Globālā perspektīva – Āzijas izdevums

Globāla perspektīva

Kad gads un desmitgade tuvojas beigām, mēs vērtspapīros.io uzskatījām par saprātīgu novērtēt nozares noskaņojumu tā, kā tas ir pašreiz. Kāds ir digitālo vērtspapīru nozares pašreizējais stāvoklis? Vai šodien ir labāk nekā vakar? Varbūt tiem, kas nezina, šķiet, ka stratēģiskais darbs vēl ir jāpaveic.

Šie visi ir jautājumi, kas varētu būt daudziem, ieskaitot mūs kā vērtspapīrus. Paturot to prātā, mēs esam sazinājušies ar dažādiem nozares pārstāvjiem. Katrs apsveic no dažādiem pasaules reģioniem.

Šis komentārs sniedz ieskatu viņu domāšanas procesos un par to, kā normatīvā vide var veidot tirgus uztveri.

Ietekmētāji

Āfrika, Āzija, Eiropa, Ziemeļamerika un Lielbritānija. Šie ir reģioni, kurus esam nolēmuši aplūkot individuāli.

Šajā ‘Globālās perspektīvas’ numurā piecu uzņēmumu vadītāji ir veltījuši laiku, lai dalītos savās domās.

  • MERJ (Āfrika)
  • InvestaX (Āzija)
  • Fintelum (ES)
  • Vertalo (Ziemeļamerika)
  • Smartlands (Lielbritānija)

Penija par jūsu domām?

Mūsu metodika bija vienkārša – uzdodiet tos pašus 5 vienkāršus jautājumus, kas attiecas uz digitālajiem vērtspapīriem, 5 vadītājiem no visas pasaules. Mērķis? Iegūstiet ieskatu nozares uztveres un adaptācijas atšķirībās, pamatojoties uz ģeogrāfiju. Kaut kas mums šķiet svarīgs rādītājs, ņemot vērā nozares potenciālu ietekmēt FinTech globālā mērogā. Jautājumi bija šādi,

Āzija – Džulians Kvans, InvestaX izpilddirektors

2015. gadā dibinātā InvestaX uztur galveno mītni Singapūrā. Uzņēmuma vadībā ir izpilddirektors Džulians Kvans, un komanda strādā, lai izstrādātu platformu, kas specializējas digitālajos vērtspapīros.

Uzņēmums raksturo viņu darbību kā “galveno ieinteresēto personu ekosistēmas pamatu, kas nodrošina pilnīgu risinājumus vērtspapīru emisijai, ieguldījumiem un atsavināšanai digitālā formātā”..

Šis ir īss, bet informatīvs, 10 minūšu ilgs Džuliana Kvana klips, kurā apspriesta “Vērtspapīru vēsture”.

Džulians Kvans par “Vērtspapīru vēsturi” Digitālo vērtspapīru forums Singapūra 2019Džulians Kvans par “Vērtspapīru vēsturi” Digitālo vērtspapīru forums Singapūra 2019

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

  1.    Jūsuprāt, kas ir lielākais līdz šim sasniegtais nozares sasniegums / šķērslis?

Es teiktu, ka dažādu blokķēdes un DLT izmantošanas gadījumu institucionālā pārbaude, pieņemšana un ieviešana, t.i., projekta UBIN (MAS Singapore) un JP Morgan’s Quorum platforma.

  1.    Tā kā iepriekšminētie sasniegumi ir pamats nozarei, tas joprojām ir lielākais šķērslis, kas virzās uz priekšu?

Lielākais šķērslis ir to cilvēku un projektu kvalitāte, kuri ienāk kosmosā, kriptogrāfija un ICO redzēja sliktu dalībnieku plūdus, kuri mēģināja gūt labumu no jaunas jaunas naudas un rezultāti ne vienmēr bija pozitīvi. Digitālo vērtspapīru / drošības žetonu ieviešanai jums ir vajadzīgi cilvēki, kuri vispirms saprot kapitāla tirgus un tehnoloģija, apvienojot abu pasaules labākos elementus, lai ieguldītāji tiktu aizsargāti, un investīciju kvalitāte ir dramatiski jāuzlabo, kā mēs esam redzējuši visā pasaulē 2019. gads. 

  1.    Runājot par “draudzīgu” regulējumu un valdības akceptu, vai esat pamanījis, ka citas valstis atstāj pārējās?

Šķiet, ka Singapūra un Šveice ir izeja priekšā tik daudzos līmeņos.

  1.    Daudz ir paveikts par digitālo vērtspapīru pārveidojošajām iespējām. Ar potenciālu ietekmēt izmaiņas daudzās nozarēs, kuras, jūsuprāt, visvairāk gūs labumu no digitālo vērtspapīru sektora?

Nav nevienas personas / nozares, kas gūtu vislielāko labumu, tagad mums ir labāka tehnoloģija, kas nodrošina labāku un efektīvāku uzņēmējdarbības veikšanas veidu. Cilvēki, kas cietīs, ir īri meklējošie starpnieki, kuriem nav jābūt vairs nebūs, un uzņēmumi varēs samazināt darbības izmaksas, noņemot papīra un biroja administratoru, kas daudziem uzņēmumiem, īpaši bankām, ir ievērojams izmaksu slogs.

  1.    Raugoties nākotnē, kur izaugsmes trajektorijā redzat digitālos vērtspapīrus nākamajos divos un piecos gados?

Pēc 2 gadiem daudzas iestādes būs izsniegušas savu pirmo digitālo drošību, pēc 5 gadiem vairs nebūs neviena jauna uzņēmuma, kas izveidots papīra formā, un katrs drošības piedāvājums būs digitāls, jo gudras valdības migrē uzņēmuma dibināšanu un vadību uz izplatītām grāmatām, novēršot nepieciešamību jebkuram papīram.

Secinājums

Nu tur jums tas ir! Tā kā 2019. gads drīz beigsies, nozarē ir redzama skaidra tendence – pozitīva. Lai arī daudzi šķēršļi ir izpildīti un atbrīvoti, pie horizonta paliek vēl daudz. Neskatoties uz to, digitālo vērtspapīru potenciāls investīciju pārveidošanai joprojām ir tikpat tantalizējošs kā vienmēr.

Pēc dažiem mēnešiem mēs sazināsimies ar bāzi, lai atkārtoti novērtētu nozares noskaņojumu ar jaunu ietekmētāju kopumu no visas pasaules. Līdz tam esiet informēts, lasot vērtspapīrus.io!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me