Kad atbalsts mazināsies, vai Svari liesmās?

Svari: nomoka bailes un dusmas

Pirmo reizi paziņojot, Facebook meitasuzņēmums Calibra un tā digitālais marķieris Svari norādīja uz digitālo aktīvu gaišu nākotni.

Laikā kopš tā laika Calibra un divi tās piedāvātie žetoni ir tikuši apmierināti tikai ar bailēm un naidīgumu – ar lielu daļu no tā.

Neskatoties uz tiesas prāvu un atbalsta līmeņa samazināšanos, projekta aizstāvji joprojām ir pārliecināti, ka viņi liks tam darboties. Lai gan tas var šķist neprātīgi, sākumā ir svarīgi atcerēties visu uzņēmumu organizējošā uzņēmuma varu. Atklāti sakot, Facebook ir finansiālas iespējas un ietekme, lai tas notiktu pats.

Atbalsta zaudēšana

Kā teikts, kopš sava projekta paziņošanas Facebook un viņu meitasuzņēmums Calibra ir piedzīvojuši drudžainus dažus mēnešus. Tā kā valdības amatpersonas visā pasaulē nepārtraukti pārbauda projektu, mēs esam redzējuši, ka vismaz 6 no galvenajiem projekta atbalstītājiem aizgāja no projekta.

Tālāk ir sniegti daži paziņojumi, ko daži no tiem, kas izstājas no projekta, izsniedz tādām ziņu izplatīšanas vietām kā CoinDesk, Financial Times un citiem..

 • PayPal
 • “Mēs joprojām atbalstām Svaru centienus un ceram uz nepārtrauktu dialogu par veidiem, kā sadarboties nākotnē. Facebook ir bijis ilgstošs un novērtēts PayPal stratēģiskais partneris, un mēs arī turpmāk sadarbosimies un atbalstīsim Facebook dažādās jomās. ”
 • MasterCard
  • “MasterCard ir nolēmis, ka šobrīd tā nekļūs par Svaru asociācijas biedru. MĒS joprojām koncentrējamies uz mūsu stratēģiju un mūsu pašu nozīmīgajiem centieniem nodrošināt finansiālo iekļaušanu visā pasaulē. Mēs uzskatām, ka šādām iniciatīvām ir potenciāls ieguvums, un mēs turpināsim uzraudzīt Svaru centienus. ”
  • Visa
   • “Visa ir nolēmusi šobrīd nepievienoties Svaru asociācijai. Mēs turpināsim novērtēt, un mūsu galīgo lēmumu noteiks vairāki faktori, tostarp asociācijas spēja pilnībā apmierināt visas nepieciešamās normatīvās cerības … Visa nepārtraukta interese par Svariem izriet no mūsu pārliecības, ka labi regulēti bloku ķēdē balstīti tīkli varētu paplašināt drošu digitālo maksājumu vērtība lielākam skaitam cilvēku un vietu, īpaši jaunajos un jaunattīstības tirgos. ”
   • Svītra
    • “Stripe atbalsta projektus, kuru mērķis ir padarīt tiešsaistes tirdzniecību pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē. Svariem ir šis potenciāls. Mēs uzmanīgi sekosim tās progresam un būsim atvērti sadarbībai ar Svaru asociāciju vēlāk. ”
    • EBay
     • “Mēs ļoti cienām Svaru asociācijas redzējumu; tomēr eBay ir pieņēmis lēmumu nepāriet uz priekšu kā dibinātājs … šoreiz mēs koncentrējamies uz eBay pārvaldīto maksājumu pieredzes izplatīšanu mūsu klientiem. “
     • Neskatoties uz šo lielo spēlētāju zaudēšanu, Calibra joprojām ir labi atbalstīts ar daudziem citiem, piemēram, Coinbase, Uber, Spotify un citiem. Vai šie un citi uzņēmumi sekos šim piemēram un pametīs kuģi?

      Preču zīmes pārkāpums

      Nesen paziņotais ir vēl vairāk sarežģījis situāciju ap Calibra un diviem tās žetoniem tiesas prāvu pret uzņēmumu.

      Ņujorkā bāzētais finanšu pakalpojumu sniedzējs Current ir iesniedzis prasību par preču zīmes pārkāpumu. Konkrētāk, uzņēmums uzskata, ka Facebook kopēja viņu zīmolu un izmantoja to saviem mērķiem. Turpmākajos attēlos redzamas ikonas, kuras lieto katrs uzņēmums, ar acīmredzamu līdzību.

      Kad atbalsts mazināsies, vai Svari liesmās?

      Lai gan šī situācija vēl ir sākumstadijā, tā neko nedarīs, bet sarežģīs jau tā sarežģīto situāciju. Laiks rādīs, kādu ietekmi šis iespējamais preču zīmes pārkāpums atstāj uz Calibra dzīvotspēju kopumā.

      Kalibra

      Facebook meitasuzņēmums Calibra tika izveidots 2019. gadā. Šis projekts tika izveidots, lai darbotos kā digitāls maks, lai atbalstītu Svaru stablecoin kā iespējamu globālu valūtu..

      Lai rūpīgāk apskatītu projektu un divus uz tā balstītos marķierus, noteikti izlasiet šo rakstu.

      Calibra – Facebook produkts, kas veidots uz diviem žetoniem

      Citu ziņu sadaļā

      Dažu pēdējo mēnešu laikā mēs esam apskatījuši vairākus notikumus, kas saistīti ar Calibra un to attiecīgajiem marķieriem. Mēs turpināsim to darīt, kad situācija atklājas. Pagaidām šeit ir īss ieskats projekta pieredzes progresā.

      SEC Skat. Spiediens uz Svaru iezīmēšanu ar drošības marķieri

      Varas iestādes nosver Facebook un viņu Stablecoin, Svari

      Vai Facebook meitasuzņēmums Calibra redzēs dienasgaismu?

      Mike Owergreen Administrator
      Sorry! The Author has not filled his profile.
      follow me