, es teiktu, ka jums rūpīgi jāizpēta Hovijs un jānosaka, kurā līnijas pusē jūs nokrītat.

Turpmāk jūs varat lasīt vairāk no SEC par Howey testu:

RS:  Ja biznesa modelis ir drošība, kādi ir pirmie soļi, kas uzņēmumam jāsper kopā ar SEC?

HP:  Es absolūti aicinu visus, kas strādā pie kaut kā, procesa laikā pēc iespējas ātrāk nonākt SEC un īpaši sazināties ar FinHub, kuru varat atrast SEC vietnē. Jūs varat satikties ar mums personīgi vai arī jūs varat satikties ar mums pa tālruni. Cilvēkiem, kuri vēlas mani turēt, un vienkārši uzziniet no mūsu darbiniekiem, par kādām lietām domāt, piemēram, par pirmo jautājumu, ko izvirzījāt saistībā ar kritiena vietu, drošību vai nedrošību. Viņi nedos jums juridiskas konsultācijas, bet sniegs jums lietas, par kurām jums patiešām vajadzētu padomāt, mēģinot noskaidrot, kurā šīs līnijas pusē jūs atrodaties, un tāpēc, kā jūs varat rīkoties, veicot savu simbolisko piedāvājumu.

Cilvēki, kuri vēlas izveidot sanāksmi vai runāt ar SEC darbiniekiem, var aizpildīt a pieprasījuma veidlapa šeit, vai sazinieties tieši ar komisāra Peirce biroju vietnē Komisārs [email protected].

RS: SEC vietnē nav daudz pieminēts STO (Security Token Offerings). Vai jūs domājat, ka ieguldītāji ir labāk aizsargāti ar STO nekā SIO?

HP:  Es skatos katru piedāvājumu katrā gadījumā atsevišķi, tāpēc ir patiešām grūti izteikt šādus vispārīgus paziņojumus. Es domāju, ka cilvēkiem ir jāskatās, kur lietas nokrīt, ja tas ir vērtspapīrs, izdomājiet, vai vēlaties to darīt kā reģistrētu piedāvājumu, vai arī vēlaties izmantot atbrīvojumu, un izdomājiet, kur tas vislabāk nokrīt izmantošanas atbrīvojums. Man ir grūti kategoriski pateikt, ka STO ir labāki nekā SIO vai otrādi, mēs atkal izmantojam uz faktiem un apstākļiem balstītu pieeju; mēs redzam, ka katrs piedāvājums jāizskata atsevišķi.

RS: vai ieguldītājiem jābūt vienlīdz piesardzīgiem attiecībā uz STO, tāpat kā pret ICO?

HP:  Šajā situācijā, tāpat kā jebkurā citā situācijā, es saku cilvēkiem, kuri pērk lietas, uzdot pareizos jautājumus, ja jūs uzliekat lielu naudas summu kaut kam, ko labāk uzdot daudz jautājumu, neatkarīgi no tā, vai tas ir Jauna automašīna vai žetona pirkšana vai akciju vai obligāciju pirkšana, jums jāuzdod jautājumi. Ja jūs nevarat saņemt atbildi, kas, jūsuprāt, jums būtu jāsaņem, un, ja jūs nesaņemat atbildes uz jautājumiem, kas ir pamatoti uzdot, tad jūs, iespējams, nevēlaties ieguldīt. Ir daži pamata sarkani karodziņi, kas tiek piemēroti jebkuram pirkumam vai ieguldījumam neatkarīgi no tā, vai tas ir digitālais aktīvs vai tradicionāls vērtspapīrs.

RS: Tieši šajā laikā pagājušajā gadā jūs teicāt: “Mēs, iespējams, varēsim uzzīmēt skaidrākas līnijas, tiklīdz būsim redzējuši vairāk nobloķētu projektu”. Kā jūs domājat, kā pagājušajā gadā ir nobrieduši blokķēdes projekti? Vai šis termiņš ir lielāks / mazāks, nekā jūs gaidījāt?

HP:  Es domāju, ka nobriešana noteikti ir notikusi, tā ir iepriecinoša, un man patīk redzēt, ka cilvēki kļūst saprātīgāki. Cilvēki uzdod vairāk jautājumu nekā pirms gada vai diviem gadiem. Es domāju, ka projektu turēšana augstākā līmenī ir bijusi laba visiem. Es domāju, ka mēs redzētu lielāku termiņu, ja vērtspapīru likumu regulējums būtu skaidrāks nekā tas ir. Tā ir mazliet vistas un olu problēma, jūs nevarat redzēt tik daudz attīstības bez regulējuma skaidrības, un jūs nevarat redzēt normatīvo skaidrību, nezinot, kas tas ir, jūs sniedzat skaidrību. Es ceru, ka nākamajā gadā mēs redzēsim vēl kādu attīstību, varbūt daudz kas notiks ārpus ASV, bet tas var mums palīdzēt domāt par to, kādam vajadzētu izskatīties normatīvajam regulējumam.

RS: Es zinu, ka Malta daudz progresīvi regulē blokķēdes un digitālos līdzekļus, es domāju, ka tas palīdz cilvēkiem labāk virzīties.

HP:  Mēs redzam citas jurisdikcijas, Maltu, Šveici un dažas citas jurisdikcijas, kas izmanto nākotnes pieeju. Es domāju, ka mēs varam mācīties no tā, ko viņi dara. Es gribētu, lai mēs būtu vairāk priekšplānā, taču nav slikti, ka citi cilvēki par to domā un mēs varam no viņiem mācīties – arī regulatori var piesaistīt pūļus!

RS: Jūs esat diezgan skaļi izteicies, ka SEC ar ICO un digitālajiem aktīviem izvēlas skatīties un redzēt. Daudzi cilvēki ICO / digitālo aktīvu nozarē vēlas, lai SEC ātri regulētu, tāpēc viņiem nav jādarbojas pelēkajā zonā. Ko tu tiem cilvēkiem teiktu?

HP:  Es viņiem teiktu, ka man ir ideja par drošu ostu. Es ceru, ka cilvēki to var apskatīt. Amerikas Savienotajās Valstīs ir daudz jautājumu, kur trūkst skaidrības, tas attiecas tikai uz vienu no šiem jautājumiem. Es ceru, ka cilvēki atgriezīsies pie manis un sniegs man atgriezenisko saiti, un mēs varēsim attīstīt kaut ko darbīgu

Lasītāji var redzēt komisāru Peirce Drošas ostas runa un priekšlikums šeit.  Drošas ostas priekšlikumā detalizēti aprakstīti pieci nosacījumi, kas komandām jāizpilda, lai varētu izmantot ierobežotu laika atbrīvojumu no federālo vērtspapīru likuma noteikumiem:

„Pirmkārt, komandai ir jādomā, lai tīkls, kurā darbojas marķieris, sasniegtu tīkla termiņu – definēts kā decentralizācija vai marķiera funkcionalitāte – trīs gadu laikā pēc pirmās marķiera pārdošanas dienas, un tā godprātīgi un saprātīgi cenšas sasniegt šo mērķi . Otrkārt, komandai būtu jāatklāj galvenā informācija brīvi pieejamā publiskā vietnē. Treškārt, marķieris jāpiedāvā un jāpārdod, lai atvieglotu piekļuvi tīklam, dalību tajā vai tīkla attīstību. Ceturtkārt, komandai būtu jāpieliek godprātība un saprātīgi centieni, lai lietotājiem radītu likviditāti. Visbeidzot, komandai būs jāiesniedz paziņojums par paļaušanos. ”

Drošas zonas priekšlikums ir darbs, un komisārs Peirce atzinīgi vērtē papildu ieguldījumu.   

RS: Pagājušajā mēnesī SEC iesniedza ierosinātu noteikumu, lai grozītu “akreditēta ieguldītāja” definīciju. Vai varat pastāstīt mums nedaudz vairāk par šīm ierosinātajām izmaiņām un to, kā, jūsuprāt, tās var dot labumu digitālo aktīvu un ICO nozarei?

HP:  Izmaiņas patiešām ir vērstas uz institucionālo kategoriju, nevis uz individuālo akreditēto investoru kategoriju. Kad mēs runājam par akreditētiem investoriem, es dzirdu atsauksmes par to, cik cilvēki ir sarūgtināti, ka mēs pēc būtības vērtējam finanšu izsmalcinātību pēc vienas metrikas un tas ir pēc tā, cik jūs esat bagāts. Tāpēc ir daudz cilvēku, kuri man ir teikuši, ka viņi vēlētos redzēt individuālo klasi par to, kā akreditēts investors tiek paplašināts līdz cilvēkiem, kuri ir pierādījuši savu finansiālo izsmalcinātību citos veidos. Tā ir atvērta komentāriem, un cilvēki to var apsvērt, un, ja cilvēki to neizvērtē, lielākā daļa ierosināto izmaiņu būs uzņēmuma pusē.

RS: Vai sabiedrība var izsvērt ierosinātās akreditēto investoru izmaiņas??

HP:  Pilnīgi.

HP:  Varat vienkārši nosūtīt e-pastu, tas ir samērā nesāpīgs process. Tas patiešām palielinās tīmekļa vietnē, lai ikviens to varētu redzēt. Mēs noteikti priecājamies par atsauksmēm, un ir īpaši patīkami dzirdēt no cilvēkiem, kuri, iespējams, nezināja, ka varētu iesniegt komentārus. Mēs vienmēr ļoti vēlamies, lai mūsu priekšlikumi sasniegtu arvien vairāk cilvēku.

Lai iegūtu papildinformāciju par ierosinātajām izmaiņām, lai grozītu “akreditēta ieguldītāja” definīciju:

Termiņš atgriezeniskās saites sniegšanai par piedāvāto akreditētā ieguldītāja definīciju ir 2020. gada 16. marts. Atsauksmes var nosūtīt uz [email protected], tēmas rindiņā vai pie. atzīmējot faila numuru S7-25-19 komentāru forma šeit, un zem izlaiduma numura 33-10734 noklikšķiniet uz “Iesniegt komentārus par S7-25-19”.

RS: Pašlaik uzņēmumi var likumīgi piesaistīt līdz USD 1,07 miljoniem, izmantojot pūļa finansējumu, mūsdienu vidē tas nav daudz sākuma kapitāla tādām nozarēm kā tehnoloģija. Uzņēmumiem, kas pārsniedz USD 1,07 miljonus, nav daudz iespēju, kas ļautu likumīgi piesaistīt kapitālu; Prasības, lai uzņēmumam būtu IPO, ir milzīgas un sedz tikpat milzīgas izmaksas. Daži cilvēki ir izmantojuši SIO / STO / IEO kā tiltu, lai novērstu šo plaisu. Kādas ir jūsu domas par šo?

HP:  Es piekrītu, ka kolektīvais finansējums nav sasniedzis potenciālu, ko tas varētu sasniegt, un tas ir kaut kas tāds, ka tagad, kad tas darbojas nedaudz, mums ir jāaplūko un jāpārliecinās, vai mums ir jāpielāgo, kā tas darbojas un kādi ir šie pielāgojumi. vajadzētu būt. Viena no lietām, kas mums ir noderīga SEC, ir noderīga, ir Mazo uzņēmumu kapitāla veidošanas konsultatīvā komiteja, kas tiekas periodiski. Tā ir cilvēku grupa ārpus SEC, kas ir iesaistīti kapitāla piesaistē mazajiem uzņēmumiem. Tie sniedz mums informāciju par esošajiem noteikumiem un to, kā tie ir jāmaina, lai tie būtu efektīvāki, vai par nepieciešamību pēc jauniem atbrīvojumiem cilvēkiem, kuri cenšas piesaistīt naudu. Šajā forumā mums ir bijušas dažas iespējas domāt par kolektīvo finansēšanu un to, kā panākt, lai tas darbotos labāk. Es domāju, ka cilvēki cenšas būt radoši, domājot par to, kā viņi var piesaistīt naudu, tāpēc man ir aizdomas, ka jums ir taisnība, daži cilvēki skatās žetonu piedāvājumus kā alternatīvu kaut kam tādam kā pūļa finansējums. Ja viņi to dara, viņi labāk nopietni apsver, kā vērtspapīru likumi attiecas uz to, ko viņi dara.

RS: Pēdējo sešu mēnešu laikā IEO (sākotnējie valūtas maiņas piedāvājumi) ir bijuši augsti; Es pamanīju, ka SEC izsniedza Investora brīdinājums par IEO kas ir noderīgi ieguldītājiem, kuri, iespējams, īsti neapzinās, kas notiek ar dažiem IEO. Es zinu, ka daži IEO mēģina panākt, lai projekti izklausītos oficiālāki nekā tie ir.

HP:  Jā, cilvēkiem patīk to darīt. Viena no manām pastāvīgajām mantrām ir tā, ka es vēlos, lai SEC būtu atvērtāka ļaut cilvēkiem piesaistīt naudu un ieguldīt projektos. Bet es arī vēlos, lai cilvēki zinātu, ka kā līdzinieks SEC nepierakstās uz ieguldījumiem. Tātad, ieguldot kaut ko, jums, ieguldītājam, ir jāpieņem lēmums, vai tas vispār ir labs ieguldījums un vai tas ir labs ieguldījums tieši jums. Nedomājiet, ka SEC ir iepriekš iztīrījis vai parakstījis lietas neatkarīgi no tā, cik oficiāli kaut kas izskatās.

RS: Šis ir lielisks padoms daudziem jauniem investoriem, kurus šī nozare ir piesaistījusi.

RS: Ņujorkas fondu birža pastāvēja un darbojās vairāk nekā 100 gadus pirms Vērtspapīru un biržu komisijas izveidošanas. Ja sabiedrība tik ilgu laiku spēja veiksmīgi tirgoties ar akcijām neregulētās biržās, vai jūs domājat, ka ir iespējams, ka cilvēki var veiksmīgi pašregulēt ICO nozari, kamēr nav pienācīgas SEC regulēšanas?

HP: Ir daudz dažādu regulēšanas veidu. Mēs ASV esam izvēlējušies regulēt savu vērtspapīru tirgu, izmantojot pašregulāciju, valdības regulējumu un kvazivalitatīvo regulējumu. Viens punkts, ko es esmu teicis šajā telpā, kas dažkārt tiek pazaudēts tādiem valdības regulatoriem kā es, ir tas, ka daži regulējumi notiek dabiski: tirgi paši regulē un disciplinē. Es domāju, ka vērtspapīru nozare ir tā, kurā mēs esam redzējuši, ka dažas pašregulācijas versijas var būt diezgan efektīvas. Tas nozīmē, ka mums ir sistēma, kurā iesaistīts valdības regulators (SEC), ciktāl cilvēki iesaistās darbībās, kas ietilpst mūsu kompetencē, mēs esam regulators, kas raksta noteikumus, tāpēc starp šajā jomā notiekošo ir jābūt mijiedarbībai. telpa un mēs. Jūs nevarat darīt tikai tādas lietas, kas ietilpst mūsu jurisdikcijā, un teikt: “Nu, es sevi regulēju, tāpēc tā ir pieņemama alternatīva”.

RS: Un tas jums atgādina iepriekš, sakot, sazinieties ar SEC, un SEC var palīdzēt cilvēkiem meklēt.

RS: Pēdējo pāris gadu laikā esmu pamanījis diezgan dramatiskas atšķirības digitālo aktīvu vidē: cilvēki pašregulējas, uzņēmumi ir profesionālāki un cilvēki uzdod labākus jautājumus. Es zinu, ka daudzi cilvēki vēlētos SEC regulējumu, lai viņi varētu viegli ievērot likumu.

HP:  Es arī to saprotu. Es domāju, ka mēs cenšamies nonākt vietā, kur mēs varam cilvēkiem, kuri cenšas rīkoties pareizi, darīt vieglāk to darīt veidā, kas atbilst mūsu noteikumiem, kā arī sasniegt viņu mērķus, tieši to es vēlos lai nokļūtu. Tas nekad nebūs īpaši vienkārši, jo mūsu vērtspapīru likumi var būt patiesi sarežģīti, taču mēs noteikti varam tos padarīt vienkāršākus nekā tagad.

RS: Vai jūs paredzat, ka normatīvie akti cilvēkiem būs vieglāk ievērojami nākamā vai divu gadu laikā?

HP:  Es palieku cerīgs, tāpēc mēs vēlamies iegūt drošas ostas projekta ideju, lai mēs varētu likt cilvēkiem par to domāt. Viens no ASV regulatīvās infrastruktūras elementiem, kas neko vienkāršu nepadara, ir tas, ka mums ir tik daudz dažādu regulatoru, kuri potenciāli interesējas par šo telpu. Tātad, pat ja mēs kaut ko darām SEC, ir arī citi regulatori, kuriem arī var būt kaut kas sakāms. Pastāv starpvalstu sadarbība, bet es domāju, ka mēs dzirdēsim vēl vairāk aicinājumu uz vēl labāku un ciešāku sadarbību.

RS: Vai jūs vēlētos dalīties ar kaut ko citu, ko mēs nepieskārāmies??

HP:  Nē, es domāju, ka jūs to labi atspoguļojāt. Jums ir taisnība, koncentrējoties uz šo jautājumu par to, kur notiek lietas saistībā ar mūsu vērtspapīru likumiem, un kā mēs varam strādāt, pielāgojot šos vērtspapīru likumus, lai tie palīdzētu to skaidri saprast potenciālajiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti iesaistīties šajā telpā. Ja projektā patiešām tiek mēģināts izdarīt kaut ko likumīgu ar līdzekļiem un kad viņi vēlas darīt kaut ko likumīgu ar līdzekļiem, mēģinot noteikt skaidru ceļu cilvēkiem, kuri cenšas rīkoties pareizi, un es domāju, ka tas kalpos visiem mums labi.

Tālāk ir norādītas dažas noderīgas saites:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me