FinTech ‘Unicorn’ Revolut uzrāda pozitīvu izaugsmi 2019. gada finanšu pārskatā

Revolut, tehnoloģiju ‘vienradzis’ un viena no daudzsološākajām FinTech platformām, kas mūsdienās ir tirgū, nesen publicēja savu gada fiskālo ziņojumu. Gada fiskālais pārskats skar dažādus sasniegumus, neveiksmes un finanšu marķierus, kas saistīti ar uzņēmuma darbību 2019. finanšu gadā.

Pēc numuriem

Revolut ir jāpiedalās dažādos notikumos, un skaitļi, šķiet, virzās pozitīvā virzienā.

Tālāk ir sniegta viena galvenā metrika, kas parāda virzību, kādā tās lēmumi ir bijuši aktīvi lietotāji.

 • 2018: 3,5 miljoni
 • 2019: 10M
 • 2020. gads: 13,5 miljoni un skaitīšana

Palielinoties lietotāju bāzei, palielinās arī tās naudas līdzekļu turēšana lietotāju vārdā, kopējam pieaugumam no 903 miljoniem mārciņu 2018. gadā līdz aptuveni 2281 miljoniem mārciņu 2019. gadā..

Turklāt Revolut atzīmē būtisku 2019. gada ieņēmumu pieaugumu salīdzinājumā ar 2018. gadu (162,7 miljoni mārciņu pret 58,2 mārciņām). Protams, lielākas operācijas rada arī lielas ekspluatācijas izmaksas. Revolut piedzīvoja ievērojamu ieņēmumu pieaugumu, kā arī darbības izmaksu trīskāršošanu tajā pašā laika posmā, 2019. gadā sasniedzot 107,4 miljonus sterliņu mārciņu no 34,01 miljoniem mārciņu 2018. gadā.

Lai gan paplašināšanās jaunos tirgos var veicināt šo ieņēmumu pieaugumu, paplašināšanās, pirmkārt, ir bijusi iespējama ar veiksmīgu kapitāla palielināšanas sēriju. Tikai 2020. gada pirmajā pusē Revolut veiksmīgi piesaistīja 580 miljonus sterliņu mārciņu, un mēs sagaidām, ka tiks piesaistīti papildu līdzekļi.

Pakalpojuma paplašināšana

Neapšaubāmi, ka dažādas platformas funkcijas, kas ieviestas 2019. gada laikā, ir atbildīgas arī par daļu no Revolut izaugsmes. Daži no tiem ir šādi:

 • Apple Pay atbalsts
 • Komisija bez maksas tirgo ASV kotētās akcijas
 • Paplašināšanās uz Singapūru, Austrāliju *, Amerikas Savienotajām Valstīm *, Japānu *

* palaists beta versijā

Gaida uz priekšu

Neskatoties uz peļņas negūšanu, Revolut 2019. gads kopumā bija pozitīvs, ņemot vērā tā pastāvīgo vēlmi pēc globālās izaugsmes. Nākotnē uzņēmums jau ir izstrādājis spēles plānu, lai nodrošinātu, ka peļņa kādu dienu tiek realizēta. Šis ir fiskālā pārskata fragments, pieskaroties šiem plāniem.

 • Turpmākie ieguldījumi tehnoloģiju infrastruktūrā un galvenā produkta piedāvājuma attīstīšana Revolut klientiem,
 • Turpiniet Revolut Bank UAB darbību un ieviešanu citos Eiropas tirgos,
 • Iegūstiet papildu regulatīvās pilnvaras, kas nepieciešamas, lai paplašinātu mūsu produktu piedāvājumu visās jurisdikcijās,
 • Attīstīt esošās darbības starptautiskajās jurisdikcijās, tostarp Ziemeļamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā, turpinot paplašināt savu darbību visā Lielbritānijā un EEZ,
 • Turpmāki ieguldījumi klientu atbalsta, riska un atbilstības infrastruktūrā

Kanādas paplašināšanās

Neatkarīgi no 2019. gada ieņēmumiem vai zaudējumiem katrs no tiem lielā mērā ir saistīts ar vēlmi pēc globālas paplašināšanās. Revolut ir nostiprinājies gan Lielbritānijā, gan Eiropā, un tam ir plāni paplašināties.

Viens piemērs ir uzņēmuma paredzamā ieeja Kanādā. Lai gan Revolut nav norādījis paredzamo Kanādas pakalpojumu ieviešanas datumu, ieinteresētie lietotāji pašlaik var pievienoties gaidīšanas saraksts priekšlaicīgai piekļuvei.

Kad šī ieeja neizbēgami notiek, Revolut var sagaidīt spēcīgu konkurenci no dažādiem citiem FinTech tērpiem, kas izveidojas Kanādā. Mēs nesen pieskārāmies tam, jo ​​Kanādas uzņēmums WealthSimple uzsāka jaunu kriptogrāfijas tirdzniecības pakalpojumu.

Katram no šiem uzņēmumiem attīstot un uzsākot jaunus pakalpojumus, uzņēmumi vienlaikus kļūst arvien plašāki un cieši saistīti kā konkurenti. Neatkarīgi no tā, vai meklējat investīciju iespējas, krājkontus, kriptogrāfijas tirdzniecību, priekšapmaksas debetkartes utt. – Revolut un tā konkurenti ir jūs apskatījuši.

Raugoties ārpus šiem diviem un aizvien pieaugošā FinTech uzņēmumu saraksta, nebūtu pārsteigums atrast patiesību baumas ka PayPal drīz pievienosies cīņai.

Revolut

Revolut, kas dibināts 2015. gadā, ir FinTech uzņēmums, kura darbība atrodas ārpus Londonas, Anglijā. Laikā kopš ieviešanas Revolut ir izstrādājis pakalpojumu kopumu, kas saistīts ar digitālo banku darbību. Šo pakalpojumu ieviešana ir ļāvusi Revolut komandai paplašināties, līdz šim strādājot vairāk nekā 2000 darbinieku.

Izpilddirektors Nikolajs Storonskis šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me