Kalifornijas Berkeley Haas Blockchain iniciatīvas pētnieki izdod jaunu Stablecoin pētījumu

Šonedēļ Kalifornijas Universitātes Berkeley Haas Blockchain Initiative finansētā pētnieku grupa izlaists stablecoin pētījums, kurā secināts par šo monētu emisiju, neietekmē bitcoīna vai citu kriptovalūtu cenu tirgū. Grupa atklāja savu acu atvēršanas secinājumu, salīdzinot tirgus un tirdzniecības plūsmas datus pēdējos pāris mēnešos. Jaunumi atspoguļo šo jauno finanšu instrumentu izmantošanas un ietekmes maiņu kriptogrāfijas sfērā.

Stablecoins

Stablecoins ir žetoni, kas ir piesaistīti kriptonauda, ​​fiat nauda vai biržā tirgotas preces, piemēram, dārgmetāli vai rūpnieciskie metāli. Tādā veidā šie marķieri piedzīvo cenu svārstības atbilstoši to tirgus piesaistei, nevis kopējai kriptogrāfijas sfērai. Pirmais lielākais stablekoīns bija Tether (USDT). Emisijas laikā Tether apgalvoja, ka katrs USDT ir nodrošināts ar fiat valūtu, pamatojoties uz 1: 1. 2019. gada martā Tether mainīja nodrošinājumu, iekļaujot aizdevumus un citus aktīvus. Neskatoties uz izmaiņām, Tether joprojām ir top stablecoin.

Stablecoin debates

Svarīgi, ka stablecoins joprojām ir karstas diskusijas instruments tirgū. Šis ziņojums gan regulatoriem, gan kriptokopienai nodrošina ļoti nepieciešamo pārredzamību par šo marķieru sekām. Gadiem ilgi tirgu mocīja apgalvojumi par tirgus manipulācijām. Šīs bažas sasniedza drudzi pēc tam, kad Facebook pagājušajā gadā paziņoja par savu Svaru stablecoin projektu. Regulatori ātri apturēja projektu.

Stablecoin pētījums – drošs patvērums

Īpaši pētījums neuzrāda pierādījumus tam, ka stablecoin emisija ietekmē kriptonauda cenas šobrīd. Tā vietā dati atklāj pretējo. Stablecoin lietošana galvenokārt notiek kā tirgus reakcija cenu izmaiņām, nevis kā pašas darbības cēloni. Pētnieki atklāja, ka pierādījumi secina, ka stablecoins galvenokārt tiek izmantoti kā drošs patvērums.

Iziet no nepastāvības

Šiem datiem ir jēga, ja ņemat vērā, ka stablecoins sniedz investoriem vieglāku veidu, kā iziet no nestabilitātes telpā. Kriptogrāfijas pārskaitīšana uz fiat valūtu rada vairāk kavējumu un maksu. Ātri mainīgajā tirgū fiat konversijas kavējumi un pievienotās maksas var izrādīties reāla problēma. Kā alternatīva, līdzekļu pārskaitīšana uz stabilu monētu prasa sekundes, un lielākā daļa biržu tagad piedāvā savas monētas ar fiat piesaistēm.

Stablecoin pētījums

Stablecoin pētījums

Būtiski ir tas, ka tirdzniecības datu analīze arī atklāja, ka stablecoīni kalpo vēl svarīgāk kā vērtības krājums maiņām, kas nepiedāvā kriptogrāfiju fiat reklāmguvumiem. Šīs monētas ir vienīgais veids, kā izvairīties no tirgus svārstībām. Šīs platformas redz visstabilāko monētu kustību tirgus lejupslīdes laikā.

Stablecoin pētījumu grupa

Ričards Lions, U.C. Pētījuma vadību vadīja Berklija galvenais jauninājumu virsnieks un Ganesh Viswanath-Natraj, Warwick Biznesa skolas finanšu docents. Īpaši projekts saņēma finansējumu no Kalifornijas Universitātes Berkeley Haas Blockchain Initiative.

Berkeley Haas Blockchain iniciatīva

Berkeley Haas Blockchain iniciatīva oficiāli tika uzsākta 2018. gadā ar mērķi palielināt studentu izpratni par blokķēdēm un veicināt akadēmiskos pētījumus šajā jomā. The grupa koncentrējas uz pilnu blokķēdes iniciatīvu klāstu, ieskaitot tehnisko attīstību un inovācijas blokķēdē, kriptovalūtās un digitālajos maksājumos. Svarīgi ir tas, ka Berkeley Haas Blockchain iniciatīva bija iespējama, pateicoties stratēģiskai partnerībai ar Ripple.

Jauna liecība

Kritiski šis jaunākais stablecoin pētījums ir pretrunā secinājumiem, kurus 2018. gada jūlijā atrada cita universitātes pētnieku grupa. Tajā laikā Džons Grifinss no Teksasas Universitātes Ostinā un Amins Šams no Ohaio štata universitātes atrada savus izpēte pierādīja tiešu korelāciju starp Tether emisijām un Bitcoin cenu paaugstināšanu. Konkrēti, viņu dati parādīja, ka tirgus griestu kritums izraisīja Bitcoin cenu pieaugumu. Pētījums nonāca tik tālu, lai norādītu uz Tether ieviešanu kā 2017. gada Bitcoin steigas virzītājspēku.

Ziņojums galu galā nonāca ASV Tieslietu departamentā. Līdz ar to regulatori uzsāka izmeklēšanu par to, vai Tether un Bitfinex lietoja stablecoin emisijas lai uzpūstu bitcoīna cenu. Tagad regulatori apgalvo, ka Tether USDT ir veicis nelikumīgas tirgus manipulācijas, lai atbalstītu bitkoina cenu. Izšķiroši ir Tether aizstāvēja tā uzņēmums un stablecoins svarīgā loma tirgū.

Cits laiks

Fakts, ka Tether bija pirmais stablecoin, kas spēlēja drošas patvēruma lomu tirgū, ir svarīgs. 2017. gadā tā uz saviem pleciem turēja kriptokopienas svaru. Šodien ir milzīgs šķirne ieguldītājiem pieejamo stekino. Šī dažādošana turpina paplašināties, kad tirgū ienāk jaunas firmas. Šeit ir vispopulārākie stablecoins atbilstoši tirgus ierobežojumam:

  • Piesaiste (USDT)
  • TrueUSD (TUSD)
  • DAI Stablecoin
  • USD monēta (USDC)
  • Paxos standarta marķieris (PAX)
  • Bitshares (BitUSD) Stablecoin
  • Dvīņi (GUSD)
  • Binance GBP Stablecoin (BGBP)

Stablecoin pētījums – tirgus ir gatavs paplašināties

Tā kā stablecoin tirgus turpina paplašināties, lielākas firmas tagad vēlas izveidot nākamo stablecoin standartu. Tādējādi vairāk tehnoloģiju firmu, piemēram, Facebook un Telegram, ir paziņojušas par nākotnes digitālo aktīvu izlaišanas plāniem. Šīm platformām jau ir miljoniem lietotāju, kuri, ja projekti būs veiksmīgi, uzreiz kļūtu par kriptogrāfijas lietotājiem. Diemžēl abi šie projekti līdz šim saņēma skarbas atbildes no SEC. Abos gadījumos regulatori pieprasīja vairāk laika, lai pārskatītu projektu aspektus, un papildu informāciju no uzņēmumiem.

Jauni dati – jauna pieeja

Tagad, kad regulatori ir atjauninājuši datus, ir pienācis laiks jaunai pieejai stablecoin tirgum. Dažas valstis ir pieprasījušas starptautisku pieeju stablecoins. Piemēram, šogad Finanšu stabilitātes padome (FSB), G20 uzraudzības iestāde, publicēts bažas par stablecoīnu graujošo potenciālu tirgū. Ziņojumā sekoja virkne centrālo banku, kas paziņoja par plāniem emitēt stablecoins nākotnē.

Centrālā banka izlaida stabilas monētas

Vēl viens galvenais Ziņot uzsver, kā šogad Krievija uzņēmās vadību, lai Eirāzijas Ekonomiskās savienības jeb EAEU un BRICS valstīs izdotu daudznacionālu stabilo monētu, ko nodrošināja preces. Ziņas nāk pēc ziņām parādījās ka Ķīna tuvākajā nākotnē plāno izlaist stabilu monētu.

Stablecoin pētījuma pārskats

Jums jāpiešķir šiem pētniekiem kredīts. Jaunajiem šī ziņojuma datiem vajadzētu palīdzēt gan likumdevējiem, gan stablecoin izstrādātājiem virzīties uz priekšu. Cerams, ka tuvākajā nākotnē abas komandas atradīsies vienā lapā. Pagaidām likumdevēji turpina izmēģināt šo revolucionāro blokķēdes rīku patiesās iespējas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me