Hiranders Misra, GMEX grupas priekšsēdētājs un SECDEX – Interviju sērijas priekšsēdētājs

Hiranders Misra ir grupas priekšsēdētājs un izpilddirektors GMEX grupa (GMEX), piedāvājot novatoriskus risinājumus radīšanai & vērtspapīru, valūtu, atvasinājumu, preču, kriptogrāfijas elektroniskās apmaiņas un pēcpārdošanas infrastruktūras darbība & digitālie aktīvi.

Viņš ir arī grupas priekšsēdētājs SECDEX, Seišelu salu vērtspapīru, preču un atvasinājumu birža, kas ir pilnīga digitālo un tradicionālo aktīvu ekosistēma, ko nodrošina blokķēdes tehnoloģija.

Vai varat sākt, daloties ar to, kas ir GMEX Group?

GMEX Group (“GMEX”) ir globāls novatorisku vairāku aktīvu biržu tirdzniecības un pēcpārdošanas biznesa risinājumu un tehnoloģiju ekosistēmu nodrošinātājs. Kā tirgus infrastruktūras pārdevējs mēs koncentrējamies uz tehnoloģijām un savstarpēju savienojamību. Mūsu risinājumi attiecas uz normatīvo un līgumu vides vajadzībām pēc vērtspapīru emisijas, tirdzniecības, tīrvērtes un norēķiniem biržās, visās aktīvu klasēs, ieskaitot tradicionālos, alternatīvos un digitālos aktīvus, digitālās valūtas, kā arī tradicionālo aktīvu, ieskaitot atvasinātos, hibrīdo digitālo vērtspapīrošanu.

GMEX uzmanības centrā ir pasaules finanšu tirgu digitāla pārveidošana, ļaujot dalībniekiem uzsākt jaunus risinājumus, paplašināt pašreizējo darbību un mērogu, lai apmierinātu tirgus prasības. Mēs to veicam, izmantojot divus pārbaudītus iesaistīšanās mehānismus, lai mūsu klienti varētu izmantot tehnoloģijas savu komerciālo mērķu sasniegšanai:

 • Tirgus attīstības programma (MAP), kas nodrošina daudzu aktīvu apmaiņu un pēcpārdošanas iespējas, optimāli apvienojot tradicionālās un digitālās tirgus infrastruktūras tehnoloģijas un pakalpojumus
 • Uz partnerību balstīta pieeja, mēs ne tikai pārdodam tehnoloģijas, bet gan izmantojam FinTech, biznesa un investīciju risinājumu kombināciju, kas veicina partnerattiecības un uzņēmumus.

Kas sākotnēji izraisīja jūsu interesi uzsākt GMEX?

Kad mēs sākām darboties 2012. gadā, esošie tirgus infrastruktūras pārdevēji lielā mērā piederēja klientu un piegādātāju domāšanai, nodrošinot mantoto tehnoloģiju par paaugstinātām cenām, neņemot vērā reālās uzņēmējdarbības un darbības vajadzības, ieskaitot iespējamos komerciālos ierobežojumus. Šī bija mūsu iespēja atšķirt sevi!

Mēs nodrošinām biznesa zināšanas, jaunākās tehnoloģijas un savienojamību & operatīvā pieredze, kas sniegta, izmantojot saskaņotu partnerattiecību pieeju biržām, tirdzniecības vietām, mijieskaita namiem, depozitārijiem, reģistriem un noliktavu kvīšu platformām. Daudzos gadījumos tas arī ļauj mums saskaņot intereses, ņemot vērā pašu kapitālu uzņēmumos, ar kuriem mēs strādājam, ja un kur šādām iespējām ir jēga.

2016. gadā mēs varējām izmantot iespējas, ko piedāvāja blokķēde, sākotnēji uz preču izcelsmi un pēc tam kapitāla tirgos. Mēs bijām pārsteigti par to, kā lielākā daļa projektu vienkārši izmanto tehnoloģiju tāpat kā tradicionālās tehnoloģijas un domāja, kāda jēga? Tas mudināja mūs meklēt veidus, kā tehnoloģiju varētu izmantot, lai pārveidotu un demokratizētu kapitāla tirgu un citu aktīvu klašu tirgus darbību.

Vai jūs varat pastāstīt mums par GMEX Investīcijas, un kāda veida ieguldījumi tiek veikti?

GMEX investīciju uzmanības centrā ir pašu kapitāla un simboliskas stratēģiskas investīcijas tirgus infrastruktūrā un saistītajos FinTech uzņēmumos, kas ir sinerģiski ar to, ko GMEX veic apkalpošanas un produktu iespēju ziņā. Turklāt mēs arī mēģinām veidot savas iniciatīvas.

Ņemot vērā interesantas pirmssērijas A sērijas FinTech iespējas, ar kurām mēs sastopamies, Seišelu salās esam arī uzsākuši Digitālo investīciju fondu PCC (“DIF”), kas ir pasaulē pirmais pilnībā regulētais tokenizētais hibrīdfonds. Mēs esam ieinteresēti uzņēmumos, kuriem ir īsts intelektuālais īpašums finanšu pakalpojumu blokķēdes un mākslīgā intelekta (“AI”) telpā, apvienojumā ar agrīnu klientu vilšanos.

Vai varat detalizētāk aprakstīt GMEX Technologies piedāvāto digitālo apmaiņas un pēcpārdošanas tehnoloģiju?

GMEX piedāvā pirmo patiešām hibrīdo apmaiņas un pēcpārdošanas ekosistēmu, Kodolsintēze, samazinot plaisu starp tradicionālajiem un digitālajiem aktīviem, ko pamato regulatīvais regulējums. Tas ir diezgan analogs savstarpēji savienotajiem telekomunikāciju tīkliem. Mēs nodrošinām, ka mūsu risinājumi ir saskaņoti ar mūsu klientu un partneru biznesa mērķiem. GMEX Fusion ir hibrīds centralizēts & blockchain izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju komplekts un starpprogrammatūra, kuru izvieto un kam uzticas vairākas starptautiskas regulētas finanšu iestādes visā pasaulē. “Suite” numurā ietilpst:

 • ForumPortal – marķēšanas, reģistrācijas un izsniegšanas platforma;
 • Forum Trader, sekundārā tirdzniecības front-end un rīkojumu pārvaldības sistēma;
 • ForumMatch – augstas veiktspējas biržas tirdzniecības platforma ar integrētu saskaņošanas motoru;
 • Tirgus uzraudzības sistēma ForumDetect;
 • ForumIndex, indeksa aprēķināšanas un izplatīšanas sistēma;
 • ForumCustody – digitālā glabāšanas platforma klīringa un norēķinu veikšanai;
 • ForumWallet – seifa pārvaldības platforma, kas var saskarties arī ar trešo pušu makiem;
 • ForumCCP, tīrvērtes platforma, kas atvieglo kredītu pārbaudi, pozīciju saglabāšanu un maržēšanu;
 • ForumCSD, centrālais vērtspapīru depozitārijs un reģistra platforma, kas atvieglo norēķinus;
 • ForumPay – vienkārša un droša platforma starptautisku maksājumu veikšanai, naudas pārskaitījumiem, naudas izņemšanai un noguldījumiem vairākos finanšu instrumentos.

Kāpēc kriptovalūtu biržas piesaista GMEX izmantošana?

Kriptovalūtu un digitālo aktīvu apmaiņa tiek piesaistīta GMEX izmantošanai, jo viņi novērtē, ka mums ir patiesi pārbaudīti risinājumi un praktiska izpratne par digitālajiem aktīviem, pretēji hype un vapourware, ko daži reklamē tirgū.

Viņiem patīk fakts, ka tehnoloģiju kaudze ir paredzēta kriptovalūtu un digitālo aktīvu tirgus vajadzībām un dīvainībām, kas var ietvert 24 stundu tirdzniecību, 18 zīmes aiz komata daļējas īpašumtiesību dēļ, augstas prasības un nepieciešamību piedāvāt marķēšanas un digitālās glabāšanas pakalpojumus ne tikai apmaiņas risinājumus.

Svarīgi ir tas, ka, tā kā tirgi šajā telpā kļūst arvien regulētāki, GMEX spēj atbalstīt klientus ar mūsu regulatīvo un uzņēmējdarbības pieredzi darbojošos tirgos visā pasaulē, kas ir augsti novērtēts.

Cik pielāgojama ir GMEX tehnoloģija?

Kriptovalūta un cita veida digitālo aktīvu apmaiņa saskaras ar ļoti nopietnu izaicinājumu, palielinoties pasūtījumu apjomam, kas viņiem nepieciešams, lai tiktu galā. Investori un spekulanti sagaida, ka viņu rīkojumi tiks izpildīti dažu milisekunžu laikā, īpaši drudžainos tirgus apstākļos, t.i., kad apjomi ir visaugstākajā virsotnē. Jebkurš lēnums pasūtījumu izpildē izraisīs uzticības zaudēšanu un pasūtījumu plūsmas pāreju uz citām vietām. Biržām jānodrošina, lai viņu tehnoloģija spētu noturēties priekšā sīvajai konkurencei. Nesenie svārstīgie kriptovalūtu tirgus apstākļi bija veiktspējas pamodināšanas zvans kriptovalūtu apmaiņai.

Mūsu tehnoloģiju kaudze ir modulāra un balstīta uz komponentiem, un tā ir paredzēta, lai elastīgi atbalstītu vairākus aktīvus, kā arī daudzus privātos un publiskos blokķēdes. Tam ir arī iespēja viegli savienot daudzus mezglus neatkarīgi no tā, vai tie izmanto mūsu tehnoloģiju vai ir trešo pušu platformas. Mūsu zemas kavēšanās un augstas caurlaidspējas apmaiņas risinājumi apvienojumā ar augstu pieejamību nodrošina veiksmīgu darbību kritiskās tirgus infrastruktūras vidēs. Izcils sniegums tiek sasniegts arī ar zemu aparatūras nospiedumu. Mēs arī iekļaujam atbilstošus atvērtā pirmkoda komponentus, lai noņemtu trešo personu licences maksas. Tehnoloģiju kaudze tiek mērogota, izmantojot virtualizāciju un mākoņpakalpojumus kā alternatīvu vietējai izvietošanai, kur kā izvēles iespēja ir jāpiedāvā “pabeigts programmatūras kā pakalpojuma” (“SaaS”) modelis..

Jūs esat arī SECDEX, Seišelu salu vērtspapīru, preču un atvasināto instrumentu biržas priekšsēdētājs. Vai jūs varētu pastāstīt mums par SECDEX un kāpēc tas ir svarīgi??

SECDEX grupas bizness sastāv no regulēta:

 • Apmaiņa;
 • Centrālā darījumu partnera klīringa nams (CCP);
 • Centrālais vērtspapīru depozitārijs ar reģistru;
 • Digitālais tirgus; un
 • Digitālais glabātājs.

SECDEX ir unikāls, jo tā ir pirmā pilnībā regulētā daudzu aktīvu hibrīda tirgus infrastruktūras ekosistēma, kas apvieno digitālās apmaiņas priekšrocības ar tradicionālās biržas priekšrocībām, lai nodrošinātu vienmērīgu tirdzniecību, klīringu un norēķinus. Tās pamatā ir GMEX Group kā dibinātāja akcionāra priekšrocības apvienojumā ar Digital Partners Network (DPN) kā līdzdibinātāja akcionāra profesionālajiem pakalpojumiem. DPN pakalpojumi ietver speciālistu juridisko, finanšu, atbilstības, korporatīvās strukturēšanas, finanšu, stratēģisko konsultāciju, tehnoloģijām balstītu digitālo transformāciju un potenciālos ieguldījumus, izmantojot digitālo fondu.

Šī spēle mainās, jo līdz šim šo dažādo pakalpojumu starpnieku ir bijis pārāk daudz, un tiem nav izdevīgi piedāvāt zem viena jumta. Tas nozīmē, ka papildus tradicionālo vērtspapīru un atvasināto instrumentu sarakstam, drošības žetonu piedāvājumus (STO) var veikt regulētā, uzticamā vidē ar emisiju, pilnīgu profesionālo pakalpojumu atbalstu tokenizācijas procesam, kas papildus kapitāla piesaistei aptver juridiskos un vērtēšanas procesus, ar iekļaušanu sarakstā un sekundāro tirdzniecību SECDEX biržā.

Nesen tika paziņots arī, ka SECDEX grupa ir atzinīgi novērtējusi jaunu papildinājumu viņu rindās – SECDEX Digital Custodian (SDC). Vai jūs varētu pastāstīt mums par šo digitālā glabātāja risinājumu?

SECDEX Digital Custodian Limited (SDC) ir regulēts digitālais glabātājs, kas piedāvā saldētavas un glabāšanas pakalpojumus kriptovalūtām, drošības žetoniem un citiem digitālajiem aktīviem. SDC nodrošina mazumtirdzniecību, lielu neto vērtību (HNW) un institucionālos lietotājus, tostarp biržas, tirgus vietas, brokerus, bankas, maksājumu pakalpojumu sniedzējus un tradicionālos turētājus.

SDC pakalpojumi ietver:

 • Digitālo aktīvu aizsardzība
 • Darījumu reģistrēšana un ziņošana tā lietotājiem
 • Automatizēti pārskaitījumi, bilances apstiprinājumi un ar kontu saistīti pieprasījumi
 • Darījuma pakalpojumi
 • Vairāku parakstu autorizācijas protokols, lai nodrošinātu, ka neviena no pusēm nespēj uzsākt un pabeigt darījumu savā apcietinājumā. Turklāt saskaņā ar tehnoloģisko platformu, kuru vada norises vieta, katra atslēga tiek turēta nošķirtiem kontiem.

SDC īsā laika posmā jau ir piesaistījis USD 544 718 948 aktīvus, kurus tā ir apzīmējusi ar nemaināmību un pārredzamību Ethereum blokķēdē.

Viens no jūsu citiem projektiem veicina Blockchain risinājumus, lai veicinātu finanšu iekļaušanu visā Āfrikā. Vai jūs varētu dalīties ar dažiem uzskatiem par šo jautājumu?

Tiek lēsts, ka Subsahāras Āfrikā ir 700 miljoni lauksaimnieku bez bankām, un katrai valstij ir savas struktūras un sarežģītība. Problēmas centrā ir cenu pārredzamības trūkums lauksaimniekiem par viņu produkciju. Labākas cenas nozīmētu labākus ienākumus, ļaujot viņiem labāk atļauties sēklas, pesticīdus, mēslošanas līdzekļus un pat pavērt kredītus.

FinComEco, finanšu un preču ekosistēma saista lauksaimniecību ar jaunākajām finanšu tehnoloģijām līdz individuālajam sīksaimnieku līmenim un ārpus sākuma līdz galamērķim. To panāk, izmantojot vietējām prasībām pielāgojamu modeli, kura pamatā ir tehnoloģiju, finanšu, apmaiņas, loģistikas, piegāžu un piegādes ķēdes infrastruktūras ekosistēma. Tās mērķi ir:

 • Veicināt finansiālo iekļaušanu ar sociālo ietekmi mazajiem lauksaimniekiem;
 • Banka bez bankas, atvieglojot finansēšanu;
 • Veicināt lētākas izejvielas un piekļuvi noliktavām; un
 • Nodrošināt komerciāliem lauksaimniekiem labāku piekļuvi tirgiem.

Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties kopīgot attiecībā uz GMEX vai SECDEX?

GMEX ir apkopojusi atsauksmes par digitālo aktīvu izvietošanu no vērtspapīru biržām, kuras ir

 • Apzinoties, cik svarīgi ir piedāvāt digitālos aktīvus tirdzniecībai
 • Bažas par jaunām tehnoloģijām
 • Nemierīgi ar Blockchain / DLT tehnoloģiju dažu skandālu un izkrāpšanu dēļ
 • Negribīgi, jo nav zināmas juridiskas un administratīvas sekas

GMEX, DPN un SECDEX ir reaģējuši, apvienojot savas priekšrocības vienā vērtības piedāvājumā ar daudzām tehnoloģiju, regulēšanas un pakalpojumu iespējām, lai uzlabotu tradicionālajām vērtspapīru biržām pieejamās zināšanas un ar tām saistītās uzņēmējdarbības iespējas..

Arvien vairāk jurisdikciju atzīst drošības žetonu līdzvērtību tradicionālajiem vērtspapīriem, tagad ir skaidrs, ka biržas operatoriem būtu jāpieņem pāreja uz digitālu vai, pareizāk, uz hibrīdu integrētu pieeju. Tradicionālās apmaiņas, neatkarīgi no tā, vai tās ir pašreizējās vai konkurējošās, tagad darbojas saskaņā ar līdzīgu tiesisko regulējumu un attiecībā uz digitālajiem aktīviem ir vienādi konkurences apstākļi. Agrīnie pārvietotāji izmanto šo jauno teritoriju. Tomēr, ņemot vērā pārmaiņu tempu un paredzamo digitālās ekonomikas eksponenciālo izaugsmi, uzņēmumiem tas būtu jāuzskata par katalizatoru, lai pārveidotu savus mērķus, procesus un stratēģijas, nevis vienkārši aizstātu līdzīgus. Ir svarīgi rīkoties tūlīt, lai izmantotu šo iespēju, un būt daļai no paradigmas maiņas šajā jaunajā digitālās apmaiņas un pēcpārdošanas laikmetā, kas galu galā var nākt par labu investoriem, MVU un plašākiem kapitāla tirgiem..

Paldies par lieliskajām atbildēm uz interviju. Lasītājiem, kuri vēlas uzzināt vairāk, jāapmeklē:

GMEX grupa (GMEX), piedāvājot novatoriskus risinājumus radīšanai & vērtspapīru, valūtu, atvasinājumu, preču, kriptogrāfijas elektroniskās apmaiņas un pēcpārdošanas infrastruktūras darbība & digitāli marķēti aktīvi.

SECDEX, Seišelu salu vērtspapīru, preču un atvasinājumu birža, kas ir pilnīga digitālo un tradicionālo aktīvu ekosistēma, ko nodrošina blokķēdes tehnoloģija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me