Dan Doney, Securrency – Interviju sērijas izpilddirektors

Dan Doney ir uzņēmuma izpilddirektors Securrency viens no vadošajiem žetonu emitentiem digitālajā vērtspapīru telpā.

Jums ir ļoti izcila karjera, un jūs esat strādājis dažādās lomās NSA, Valsts drošības departamentā (DHS), Aizsardzības izlūkošanas aģentūrā (DIA) un Federālajā izmeklēšanas birojā (FBI). Kā jūs pārejāt no sadarbības ar dažām no cienītākajām izlūkošanas aģentūrām pasaulē uz Securrency palaišanu? 

Man ir paveicies strādāt pie dažām vismodernākajām tehnoloģiju inovācijām ar vislabākajiem prātiem laikā, kad es strādāju dažādās izlūkošanas aģentūrās, sākot no DIA līdz FBI, nodrošinot perfektu tramplīnu, lai to palaistu Securrency. Tas man deva ieskatu par to, cik sadrumstalota ir informācijas nodošana starp aģentūrām un centralizēto sistēmu raksturīgo neefektivitāti. Mana pieredze apvienojumā ar aizraušanos ar programmatūras izstrādi un kiberdrošība pret mākslīgo intelektu un aktīvu aktīvu cenu noteikšana mani piesaistīja dažām interesantām personām nekustamo īpašumu un finanšu jomā, kuras vēlējās atrast tehnoloģiskus risinājumus tādām plaši izplatītām nozares problēmām kā aktīvu nelikviditāte. Meklējot risinājumu šiem jautājumiem, es atklāju blokķēdes tehnoloģiju un tokenizāciju un atzinu milzīgo ietekmi, kādu tā varētu atstāt uz finanšu pakalpojumiem. Attīstot Securrency, mūsu redzējums ir pārveidot digitālo aktīvu telpu, izmantojot tokenizāciju, lai nodrošinātu patiesu tirgus efektivitāti.

Sākotnēji jūs izstrādājāt Securrency galveno identitātes serveri, akreditācijas (noteikumu) motoru un savstarpēji darbojošos sliedes hibrīdā arhitektūrā (funkciju sasaistīšana ķēdē un ārpus ķēdes). Kas lika jums izvēlēties šo struktūru salīdzinājumā ar konkrētu izplatītu virsgrāmatas (blokķēdes) risinājumu?

Tā kā Securrency tirgus infrastruktūras tehnoloģija vispirms ir paredzēta, lai nodrošinātu ērtības un atbalstu visiem tirgus veidotājiem, tai bija jāiekļauj gan mantotās, gan blokķēdes funkcijas, lai nodrošinātu digitālo vērtspapīru plašu dalību un pieņemšanu. Atklāti sakot, lielākā daļa STO ir tilti uz nekurieni. Bez iebūvēta, integrēta un sadarbspējīga tirgus, kurā var pārvietoties digitālie aktīvi, nav pietiekami daudz likviditātes, lai padarītu šo darbību vērtīgu lielākajai daļai emitentu. Mēs ceram, ka šī infrastruktūra ilgtermiņā būs pārveidojoša, taču tuvākā laika mērķiem ir vairāk rakstura. Ir svarīgi to paturēt prātā, lai mēs varētu pāriet uz priekšu un virzīties uz šo tehnoloģiju nobriedušu un profesionālu ieviešanu.

WisdomTree Investments kopā ar Abū Dabī Investīciju biroju (ADIO) un citiem investoriem ieguldīja Securrency, jo to mērķis ir integrēt blokķēdes tehnoloģiju biržā tirgoto fondu (ETF) ekosistēmā. Vai jūs varētu padalīties ar mums, kā Securrency tehnoloģija tiks integrēta ETF biržās?

WisdomTree ir augsta profila, ļoti uzticams aktīvu pārvaldnieks un kā stratēģisks ieguldītājs Securrency nodrošina lielisku iespēju izmantot savu tehnoloģiju ETF ekosistēmā. Secinājums ir tāds, ka tirgum ir vajadzīgi atpazīstami produkti, kuriem jau ir ievērojama likviditāte, tāpēc ETF ir loģisks un aizraujošs mūsu tehnoloģijas izmantošanas gadījums. Lielākā daļa ar ETF saistīto digitālo vērtspapīru darbības ir vērstas uz kriptonauda ETF, un WisdomTree ir aktīvi darbojies šajā telpā Eiropā. ETF ne tikai piesaistīs lielās biržas, pārskaitījumu aģentus un ieguldījumu pakalpojumu sniedzējus, bet arī daudz plašākam ieguldītāju lokam atvieglos dalību šajos digitālajos ieguldījumu produktos..

Securrency 7. janvārī paziņoja par veiksmīgu A sērijas palielināšanas pabeigšanu par 17,65 miljoniem ASV dolāru. Kādi ir piesaistīto līdzekļu plāni?

Securrency plāno izmantot A sērijas finansējumu, lai veicinātu programmatūras un platformas attīstību, integrētos ar stratēģiskajiem partneriem un citiem klientiem un izveidotu darbības struktūru. Pateicoties mūsu stratēģisko partneru pastāvīgajam atbalstam; Abū Dabī investīciju birojs, Monex Group, Inc. RRE Ventures, Strawberry Creek Ventures un Panthera Capital Investments mēs varam sasniegt savu stratēģisko redzējumu un misiju.

Vai jūs varētu pastāstīt vairāk par Securrency RegManager ™?

Securrency RegManager ietver gan mūsu Note Engine saskarni, gan patentu izskatīto Compliance Aware Token sistēmu. Mūsu Noteikumu Motīvs ir vienkāršas valodas abstrakcijas slānis, kas ļauj uzņēmumiem un to juristiem ne tikai ātri izveidot politikas, bet arī spēt tās ātri pārbaudīt un uzreiz atjaunināt. Šis ērtības līmenis ir būtisks, lai plaši pieņemtu. RegManager interfeiss ir galvenokārt par daudzu jurisdikciju atbilstības rīku un bezprecedenta ērtības nodrošināšanu finanšu pakalpojumu sniedzējiem un tirgus dalībniekiem..

Mani arī interesēja uzzināt vairāk par Securrency InfinXchange ™ un tā piedāvātajām priekšrocībām?

InfinXchange ir Securrency lielākais tehnoloģiju IP. Tā ir API bibliotēka un finanšu ontoloģija, kas dažādus finanšu pakalpojumus piesaista pamatfunkciju kopai, piem. kapitāla veidošana, maksājumi, valūtas maiņa, pārskaitījumi, korporatīvās darbības, aktīvu cenu noteikšana un atbilstoša vērtības pārsūtīšana DLT un mantotajos tīklos. Tas ir spraudņu ietvars, kas paredzēts integrēšanai ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem.

2019. gads bija mazliet lēnāks nekā mēs būtu gribējuši redzēt, kā parādās drošības žetoni, vai jūs ticat, ka 2020. gads būs atšķirīgs?

Mēs sagaidām, ka publiski tirgoto aktīvu marķēšana paātrināsies 2020. gadā. Tas kopā ar finanšu pakalpojumu sniedzējiem, kas sadarbojas ar jaunām drošības marķieru firmām, lai simbolizētu institucionāla līmeņa aktīvus, 2020. gadā būs galvenā tendence. piemēram, Microsoft un Facebook, visticamāk, parādīsies arī 2020. gadā kopā ar digitālo aktīvu emisiju no ļoti uzticamām ieguldījumu firmām un aktīvu pārvaldniekiem.

Kādi ir daži no projektiem, pie kuriem Securrency pašlaik strādā?

Mūsu galvenais mērķis ir atvieglot augstas kvalitātes, ienesīgu marķieru izlaišanu, jo mēs atbrīvojam piekļuvi, kas veicina izplatītu virsgrāmatu tehnoloģiju globālu pieņemšanu finanšu pakalpojumos – vairāk nekā desmit gadus ilgs blokshēmas entuziastu sapnis. Tas prasa ciešu sadarbību ar regulatoriem, tirgus dalībniekiem un intuitīvām lietotāju saskarnēm.

Apmeklējums Securrency vai mūsu Securrency Business Listing, lai uzzinātu vairāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me