CoinMint – efektīva, zaļa ieguve

Kas ir CoinMint?

Dibināta 2015. gada sākumā, CoinMint ir uzņēmums, kas vēlas ieviest vienkāršību kriptonauda ieguves nozarē.

Tas atrodas uz vairāk nekā 1300 akriem zemes, un objektam ir īpašs hidroelektrostacijas aizsprosts 3 km attālumā no vietas. Tas nozīmē, ka objektu galvenokārt darbina pilnībā atjaunojamā enerģija.

Tie ir vieni no lielākajiem ieguves objektiem pasaulē, kā arī vieni no efektīvākajiem. Izmantojot dažādus enerģijas avotus un jaunāko pieejamo aparatūru, CoinMint pārspēj ieguves efektivitātes robežas.

Kāda ir problēma?

Kriptovalūtas ieguve ir grūts un sarežģīts process. Lai gan faktiskais kalnrūpniecības akts varētu būt vienkāršs, aprēķini par izdevumiem nav. Interesentiem ir jāņem vērā aprīkojums, aparatūras kalpošanas laiks, elektroenerģijas izmaksas, dzesēšanas pasākumi utt. Ar 2018. gada laikā redzamo milzīgo Bitcoin hash likmju pieaugumu vairs vienkārši nav iespējams būt produktīvam kalnračam mazā mērogā..

Kā CoinMint to atrisinās?

CoinMint cenšas atrisināt šo problēmu, nodrošinot dalītu īpašumtiesības uz hashrate, ko nodrošina viņu vismodernākā ieguves iekārta Ņujorkas ziemeļdaļā. Šajā objektā tiek izmantoti gan hidroelektrostacijas, gan vēja enerģijas avoti. To darot, viņi spēj efektīvi vadīt ASIC ierīces, lai iegūtu Bitcoin. Ar partnerību, kas nodibināta ar Samsung, lai nodrošinātu aparatūru, uzņēmums ir novērsis daudzus piegādes jautājumus, kas pašlaik nomoka konkurentus.

Izmantojot savu ieguves iespēju, ieguldītāji, kas interesējas par ieguvi, var piedalīties, izvairoties no šādiem ar procesu saistītiem šķēršļiem

  •          Aparatūras iegāde un uzturēšana
  •          Izpildīt izmaksas
  •          Jaudas prasība & Piegāde
  •          Objekta atrašanās vieta
  •          Nepieciešami dzesēšanas pasākumi

Šie ir tikai daži no to problēmu piemēriem, kuras CoinMint novērš no topošo kalnraču pleciem un kuras pašas rada.

CoinMint atzīst tirgus interesi par ieguvi. Viņi arī atzīst mainīgo tirgus noskaņojumu pret drošības žetoniem un to piedāvātās priekšrocības. Šajā gadījumā CoinMint jūtas tā, it kā tie būtu ideāls risinājums investoriem piedalīties to darbībā.

Piedāvājot savu drošības marķieri, ieguldītājiem ir iespēja iegūt daļu no objektu blakusprodukta – Hash likmi. Ieguves process ieguves procesā tiks sadalīts kā tāds.

  •          75% tiek proporcionāli sadalīti žetonu turētāju starpā
  •          CoinMint patur 25%, lai uzturētu darbību un kā maksu par sniegumu

Lai padarītu ieguldījumus intriģējošākus, ieguldītāji gūs labumu no DAILY dividenžu izmaksām. Šī unikālā dividenžu struktūra liek viņiem izcelties no tradicionālajiem ieguldījumiem, kuru rezultātā investori parasti saņem dividendes ne mazāk kā reizi ceturksnī.

Komanda?

CoinMint projekta aizstāvji atzina nepieciešamību atšķirt sevi no iepakojuma. Ziemeļamerikā pastāv dažādi kalnrūpniecības komplekti, tomēr neviens no tiem nepiedāvā strukturētus ieguldījumus, piemēram, iespēju, ko piedāvā CoinMint. Šeit ir daži no CoinMint prātiem, kas ir aiz idejas.

Eštons Soniat – priekšsēdētājs

Prieur Leary – CTO

Stīvs Vangs – finanšu viceprezidents

Kails Karltons – ģenerāladvokāts

Ketlīna Šneidere – kontrolieris

Ko tālāk?

Kriptovalūtas ieguve nav nozare, kurā jūs varat likt pamatus un pēc tam sēdēt un atpūsties. Lai būtu rentabla, pastāvīgi jāatjaunina izmantotā aparatūra. Tas nozīmē, ka pietiekami uzņēmuma ieņēmumi ir konsekventi jāpārstrādā aparatūras jauninājumos un uzturēšanā. Tas ir vienīgais veids, kā palikt priekšā konkurentiem un saglabāt labu ieguldījumu tiem, kas uzņēmumam ir piešķīruši līdzekļus.

Papildus pastāvīgajiem jauninājumiem, kas nepieciešami nozares raksturam, tuvākajā nākotnē gaidiet CoinMint marķierus otrreizējos tirgos. Tā kā tiek izstrādātas daudzas platformas, lai atvieglotu vērtspapīru tirdzniecību otrreizējā tirgū, CoinMint ieguldītie gūs labumu no līdz šim neredzēta likviditātes līmeņa.

To ERC-20 saderīgā marķiera, kas pazīstams kā CBM, sākotnējo izplatīšanu veicina vērtspapīru platforma Securitize.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par projektu, lūdzu, skatiet mūsu CoinMint marķieru saraksta lapu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me